Politika

44 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Nem Sobri nem természetes. Természetes a fajfentartás, genetikai állomány átörökítése. Az evolució a lábasfejűek és egyes halfajok után a hímnősséget letudta, a homo sapiensnél már nem természetes.diverdoc
http://www.geographic.hu/Termeszet/2006/11/Homoszexualis_allatok_a_nagykozonseg_elottJJ
Továbbra is vallom, hogy fajfentartás és a genetikai állomány átörökítése a fő cél (gekko miért klónozza magát). Egyes vélemények írja a cikk, és sok más vélemény mást. Természetes szelekció során nem ezt preferáló fajok kipusztulnának (bonobóknál a hímek közötti közösülés a hierarchia bonyolult kifejezőrendszere, a "köcsög" általában aktívként nem játszik).diverdoc
Tehát véleményed szerint aki nem akar gyereket, az ugyanolyan aberrált mint a melegek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Senki se örülne neki.
.Sobri Jóska
Te sem? Miért? Nem az a lényeg hogy az egyén kicsoda? Neked nem mindegy, hogy a fiad csaja cigány vagy egy másik srác? Nem értelek, a hozzászólásaid alapján ez számodra indifferens kellene hogy legyen.

Na mindegy osszátok csak egymást. És provokáljatok.
Egyébként ez nem politika JJ-nek igaza volt rég le kellett volna állni.diverdoc
Azokra gondoltam, akiknek van is gyerekük.
Nekem nincs.
De lehet tévedek.
Bár örülni valaminek nem ugyanaz, mint elfogadni. Töprengj ezen.


Nekem nem, mert engem nem ez a tény zavar, hanem az, hogy ezek a szarjankók még álszent módon oltogatnak is másokat a sosemvolt erkölcsi magaslatukról.Sobri Jóska
Ez tök olyan mintha általánosítanál. Csak nehogy egy Sobri elkezdjen liberális eszméket villogtatva megfedni, hogy általánosan leszarjankóztad, leálszentezted őket! Képzeld hátha van köztük cigány vagy buzi! Te Úristen akkor méginkább kirekesztő ez a katolicistafób általánosító undormány!diverdoc
Pedig nem olyan.
A szarjankók mind szarjankók, hiszen pont ez a lényegük.
Én a szarjankókról beszélek, azokról, akik álszent módon tolják a baromságaikat. Pont ettől szarjankók.
És nem egy másik tulajdonság (bőrszín, iskolázottság, nemi preferencia, satöbbi) alapján szarjankózok le egy rakás embert hibásan.
Az én szarjankóm a szarjankóknak szól.
Kár, hogy nem látod a különbséget.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
apeszos, szerintem pedig mindenki ott smárol, ahol akar.
Álszent dolog azzal támadni ezt, hogy nem tudod megmagyarázni a gyereknek. Hát ha apa vagy akkor tudd. Magyarázd el neki, hogy teljesen természetes, ha két fiú egymást szereti, vagy két nő, és csak az agyhalottak hiszik azt, hogy bele kell szólniuk két ember magánéletébe..Sobri Jóska
Nem Sobri nem természetes. Természetes a fajfentartás, genetikai állomány átörökítése. Az evolució a lábasfejűek és egyes halfajok után a hímnősséget letudta, a homo sapiensnél már nem természetes.diverdoc
http://www.geographic.hu/Termeszet/2006/11/Homoszexualis_allatok_a_nagykozonseg_elottJJ
Továbbra is vallom, hogy fajfentartás és a genetikai állomány átörökítése a fő cél (gekko miért klónozza magát). Egyes vélemények írja a cikk, és sok más vélemény mást. Természetes szelekció során nem ezt preferáló fajok kipusztulnának (bonobóknál a hímek közötti közösülés a hierarchia bonyolult kifejezőrendszere, a "köcsög" általában aktívként nem játszik).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
mivel New Yorkban épp a napokban legalizálták a melegek közötti házasságot, így ha érintőlegesen is, de végülis lehet(ne) vitatéma

csak sajnos az itteni fórumozók sem különbek a bowl.hu-n kívül élő embertársaiknál, előítételek és prekoncepciók nélkül nagyon kevesek képesek eszmétcserélni másokkal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Senki se örülne neki.
.Sobri Jóska
Te sem? Miért? Nem az a lényeg hogy az egyén kicsoda? Neked nem mindegy, hogy a fiad csaja cigány vagy egy másik srác? Nem értelek, a hozzászólásaid alapján ez számodra indifferens kellene hogy legyen.

