Politika

44 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
nem vagyok Vona fan, de mindennek a legalja, undorító, visszataszító, okádék szar, amit a TV2 az elmúlt napokban művelt vele. Sikerült a Spéder riportnál is mélyebbre menni, pedig már az is kiütötte a biztosítékot a kulturáltabb embereknél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Minden benne van:  bkvfigyelo.24.hu/2016/11/11/igy-keszul-a-retro-budapesti-metro-exkluziv-fotok-oroszorszagbol/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
aki semmit nem hisz el, az őrült, aki mindent elhisz, bolond, vagy valahogy így van a mondás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát van abban valami amit mondasz. Néha túl jóhiszemű vagyok. 😊 A rendszerváltás után eddig 3 pártban csalódtam óriásit, úgyhogy lehet, hogy a jóhiszemű még túl jóindulatú jelző is 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Azért elég nagy csalódás, hogy pont ez a Rogán lett a Fidesz felső vezetésből ilyen csúcs-geci. Annak idején egy elég tehetséges, értelmes fiatal politikust láttam benne. Mondjuk ez még akkor volt amikor a Fideszben is egy ejropéer, modernizáló, jobbközép-polgári pártot láttam, nem ezt a förmedvényt...peterk2005
Tónyó már akkor sem volt szimpatikus, amikor az első regnálás volt. valahogy úgy éreztem, mintha ő lett volna a kis kölök, akit régen mindenki halálba szívatott, na de majd amikor pozícót fog, akkor kamatostul visszaad mindent.
mint az egyszeri magyar turista az utazáson, aki a reggelinél szandálos zoknival, övtáskával jelenik meg, és összeszedi a tányérjára amit csak bír, amikor simán látszik, hogy egy hét alatt nem tudná megenni.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Ugye nem hisszük, hogy tóni magának gyűjtöget?
Nem lehet semmit csinálni anélkül, hogy tudjukkik rábólintanának. Lásd spéder. Na emiatt nem fog ebbe belebukni. Még jani "haverja" is megmondta, hogy politikai- vagy pártügyekben akárki akármit csinál, ott állunk mögötte. Pont mint a szicíliaiak. Azok még ilyen összetartók. Ez pedig kőkemény "pártügy".
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A másik, hogy tudom, hogy naivitás, de én még mindig nagyon nehezen fogadom el, hogy a politikai vezetés csúcsán is ilyen "nokiás doboz" szintre süllyedve mennek a dolgok.
peterk2005
A politikusaink pontosan olyanok mint a magyar nép. Nem mintha fel akarnám menteni őket, de nem véletlenül nincs tömeges elégedetlenség az egész rothadt, korrupt rendszer ellen.
Kampman
Igen, ezt én is mantrázom is és tudom is. Az elit a nép görbe tükre. De akkor is, én voltam alkalmazott, kis cégnél, nagy nemzetközinél is, voltam kifutófiú voltam menedzsmentben, és most már több, mint 10 éve a saját vállalkozásaimat vezetem. Van amit egyedül, van amelyikben vannak társaim, (pici) menedzsment, alkalmazottak, stb. És kötöttem ezernyi üzletet, száz milliárdos és száz ezer forintos tételben is, tisztán az üzleti világon belül a többségét, de állammal, önkormányzatokkal is sokat, adtam már "jutalékot" a megfelelő embereknek, civilben meg számla nélkül javíttatom az autómat, a kertész úgy dolgozik, szóval nem vagyok jobb a Deákné vásznánál én sem. De van egy határ, és az a határ messze-messze nem ér el addig, ameddig ezek az ügyek eljutnak. És magam körül is ezt tapasztalom. Vannak nálam kevésbé "érzékenyek", vagy "ügyesebbek" is a környezetemben, de ők sincsenek sehol ezekhez képest. ENNYIRE nem vagyunk korruptak szerintem.

Inkább szerintem az van, mint pl. a szemetelésnél. Szemetel az is, aki tojik mindenre, akire ha rászólsz, akkor fejberúg, hogy fogd be a pofád, és szemetel az is, akit egyébként zavar a szemét, és körülnéz, mielőtt a kutyát engedi odapiszkítani valahova. Csak mivel körbe-körbe mindenütt kutyagumi van, ott hagyja ő is. Ha viszont ugyanez az ember elkerül egy olyan környékre, ami tiszta, amire odafigyelnek, ott nem szemetel. A közlekedés hasonló. Idejön az osztrák, és levillog, ledudál az autópályáról. Meg a magyar is. Aztán ugyanez az orsztrák hazamegy, a magyar meg kimegy egy hétvégére, és mindkettő hirtelen előzékenyen beengedi maga elé a másikat. Tömeghatás.

