Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.
flzoli
Azért mert rengeteg park területet használnak fel arra hogy beépítsék. Fák nem hiszem hogy 0-ra jönnek ki. Persze amúgy fancy lesz és mindenki boldog lesz a végén ettől függetlenül paraszt módon lett az egész kezelve mint mindenhol.
Toca
Szerintem ez baromi nagy ferdítés. Az hogy valahol kiszáradt fű és gaz van még nem zöldterület. Miért nem a Kós Károly sétányt köpködik a népek, amikor annak a helyén bőven lehetne egy zöld sétányt létrehozni...

Gondolom nem a szétrohadt egykori PeCsát, a Közlekedési Múzeumot meg a batár nagy 56os betondzsungel parkolót sajnálod.
flzoli
nekem inkább az büdös hogy a felújjítás zöldterület felújjítás, ültetés, rendezés ápolás miért nem fér bele?
miért kell új épület térkő lófasz mindenhová? oké abból lehet nyúlni de ha lenne egy mészáros&mészáros alias állami kertészeti vállalat az is nyerhetné vihetné nyúlhatnának abból is, vagy a zöld az múlandó nem marad itt mementónak vagy mifasz?
se a szétrohadt pecsát, se a közlekedési múzeum zsufolt vackait nem sajnálom, oké a batár parkoló helyére tényleg bírnám ha épült volna valami új és hasznos, vagy a mélygarázs is az? de van egy csomó kib.ipari lepukkant terület akár a nyugati melletti rész miért nem oda épült egy csomó muzeum akkor, erről kikérhették volna a köz véleményét akár egy nemzeti konzultációval is 😀
Josszi
A Váci út már így is túl zsúfolt és leterhelt a csillió irodaházzal. Persze jobb lenne ha valamire használnák azt a rozsda övezetet, de nem olyan áron, hogy még ráterhelnek 100.000 embert a környékre....

Amúgy meg cirkuszt terveznek oda 😀

 welovebudapest.com/2019/08/06/a-nyugati-palyaudvar-melletti-grund-teruleten-epulhet-fel-az-uj-fovarosi-nagycirkusz/

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.
flzoli
Azért mert rengeteg park területet használnak fel arra hogy beépítsék. Fák nem hiszem hogy 0-ra jönnek ki. Persze amúgy fancy lesz és mindenki boldog lesz a végén ettől függetlenül paraszt módon lett az egész kezelve mint mindenhol.
Toca
Szerintem ez baromi nagy ferdítés. Az hogy valahol kiszáradt fű és gaz van még nem zöldterület. Miért nem a Kós Károly sétányt köpködik a népek, amikor annak a helyén bőven lehetne egy zöld sétányt létrehozni...

Gondolom nem a szétrohadt egykori PeCsát, a Közlekedési Múzeumot meg a batár nagy 56os betondzsungel parkolót sajnálod.
flzoli
nekem inkább az büdös hogy a felújjítás zöldterület felújjítás, ültetés, rendezés ápolás miért nem fér bele?
miért kell új épület térkő lófasz mindenhová? oké abból lehet nyúlni de ha lenne egy mészáros&mészáros alias állami kertészeti vállalat az is nyerhetné vihetné nyúlhatnának abból is, vagy a zöld az múlandó nem marad itt mementónak vagy mifasz?
se a szétrohadt pecsát, se a közlekedési múzeum zsufolt vackait nem sajnálom, oké a batár parkoló helyére tényleg bírnám ha épült volna valami új és hasznos, vagy a mélygarázs is az? de van egy csomó kib.ipari lepukkant terület akár a nyugati melletti rész miért nem oda épült egy csomó muzeum akkor, erről kikérhették volna a köz véleményét akár egy nemzeti konzultációval is 😀
Josszi
+ tudtommal a liget már így is a törvényes beépítési szinten túl van
Negritis
az csak technikai kérdés, mindenre lehet törvényt alkotni
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.
flzoli
Azért mert rengeteg park területet használnak fel arra hogy beépítsék. Fák nem hiszem hogy 0-ra jönnek ki. Persze amúgy fancy lesz és mindenki boldog lesz a végén ettől függetlenül paraszt módon lett az egész kezelve mint mindenhol.
Toca
Szerintem ez baromi nagy ferdítés. Az hogy valahol kiszáradt fű és gaz van még nem zöldterület. Miért nem a Kós Károly sétányt köpködik a népek, amikor annak a helyén bőven lehetne egy zöld sétányt létrehozni...