Na mindegy osszátok csak egymást. És provokáljatok.
Egyébként ez nem politika JJ-nek igaza volt rég le kellett volna állni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
apeszos, szerintem pedig mindenki ott smárol, ahol akar.
Álszent dolog azzal támadni ezt, hogy nem tudod megmagyarázni a gyereknek. Hát ha apa vagy akkor tudd. Magyarázd el neki, hogy teljesen természetes, ha két fiú egymást szereti, vagy két nő, és csak az agyhalottak hiszik azt, hogy bele kell szólniuk két ember magánéletébe..Sobri Jóska
Nem Sobri nem természetes. Természetes a fajfentartás, genetikai állomány átörökítése. Az evolució a lábasfejűek és egyes halfajok után a hímnősséget letudta, a homo sapiensnél már nem természetes.diverdoc
http://www.geographic.hu/Termeszet/2006/11/Homoszexualis_allatok_a_nagykozonseg_elott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért érdekes statisztikára bukkantam ismét:
Ki találja ki, hogy melyik foglalkozás körében van kimutathatóan, bizonyítottan a legtöbb meleg pedofil .
A válasz fehérrel, hogy lehessen töprengeni:
Katolikus pap, katolikus egyházi alkalmazott.
Éljen a kereszténység, az igaz hit, és a tisztaság mentsvára. LOL
Sobri Jóska
neked való poszt
http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2011/06/21/a_katolikusokJJ
Nekem nem, mert engem nem ez a tény zavar, hanem az, hogy ezek a szarjankók még álszent módon oltogatnak is másokat a sosemvolt erkölcsi magaslatukról.Sobri Jóska
Ez tök olyan mintha általánosítanál. Csak nehogy egy Sobri elkezdjen liberális eszméket villogtatva megfedni, hogy általánosan leszarjankóztad, leálszentezted őket! Képzeld hátha van köztük cigány vagy buzi! Te Úristen akkor méginkább kirekesztő ez a katolicistafób általánosító undormány!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
apeszos, szerintem pedig mindenki ott smárol, ahol akar.
Álszent dolog azzal támadni ezt, hogy nem tudod megmagyarázni a gyereknek. Hát ha apa vagy akkor tudd. Magyarázd el neki, hogy teljesen természetes, ha két fiú egymást szereti, vagy két nő, és csak az agyhalottak hiszik azt, hogy bele kell szólniuk két ember magánéletébe..Sobri Jóska
Nem Sobri nem természetes. Természetes a fajfentartás, genetikai állomány átörökítése. Az evolució a lábasfejűek és egyes halfajok után a hímnősséget letudta, a homo sapiensnél már nem természetes.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Senki se örülne neki.
De van aki nem is halna bele, hiszen a gyerekéről van szó, az ő boldogságáról.
Valamint mire ezzel előáll, már felnőtt ember, ezért úgy tesz érte, ahogy akar.
Ha meleg, hát meleg, ha cigányba szeretett bele, hát legyenek boldogok. Mivel nem ezen múlik.
Igazad lehetne, ha 1, tehetne bárki is arról, hogy kire gerjed, 2, a nemcigány, nemmeleg emberek mind olyan hűdefaszájosak volnának, hogy kiválasztásuk már maga a megvalósult boldogság.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor erre való hivatkozással tiltsuk be hogy heterók csináljanak gyereket, mert mondjuk minden ötödiket saját családjában molesztálják?Sobri Jóska
Úgy gondoltam,hogy reagálok pár hozzászólásra,de nálam itt jött el az a pillanat amikor inkább nem szólok a témához.
Normális embernek ilyen nem jut eszébe.
Kúrogassátok egymást a barátaiddal,lehetőleg valami főtéren,fogadjatok örökbe egy gyereket és neveljetek belőle még egy irgalmatlan nagy buzeránst.
(Ez nem egyedül neked szól,csak a te hozzászólásodhoz írtam ide.)
Ja és minden jogvédőnek költözzenek cigányok a szomszédságába,jó sokan.Bazzani
Csak tudnám, hogy ezzel a hozzáállással hogyan fogod kezelni azt a lehetséges szitut, hogy a fiad eléd áll azzal, hogy "apa, hadd mutassam be a roma páromat, Józsit". Ezek nem társadalmi, hanem személyes ügyek.Dzsokijuing
Nehezen. De remélem (és imádkozok mindenhez amihez csak lehet),hogy ilyenben nem lesz részem. Viszont látom,hogy vannak itt akik kifejezetten örülnének neki,ha a gyereke ilyennel állna elő.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Akkor erre való hivatkozással tiltsuk be hogy heterók csináljanak gyereket, mert mondjuk minden ötödiket saját családjában molesztálják?Sobri Jóska
Úgy gondoltam,hogy reagálok pár hozzászólásra,de nálam itt jött el az a pillanat amikor inkább nem szólok a témához.
Normális embernek ilyen nem jut eszébe.
Kúrogassátok egymást a barátaiddal,lehetőleg valami főtéren,fogadjatok örökbe egy gyereket és neveljetek belőle még egy irgalmatlan nagy buzeránst.
(Ez nem egyedül neked szól,csak a te hozzászólásodhoz írtam ide.)
Ja és minden jogvédőnek költözzenek cigányok a szomszédságába,jó sokan.Bazzani
Erről a kifinomult, átgondolt, és lényegretörő beírásodról ez a vicc jut eszembe:

