Politika

45 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 090 — Ajmo Vatreni
Kedves moderátorok. Nem akarok belevauvauzni nagyon. De szerintem hatalmas hiba volt megnyitni ezt a topicot. A mai magyar viszonyokban NEM lehet higgadtan beszélni erről.Hanni
Szerintem itt bőven normális hangnem van.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
mondjuk neked biztos jobb életed lesz, mivel fideszes vagy!
Bruce
igen, alapvető hogy minden gyereket nevelő, bejelentett, az átlagfizetésnél magasabb jövedelemmel rendelkező ember fideszes.

Az gondolom meg se fordul ilyen szitkozódáskor a fejedben, hogy jövőre kell nekiállni törleszteni az előző kormányok által csődbe hajszolt költségvetés miatt felvett IMF-hitel egyik legnagyobb részét.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 750 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kedves moderátorok. Nem akarok belevauvauzni nagyon. De szerintem hatalmas hiba volt megnyitni ezt a topicot. A mai magyar viszonyokban NEM lehet higgadtan beszélni erről.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
http://index.hu/kultur/media/2010/12/22/fuhrerstaat_lett_magyarorszag_a_nemet_lapok_szerint/
http://hvg.hu/vilag/20101222_nemet_lapok_mediatorveny

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
mondjuk neked biztos jobb életed lesz, mivel fideszes vagy!
én előre félek a jövő évtől, mert kurva nehéz lesz! kevesebb fizetés, magasabb árak, magasabb hitel! a kiadásaim meghaladják majd a bevételeimet emiatt, és nem látom egyelőre hogy merre induljak el...

Ormány Viktor, én így szeretlek!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Az a baj, hogy aki a fideszre szavazott az nem áll ki, hogy bocsánatot kérek emberek! Hanem még megmagyarázza hogy mit miért és hogyan csinál jól a fidesz!

Elvakultak...Bruce
pontosan miért kérjek bocsánatot?atapapa
Semmiért!

Bármit mondhatok, úgyis megmagyarázod, hogy mi miért jó! Nem jó! De megmagyarázod!Bruce
Sajnálom hogy rendelkezem saját véleménnyel. Nagy luxus ez manapság.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Az a baj, hogy aki a fideszre szavazott az nem áll ki, hogy bocsánatot kérek emberek! Hanem még megmagyarázza hogy mit miért és hogyan csinál jól a fidesz!

Elvakultak...Bruce
pontosan miért kérjek bocsánatot?atapapa
Mondjuk kezdheted a pár millió ember pár ezer milliárd forintnyi nyugdíjpénzének ellopásáért... 😛

Kicsit komolyabban: én nem gondolom, hogy a szavazóknak kéne bocsánatot kérni, mert meg lettek vezetve ők is. Viszont azért amikor azzal védekeznek, hogy egyesek, hogy nem történik semmi olyan, ami ellentétes az ígéretekkel, akkor kicsit elborul az agyam... 😛StormST
Ha lopás történt, akkor azt jelenteni kell a rendőrségen.

Én még ma sem szavaznék másra, legfeljebb nem szavaznék. Csalódtam bizonyos dolgokban, de inkább stílusbeli kérdésekkel van problémám, a körítés nem tetszik meg néhány eszköz.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy aki a fideszre szavazott az nem áll ki, hogy bocsánatot kérek emberek! Hanem még megmagyarázza hogy mit miért és hogyan csinál jól a fidesz!

Elvakultak...Bruce
pontosan miért kérjek bocsánatot?atapapa
Semmiért!

Bármit mondhatok, úgyis megmagyarázod, hogy mi miért jó! Nem jó! De megmagyarázod!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 974 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj, hogy aki a fideszre szavazott az nem áll ki, hogy bocsánatot kérek emberek! Hanem még megmagyarázza hogy mit miért és hogyan csinál jól a fidesz!

Elvakultak...Bruce
pontosan miért kérjek bocsánatot?atapapa
Mondjuk kezdheted a pár millió ember pár ezer milliárd forintnyi nyugdíjpénzének ellopásáért... 😛

Kicsit komolyabban: én nem gondolom, hogy a szavazóknak kéne bocsánatot kérni, mert meg lettek vezetve ők is. Viszont azért amikor azzal védekeznek, hogy egyesek, hogy nem történik semmi olyan, ami ellentétes az ígéretekkel, akkor kicsit elborul az agyam... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Az a baj, hogy aki a fideszre szavazott az nem áll ki, hogy bocsánatot kérek emberek! Hanem még megmagyarázza hogy mit miért és hogyan csinál jól a fidesz!

Elvakultak...Bruce
pontosan miért kérjek bocsánatot?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 750 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az a baj, hogy aki a fideszre szavazott az nem áll ki, hogy bocsánatot kérek emberek! Hanem még megmagyarázza hogy mit miért és hogyan csinál jól a fidesz!

Elvakultak...Bruce
2,5 millió ember főzte. Most megeszi mindenki.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 477 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy aki a fideszre szavazott az nem áll ki, hogy bocsánatot kérek emberek! Hanem még megmagyarázza hogy mit miért és hogyan csinál jól a fidesz!