Gondolom nem a szétrohadt egykori PeCsát, a Közlekedési Múzeumot meg a batár nagy 56os betondzsungel parkolót sajnálod.
flzoli
nekem inkább az büdös hogy a felújjítás zöldterület felújjítás, ültetés, rendezés ápolás miért nem fér bele?
miért kell új épület térkő lófasz mindenhová? oké abból lehet nyúlni de ha lenne egy mészáros&mészáros alias állami kertészeti vállalat az is nyerhetné vihetné nyúlhatnának abból is, vagy a zöld az múlandó nem marad itt mementónak vagy mifasz?
se a szétrohadt pecsát, se a közlekedési múzeum zsufolt vackait nem sajnálom, oké a batár parkoló helyére tényleg bírnám ha épült volna valami új és hasznos, vagy a mélygarázs is az? de van egy csomó kib.ipari lepukkant terület akár a nyugati melletti rész miért nem oda épült egy csomó muzeum akkor, erről kikérhették volna a köz véleményét akár egy nemzeti konzultációval is 😀
Josszi
+ tudtommal a liget már így is a törvényes beépítési szinten túl van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.
flzoli
Azért mert rengeteg park területet használnak fel arra hogy beépítsék. Fák nem hiszem hogy 0-ra jönnek ki. Persze amúgy fancy lesz és mindenki boldog lesz a végén ettől függetlenül paraszt módon lett az egész kezelve mint mindenhol.
Toca
Szerintem ez baromi nagy ferdítés. Az hogy valahol kiszáradt fű és gaz van még nem zöldterület. Miért nem a Kós Károly sétányt köpködik a népek, amikor annak a helyén bőven lehetne egy zöld sétányt létrehozni...

Gondolom nem a szétrohadt egykori PeCsát, a Közlekedési Múzeumot meg a batár nagy 56os betondzsungel parkolót sajnálod.
flzoli
nekem inkább az büdös hogy a felújjítás zöldterület felújjítás, ültetés, rendezés ápolás miért nem fér bele?
miért kell új épület térkő lófasz mindenhová? oké abból lehet nyúlni de ha lenne egy mészáros&mészáros alias állami kertészeti vállalat az is nyerhetné vihetné nyúlhatnának abból is, vagy a zöld az múlandó nem marad itt mementónak vagy mifasz?
se a szétrohadt pecsát, se a közlekedési múzeum zsufolt vackait nem sajnálom, oké a batár parkoló helyére tényleg bírnám ha épült volna valami új és hasznos, vagy a mélygarázs is az? de van egy csomó kib.ipari lepukkant terület akár a nyugati melletti rész miért nem oda épült egy csomó muzeum akkor, erről kikérhették volna a köz véleményét akár egy nemzeti konzultációval is 😀

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.
flzoli
Azért mert rengeteg park területet használnak fel arra hogy beépítsék. Fák nem hiszem hogy 0-ra jönnek ki. Persze amúgy fancy lesz és mindenki boldog lesz a végén ettől függetlenül paraszt módon lett az egész kezelve mint mindenhol.
Toca
Szerintem ez baromi nagy ferdítés. Az hogy valahol kiszáradt fű és gaz van még nem zöldterület. Miért nem a Kós Károly sétányt köpködik a népek, amikor annak a helyén bőven lehetne egy zöld sétányt létrehozni...

Gondolom nem a szétrohadt egykori PeCsát, a Közlekedési Múzeumot meg a batár nagy 56os betondzsungel parkolót sajnálod.

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.
flzoli
Azért mert rengeteg park területet használnak fel arra hogy beépítsék. Fák nem hiszem hogy 0-ra jönnek ki. Persze amúgy fancy lesz és mindenki boldog lesz a végén ettől függetlenül paraszt módon lett az egész kezelve mint mindenhol.
Toca
mármint nem volt társadalmi párbeszéd? arculatválasztás ilyesmik? de hát a köznép nemérthozzá, minek kérnék ki a véleményt? a paraszt mód való nekünk mert ergo kb 2-5000 ember hözöngött a legtöbb olyan tüntetésen ami az önkény vagy a hangnem, stílus ellen szólt, tehát gondolták (jogosan) hogy nincs igény itt ilyesmire hiszen alig tiltakozik valaki 😊

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.
flzoli
Azért mert rengeteg park területet használnak fel arra hogy beépítsék. Fák nem hiszem hogy 0-ra jönnek ki. Persze amúgy fancy lesz és mindenki boldog lesz a végén ettől függetlenül paraszt módon lett az egész kezelve mint mindenhol.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Megy a szenvedés Győrben, miért nem ismételnek inkább?
O1G
Mert faszok. Nem lehet rájuk mit mondani. Eleve nem is kellett volna megválasztani..
Van egy-kettő győri egyetemista/dolgozó barátom, de ők sem értik ELEVE mi a picsát keres még itt.
Tényleg nem tudom mekkora fail lehet most ott Győrben, de nem kicsi.
Coolearie
ellenzéki jelölt megvan? láttad mire képes a hölgy? 😀 kb semmire..
Josszi
Kóté Lányok egyike?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Dejo h Hando is az alkotmány őre lesz. Komolyan már csupán a Bencsik és a Bayer hiányzik onnan (ifj Lomnici meg oda fog kerülni úgyis).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit más téma.

 index.hu/kultur/2019/10/28/liget-projekt_varosliget_szerzodesek/

Én tényleg nem értem miért ellenzik sokan az építkezést, amikor egy lerobbant kutyasz*rató parkból próbálnak valamit kihozni. Meg lehet nézni, hogy mondjuk a Margitsziget mennyivel kulturáltabb és gondozottabb, pedig jóval többen használják nap mint nap és területileg is nagyobb.

Nyilván ha letérköveznek mindent és máshova meg ültetnek pár vézna fát a kivágottak helyére az szimpla barmolás, még ha számszakilag 0-ra is jön ki az egyenlet a fákkal.

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Megy a szenvedés Győrben, miért nem ismételnek inkább?
O1G
Mert faszok. Nem lehet rájuk mit mondani. Eleve nem is kellett volna megválasztani..
Van egy-kettő győri egyetemista/dolgozó barátom, de ők sem értik ELEVE mi a picsát keres még itt.
Tényleg nem tudom mekkora fail lehet most ott Győrben, de nem kicsi.
Coolearie
ellenzéki jelölt megvan? láttad mire képes a hölgy? 😀 kb semmire..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Megy a szenvedés Győrben, miért nem ismételnek inkább?
O1G
Mert faszok. Nem lehet rájuk mit mondani. Eleve nem is kellett volna megválasztani..
Van egy-kettő győri egyetemista/dolgozó barátom, de ők sem értik ELEVE mi a picsát keres még itt.
Tényleg nem tudom mekkora fail lehet most ott Győrben, de nem kicsi.

Szerkesztette: Coolearie
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Megy a szenvedés Győrben, miért nem ismételnek inkább?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 444.hu/2019/10/28/bayer-zsolt-es-kocsis-mate-arrol-beszelgetnek-a-televizioban-hogy-most-mar-indokolt-lenne-a-fizikai-eroszak-az-ellenzeki-kepviselok-ellen

😀 😀 😀
Vrij6
két fotelhuszár, aki keménykedésről beszélget.
beszélhetnének mondjuk valami atomfizikai dologról, ahhoz is ennyi közük lenne.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Közben USA-ban lemondott egy kongresszusi képviselőnő mert viszonya volt egy beosztottjaval és intim fotók kerültek nyilvánosságra.
Hat igen más politikai kultúra ...
csebi
de tudjuk hogy nálunk nem lehet más a politika 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Közben USA-ban lemondott egy kongresszusi képviselőnő mert viszonya volt egy beosztottjaval és intim fotók kerültek nyilvánosságra.
Hat igen más politikai kultúra ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 444.hu/2019/10/28/bayer-zsolt-es-kocsis-mate-arrol-beszelgetnek-a-televizioban-hogy-most-mar-indokolt-lenne-a-fizikai-eroszak-az-ellenzeki-kepviselok-ellen

😀 😀 😀
Vrij6
Eltekintve attól, hogy nem arról beszélgetnek, ami a címben szerepel.
Dehát 444...
Sobri Jóska
Kérdés arról szól h hogyan bírja ki h ne alkalmazzon fizikai erőszakot. Ők alatt Kocsis ellenzéki képviselőket ért és utána azt mondja h életszerű és jogos lenne ha ezt alkalmaznának. Nekem nagyon úgy tűnik h arról beszéltek ami a címben van.
Dehát Bayer, Kocsis és Sobri.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
 444.hu/2019/10/28/bayer-zsolt-es-kocsis-mate-arrol-beszelgetnek-a-televizioban-hogy-most-mar-indokolt-lenne-a-fizikai-eroszak-az-ellenzeki-kepviselok-ellen

😀 😀 😀
Vrij6
Eltekintve attól, hogy nem arról beszélgetnek, ami a címben szerepel.
Dehát 444...

több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2019/10/28/bayer-zsolt-es-kocsis-mate-arrol-beszelgetnek-a-televizioban-hogy-most-mar-indokolt-lenne-a-fizikai-eroszak-az-ellenzeki-kepviselok-ellen

😀 😀 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.
Amadeus
Ez jo volt.
Kenny
Ugye brexit kapcsán is a polish plumber meg a “Sanyi” az, akire mutogattak. Ezzel a kurva migráns témával az a baj, hogy Hegyeshalomtól 2 percre nyugaton már te vagy az, aki elveszed a munkát, stb.
Amadeus
Tisztában vagyok vele, iróniával túlfűtött hsz volt.

több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.
Amadeus
Ez jo volt.
Kenny
Ugye brexit kapcsán is a polish plumber meg a “Sanyi” az, akire mutogattak. Ezzel a kurva migráns témával az a baj, hogy Hegyeshalomtól 2 percre nyugaton már te vagy az, aki elveszed a munkát, stb.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.
Amadeus
Ez jo volt.

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
Tekintve, hogy Becs lakossaganak tobb mint 40 %-a kulfoldi szarmazasu ( kozel 800.000) a hiba a Te keszulekedben kell hogy legyen. A torok es 3. Vilagbeliek szama 260.000. Ezek a hivatalos kormanyzati, EU altal is elfogadott adatok. Abban az utcankenti 10 Doneresben nem lebarnult stajer parasztok dolgoznak hidd el! Nyisd ki a szemed meglesznek azok😬!
www.gv.at
Ui: utalom a Fidesz es Orban migrans mantrajat, de a tenyek, tenyek

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?