NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
"Ha Gyurcsány Ferencnek sikerül egyesítenie az SZDSZ igazságát, az MDF nemességét és az MSZP szerethetőségét, akkor ebből még bármi lehet." (Eörsi Mátyás a Demokratikus Koalícióról)

😂 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Én nem szeretem az összesküvés-elméleteket meg az LMP politikájának azonosítását az SZDSZ-ével (mert elég eltérőek szvsz), de azt biztosra tudom, hogy a Bajcsyn lévő LMP iroda két éve SZDSZ iroda volt, pénzt meg nem fizettek érte. Lehet, hogy ez legális, de választások előtt nem hiszem, hogy az LMP bármire is jogosult lett volna. Mióta bekerültek a Parlamentbe, vettek még egy emeletet, így már csak anyám ismerősének lakása meg az ő szomszédja maradt a társasházban, mint lakó, különben LMP HQ lett. És heti 4-5 nagy, hangos bebaszás van ott, láttam én Vágó Gábort tántorogni a lépcsőházban este 11kor 😊Rajna
legalább tudnak élni, nem ilyen Hoffmann Rózsa féle fapinák vannak a soraik közt. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Én nem szeretem az összesküvés-elméleteket meg az LMP politikájának azonosítását az SZDSZ-ével (mert elég eltérőek szvsz), de azt biztosra tudom, hogy a Bajcsyn lévő LMP iroda két éve SZDSZ iroda volt, pénzt meg nem fizettek érte. Lehet, hogy ez legális, de választások előtt nem hiszem, hogy az LMP bármire is jogosult lett volna. Mióta bekerültek a Parlamentbe, vettek még egy emeletet, így már csak anyám ismerősének lakása meg az ő szomszédja maradt a társasházban, mint lakó, különben LMP HQ lett. És heti 4-5 nagy, hangos bebaszás van ott, láttam én Vágó Gábort tántorogni a lépcsőházban este 11kor 😊Rajna
A Bajcsyn lévő LMP-irodát a párt piaci áron bérli egy neve elhallgatását kérő, köztiszteletben megőszült értelmiségitől.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én nem szeretem az összesküvés-elméleteket meg az LMP politikájának azonosítását az SZDSZ-ével (mert elég eltérőek szvsz), de azt biztosra tudom, hogy a Bajcsyn lévő LMP iroda két éve SZDSZ iroda volt, pénzt meg nem fizettek érte. Lehet, hogy ez legális, de választások előtt nem hiszem, hogy az LMP bármire is jogosult lett volna. Mióta bekerültek a Parlamentbe, vettek még egy emeletet, így már csak anyám ismerősének lakása meg az ő szomszédja maradt a társasházban, mint lakó, különben LMP HQ lett. És heti 4-5 nagy, hangos bebaszás van ott, láttam én Vágó Gábort tántorogni a lépcsőházban este 11kor 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ez az általánosító politikai elit-ellenes populizmus azért fájt. Ez az ország azért (is) tart ott, ahol tart, mert mindenki bekiabál a pályára, hogy így meg úgy, de senki nem akar játszani.

A fiatalok (Jobbik-LMP) legalább megpróbálják átszabni a játékteret, hogy milyen eredménnyel, az már más kérdés. Ennek a két pártnak semmi sincs a kezében, ami az öregeknek megvan, az állami párttámogatáson kívül (a Jobbiknál rebesgetnek közel-keleti és orosz pénzeket, de ez vagy igaz, vagy nem). Szóval sztem ne mossuk őket össze a gazdasági és médiahátországgal rendelkező Fidesz-MSZP-vel.Dzsokijuing
Ez teljesen egyetértek, annyival egészíteném még ki, hogy az LMP mögött meg kemény amerikai támogató van Fields személyében, ha jól tudom.Schleck
Ezt tudjuk, hogy így van, hiszen az LMP-nek a mai napig nyílt a támogatási és kampányszámlája, bárki belenézhet. Ezzel szemben a Jobbiknak 2010-ig nem volt párttámogatási elszámolása, mert 2006-ban a MIÉP-pel közösen indultak és Csurkánál volt a kulcs 😊Dzsokijuing
A Jobbik teljesen a Fideszhez van bedrótozva, amolyan pittbull-szerepet töltenek be, felső szinten maximálisan kooperálva, együttműködve, az LMP pedig mintegy a volt SZDSZ és némi Kisgazda/MDF/MSZP üzleti körök által van menedzselve.
Sőt, tudok mondani olyan családot is, ahol van jópár üzletember, az egyik fideszes üzletekben érdekelt, nekik "mossa a pénzt", az unokatesónak az MSZP szerzett bizniszt, ami szépen fut a mai napig, miközben mindketten voltak kisgazdák 90 környékén, mdf-esek pár évre rá, aztán ágaztak szét fidesz ill. mszp felé, de az egyikük öccse ott tüsténkedett a Jobbik alapításánál is.
Így megy a politika manapság is, és mivel van picike rálátásom, ezért fenntartom amit mondtam, és nem hiszem ne lenne az egész politikai vezető elit ellenérdekelt az ország számára hasznos intézkedések keresztülvitelében.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Ez az általánosító politikai elit-ellenes populizmus azért fájt. Ez az ország azért (is) tart ott, ahol tart, mert mindenki bekiabál a pályára, hogy így meg úgy, de senki nem akar játszani.

