Politika

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
igen, teljesen más dolog, nem is értem minek hoztad elő

Egyébként jó reggelt, a politikus vagy közszereplő kényelmetlen kérdés esetén vagy hazudik, vagy terel. Nem május óta, hanem amióta világ a világ.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha nem megy el az ATV-be leszarom
De ha a KEH valami főcsicskája elmegy a KÖZTV-be, akkor a kurva kérdésekre válaszoljon és ne tereljen és szarjon bele a ripoorter képébe. Főleg hogy ők rakták oda.

Nem tudom ennek mi köze van az ATV-Fidesz, hörtv/echotv mszp dologhoz. Két tök más dolog
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
cserében viszont már a "saját" tévéjüknek sem nyilatkoznak rendesen. haromt
Lehet azt mondani, hogy jobb lett volna ha el se mennek. De tudomásom szerint eddig két "felállós" interjú volt az ATV-n. Ahhoz képest, hogy Olgica naponta ostorozta a fideszeseket a sajátos stílusában, ez nem is rossz. A beszari szocikkal pedig összehasonlíthatatlan.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
cserében viszont már a "saját" tévéjüknek sem nyilatkoznak rendesen. Arroganciából jeles
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
Érdemes megnézni mivé lett a http://www.szalaiannamaria.net/
Működik a rendszer, LOL

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.zinedine5
"- valóban levették a honlapról az AB-nak visszaküldött törvényjavaslatok menüpontot? Ez szándékos volt?
-Sokkal többen látogatják az oldalt mint régen.
-de én azt kérdeztem tényleg levették?
-Sokkal többen látogatják a honlapot mint régen és ez jó"

ezen a részen befostam a röhögéstől.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 090 — Ajmo Vatreni
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
Furcsállom, hogy senki se tudja miként történt Izrael újraalapítása.
Izraelt a 2.vh után nem nekiajándékozták a zsidóknak, se nem a destabilizáció vagy a terrorizmus vezetett a lehetőséghez, hanem a zsidók a 40es évek második felére Izrael-t - zsidókról van szó- egyszerűen több évtized alatt, szisztematikusan MEGVETTÉK. (lásd: Herzl T. cionizmus, stb.)
Zsidó üzletemberek Izrael területének döntő részét felvásárolták, így azok a földek akkorra már zsidó tulajdonban voltak (a Brit protektorátus területén). Így amikor szóba került, hogy a protektorátus megszűnjön, evidens volt, hogy azok alapítanak a területen országot, akiké a földterülte, vagyis a zsidók.
Ezért nem lehet Trianonhoz hasonlítani, mivel akkor tőlünk az ország kétharmadát elvették, elcsatolták, amely területek így más országokhoz kerültek, ezért lehetetlen Európa közepén egy revízió. (Valamint momentán EU-val, kettős állampolgársággal már felesleges is.)Sobri Jóska
azért irtam, Jóska - hogy azok a földvásárlási szerződések erősen hajaztak az indiánokkal köttetett amerikai földszerzési szarokra. Csak éppen ezek nem indiánok volta és rájöttek mire megy ki a játék. 😉sutianap
Tudtommal nem jöttek rá, lásd az eredményt.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Furcsállom, hogy senki se tudja miként történt Izrael újraalapítása.
Izraelt a 2.vh után nem nekiajándékozták a zsidóknak, se nem a destabilizáció vagy a terrorizmus vezetett a lehetőséghez, hanem a zsidók a 40es évek második felére Izrael-t - zsidókról van szó- egyszerűen több évtized alatt, szisztematikusan MEGVETTÉK. (lásd: Herzl T. cionizmus, stb.)
Zsidó üzletemberek Izrael területének döntő részét felvásárolták, így azok a földek akkorra már zsidó tulajdonban voltak (a Brit protektorátus területén). Így amikor szóba került, hogy a protektorátus megszűnjön, evidens volt, hogy azok alapítanak a területen országot, akiké a földterülte, vagyis a zsidók.
Ezért nem lehet Trianonhoz hasonlítani, mivel akkor tőlünk az ország kétharmadát elvették, elcsatolták, amely területek így más országokhoz kerültek, ezért lehetetlen Európa közepén egy revízió. (Valamint momentán EU-val, kettős állampolgársággal már felesleges is.)Sobri Jóska
azért irtam, Jóska - hogy azok a földvásárlási szerződések erősen hajaztak az indiánokkal köttetett amerikai földszerzési szarokra. Csak éppen ezek nem indiánok volta és rájöttek mire megy ki a játék. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
Nekem az a véleményem, hogy ezzel az egész médiás-akaratlagos nemzetközi közbotrány okozással terelni akarják a figyelmet vmiről. Mivel mindenki, főleg a sajtó, ezzel van elfoglalva, senki sem figyel semmire. Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, de nem szavazták meg ezek stikában ezt a "lopott-milliárdokat-legalizálós" törvényt, vagy valami más, nagyobb horderejű, pénzzel / bankkal / bányákkal 😀 összefüggő izériát? Ennyire nem lehetnek ostobák...toxique
Lehetnek.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem az a véleményem, hogy ezzel az egész médiás-akaratlagos nemzetközi közbotrány okozással terelni akarják a figyelmet vmiről. Mivel mindenki, főleg a sajtó, ezzel van elfoglalva, senki sem figyel semmire. Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, de nem szavazták meg ezek stikában ezt a "lopott-milliárdokat-legalizálós" törvényt, vagy valami más, nagyobb horderejű, pénzzel / bankkal / bányákkal 😀 összefüggő izériát? Ennyire nem lehetnek ostobák...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem az a lényeg hogy szar a retek hiradó ez már ki lett beszélve, hanem hogy megint ilyen faszságokkal foglalkoznak.

ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyarazta
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
Lehet így kéne:
Kedves nézők, képzeljék, milyen fantasztikus dolog történt Lófaszugornyán. Egy gyönyörű, felemelő családi mészárlás, amin nemcsak szomszédok szórakoztak, hanem most Önök is.
T. Vendel munkanélküli foglalkozású 56 éves helyi lakos kedvenc kisbaltájával gondolta felvidítja kicsit öccsét, és ennek érdekében belevágta elöbb a fejébe 34szer, majd a testébe 8szor. Öcsse nem lett vidám, igaz nem is panaszkodott a mókára, inkább csak csendben és egyre több darabban hallgatott. A helyszínre kiérkező rendőrök jókat kacagtak a vicces húscafatokon, és a falra fröccsent vérből kirajzolódó mintán, mely Király L. Norbira hasonlított, de legalábbis a füleire. A megyeszékhelyről kiérkező bűnügyi szakemberek szerint inkább Dumbóra hasonlít a szép, színes falikép, de ezt a nyomozást vezető főhadnagy nem erősítette meg.
A képeken, amit látnak, látszik Norbi is, Dumbó is, - igaz a vérfoltok nem- döntsenek Önök, hiszen nálunk mindig a néző dönt. Egy a lényeg, hogy jól szórakozzanak mindíg, minden körülmények között, és ne vonódjanak be a T. család humoros kis családi kalandjába.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
jó hagyjuk érdektelen téma.

itt van viszont szeretett annamáriánk kirohanása
http://index.hu/kultur/media/2011/01/03/mediahatosagi_eljaras_az_rtl_klub_ellen/

tanulság. ha sikerül beférned a bűnügyi kvótába akkor legközelebb szivecskékkel és napocskákkal illusztráld a gyilkosságot, ne legyen olyan nyomasztó

"A hatóság szerint a felvételeken egy vérfoltos matrac, és egy szintén véres székláb is látható. Ezek a hatóság szerint "hatásvadász módon fokozhatták a szöveg hatását". A NMHH a ház tornácán, udvarán és kerítésénél készített képeket is kifogásolja, mert azok „ kiábrándító és nyomasztó hatást keltettek, megteremtve ezzel a mind nagyobb érzelmi bevonódás lehetőségét.”haromt
Valóban túloznak, de én személy szerint nem láttam még egy olyan szánalmat, mit a mai rtl híradó volt...
Kellett nekem hallgatnom anyámra, és elkapcsolni a Mourinhos műsorról. 😐

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de hát a gyilkosság vidám dolog, nem szabad nyomasztó képeket sugározni közben
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
jó hagyjuk érdektelen téma.