Elvakultak...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ne igyunk előre a fantomdolgozó bőrére.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
lesz aznap pont 3 gyilkosság (ami mindig van), ami a 4 perces kvótát kiteszi, így nem kell csúnya gonosz tüntetésekről hírtadni.
haromt
te most érted azt amit írsz?
a tüntetés mitől lenne bűnügyi hír?
továbbá a bűnügyi hírek korlátozását éves viszonylatban ellenőrzik, ha az élet úgy hozza, egy-egy híradó még szólhat 100%-ban bűncselekményekről.

most fogadhatunk valami sörökben, hogy ezek ezzel a média baszással, valami nagyon durva cuccra készülnek februárban.
olyanra amire még te is azt fogod mondani hogy ezt talán már mégse kéne...haromt
tőlem fogadhatunk. amúgy miért pont februárban?atapapa
OV mondta hogy februárban jelentenek be valami tervetharomt
jaaaa, valszeg akkor teljesül a kívánságod és dobnak ki pár köztisztviselőt

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lesz aznap pont 3 gyilkosság (ami mindig van), ami a 4 perces kvótát kiteszi, így nem kell csúnya gonosz tüntetésekről hírtadni.
haromt
te most érted azt amit írsz?
a tüntetés mitől lenne bűnügyi hír?
továbbá a bűnügyi hírek korlátozását éves viszonylatban ellenőrzik, ha az élet úgy hozza, egy-egy híradó még szólhat 100%-ban bűncselekményekről.

most fogadhatunk valami sörökben, hogy ezek ezzel a média baszással, valami nagyon durva cuccra készülnek februárban.
olyanra amire még te is azt fogod mondani hogy ezt talán már mégse kéne...haromt
tőlem fogadhatunk. amúgy miért pont februárban?atapapa
OV mondta hogy februárban jelentenek be valami tervet
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
lesz aznap pont 3 gyilkosság (ami mindig van), ami a 4 perces kvótát kiteszi, így nem kell csúnya gonosz tüntetésekről hírtadni.
haromt
te most érted azt amit írsz?
a tüntetés mitől lenne bűnügyi hír?
továbbá a bűnügyi hírek korlátozását éves viszonylatban ellenőrzik, ha az élet úgy hozza, egy-egy híradó még szólhat 100%-ban bűncselekményekről.

most fogadhatunk valami sörökben, hogy ezek ezzel a média baszással, valami nagyon durva cuccra készülnek februárban.
olyanra amire még te is azt fogod mondani hogy ezt talán már mégse kéne...haromt
tőlem fogadhatunk. amúgy miért pont februárban?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lesz aznap pont 3 gyilkosság (ami mindig van), ami a 4 perces kvótát kiteszi, így nem kell csúnya gonosz tüntetésekről hírtadni.

most fogadhatunk valami sörökben, hogy ezek ezzel a média baszással, valami nagyon durva cuccra készülnek februárban.
olyanra amire még te is azt fogod mondani hogy ezt talán már mégse kéne...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Őőő már a bíróság sem független...
haromt
erről nekem is vannak elképzeléseim, de nem hiszem hogy pártok (vagy egyetlen párt) uralnák a bíróságokat.

Mikor lesznek itt bárminek politikai következményei? 4 év múlva. Addig baszhatod. Ha holnap bejelentik hogy 95%-ra emelik az SZJA-t akkor sem tudsz csinálni semmit.
haromt
Gyurcsánynál tudtál volna valamit tenni ez ellen? Nem. Meg is lett a politikai következménye, 1994 óta nem értek el ennyire rossz eredményt a választásokon.

Sőt januártól majd nem lehet tudósítani az esetleges tüntetésről mert nem fog beférni a kvótába...
haromt
A javadra szolgálna, ha olvasnád a törvényt. A kvóták többek között pont arra kötelezik a nagy tévéket és rádiókat, hogy hírműsort adjanak meghatározott idősávokban.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Őőő már a bíróság sem független...
Idealista vagy borzalmasan.
Mikor lesznek itt bárminek politikai következményei? 4 év múlva. Addig baszhatod. Ha holnap bejelentik hogy 95%-ra emelik az SZJA-t akkor sem tudsz csinálni semmit. Sőt januártól majd nem lehet tudósítani az esetleges tüntetésről mert nem fog beférni a kvótába...
Myanmar rulez!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
A médiatörvény számomra felelős és nem egyoldalú hatósággal teljesen rendben lenne, több olyan szabályt hozott végre, amelyeket korábban hiányoltam. Különösen a kertévék voltak a bögyömben a szar bulvárhíradójukkal, a hangos reklámjaikkal, a délután hatkor mutatott kurvaanyázással, mónikasós verekedésekkel, fejlevágást testközelből ábrázoló filmelőzetesekkel és az alkalmazott szankciók eredménytelenségével.atapapa
Csak ahogy te is említed az egyoldalúság miatt élek a gyanuperrel, hogy ez nem csak arról szól, hogy ne legyen hangos a reklám. Ez teljesen antidemokratikus (egy párt dönthet a média minden részéről), ez az objektivitás teljes hiányához vezet.zinedine5
Most is azt tudom mondani, amit a MAL állami ellenőrzés alá vonásakor mondtam: rengeteg olyan jogszabály van, amely visszaélésre adhat lehetőséget a végrehajtása során és csak a gyakorlat mutatja meg, hogy erre sor kerül-e.