Pistike elmegy a cirkuszba. Megy a műsor, egyszer csak kijön a bohóc a porondra egy szamárral. Kiszúrja Pistikét és megkérdezi:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem.
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, kivéve Pistikét.
Másnap azért megint elmegy a cirkuszba. Ismét jön a bohóc, megint kiszúrja Pistikét:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Megint mindenki nevet. Pistike dühösen hazamegy és szól Feri bácsinak a frappáns válaszok nagymesterének, hogy segítsen neki visszavágni.
Pistike és Feri bácsi másnap elmennek a cirkuszba. Jön a bohóc a szamárral és megint Pistikét kérdi:
-Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, Pistike várakozásteljesen Feri Bácsira néz, mire Feri bácsi lassan feláll és azt mondja:
-Hé bohóc! Baszd meg a jó kurva anyád!

Ja, és nem is igazi az a buzizás, amiben nem lehet egy kicsit cigányozni is.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Akkor erre való hivatkozással tiltsuk be hogy heterók csináljanak gyereket, mert mondjuk minden ötödiket saját családjában molesztálják?Sobri Jóska
Úgy gondoltam,hogy reagálok pár hozzászólásra,de nálam itt jött el az a pillanat amikor inkább nem szólok a témához.
Normális embernek ilyen nem jut eszébe.
Kúrogassátok egymást a barátaiddal,lehetőleg valami főtéren,fogadjatok örökbe egy gyereket és neveljetek belőle még egy irgalmatlan nagy buzeránst.
(Ez nem egyedül neked szól,csak a te hozzászólásodhoz írtam ide.)
Ja és minden jogvédőnek költözzenek cigányok a szomszédságába,jó sokan.Bazzani
Csak tudnám, hogy ezzel a hozzáállással hogyan fogod kezelni azt a lehetséges szitut, hogy a fiad eléd áll azzal, hogy "apa, hadd mutassam be a roma páromat, Józsit". Ezek nem társadalmi, hanem személyes ügyek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor erre való hivatkozással tiltsuk be hogy heterók csináljanak gyereket, mert mondjuk minden ötödiket saját családjában molesztálják?Sobri Jóska
Úgy gondoltam,hogy reagálok pár hozzászólásra,de nálam itt jött el az a pillanat amikor inkább nem szólok a témához.
Normális embernek ilyen nem jut eszébe.
Kúrogassátok egymást a barátaiddal,lehetőleg valami főtéren,fogadjatok örökbe egy gyereket és neveljetek belőle még egy irgalmatlan nagy buzeránst.
(Ez nem egyedül neked szól,csak a te hozzászólásodhoz írtam ide.)
Ja és minden jogvédőnek költözzenek cigányok a szomszédságába,jó sokan.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
egy igazi hamisítatlan texasi kampányfilm, főszerepben az ESPN szakkomm és college football All-American Craig James
http://vimeo.com/25427131JJ
Rudy! Rudy!