itt van viszont szeretett annamáriánk kirohanása
http://index.hu/kultur/media/2011/01/03/mediahatosagi_eljaras_az_rtl_klub_ellen/

tanulság. ha sikerül beférned a bűnügyi kvótába akkor legközelebb szivecskékkel és napocskákkal illusztráld a gyilkosságot, ne legyen olyan nyomasztó

"A hatóság szerint a felvételeken egy vérfoltos matrac, és egy szintén véres székláb is látható. Ezek a hatóság szerint "hatásvadász módon fokozhatták a szöveg hatását". A NMHH a ház tornácán, udvarán és kerítésénél készített képeket is kifogásolja, mert azok „ kiábrándító és nyomasztó hatást keltettek, megteremtve ezzel a mind nagyobb érzelmi bevonódás lehetőségét.”haromt
Hát ja, kezdődik...

„ kiábrándító és nyomasztó hatást keltettek, megteremtve ezzel a mind nagyobb érzelmi bevonódás lehetőségét.”

Teljesen életszerűtlen, kifacsart, ostoba indoklás. Hiába 21. század, majd mutatnak beszélő fejeket, mintha rádióban menne le a hír, azokat is elsötétítve, hogy ne legyen nagy az érzelmi bevonódás veszélye.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó hagyjuk érdektelen téma.

itt van viszont szeretett annamáriánk kirohanása
http://index.hu/kultur/media/2011/01/03/mediahatosagi_eljaras_az_rtl_klub_ellen/

tanulság. ha sikerül beférned a bűnügyi kvótába akkor legközelebb szivecskékkel és napocskákkal illusztráld a gyilkosságot, ne legyen olyan nyomasztó

"A hatóság szerint a felvételeken egy vérfoltos matrac, és egy szintén véres székláb is látható. Ezek a hatóság szerint "hatásvadász módon fokozhatták a szöveg hatását". A NMHH a ház tornácán, udvarán és kerítésénél készített képeket is kifogásolja, mert azok „ kiábrándító és nyomasztó hatást keltettek, megteremtve ezzel a mind nagyobb érzelmi bevonódás lehetőségét.”
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
Csehszlovákia nem létezett pl. Ott a meglévő földek tulajdonosai ellenére létrehoztak egy országot. Szóval Izrael szerű.
haromt
Izraelben nem a földtulajdonosok ellenére hozták létre, tehát nem Izrael szerű 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csehszlovákia nem létezett pl. Ott a meglévő földek tulajdonosai ellenére létrehoztak egy országot. Szóval Izrael szerű.

de igazából hülyeség ezt összehasonlítani. Max annyiban hogy mind a kettő nagyhatalmi érdekeket szolgált és senkit nem érdekeltek a rendezéséknél az etnikai elvek
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
Furcsállom, hogy senki se tudja miként történt Izrael újraalapítása.
Izraelt a 2.vh után nem nekiajándékozták a zsidóknak, se nem a destabilizáció vagy a terrorizmus vezetett a lehetőséghez, hanem a zsidók a 40es évek második felére Izrael-t - zsidókról van szó- egyszerűen több évtized alatt, szisztematikusan MEGVETTÉK. (lásd: Herzl T. cionizmus, stb.)
Zsidó üzletemberek Izrael területének döntő részét felvásárolták, így azok a földek akkorra már zsidó tulajdonban voltak (a Brit protektorátus területén). Így amikor szóba került, hogy a protektorátus megszűnjön, evidens volt, hogy azok alapítanak a területen országot, akiké a földterülte, vagyis a zsidók.
Ezért nem lehet Trianonhoz hasonlítani, mivel akkor tőlünk az ország kétharmadát elvették, elcsatolták, amely területek így más országokhoz kerültek, ezért lehetetlen Európa közepén egy revízió. (Valamint momentán EU-val, kettős állampolgársággal már felesleges is.)Sobri Jóska
ma most ennyi erővel trianon idején az elcsatolt területek jó része magyar tulajdonban volt. Utána elvettek egy csomót a magyar tulajoktól, de ez az összehasonlítás sántít így szerintem