A fiatalok (Jobbik-LMP) legalább megpróbálják átszabni a játékteret, hogy milyen eredménnyel, az már más kérdés. Ennek a két pártnak semmi sincs a kezében, ami az öregeknek megvan, az állami párttámogatáson kívül (a Jobbiknál rebesgetnek közel-keleti és orosz pénzeket, de ez vagy igaz, vagy nem). Szóval sztem ne mossuk őket össze a gazdasági és médiahátországgal rendelkező Fidesz-MSZP-vel.Dzsokijuing
Ez teljesen egyetértek, annyival egészíteném még ki, hogy az LMP mögött meg kemény amerikai támogató van Fields személyében, ha jól tudom.Schleck
Ezt tudjuk, hogy így van, hiszen az LMP-nek a mai napig nyílt a támogatási és kampányszámlája, bárki belenézhet. Ezzel szemben a Jobbiknak 2010-ig nem volt párttámogatási elszámolása, mert 2006-ban a MIÉP-pel közösen indultak és Csurkánál volt a kulcs 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az általánosító politikai elit-ellenes populizmus azért fájt. Ez az ország azért (is) tart ott, ahol tart, mert mindenki bekiabál a pályára, hogy így meg úgy, de senki nem akar játszani.

A fiatalok (Jobbik-LMP) legalább megpróbálják átszabni a játékteret, hogy milyen eredménnyel, az már más kérdés. Ennek a két pártnak semmi sincs a kezében, ami az öregeknek megvan, az állami párttámogatáson kívül (a Jobbiknál rebesgetnek közel-keleti és orosz pénzeket, de ez vagy igaz, vagy nem). Szóval sztem ne mossuk őket össze a gazdasági és médiahátországgal rendelkező Fidesz-MSZP-vel.Dzsokijuing
Ez teljesen egyetértek, annyival egészíteném még ki, hogy az LMP mögött meg kemény amerikai támogató van Fields személyében, ha jól tudom.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Sobri JóskaPontosan.
Tökéletesen ellenérdekelt az aktuális politikai elit (Fidesz, MSZP, Jobbik, LMP) mindenfajta problémamegoldásban.
És az vesse rájuk az első követ, aki ha odakerülne nem ugyanezt csinálná.
Az persze igaz, hogy csak az kerülhet oda, aki ugyanezt csinálja.
A tisztességes emberekre máshol van szükség.
Ez az általánosító politikai elit-ellenes populizmus azért fájt. Ez az ország azért (is) tart ott, ahol tart, mert mindenki bekiabál a pályára, hogy így meg úgy, de senki nem akar játszani.