De ettől még a többségnek facsarja az orrát a bűz. Az a tragikus, hogy a politikába ilyenek valahogy nem jutnak el 😕 Illetve eljutnak, mint pl. az a volt vidéki Fideszes csávó, aki kiborította a trafikos bilit. Vagy az az államtitkár, aki a földosztásnál állt fel, mert felfordult a gyomra azok után amit látott. De a közeg olyan, hogy ezeket csinálják ki rövid úton, akiknek elege lesz, és nem fordítva 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
A másik, hogy tudom, hogy naivitás, de én még mindig nagyon nehezen fogadom el, hogy a politikai vezetés csúcsán is ilyen "nokiás doboz" szintre süllyedve mennek a dolgok.
peterk2005
A politikusaink pontosan olyanok mint a magyar nép. Nem mintha fel akarnám menteni őket, de nem véletlenül nincs tömeges elégedetlenség az egész rothadt, korrupt rendszer ellen.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266
ezek tényleg ennyire hülyék?😀
NB2
Egy 350 milliós ország, minden lehetséges agymenés előfordul. Ha picit rágyúrsz a google-re, akkor egy Big Brother kiszavazóshow másnapján is találsz ilyen őrülteket 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/

Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
peach
mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.
slowmotion
Azért elég nagy csalódás, hogy pont ez a Rogán lett a Fidesz felső vezetésből ilyen csúcs-geci. Annak idején egy elég tehetséges, értelmes fiatal politikust láttam benne. Mondjuk ez még akkor volt amikor a Fideszben is egy ejropéer, modernizáló, jobbközép-polgári pártot láttam, nem ezt a förmedvényt...

A másik, hogy tudom, hogy naivitás, de én még mindig nagyon nehezen fogadom el, hogy a politikai vezetés csúcsán is ilyen "nokiás doboz" szintre süllyedve mennek a dolgok. (Csak éppen most százszor, ezerszer akkora pénzekkel, de a módszer, stílus ugyanaz). A slepp az slepp, azt, bár nehezen, de még beveszi a gyomrom. De hogy maguk a politikai vezetők is ilyen aljadékok, az már kiakaszt. Bevallom én Gyurcsányról sem hittem el, hogy személyesen tartotta volna a markát akármelyik ügyében. De most már nem tudom. Látva, hogy Orbán környezetében mi van, kezdve ott, hogy a nagy haver Simicskának csak a látható vagyona az ország 10 leggazdagabbja közé emelte, aztán amikor összebalhéztak, akkor 2-3 év alatt a vagyona fele eltűnt, viszont jött egy csőszerelő vagy mi, és hirtelen abból lett az egyik leggazdagabb magyar, háááát.... sajna be kell látnom, túl naív - vagy túl tisztességes - vagyok én ehhez. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
 index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/

Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
peach
mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.
slowmotion
Nem a zindex cikk. De áll. vityának is kezd kellemetlen lenni az állandó balhé rogán körül. Ez a cikk sem segít a helyzetén szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
 valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266
ezek tényleg ennyire hülyék?😀
NB2
Persze hogy azok. Hiszen megválasztották Trumpot...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
 valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266
ezek tényleg ennyire hülyék?😀
NB2
nyilván minden szó igaz, hiszen ott van leírva fehéren-feketén....
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Tónikának nem lesz baja, amíg szárnyal a fidesz...az embereket nem érdekli a korrupció, talán mert nagyobb részük ezt csinálja kicsiben (el tudnánk e valahogy intézni biztos úr? vagy nem kérek számlát, mert úgy olcsóbb) vagy mert fel se fogja mennyi is az a néhány milliárd forint. A nokiás doboz 10 millája jóval közelebb van nekik, azt fel tudják még fogni.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
 valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266
ezek tényleg ennyire hülyék?😀
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Lassan már csak szeg lesz ott, ki se látszik a fa, de azért mindig találnak ott még helyet a következőnek a jelek szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/

Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
peach
mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.
slowmotion
Azért Jani rendesen rádolgozik Tónira.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Én se fogadnék rá nagy összegben.
Inkább arra, hogy ha az Index sokáig folytatja, akkor neki lesz az utolsó szeg...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/

Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
peach
mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
 index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/

Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
 index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/

Tóni, tóni... Ejj ejj...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress



Gyurma Pappa
ÉRVÉNYTELEN!
braxa88
Meg van az 50%.

Inkább az az érdekes, hogy a szavazatok negyedével lehet elnököt választani Amerikában. Vagyis 75% nem őt akarja. Ami politikai skandallum, ilyen is csak Magyarországon történhet meg!

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521



Gyurma Pappa
ÉRVÉNYTELEN!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Vagy nem lehet, hogy szimplán HRC/a demokrata párt HRC jelölésével elbaszta? Nem kell minden mögé "tényleges hatalmat" látni.
Amadeus91
Hát igen, azzal, hogy bizonyítottan akadályozták a tisztességes belső versenyt Clinton és Sanders között, tulajdonképpen saját magukat verték át.
Kampman
btw, volt egy érdekes sztori arról, hogy HRC sírva felhívta az egyik bnőjét a választás után és 2 felelőst tudott kinyögni a telefonba,
1, az FBI-os faszit
2, és Obamat, hogy tétlenül végignézte a Fehér Házból, ahogy földbe döngölik a kampányát és elvisz mindent a GOP.

Ebben is van vmi.

criminal lawyer or criminal lawyer?