Az más dolog hogy ott a britek elvonulásakor a senkiföldje marad, kurva sok zsidóval. Viszont jóval kisebb volt mint a mai izrael, ami már a háborúk alatt alakult ki.haromt
Háborúzni létező országok tudnak, vagyis ha háborúzik egy ország, akkor már létezik is.
Trianon után az elcsatolt területek mindegy milyen tulajdonban voltak, ha nemzetközi határozattal egy másik országhoz CSATOLTÁK. Európában akkor nem az döntött, hogy ki tulajdonolja a földet, míg Ázsiában -mint láthatod- igen.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Furcsállom, hogy senki se tudja miként történt Izrael újraalapítása.
Izraelt a 2.vh után nem nekiajándékozták a zsidóknak, se nem a destabilizáció vagy a terrorizmus vezetett a lehetőséghez, hanem a zsidók a 40es évek második felére Izrael-t - zsidókról van szó- egyszerűen több évtized alatt, szisztematikusan MEGVETTÉK. (lásd: Herzl T. cionizmus, stb.)
Zsidó üzletemberek Izrael területének döntő részét felvásárolták, így azok a földek akkorra már zsidó tulajdonban voltak (a Brit protektorátus területén). Így amikor szóba került, hogy a protektorátus megszűnjön, evidens volt, hogy azok alapítanak a területen országot, akiké a földterülte, vagyis a zsidók.
Ezért nem lehet Trianonhoz hasonlítani, mivel akkor tőlünk az ország kétharmadát elvették, elcsatolták, amely területek így más országokhoz kerültek, ezért lehetetlen Európa közepén egy revízió. (Valamint momentán EU-val, kettős állampolgársággal már felesleges is.)Sobri Jóska
ma most ennyi erővel trianon idején az elcsatolt területek jó része magyar tulajdonban volt. Utána elvettek egy csomót a magyar tulajoktól, de ez az összehasonlítás sántít így szerintem

Az más dolog hogy ott a britek elvonulásakor a senkiföldje marad, kurva sok zsidóval. Viszont jóval kisebb volt mint a mai izrael, ami már a háborúk alatt alakult ki.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 586 — #NoStress
Furcsállom, hogy senki se tudja miként történt Izrael újraalapítása.
Izraelt a 2.vh után nem nekiajándékozták a zsidóknak, se nem a destabilizáció vagy a terrorizmus vezetett a lehetőséghez, hanem a zsidók a 40es évek második felére Izrael-t - zsidókról van szó- egyszerűen több évtized alatt, szisztematikusan MEGVETTÉK. (lásd: Herzl T. cionizmus, stb.)
Zsidó üzletemberek Izrael területének döntő részét felvásárolták, így azok a földek akkorra már zsidó tulajdonban voltak (a Brit protektorátus területén). Így amikor szóba került, hogy a protektorátus megszűnjön, evidens volt, hogy azok alapítanak a területen országot, akiké a földterülte, vagyis a zsidók.
Ezért nem lehet Trianonhoz hasonlítani, mivel akkor tőlünk az ország kétharmadát elvették, elcsatolták, amely területek így más országokhoz kerültek, ezért lehetetlen Európa közepén egy revízió. (Valamint momentán EU-val, kettős állampolgársággal már felesleges is.)

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Fontos szempont volt még, hogy egyrészt a brit birodalmi protekorátus területén az arabok képtelenek voltak működő államot létrehozni. Másrészt erős volt a zsidók terrorista tevékenysége, ami destabilizálta annyira a térséget, hogy a britek örültek, hogy megszabadultak tőle. Harmadrészt a holokauszt után a túlélő európai zsidóságnak nem volt hová mennie (pl. Németország és Lengyelország szinte kiürült) és igazán nem is akart, mondjuk én se mennék vissza olyan közegbe, ahol először tapsolnak a bevagonírozásomnál, utána meg kifosztják a kérómat.