http://www.youtube.com/watch?v=030JFzvHcb8

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
OK elfogadom, de a kirekesztés olykor hasznos, mondjuk ha a saját közösségedet/kultúrádat véded meg vele. Még akkor is, ha esetleg én vagyok az áldozata, bár hozzáteszem én maximum a véleményemmel veszélyeztetem itt bárki lelki nyugalmát, és nem fogom leköpködni mondjuk a gyerekeidet, mert ő esetleg nem az "igaz hit" követője.Dub
A kirekesztés sehova nem vezet, csak leállatíasítja azt is, aki a maga vélt vagy valós igazát így akarja megvédeni. Az agresszív kisebbségekkel (radikálarabok) nem az a baj, hogy más kultúra, hanem hogy nem tartják be a hatályos európai törvényeket és együttélési szabályokat. És a szociális esélyegyenlőtlenségről még nem is beszéltünk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sobri, téged mikor koronáznak? Igaz, valami Orbán nevű bitorolja a trónt... bocs. Nagy az a gerenda, és a döglött ló is alszik. 😛 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Ezekkel a történelmi, és körülményekből fakadó magyarázotokkal nincs gond, annyiban, hogy megértem én még a meleg, pedofil papokat is, áldozatok ők, egy beteg rendszer (katolikus egyház, egyház és nem vallás) áldozatai, el is fogadom ezeket a magyarázatokat.
Én a fennhéjazó, ostoba, gyűlölettől fröcsögő buzizást, fartúrózást, ázsiai muszlim állatozást, nem tolerálom (bizony, nem tolerálom, mivel liberálisnak liberális vagyok, de hülye az nem, semmilyen agyhalott, tufa kirekesztés mellett nem szoktam egyszerűségből elmenni, és cinkossá válni), ráadásul karöltve az istennel, kereszténységgel való dobálózással.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért érdekes statisztikára bukkantam ismét:
Ki találja ki, hogy melyik foglalkozás körében van kimutathatóan, bizonyítottan a legtöbb meleg pedofil .
A válasz fehérrel, hogy lehessen töprengeni:
Katolikus pap, katolikus egyházi alkalmazott.
Éljen a kereszténység, az igaz hit, és a tisztaság mentsvára. LOL
Sobri Jóska
Ja, mert ott derül ki a leghamarabb és a legkönnyebben. Én még életemben nem hallottam ilyen esetről a környezetemben pedig jó sok katolikust ismerek sok egyházközségből, vidékről is. Amerikában lehet, hogy ez előfordul viszonylag gyakran, nem tudom, de idehaza szerintem ez rossz sztereotípia.Rajna
Plusz amellett ez is a tyúk/tojás problémaköre... asszony nem volt/nem lehetett a kispapnak (mert püspöktől fölfelé aztán mindenki azzal fiduckolt, akivel akar), de jött a templomba 35 ministránsgyerek.. szóval occasio facit cinaedus.
Sztem pl. a börtönökben (de lehet akár 2. világháborús katonai fogolytábor..) is jóval nagyobb a homoszexualitás aránya, mint a teljes társadalomban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Azért érdekes statisztikára bukkantam ismét:
Ki találja ki, hogy melyik foglalkozás körében van kimutathatóan, bizonyítottan a legtöbb meleg pedofil .
A válasz fehérrel, hogy lehessen töprengeni:
Katolikus pap, katolikus egyházi alkalmazott.
Éljen a kereszténység, az igaz hit, és a tisztaság mentsvára. LOL
Sobri Jóska
Ja, mert ott derül ki a leghamarabb és a legkönnyebben. Én még életemben nem hallottam ilyen esetről a környezetemben pedig jó sok katolikust ismerek sok egyházközségből, vidékről is. Amerikában lehet, hogy ez előfordul viszonylag gyakran, nem tudom, de idehaza szerintem ez rossz sztereotípia.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
látszólag 😉