És azt rögzítsük sokadjára is, hogy még ez a hatóság se fogja megmondani holnaptól hírről hírre, hogy mi szerepelhet a médiában, hanem csak a jogszabályokat fogja alkalmazni. Ha ezt rosszul, a törvény amúgy tisztességes szellemével ellentétesen teszi, akkor azt még a bíróság korrigálhatja.
Ha tényleg visszaélnek a hatalommal és tendenciózus módon egyoldalúan alkalmazzák a szabályokat, akkor annak úgyis meglesznek a politikai következményei.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 171 — capitaine du château de Vienne 1487
no köbö annyit a médiáról, hogy amit a 20-ikán elfogadott gyógyszertári törvény változásairől lehúztak cikket - az még véleltlenül se fedi a valóságnak még egy egészen kicsinyke szegletét se. A szabad piac féle osztrák-iskolás közgazdaságnál még magyarországon újságiró nem jutott tovább, ez a szomorú. Van egy lerágott csont, ozt azon ugrálunk. A három gyógyszerész szervezet semmmilyen pozitiv reakcióját nem sikerült prezentálni, csak a szegény multik, meg szegény offsorok, meg szegény külsőbefektetők megatöbbimegatöbbi
szánalmas


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 090 — Ajmo Vatreni
A médiatörvény számomra felelős és nem egyoldalú hatósággal teljesen rendben lenne, több olyan szabályt hozott végre, amelyeket korábban hiányoltam. Különösen a kertévék voltak a bögyömben a szar bulvárhíradójukkal, a hangos reklámjaikkal, a délután hatkor mutatott kurvaanyázással, mónikasós verekedésekkel, fejlevágást testközelből ábrázoló filmelőzetesekkel és az alkalmazott szankciók eredménytelenségével.atapapa
Csak ahogy te is említed az egyoldalúság miatt élek a gyanuperrel, hogy ez nem csak arról szól, hogy ne legyen hangos a reklám. Ez teljesen antidemokratikus (egy párt dönthet a média minden részéről), ez az objektivitás teljes hiányához vezet.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Az a baj ezzel a hatalomgyakorlási formával, hogy messzire vezet. Ahogy Török Gábor is írta, mi biztosítja azt, hogy innentől az összes hatalomra kerülő pért nem fog egy új Nenyit meg "forradlmat csinálni" és tabula rasa minden. Szarik majd az elöző négy évre és a hozott döntésekre.
zinedine5
2-3-4 év elteltével teljesen másképp nézünk majd nagyon sok döntésre. bebizonyosodhat hogy jó húzás volt, kiállta az idő próbáját, nem igazolta a félelmeket, stb.
És persze lesznek olyan szimbolikus döntések, amelyek nyomát valós hatásuknál hatványozottabban fogjuk érezni és akár irracionálisan is tiltakozni fogunk ellene, bármit igazolt az idő.
Gondolok itt arra pl. hogy mivel kampányolt az MSZP a kettős állampolgárság ellen vagy milyen érvkészletet használt a fidesz a vizitdíj elleni népszavazáson.atapapa
Lehet, hogy gazdaságilag jó lesz amit csinálnak, csak én ott érzem kettönk (sok ember vs sok ember) között a különbséget, hogy szerintem a cél nem szentesíti az eszközt. (AB, nyugdíj ahogy történt, média)
zinedine5
Az AB-ről az egész fórumon én írtam először nem a Fideszt dicsérve (hozzáteszem valóban nagyon széles jogköre van a magyar AB-nek és Sólyom elnökletével nemzetközi összehasonlításban is messzemenően aktivista szerepet jelölt ki magának a testület, viszont a kampányban szó se volt arról, hogy az AB hatásköre meg lesz bolygatva, ami elég alapvető intézmény ahhoz, hogy megemlítsék), a nyugdíjüggyel se vagyok teljesen kibékülve.
A médiatörvény számomra felelős és nem egyoldalú hatósággal teljesen rendben lenne, több olyan szabályt hozott végre, amelyeket korábban hiányoltam. Különösen a kertévék voltak a bögyömben a szar bulvárhíradójukkal, a hangos reklámjaikkal, a délután hatkor mutatott kurvaanyázással, mónikasós verekedésekkel, fejlevágást testközelből ábrázoló filmelőzetesekkel és az alkalmazott szankciók eredménytelenségével.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a fent említett hármassal nem az a baj hogy öregek, hanem hogy egyik sem normális.haromt
TGM és Andrassew nálam klinikai példányok, elmebetegek, jóllehet tudatosan uszítanak. Ezt a Bitót bevallom nem ismerem, csak annyit, hogy '56-os volt ő is, meg író ugye?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a fent említett hármassal nem az a baj hogy öregek, hanem hogy egyik sem normális.