Akarat, megfelelő embertömeg és külföldi nyomás, kész az új állam. Ráadásul aki már járt Izraelben (én voltam), az láthatja, hogy kis Európa az arab tengerben, a léte ezért forog kockán nap mint nap. (Persze ez nem menti a jogsértéseket, csak a helyére teszi.)Dzsokijuing
Félreértés ne essék, nekem nincs bajom a zsidókkal, meg a Holokausztjukkal is azt csinálnak, amit akarnak. De nem csak velük történtek jogsértések, ellenben csak velük szemben történt igazi kárpótlás. A zsidóknak ez természetes, de a nem zsidókból gyűlöletet vált ki - joggal. pl. Miért ér kevesebbet az a magyar/szláv/lengyel nem zsidó akit Sztálin hurcoltatott el és dolgoztatott halálra, mint a zsidó, akit Hitler? Értük nem jár bocsánatkérés, meg kártérítés? Szerintem; ebben gyökerezik a modern kori zsidógyűlölet, nem a fasizmus "újjáéledésében".
Nincs működő arab állam a térségben? Mármint aki önként és dalolva pumpálná az olajat a zsidók olajcégeibe? Az meglehet. A britek és a BP nem ki lettek rúgva a földgáz projektből? Volt ott valami nagy kitermelési koncesszió kényszer-eladás balhé, nem úgy emlékszem, hogy örömükben daloltak a távozó krumplifejűek. Amúgy iráni vizeken fekszik a csodálatos tengeri földgázmező 70%-a, amiért egy ideje Iránt akarják lerohantatni az USA-val. Még jó, hogy Baracknak több agya van, mint Bush-nak volt... 😀.
Láttam egy dokufilmet a térségről az Exploreren. Egy arab srác mondta, hogy nem ismer senkit a környéken, akinek ne ölték volna meg valakijét az izraeliek vagy a keresztények a "béke és stabilitás" nevében. Nem valószínű, hogy valaha is béke lesz a térségben.toxique
hát izráel népe kábé úgy képzelte el, mint a vadnyugat meghóditását - csak az ő indiánjaik - arabok voltak. Hát egy idő után leesett nekik, azóta is csattan.

megj.
Igen-igen adják vissza a sziú törzsszövetségnek DélDakotát - majd akkor lesz igazság a világon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Fontos szempont volt még, hogy egyrészt a brit birodalmi protekorátus területén az arabok képtelenek voltak működő államot létrehozni. Másrészt erős volt a zsidók terrorista tevékenysége, ami destabilizálta annyira a térséget, hogy a britek örültek, hogy megszabadultak tőle. Harmadrészt a holokauszt után a túlélő európai zsidóságnak nem volt hová mennie (pl. Németország és Lengyelország szinte kiürült) és igazán nem is akart, mondjuk én se mennék vissza olyan közegbe, ahol először tapsolnak a bevagonírozásomnál, utána meg kifosztják a kérómat.

Akarat, megfelelő embertömeg és külföldi nyomás, kész az új állam. Ráadásul aki már járt Izraelben (én voltam), az láthatja, hogy kis Európa az arab tengerben, a léte ezért forog kockán nap mint nap. (Persze ez nem menti a jogsértéseket, csak a helyére teszi.)Dzsokijuing
Félreértés ne essék, nekem nincs bajom a zsidókkal, meg a Holokausztjukkal is azt csinálnak, amit akarnak. De nem csak velük történtek jogsértések, ellenben csak velük szemben történt igazi kárpótlás. A zsidóknak ez természetes, de a nem zsidókból gyűlöletet vált ki - joggal. pl. Miért ér kevesebbet az a magyar/szláv/lengyel nem zsidó akit Sztálin hurcoltatott el és dolgoztatott halálra, mint a zsidó, akit Hitler? Értük nem jár bocsánatkérés, meg kártérítés? Szerintem; ebben gyökerezik a modern kori zsidógyűlölet, nem a fasizmus "újjáéledésében".
Nincs működő arab állam a térségben? Mármint aki önként és dalolva pumpálná az olajat a zsidók olajcégeibe? Az meglehet. A britek és a BP nem ki lettek rúgva a földgáz projektből? Volt ott valami nagy kitermelési koncesszió kényszer-eladás balhé, nem úgy emlékszem, hogy örömükben daloltak a távozó krumplifejűek. Amúgy iráni vizeken fekszik a csodálatos tengeri földgázmező 70%-a, amiért egy ideje Iránt akarják lerohantatni az USA-val. Még jó, hogy Baracknak több agya van, mint Bush-nak volt... 😀.
Láttam egy dokufilmet a térségről az Exploreren. Egy arab srác mondta, hogy nem ismer senkit a környéken, akinek ne ölték volna meg valakijét az izraeliek vagy a keresztények a "béke és stabilitás" nevében. Nem valószínű, hogy valaha is béke lesz a térségben.