JJ akkor már tudom honnaszivtad magadba a pángermán pedofil képét 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Ha lenne negyedik:
- Pontosabban annyi a biztos, hogy Angliában van legalább egy bárány, amelyiknek legalább az egyik oldala fekete pillanatnyilag.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Azért érdekes statisztikára bukkantam ismét:
Ki találja ki, hogy melyik foglalkozás körében van kimutathatóan, bizonyítottan a legtöbb meleg pedofil .
A válasz fehérrel, hogy lehessen töprengeni:
Katolikus pap, katolikus egyházi alkalmazott.
Éljen a kereszténység, az igaz hit, és a tisztaság mentsvára. LOL
Sobri Jóska
neked való poszt
http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2011/06/21/a_katolikusokJJ
Nekem nem, mert engem nem ez a tény zavar, hanem az, hogy ezek a szarjankók még álszent módon oltogatnak is másokat a sosemvolt erkölcsi magaslatukról.Sobri Jóska
utazik három ember a vonaton, az angol vidéken.
Meglátnak egy birkanyájat, ahol a sok fehér között van egy darab fekete bárány.

Így szól az első ember:
- Nahát, nem is tudtam, hogy angliában vannak fekete bárányok is.

Erre imígyen szól a második:
- Pontosítanék: annyit tudunk, hogy angliában van legalább egy darab fekete bárány.

Erre a harmadik:
- Vagyis annyit tudunk, hogy angliában van legalább egy bárány, amelyiknek legalább az egyik oldala fekete.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért érdekes statisztikára bukkantam ismét:
Ki találja ki, hogy melyik foglalkozás körében van kimutathatóan, bizonyítottan a legtöbb meleg pedofil .
A válasz fehérrel, hogy lehessen töprengeni:
Katolikus pap, katolikus egyházi alkalmazott.
Éljen a kereszténység, az igaz hit, és a tisztaság mentsvára. LOL
Sobri Jóska
neked való poszt
http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2011/06/21/a_katolikusokJJ
Így már könnyű (csak az url alapján): katolikus papok
(JJ, elrontottad a tippjátékot.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Azért érdekes statisztikára bukkantam ismét:
Ki találja ki, hogy melyik foglalkozás körében van kimutathatóan, bizonyítottan a legtöbb meleg pedofil .
A válasz fehérrel, hogy lehessen töprengeni:
Katolikus pap, katolikus egyházi alkalmazott.
Éljen a kereszténység, az igaz hit, és a tisztaság mentsvára. LOL
Sobri Jóska
neked való poszt
http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2011/06/21/a_katolikusokJJ
Nekem nem, mert engem nem ez a tény zavar, hanem az, hogy ezek a szarjankók még álszent módon oltogatnak is másokat a sosemvolt erkölcsi magaslatukról.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Azért érdekes statisztikára bukkantam ismét:
Ki találja ki, hogy melyik foglalkozás körében van kimutathatóan, bizonyítottan a legtöbb meleg pedofil .
A válasz fehérrel, hogy lehessen töprengeni:
Katolikus pap, katolikus egyházi alkalmazott.
Éljen a kereszténység, az igaz hit, és a tisztaság mentsvára. LOL
Sobri Jóska
neked való poszt
http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2011/06/21/a_katolikusok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal