NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.Szobi22
állítólag az értébecslést is nekünk kell fizetni. :oBazzani
Akkor logikusan az albérletek díja is magasabb lesz.... Mennyi hajléktalan lesz....apeszos
Lakóházakra nem fogják kivetni, ez szinte 100%.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!Bazzani
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.Szobi22
állítólag az értébecslést is nekünk kell fizetni. :oBazzani
Akkor logikusan az albérletek díja is magasabb lesz.... Mennyi hajléktalan lesz....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!Bazzani
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.Szobi22
állítólag az értébecslést is nekünk kell fizetni. :o

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!Bazzani
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
Érdekes lehet azért Wittner valójában melyik oldalon állt 56-ban 😊; na meg az évek óta tartó stílusa is hagy maga után kivetni valót. Mondjuk ez nem kapcsolódott teljesen ehhez.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
Egy világhírű orvos (bár lehet, hogy nem feküdnék a kése alá), emellett egy futóbolond (ezért), és most már Budapest díszpolgára is. Mellesleg olyan villája van valamelyik Pécs környéki dombon, hogy az besz@rás (legalábbis 5-8 éve még megvolt, láttam a Szép Házakban 😛 ).

Kerényi pedig már jó ideje nem normális, én személy szerint jókat röhögök rajta

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Hát ez:
"Lovasroham, 2006. október 23. – többek között ezzel a címmel rendelt festményeket több mint húszmillió forintért Kerényi Imre miniszterelnöki megbízott a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium pénzügyi keretéből. A Népszabadság információi szerint a festmények részben az új alaptörvény díszkiadásának illusztrációjaként fognak szolgálni, mint ahogy azt Kerényi Imre rendező lapunknak meg is erősítette. "
nol.huGogo
http://hirszerzo.hu/nyuzsi/2011/11/5/A_zaporozsjei_kozakok_levelet_irnak_Kerenyi_HSFX6L 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
El is felejtettem ezt a formát, a kormányváltás óta nem látni, sőt, talán a Bajnai-kormány idején sem. Biztos nagy küzdősportképzésen ment keresztül, aztán most szétcsap a gaz liberálisok között.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezt a Kerényit már lekapcsolhatnák, egy kulturális ámokfutó, nemtom kinek kell ő ilyen pozícióba.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Hát ez:
"Lovasroham, 2006. október 23. – többek között ezzel a címmel rendelt festményeket több mint húszmillió forintért Kerényi Imre miniszterelnöki megbízott a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium pénzügyi keretéből. A Népszabadság információi szerint a festmények részben az új alaptörvény díszkiadásának illusztrációjaként fognak szolgálni, mint ahogy azt Kerényi Imre rendező lapunknak meg is erősítette. "
nol.huGogo
😂 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hát ez:
"Lovasroham, 2006. október 23. – többek között ezzel a címmel rendelt festményeket több mint húszmillió forintért Kerényi Imre miniszterelnöki megbízott a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium pénzügyi keretéből. A Népszabadság információi szerint a festmények részben az új alaptörvény díszkiadásának illusztrációjaként fognak szolgálni, mint ahogy azt Kerényi Imre rendező lapunknak meg is erősítette. "
nol.hu

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
(...)
Az én véleményemet az egyetemi HÖK ugyanúgy nem kérdezte meg, hogy ez nekem tetszik-e, mint amennyire az ő véleményüket leszarta a kormány.
Érdekességként ajánlom mindenkinek a vik.hk-n lévő szavazást, azt hiszem ők nem ilyen eredményre számítottak:
http://vik.hk/mennyire-ertesz-egyet-a-keszuelo-ftv-koncepciojaval 😂Schleck
Ezt most találtam a témában, szerintem nem rossz. (Bár már nem vagyok érintett.)

Erre meg még így nem gondoltam:
Felvetés:"(...)a nagy reformok közepette kezdjenek valamit a pedagógusok képzésével és helyzetével, mert ha valami, akkor az, hogy a tanári hivatás devalválódása folytán az megy tanár szakra, akit máshová nem vesznek fel, igazán elszomorító és komoly következményei vannak a jövőre nézve."
Válasz:"Ha egy francia-orosz középiskolai tanári diplomával oktatási államtitkár lehet valaki, akkor még nagy jövő áll a kényszerből tanári pályát választók előtt. Csak jól kell helyezkedni."
😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/11/02/szijjarto_bizonyos_penzugyi_korok_erdekeit_sertjuk/

Nyugos napom van, ráérek ilyenekkel szarakodni. Szargyártó mondja már ki, kiket takar a "bizonyos körök" kifejezés. Mert szerintem a magyar lakosság 90%-kának sérik az érdekeit, azon kívűl vajh kik lehetnek még?füligjimmy
pontosan bizonyos "pénzügyi" köröket mondott, a magyar lakosság nem ilyen 😊 megint maszatol a drága, abban van igazság, én is írtam róla nemrég az IMF-s vitában, hogy egy-két magyaros húzás sikere egyesek ízlésének nem megfelelő precedenst adna. De itt már rég nem erről van szó, hanem arról, hogy az a SZKT, amivel végighaknizták koratavasszal a befektetőket, sehol sincs és csak azért csökken az államadósság, mert belelapátolták a manyupot, különben az általuk tervezetthez képest sokkal jobban nő :/

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/11/02/szijjarto_bizonyos_penzugyi_korok_erdekeit_sertjuk/

Nyugos napom van, ráérek ilyenekkel szarakodni. Szargyártó mondja már ki, kiket takar a "bizonyos körök" kifejezés. Mert szerintem a magyar lakosság 90%-kának sérik az érdekeit, azon kívűl vajh kik lehetnek még?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Matolcsy újra létrehozza a Kádár-rendszerben nagy sikerrel működött Országos Tervhivatalt a válság és a kormányzati ballépések leküzdésére. (Nem Hírcsárda-hír!)

http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20111028-ujra-jon-a-tervhivatal-12-milliard-forintbol-mukodne-az-nsth.htmlDzsokijuing
http://vastagbor.blog.hu/2011/11/02/szaz_ember_kutatja_a_jovot_matolcsynak

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Matolcsy újra létrehozza a Kádár-rendszerben nagy sikerrel működött Országos Tervhivatalt a válság és a kormányzati ballépések leküzdésére. (Nem Hírcsárda-hír!)

http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20111028-ujra-jon-a-tervhivatal-12-milliard-forintbol-mukodne-az-nsth.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem tudom akkor lehet elvagyok maradva az FTV-vel majd tovább fejlődök. 😀Toca
Innen tudod letölteni: http://www.kormany.hu/hu/nemzeti-eroforras-miniszterium/oktatasert-felelos-allamtitkarsag/hirek/a-nemzeti-felsooktatasi-rendszerrol-szolo-torveny-tervezete
Lefekvés előtt ajánlott megnézni, nem a létező legizgalmasabb olvasmány. 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Egy kissé megkésve, de ehhez annyit hozzátennék, megszólalt a HÖOK képviseletében az alelnök, Körösparti Péter, aki már akkor kurva régen ott volt az egyetemen, amikor én kezdtem 2002-ben. Az a csávó alsó hangon elmúlt harminc éves. Persze nem rossz ez a HÖOK, naponta étteremben étkezni, egyetemi bulikat szervezni, a lóvét elrakni maszek zsebre, kiszakadni kicsit az urbanizációból, és elutazni például Kubába. Egy gyerek 35 évesen végre lediplomázott, megnősült, az asszony nevére vettek egy kertes házat Debrecen belvárosában, közben már volt egy szerény kis elektronikai üzlete. Szóval csacsogunk erről a HÖOK-ról például, hirtelen egy ok se jut eszembe, hogy miért ne legyen fizetős az egész, és egy fillér állami lóvé ne érkezzen egy egyetemre se.