A fiatalok (Jobbik-LMP) legalább megpróbálják átszabni a játékteret, hogy milyen eredménnyel, az már más kérdés. Ennek a két pártnak semmi sincs a kezében, ami az öregeknek megvan, az állami párttámogatáson kívül (a Jobbiknál rebesgetnek közel-keleti és orosz pénzeket, de ez vagy igaz, vagy nem). Szóval sztem ne mossuk őket össze a gazdasági és médiahátországgal rendelkező Fidesz-MSZP-vel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
sose mond érdekes dolgokat,inkább hazudni lopni és csalni szeretJoci
ez egyrészt igaz, de ettől függetlenül mond. nemrég megnéztem az őszödi beszédet, és rengeteg valós problémáról beszél. még mielőtt kapnám a savat, nem védem én őt a legkevésbé sem, de annak a nagy részét meghallgathatná minden kedves politikusunk, ha nem tudnák, mi a gond az országban. márpedig folyamatosan úgy fest, hogy nem tudják (és ezt nem csak a legutóbbiak ténykedésére mondom)Szobi22
Te miből gondolod hogy nem tudják ? 😀 Csak azért mert a probláma megoldás nem a pénztárcájukat növeli így nem éri meg nekik ők pontosan tudják.Toca
Pontosan.
Tökéletesen ellenérdekelt az aktuális politikai elit (Fidesz, MSZP, Jobbik, LMP) mindenfajta problémamegoldásban.
És az vesse rájuk az első követ, aki ha odakerülne nem ugyanezt csinálná.
Az persze igaz, hogy csak az kerülhet oda, aki ugyanezt csinálja.
A tisztességes emberekre máshol van szükség.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
AhaAmadeus91
😕Vrijbloed
mondott érdekes dolgokat, pártállástól független.Amadeus91
Erre én is képes vagyok. 😂
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
sose mond érdekes dolgokat,inkább hazudni lopni és csalni szeretJoci
ez egyrészt igaz, de ettől függetlenül mond. nemrég megnéztem az őszödi beszédet, és rengeteg valós problémáról beszél. még mielőtt kapnám a savat, nem védem én őt a legkevésbé sem, de annak a nagy részét meghallgathatná minden kedves politikusunk, ha nem tudnák, mi a gond az országban. márpedig folyamatosan úgy fest, hogy nem tudják (és ezt nem csak a legutóbbiak ténykedésére mondom)Szobi22
Te miből gondolod hogy nem tudják ? 😀 Csak azért mert a probláma megoldás nem a pénztárcájukat növeli így nem éri meg nekik ők pontosan tudják.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
sose mond érdekes dolgokat,inkább hazudni lopni és csalni szeretJoci
ez egyrészt igaz, de ettől függetlenül mond. nemrég megnéztem az őszödi beszédet, és rengeteg valós problémáról beszél. még mielőtt kapnám a savat, nem védem én őt a legkevésbé sem, de annak a nagy részét meghallgathatná minden kedves politikusunk, ha nem tudnák, mi a gond az országban. márpedig folyamatosan úgy fest, hogy nem tudják (és ezt nem csak a legutóbbiak ténykedésére mondom)Szobi22
Elmondott egy beszédet zárt körben, ami kiszivárgott, utána nem mondott le (hiszen magáról is beszélt) és még folytatta 3 évig. Még ha lenne is mit megszívlelni ebben a beszédben, egy ekkora jellembajnok szájából akkor sem lennék rá kiváncsi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
sose mond érdekes dolgokat,inkább hazudni lopni és csalni szeretJoci
ez egyrészt igaz, de ettől függetlenül mond. nemrég megnéztem az őszödi beszédet, és rengeteg valós problémáról beszél. még mielőtt kapnám a savat, nem védem én őt a legkevésbé sem, de annak a nagy részét meghallgathatná minden kedves politikusunk, ha nem tudnák, mi a gond az országban. márpedig folyamatosan úgy fest, hogy nem tudják (és ezt nem csak a legutóbbiak ténykedésére mondom)

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
AhaAmadeus91
😕Vrijbloed
mondott érdekes dolgokatAmadeus91
talált megint egy kislányt? vagy ismét bérmálkozott?

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Gyurcsányt ki látta az ATV-n?Amadeus91
TGM sokkal érdekesebb volt 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Mond ő érdekes dolgokat a kérdés hogy van-e olya épelmejü aki bármit elhisz ebből .
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
AhaAmadeus91
😕Vrijbloed
mondott érdekes dolgokat, pártállástól független.Amadeus91
sose mond érdekes dolgokat,inkább hazudni lopni és csalni szeret


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Tényleg erre vesztegetted a drága idődet?Vrijbloed
AhaAmadeus91
😕Vrijbloed
mondott érdekes dolgokat, pártállástól független.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyurcsányt ki látta az ATV-n?Amadeus91
Tényleg erre vesztegetted a drága idődet?Vrijbloed
AhaAmadeus91
😕
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Gyurcsányt ki látta az ATV-n?Amadeus91
Tényleg erre vesztegetted a drága idődet?Vrijbloed
Aha

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyurcsányt ki látta az ATV-n?Amadeus91
Tényleg erre vesztegetted a drága idődet?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Gyurcsányt ki látta az ATV-n?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
sztem meg Harrach Péterre nem lenne érdemes szót vesztegetni, tekintve hogy rá és pártjára se szavazott a kutya sem.gabtsi
Ez már a másik probléma, hogy a Fidesz hátán kerültek be (KDNP, who?) és most osztják az észt kormányzati pozícióból, Semjén ügyészségre citál embereket hülyeségekkel + az oktatás is az övék. Az utóbbi az igazán húsbavágó, természetesen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem meg Harrach Péterre nem lenne érdemes szót vesztegetni, tekintve hogy rá és pártjára se szavazott a kutya sem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Harrach Péter szerint "volt egy tüntetés, amire nem érdemes sok szót vesztegetni", mert szerinte azok voltak ott, akik érdekeltek "az elmúlt nyolc év zavaros viszonyainak" fenntartásában.

Milyen jó is amikor az emberek kormány van hatalmon.zinedine5
"Majd megunják és hazamennek" (Gyurcsány Ferenc)

Akit a legjobban gyűlölünk, arra a végén hasonlítani fogunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)