http://www.hir24.hu/belfold/2011/11/02/orbanek-uj-terve-foldet-adnak-gyermekekert/

Ezen meg két percig röhögtem, annyira szánalmas. 😀füligjimmy
HÖOK mindig is ilyen volt és ilyen is lesz. Nem azért nem jó a tervezet mert a HÖOK szarul jár, ők ígyis úgyis behúzzák ugyanazokat a dolgokat. Legyen több fizetős hely mert a mostani rendszer sajnos saját példámon látva nem jó , oké. De törvénybe hozni hogy 2,5 alatt mindenki át kerül és nem is lehet visszakerülni vicc. Bizonyos egyetemeken még a legidiótább ember is 4-es,5ös átlagot hoz, nálunk van hogy öszöndíjat(felső 40% kap) adtak 2.38-ra. Szerinted az igaszságos hogy a nehezebb szakokat büntetik hogy fizessenek ?
Tanulmányi szerződés vagy mi a fasz. Írd alát hogy 5-10 évig miután elvégzed az egyetemet Magyarországon maradsz vagy visszafizeted a tandíjad. Hö ? Nem munkahelyeket teremtenek és fizetőképes gazdaságot hogy megérje itt maradni hanem röghöz kötik az embereket hogy azért ne menjenek el mert fizetni kell. Vicc. Emelett van még 1-2 érdekes pont benne amit az oktatók sem tudnak hova tenni nem hogy a hallgatók. Kitaláltak valamit szép és jó,de ha talán egyeztetnének az illetékesekkel akkor nem lennének ekkora faszságok benne.Toca
1. Ilyen pont egyáltalán nincs benne a tervezetben.
2. Ezt pedig nagyon megpuhították a legutóbbi tervezetben, ott már csak 20 éven belül 5 év magyarországi munkavállalásról volt szó, amit egyébként személy szerint keveslek is.
3. Szép és jó ez, hogy egyeztessenek, de kivel? Az oktatói szervezetek is általában a saját hasznukat nézik, de az értető, hogy velük egyeztethetnének, ezt elfogadom és jogosnak tartom. De a HÖOK-kal? Az én véleményemet az egyetemi HÖK ugyanúgy nem kérdezte meg, hogy ez nekem tetszik-e, mint amennyire az ő véleményüket leszarta a kormány.
Érdekességként ajánlom mindenkinek a vik.hk-n lévő szavazást, azt hiszem ők nem ilyen eredményre számítottak:
http://vik.hk/mennyire-ertesz-egyet-a-keszuelo-ftv-koncepciojaval 😂Schleck
Nem tudom akkor lehet elvagyok maradva az FTV-vel majd tovább fejlődök. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Profi a HírTV, sikerült egy olyan HÖOK-tüntetővel interjút csinálnia és közreadnia, aki a mondatszerkesztésben és a ragozásban sincs igazán otthon. Igazi leendő értelmiségi.
De legalább az usánkája nagyon alteros.Gogo
Egy kissé megkésve, de ehhez annyit hozzátennék, megszólalt a HÖOK képviseletében az alelnök, Körösparti Péter, aki már akkor kurva régen ott volt az egyetemen, amikor én kezdtem 2002-ben. Az a csávó alsó hangon elmúlt harminc éves. Persze nem rossz ez a HÖOK, naponta étteremben étkezni, egyetemi bulikat szervezni, a lóvét elrakni maszek zsebre, kiszakadni kicsit az urbanizációból, és elutazni például Kubába. Egy gyerek 35 évesen végre lediplomázott, megnősült, az asszony nevére vettek egy kertes házat Debrecen belvárosában, közben már volt egy szerény kis elektronikai üzlete. Szóval csacsogunk erről a HÖOK-ról például, hirtelen egy ok se jut eszembe, hogy miért ne legyen fizetős az egész, és egy fillér állami lóvé ne érkezzen egy egyetemre se.

http://www.hir24.hu/belfold/2011/11/02/orbanek-uj-terve-foldet-adnak-gyermekekert/

Ezen meg két percig röhögtem, annyira szánalmas. 😀füligjimmy
HÖOK mindig is ilyen volt és ilyen is lesz. Nem azért nem jó a tervezet mert a HÖOK szarul jár, ők ígyis úgyis behúzzák ugyanazokat a dolgokat. Legyen több fizetős hely mert a mostani rendszer sajnos saját példámon látva nem jó , oké. De törvénybe hozni hogy 2,5 alatt mindenki át kerül és nem is lehet visszakerülni vicc. Bizonyos egyetemeken még a legidiótább ember is 4-es,5ös átlagot hoz, nálunk van hogy öszöndíjat(felső 40% kap) adtak 2.38-ra. Szerinted az igaszságos hogy a nehezebb szakokat büntetik hogy fizessenek ?
Tanulmányi szerződés vagy mi a fasz. Írd alát hogy 5-10 évig miután elvégzed az egyetemet Magyarországon maradsz vagy visszafizeted a tandíjad. Hö ? Nem munkahelyeket teremtenek és fizetőképes gazdaságot hogy megérje itt maradni hanem röghöz kötik az embereket hogy azért ne menjenek el mert fizetni kell. Vicc. Emelett van még 1-2 érdekes pont benne amit az oktatók sem tudnak hova tenni nem hogy a hallgatók. Kitaláltak valamit szép és jó,de ha talán egyeztetnének az illetékesekkel akkor nem lennének ekkora faszságok benne.Toca
1. Ilyen pont egyáltalán nincs benne a tervezetben.
2. Ezt pedig nagyon megpuhították a legutóbbi tervezetben, ott már csak 20 éven belül 5 év magyarországi munkavállalásról volt szó, amit egyébként személy szerint keveslek is.
3. Szép és jó ez, hogy egyeztessenek, de kivel? Az oktatói szervezetek is általában a saját hasznukat nézik, de az értető, hogy velük egyeztethetnének, ezt elfogadom és jogosnak tartom. De a HÖOK-kal? Az én véleményemet az egyetemi HÖK ugyanúgy nem kérdezte meg, hogy ez nekem tetszik-e, mint amennyire az ő véleményüket leszarta a kormány.
Érdekességként ajánlom mindenkinek a vik.hk-n lévő szavazást, azt hiszem ők nem ilyen eredményre számítottak:
http://vik.hk/mennyire-ertesz-egyet-a-keszuelo-ftv-koncepciojaval 😂

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Profi a HírTV, sikerült egy olyan HÖOK-tüntetővel interjút csinálnia és közreadnia, aki a mondatszerkesztésben és a ragozásban sincs igazán otthon. Igazi leendő értelmiségi.
De legalább az usánkája nagyon alteros.Gogo
Egy kissé megkésve, de ehhez annyit hozzátennék, megszólalt a HÖOK képviseletében az alelnök, Körösparti Péter, aki már akkor kurva régen ott volt az egyetemen, amikor én kezdtem 2002-ben. Az a csávó alsó hangon elmúlt harminc éves. Persze nem rossz ez a HÖOK, naponta étteremben étkezni, egyetemi bulikat szervezni, a lóvét elrakni maszek zsebre, kiszakadni kicsit az urbanizációból, és elutazni például Kubába. Egy gyerek 35 évesen végre lediplomázott, megnősült, az asszony nevére vettek egy kertes házat Debrecen belvárosában, közben már volt egy szerény kis elektronikai üzlete. Szóval csacsogunk erről a HÖOK-ról például, hirtelen egy ok se jut eszembe, hogy miért ne legyen fizetős az egész, és egy fillér állami lóvé ne érkezzen egy egyetemre se.

http://www.hir24.hu/belfold/2011/11/02/orbanek-uj-terve-foldet-adnak-gyermekekert/

Ezen meg két percig röhögtem, annyira szánalmas. 😀füligjimmy
HÖOK mindig is ilyen volt és ilyen is lesz. Nem azért nem jó a tervezet mert a HÖOK szarul jár, ők ígyis úgyis behúzzák ugyanazokat a dolgokat. Legyen több fizetős hely mert a mostani rendszer sajnos saját példámon látva nem jó , oké. De törvénybe hozni hogy 2,5 alatt mindenki át kerül és nem is lehet visszakerülni vicc. Bizonyos egyetemeken még a legidiótább ember is 4-es,5ös átlagot hoz, nálunk van hogy öszöndíjat(felső 40% kap) adtak 2.38-ra. Szerinted az igaszságos hogy a nehezebb szakokat büntetik hogy fizessenek ?
Tanulmányi szerződés vagy mi a fasz. Írd alát hogy 5-10 évig miután elvégzed az egyetemet Magyarországon maradsz vagy visszafizeted a tandíjad. Hö ? Nem munkahelyeket teremtenek és fizetőképes gazdaságot hogy megérje itt maradni hanem röghöz kötik az embereket hogy azért ne menjenek el mert fizetni kell. Vicc. Emelett van még 1-2 érdekes pont benne amit az oktatók sem tudnak hova tenni nem hogy a hallgatók. Kitaláltak valamit szép és jó,de ha talán egyeztetnének az illetékesekkel akkor nem lennének ekkora faszságok benne.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Profi a HírTV, sikerült egy olyan HÖOK-tüntetővel interjút csinálnia és közreadnia, aki a mondatszerkesztésben és a ragozásban sincs igazán otthon. Igazi leendő értelmiségi.
De legalább az usánkája nagyon alteros.Gogo
Egy kissé megkésve, de ehhez annyit hozzátennék, megszólalt a HÖOK képviseletében az alelnök, Körösparti Péter, aki már akkor kurva régen ott volt az egyetemen, amikor én kezdtem 2002-ben. Az a csávó alsó hangon elmúlt harminc éves. Persze nem rossz ez a HÖOK, naponta étteremben étkezni, egyetemi bulikat szervezni, a lóvét elrakni maszek zsebre, kiszakadni kicsit az urbanizációból, és elutazni például Kubába. Egy gyerek 35 évesen végre lediplomázott, megnősült, az asszony nevére vettek egy kertes házat Debrecen belvárosában, közben már volt egy szerény kis elektronikai üzlete. Szóval csacsogunk erről a HÖOK-ról például, hirtelen egy ok se jut eszembe, hogy miért ne legyen fizetős az egész, és egy fillér állami lóvé ne érkezzen egy egyetemre se.

http://www.hir24.hu/belfold/2011/11/02/orbanek-uj-terve-foldet-adnak-gyermekekert/

Ezen meg két percig röhögtem, annyira szánalmas. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://hircsarda.blog.hu/2011/10/31/csetszoba_karsay_dorottya_aktivistaval?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2011_11_01&utm_campaign=index




több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vazzeg, de lassú vagyok.
Most esett le, hogy a "Nem tetszik a rendszer"-ben éneklő csaj és a többek között füligjimmy avatarjaként is feltünő Vaccpáör Dóri egy és ugyanaz. 😀Schleck
A jó ízlés határain belül nem tudok nyilatkozni a kislányról. Ha indul valami választáson, még lakcímet is cserélek, hogy rá szavazzak. 😀

Csak így tovább, Váccpáör Dorottya, bejön az új rövid frizura. Polgár Dóra se piskóta, bőven van még hely néhány csinos húszonévesnek a politikai palettán.

Amúgy a beégésról annyit, hogy bakizott egy mondatban (vaccpáör...... HATALOM 😂 ), ez tényleg cikibb, mint ha kiderül, hogy hazug mocskos gerinctelen sikkasztó vagy, aztán vigyorogsz tovább a templomban, meg handabandázol a kemény munkáról.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson