Politika
63 feliratkozó
több mint 7 éve
Féltem tőle....találkoztam már ilyennel...hát nem volt pite 😀Még csak nem is említettem ilyen, de nem lényeges.Azért a spanyolok egészen jól vannak az egyre csökkenő munkanélküliségükkel, távol vannak a csődtől, lehet nem 2012-es adatokat kellene nézni és az olaszokat sem féltem, szintén sokkal jobban vannak, mint évekkel ezelőtt.Sorold azokat az országokat, ahol olyan hű de jól mennek a dolgok jelenleg. (Nem a Kárpátok Balkánjának szintjéhez képest persze)Egyrészt szavakat adsz a számba...nem mondtam ilyet. Orbán ügyesen terelgeti a nyájat nálunk, béna ellenzékkel és 100 Milliárdos kampányokkal (és mérhetetlen sok ostobával), ugyanakkor hatalmas tévedés azt hinni, hogy EU-ban bármiféle beleszólása is lenne a dolgokba. Pont elég nyugati sajtót olvasok ahhoz, hogy lássam, nagyon ritkán tesznek említést Orbánról nyugaton, csak itt próbálják el eladni ezt úgy, mintha bárki odafigyelne a szavunkra. És amennyiben érdeklődést mutatnak felénk, az is csak magyar képzett és olcsó munkaerő miatt van, a többi nem érdekel senkit. Azért jobban belegondolva, ha egyszer valaki odaér az általad említett Kánaánba, az valószínűleg inkább azok a ny-eu országok lesznek, mint mi a mini Duce-val...persze több évtizedes előnyük van, de Matolcsin kívül mindenki tudja ebben az országban, hogy a büdös életben nem érjük utol azokat az országokat...Nem akartam érvelni, mert te sem tényekkel támasztod alá, hogy nyugaton polihisztorok és reneszánsz államférfiak terelgetik a kánaán felé az országaikat. Egy önképzavaros exfocista, aki a stoplist gumicsizmára cserélte képes megtalálni a gyenge pontokat és ott támadni az egész szervezetet, de a paragrafusok mögé bújva, álszent demokráciának álcázott vízfejű liberális álomvilágukból akkor sem képesek kilépni és egységesen kitalálni valamit.Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
Klaci79
Ott ütik az EU-t kívülről és belülről ahol éppen érik, erre az a legnagyobb eredménye a legerősebb frakciónak, hogy romantikázni küldenek 3 nyugdíjast Budapestre "demokrácia vizsgálatra".
flzoli
Klaci79
- A spanyolok ha nem a csőd szélén táncolnak a hatalmas munkanélküliséggel akkor éppen valamelyik náció próbál kiszakadni
- Az angolok és a Brexit, no comment
- A franciák ki tudja éppen hol gyújtogatnak ma
- Az olaszok addig váltogatják a populistákat a hatalmon amíg visszatérhet Berlusconi
- A németek egy sokszorosan leszerepelt nénasszonyt nem tudnak évek óta leváltani egy szalonképes másik fiatal politikussal
flzoli
Az, hogy a 70 milliós Franciaországban szombatonként kimegy 20 ezer ember és Párizsban vandálkodik, nagyon szomorú tény, de nem értem hogy jön ide. Ettől még egészen jól néz ki az ország általános állapota.
Mondjuk arra kiváncsi lennék, hogy Merkellel mi bajod van? Soha ilyen jól nem prosperát még a német gazdaság. Különösen a bajor tartományok persze, de nekem úgy tűnik a 2015/16-os migrációs válságból is jól kijöttek. Persze az nyilván nem szerencsés, hogy egy 15-20%-os AFD jött létre, de nem temetném Németországot. Jelenleg mi abból élünk, hogy ott jól megy a business.
És akkor nem említettél egy Ausztriát, Hollandiát, Svédországot, stb...ha szerinted itt mennek hű de jól a dolgok és ott nem, hát akkor nehéz lesz vitázni, mert ilyen szintre nem fogok lemenni....
Klaci79
flzoli
több mint 7 éve
Még csak nem is említettem ilyen, de nem lényeges.Azért a spanyolok egészen jól vannak az egyre csökkenő munkanélküliségükkel, távol vannak a csődtől, lehet nem 2012-es adatokat kellene nézni és az olaszokat sem féltem, szintén sokkal jobban vannak, mint évekkel ezelőtt.Sorold azokat az országokat, ahol olyan hű de jól mennek a dolgok jelenleg. (Nem a Kárpátok Balkánjának szintjéhez képest persze)Egyrészt szavakat adsz a számba...nem mondtam ilyet. Orbán ügyesen terelgeti a nyájat nálunk, béna ellenzékkel és 100 Milliárdos kampányokkal (és mérhetetlen sok ostobával), ugyanakkor hatalmas tévedés azt hinni, hogy EU-ban bármiféle beleszólása is lenne a dolgokba. Pont elég nyugati sajtót olvasok ahhoz, hogy lássam, nagyon ritkán tesznek említést Orbánról nyugaton, csak itt próbálják el eladni ezt úgy, mintha bárki odafigyelne a szavunkra. És amennyiben érdeklődést mutatnak felénk, az is csak magyar képzett és olcsó munkaerő miatt van, a többi nem érdekel senkit. Azért jobban belegondolva, ha egyszer valaki odaér az általad említett Kánaánba, az valószínűleg inkább azok a ny-eu országok lesznek, mint mi a mini Duce-val...persze több évtizedes előnyük van, de Matolcsin kívül mindenki tudja ebben az országban, hogy a büdös életben nem érjük utol azokat az országokat...Nem akartam érvelni, mert te sem tényekkel támasztod alá, hogy nyugaton polihisztorok és reneszánsz államférfiak terelgetik a kánaán felé az országaikat. Egy önképzavaros exfocista, aki a stoplist gumicsizmára cserélte képes megtalálni a gyenge pontokat és ott támadni az egész szervezetet, de a paragrafusok mögé bújva, álszent demokráciának álcázott vízfejű liberális álomvilágukból akkor sem képesek kilépni és egységesen kitalálni valamit.Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
Klaci79
Ott ütik az EU-t kívülről és belülről ahol éppen érik, erre az a legnagyobb eredménye a legerősebb frakciónak, hogy romantikázni küldenek 3 nyugdíjast Budapestre "demokrácia vizsgálatra".
flzoli
Klaci79
- A spanyolok ha nem a csőd szélén táncolnak a hatalmas munkanélküliséggel akkor éppen valamelyik náció próbál kiszakadni
- Az angolok és a Brexit, no comment
- A franciák ki tudja éppen hol gyújtogatnak ma
- Az olaszok addig váltogatják a populistákat a hatalmon amíg visszatérhet Berlusconi
- A németek egy sokszorosan leszerepelt nénasszonyt nem tudnak évek óta leváltani egy szalonképes másik fiatal politikussal
flzoli
Az, hogy a 70 milliós Franciaországban szombatonként kimegy 20 ezer ember és Párizsban vandálkodik, nagyon szomorú tény, de nem értem hogy jön ide. Ettől még egészen jól néz ki az ország általános állapota.
Mondjuk arra kiváncsi lennék, hogy Merkellel mi bajod van? Soha ilyen jól nem prosperát még a német gazdaság. Különösen a bajor tartományok persze, de nekem úgy tűnik a 2015/16-os migrációs válságból is jól kijöttek. Persze az nyilván nem szerencsés, hogy egy 15-20%-os AFD jött létre, de nem temetném Németországot. Jelenleg mi abból élünk, hogy ott jól megy a business.
És akkor nem említettél egy Ausztriát, Hollandiát, Svédországot, stb...ha szerinted itt mennek hű de jól a dolgok és ott nem, hát akkor nehéz lesz vitázni, mert ilyen szintre nem fogok lemenni....
Klaci79
több mint 7 éve
Azért a spanyolok egészen jól vannak az egyre csökkenő munkanélküliségükkel, távol vannak a csődtől, lehet nem 2012-es adatokat kellene nézni és az olaszokat sem féltem, szintén sokkal jobban vannak, mint évekkel ezelőtt.Sorold azokat az országokat, ahol olyan hű de jól mennek a dolgok jelenleg. (Nem a Kárpátok Balkánjának szintjéhez képest persze)Egyrészt szavakat adsz a számba...nem mondtam ilyet. Orbán ügyesen terelgeti a nyájat nálunk, béna ellenzékkel és 100 Milliárdos kampányokkal (és mérhetetlen sok ostobával), ugyanakkor hatalmas tévedés azt hinni, hogy EU-ban bármiféle beleszólása is lenne a dolgokba. Pont elég nyugati sajtót olvasok ahhoz, hogy lássam, nagyon ritkán tesznek említést Orbánról nyugaton, csak itt próbálják el eladni ezt úgy, mintha bárki odafigyelne a szavunkra. És amennyiben érdeklődést mutatnak felénk, az is csak magyar képzett és olcsó munkaerő miatt van, a többi nem érdekel senkit. Azért jobban belegondolva, ha egyszer valaki odaér az általad említett Kánaánba, az valószínűleg inkább azok a ny-eu országok lesznek, mint mi a mini Duce-val...persze több évtizedes előnyük van, de Matolcsin kívül mindenki tudja ebben az országban, hogy a büdös életben nem érjük utol azokat az országokat...Nem akartam érvelni, mert te sem tényekkel támasztod alá, hogy nyugaton polihisztorok és reneszánsz államférfiak terelgetik a kánaán felé az országaikat. Egy önképzavaros exfocista, aki a stoplist gumicsizmára cserélte képes megtalálni a gyenge pontokat és ott támadni az egész szervezetet, de a paragrafusok mögé bújva, álszent demokráciának álcázott vízfejű liberális álomvilágukból akkor sem képesek kilépni és egységesen kitalálni valamit.Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
Klaci79
Ott ütik az EU-t kívülről és belülről ahol éppen érik, erre az a legnagyobb eredménye a legerősebb frakciónak, hogy romantikázni küldenek 3 nyugdíjast Budapestre "demokrácia vizsgálatra".
flzoli
Klaci79
- A spanyolok ha nem a csőd szélén táncolnak a hatalmas munkanélküliséggel akkor éppen valamelyik náció próbál kiszakadni
- Az angolok és a Brexit, no comment
- A franciák ki tudja éppen hol gyújtogatnak ma
- Az olaszok addig váltogatják a populistákat a hatalmon amíg visszatérhet Berlusconi
- A németek egy sokszorosan leszerepelt nénasszonyt nem tudnak évek óta leváltani egy szalonképes másik fiatal politikussal
flzoli
Az, hogy a 70 milliós Franciaországban szombatonként kimegy 20 ezer ember és Párizsban vandálkodik, nagyon szomorú tény, de nem értem hogy jön ide. Ettől még egészen jól néz ki az ország általános állapota.
Mondjuk arra kiváncsi lennék, hogy Merkellel mi bajod van? Soha ilyen jól nem prosperát még a német gazdaság. Különösen a bajor tartományok persze, de nekem úgy tűnik a 2015/16-os migrációs válságból is jól kijöttek. Persze az nyilván nem szerencsés, hogy egy 15-20%-os AFD jött létre, de nem temetném Németországot. Jelenleg mi abból élünk, hogy ott jól megy a business.
És akkor nem említettél egy Ausztriát, Hollandiát, Svédországot, stb...ha szerinted itt mennek hű de jól a dolgok és ott nem, hát akkor nehéz lesz vitázni, mert ilyen szintre nem fogok lemenni....
több mint 7 éve
skandinávia,a benelux országok,ausztria ... azért cserélnél te a rossz német gazdasággal...Sorold azokat az országokat, ahol olyan hű de jól mennek a dolgok jelenleg. (Nem a Kárpátok Balkánjának szintjéhez képest persze)Egyrészt szavakat adsz a számba...nem mondtam ilyet. Orbán ügyesen terelgeti a nyájat nálunk, béna ellenzékkel és 100 Milliárdos kampányokkal (és mérhetetlen sok ostobával), ugyanakkor hatalmas tévedés azt hinni, hogy EU-ban bármiféle beleszólása is lenne a dolgokba. Pont elég nyugati sajtót olvasok ahhoz, hogy lássam, nagyon ritkán tesznek említést Orbánról nyugaton, csak itt próbálják el eladni ezt úgy, mintha bárki odafigyelne a szavunkra. És amennyiben érdeklődést mutatnak felénk, az is csak magyar képzett és olcsó munkaerő miatt van, a többi nem érdekel senkit. Azért jobban belegondolva, ha egyszer valaki odaér az általad említett Kánaánba, az valószínűleg inkább azok a ny-eu országok lesznek, mint mi a mini Duce-val...persze több évtizedes előnyük van, de Matolcsin kívül mindenki tudja ebben az országban, hogy a büdös életben nem érjük utol azokat az országokat...Nem akartam érvelni, mert te sem tényekkel támasztod alá, hogy nyugaton polihisztorok és reneszánsz államférfiak terelgetik a kánaán felé az országaikat. Egy önképzavaros exfocista, aki a stoplist gumicsizmára cserélte képes megtalálni a gyenge pontokat és ott támadni az egész szervezetet, de a paragrafusok mögé bújva, álszent demokráciának álcázott vízfejű liberális álomvilágukból akkor sem képesek kilépni és egységesen kitalálni valamit.Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
Klaci79
Ott ütik az EU-t kívülről és belülről ahol éppen érik, erre az a legnagyobb eredménye a legerősebb frakciónak, hogy romantikázni küldenek 3 nyugdíjast Budapestre "demokrácia vizsgálatra".
flzoli
Klaci79
- A spanyolok ha nem a csőd szélén táncolnak a hatalmas munkanélküliséggel akkor éppen valamelyik náció próbál kiszakadni
- Az angolok és a Brexit, no comment
- A franciák ki tudja éppen hol gyújtogatnak ma
- Az olaszok addig váltogatják a populistákat a hatalmon amíg visszatérhet Berlusconi
- A németek egy sokszorosan leszerepelt nénasszonyt nem tudnak évek óta leváltani egy szalonképes másik fiatal politikussal
flzoli
több mint 7 éve
Sorold azokat az országokat, ahol olyan hű de jól mennek a dolgok jelenleg. (Nem a Kárpátok Balkánjának szintjéhez képest persze)Egyrészt szavakat adsz a számba...nem mondtam ilyet. Orbán ügyesen terelgeti a nyájat nálunk, béna ellenzékkel és 100 Milliárdos kampányokkal (és mérhetetlen sok ostobával), ugyanakkor hatalmas tévedés azt hinni, hogy EU-ban bármiféle beleszólása is lenne a dolgokba. Pont elég nyugati sajtót olvasok ahhoz, hogy lássam, nagyon ritkán tesznek említést Orbánról nyugaton, csak itt próbálják el eladni ezt úgy, mintha bárki odafigyelne a szavunkra. És amennyiben érdeklődést mutatnak felénk, az is csak magyar képzett és olcsó munkaerő miatt van, a többi nem érdekel senkit. Azért jobban belegondolva, ha egyszer valaki odaér az általad említett Kánaánba, az valószínűleg inkább azok a ny-eu országok lesznek, mint mi a mini Duce-val...persze több évtizedes előnyük van, de Matolcsin kívül mindenki tudja ebben az országban, hogy a büdös életben nem érjük utol azokat az országokat...Nem akartam érvelni, mert te sem tényekkel támasztod alá, hogy nyugaton polihisztorok és reneszánsz államférfiak terelgetik a kánaán felé az országaikat. Egy önképzavaros exfocista, aki a stoplist gumicsizmára cserélte képes megtalálni a gyenge pontokat és ott támadni az egész szervezetet, de a paragrafusok mögé bújva, álszent demokráciának álcázott vízfejű liberális álomvilágukból akkor sem képesek kilépni és egységesen kitalálni valamit.Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
Klaci79
Ott ütik az EU-t kívülről és belülről ahol éppen érik, erre az a legnagyobb eredménye a legerősebb frakciónak, hogy romantikázni küldenek 3 nyugdíjast Budapestre "demokrácia vizsgálatra".
flzoli
Klaci79
- A spanyolok ha nem a csőd szélén táncolnak a hatalmas munkanélküliséggel akkor éppen valamelyik náció próbál kiszakadni
- Az angolok és a Brexit, no comment
- A franciák ki tudja éppen hol gyújtogatnak ma
- Az olaszok addig váltogatják a populistákat a hatalmon amíg visszatérhet Berlusconi
- A németek egy sokszorosan leszerepelt nénasszonyt nem tudnak évek óta leváltani egy szalonképes másik fiatal politikussal
több mint 7 éve
Egyrészt szavakat adsz a számba...nem mondtam ilyet. Orbán ügyesen terelgeti a nyájat nálunk, béna ellenzékkel és 100 Milliárdos kampányokkal (és mérhetetlen sok ostobával), ugyanakkor hatalmas tévedés azt hinni, hogy EU-ban bármiféle beleszólása is lenne a dolgokba. Pont elég nyugati sajtót olvasok ahhoz, hogy lássam, nagyon ritkán tesznek említést Orbánról nyugaton, csak itt próbálják el eladni ezt úgy, mintha bárki odafigyelne a szavunkra. És amennyiben érdeklődést mutatnak felénk, az is csak magyar képzett és olcsó munkaerő miatt van, a többi nem érdekel senkit. Azért jobban belegondolva, ha egyszer valaki odaér az általad említett Kánaánba, az valószínűleg inkább azok a ny-eu országok lesznek, mint mi a mini Duce-val...persze több évtizedes előnyük van, de Matolcsin kívül mindenki tudja ebben az országban, hogy a büdös életben nem érjük utol azokat az országokat...Nem akartam érvelni, mert te sem tényekkel támasztod alá, hogy nyugaton polihisztorok és reneszánsz államférfiak terelgetik a kánaán felé az országaikat. Egy önképzavaros exfocista, aki a stoplist gumicsizmára cserélte képes megtalálni a gyenge pontokat és ott támadni az egész szervezetet, de a paragrafusok mögé bújva, álszent demokráciának álcázott vízfejű liberális álomvilágukból akkor sem képesek kilépni és egységesen kitalálni valamit.Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
Klaci79
Ott ütik az EU-t kívülről és belülről ahol éppen érik, erre az a legnagyobb eredménye a legerősebb frakciónak, hogy romantikázni küldenek 3 nyugdíjast Budapestre "demokrácia vizsgálatra".
flzoli
több mint 7 éve
Nem akartam érvelni, mert te sem tényekkel támasztod alá, hogy nyugaton polihisztorok és reneszánsz államférfiak terelgetik a kánaán felé az országaikat. Egy önképzavaros exfocista, aki a stoplist gumicsizmára cserélte képes megtalálni a gyenge pontokat és ott támadni az egész szervezetet, de a paragrafusok mögé bújva, álszent demokráciának álcázott vízfejű liberális álomvilágukból akkor sem képesek kilépni és egységesen kitalálni valamit.Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
Klaci79
Ott ütik az EU-t kívülről és belülről ahol éppen érik, erre az a legnagyobb eredménye a legerősebb frakciónak, hogy romantikázni küldenek 3 nyugdíjast Budapestre "demokrácia vizsgálatra".
több mint 7 éve
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Komoly érv....ügyes 😀Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
flzoli
több mint 7 éve
Index:Most mondták be az Egy perces híradóban, hogy nem függesztik fel a Fideszt. Én hiszek nekik!
Felfüggesztették a Fidesz tagságát a Néppártban
Origo:
LEGFRISSEBB: Nem zárják ki, nem függesztik fel a Fideszt
NB2
több mint 7 éve
Azt tudjuk, hogy a kérdést hogyan tették fel? A szavazati arány semmitmondó anélkül.193-ból 190 ellened szavaz, de te kéred a felfüggesztést...ja...Kíváncsi vagyok milyen módon eteti meg az EU-val. Kérlek ezt fejtsd ki, mert abszolút nem látom, miben változik a dolog és miben tudunk ezúttal jobban hatni az EU-ra. Eddig is hőbörgött/hisztizett, ezután is fog. Semmivel nem lett több joga/ereje.. most Daul-ra orrol meg maximum.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Nagyrészt irreleváns volt az EU-nak, hogy Orbán mit ordítozik, ezért tűrték idáig.. de tudod, normális országokban van olyan hogy jóízlés, aminek van határa.. (hehe)
Nyilván téged nem érint, engem se a mindennapi életben... bár az, hogy a gyerekeink/unokáink jövőjét teljesen elbasszák, meg az egész ország sorsával packáznak ostoba balfaszok, az ettől függetlenül némileg bőszítő.
"Mi kértük a felfüggesztést... nekünk is lesz 3 "bölcsünk"...."
Ugyanmár.. valóban ott tartunk lassan, hogy képzelgő, hallucináló, beteg emberről beszélünk.
Igor
Nem azért ültettek kispadra, mert szarul játszol, hanem mert ez a gameplan része
vagy
Nem cutoltak, csak nem vették fel az 5. éves opciómat
vagy
Nem rúgtak ki csak nem hosszabbították meg a szerződésem/közös megegyezéssel mondtunk fel
Solymi
Kívánja-e a Fidesz felfüggesztését? Vagy egyetért-e azzal, hogy a Fidesz felfüggessze a tagságát?
Izgalmasabb lett volna, ha azt kérdik, hogy Ön szerint indokolt-e a Fidesz kizárása?
Weber aki a leginkább rábaszott ebben a helyzetben. A választási eredmény függvényében benne van a teljes szakadás, az azzal járó radikalizálódás és az is, hogy egy óriási púpot cipel tovább a hátán (legyen az akár a Fidi, akár a libik). A személyes ambícióinak egyik sem ideális.
Ha egy pártszövetséget nem tud igazgatni, akkor majd az EU-t egyben tartja, jah.
Bizottságot akkor alakítunk, ha nem akarunk dönteni. Különben minden jelentés vitatható és vitatott is lesz.
Anno Haiderékat sem merték kirakni az EU-ból
több mint 7 éve
Mindenki hülye, csak én vagyok Napóleon?
több mint 7 éve
Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
Klaci79
több mint 7 éve
Index:Felfüggesztették a Fidesz tagságát a Néppártban
Origo:
LEGFRISSEBB: Nem zárják ki, nem függesztik fel a Fideszt
több mint 7 éve
3 bölcs az. Meg nem kizárás csak felfüggesztés. Csináltak is valamit meg nem is, mint a mesében basszus. És akkor csodálkoznak, hogy a gátlástalan Putyin, Kína és az USA ott szívatja ezeket a nyomorultakat ahol éri....
több mint 7 éve
193-ból 190 ellened szavaz, de te kéred a felfüggesztést...ja...Kíváncsi vagyok milyen módon eteti meg az EU-val. Kérlek ezt fejtsd ki, mert abszolút nem látom, miben változik a dolog és miben tudunk ezúttal jobban hatni az EU-ra. Eddig is hőbörgött/hisztizett, ezután is fog. Semmivel nem lett több joga/ereje.. most Daul-ra orrol meg maximum.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Nagyrészt irreleváns volt az EU-nak, hogy Orbán mit ordítozik, ezért tűrték idáig.. de tudod, normális országokban van olyan hogy jóízlés, aminek van határa.. (hehe)
Nyilván téged nem érint, engem se a mindennapi életben... bár az, hogy a gyerekeink/unokáink jövőjét teljesen elbasszák, meg az egész ország sorsával packáznak ostoba balfaszok, az ettől függetlenül némileg bőszítő.
"Mi kértük a felfüggesztést... nekünk is lesz 3 "bölcsünk"...."
Ugyanmár.. valóban ott tartunk lassan, hogy képzelgő, hallucináló, beteg emberről beszélünk.
Igor
Nem azért ültettek kispadra, mert szarul játszol, hanem mert ez a gameplan része
vagy
Nem cutoltak, csak nem vették fel az 5. éves opciómat
vagy
Nem rúgtak ki csak nem hosszabbították meg a szerződésem/közös megegyezéssel mondtunk fel
több mint 7 éve
Ezen már vitatkoztunk néhányszor. Sobri szerint az a jó politikus, aki minél többet lop/minél több asztalra odaszarik.hülyeség. Egy jó politikus tudja mikor van a határ.Annál többet ér a kitartás és a töretlen elkötelezettség.De igaza lett megint:Ja, 193-ból 190. 😃 az összes szembe jön már az autópályán.
A sorosbérencek már a Néppártban vannak.
Sobri Jóska
Amadeus
Sobri Jóska
Amadeus
Te/én meg kb inkább az államférfival tesszük egyenlővé.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Kíváncsi vagyok milyen módon eteti meg az EU-val. Kérlek ezt fejtsd ki, mert abszolút nem látom, miben változik a dolog és miben tudunk ezúttal jobban hatni az EU-ra. Eddig is hőbörgött/hisztizett, ezután is fog. Semmivel nem lett több joga/ereje.. most Daul-ra orrol meg maximum.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Nagyrészt irreleváns volt az EU-nak, hogy Orbán mit ordítozik, ezért tűrték idáig.. de tudod, normális országokban van olyan hogy jóízlés, aminek van határa.. (hehe)
Nyilván téged nem érint, engem se a mindennapi életben... bár az, hogy a gyerekeink/unokáink jövőjét teljesen elbasszák, meg az egész ország sorsával packáznak ostoba balfaszok, az ettől függetlenül némileg bőszítő.
"Mi kértük a felfüggesztést... nekünk is lesz 3 "bölcsünk"...."
Ugyanmár.. valóban ott tartunk lassan, hogy képzelgő, hallucináló, beteg emberről beszélünk.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
hülyeség. Egy jó politikus tudja mikor van a határ.Annál többet ér a kitartás és a töretlen elkötelezettség.De igaza lett megint:Ja, 193-ból 190. 😃 az összes szembe jön már az autópályán.
A sorosbérencek már a Néppártban vannak.
Sobri Jóska
Amadeus
Sobri Jóska
több mint 7 éve
1990-98 között A cigányt egyszer már kivetette magából a ‘bűnös város’ hiába próbált dörgölőzni—akár a családját is felhasználva—, az akkori zsidó rendszerváltó stb elithez, és tudjuk, hogy ezért milyen neveket adott a purdéknak. Ment tovább, talált egy üres mezőt, most is lesz hová tovább mennie, de előbb-utóbb a helyére kerül.
Csak győzzük kivárni...
Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Kétséggel elhiszem amit mondasz, mert lehet igazad lesz, de most jelenleg inkább mást látok. Az EU-ban azért Orbánnál nagyobb formátumú és dörzsöltebb palik vannak, akik valóban jól elmenedzselgetik országaik érdekeit....különösen gondolok itt pl a németekre, akiknek továbbra is úgy dolgozunk be, mint Mexikó az USA-nak. Még most is idehozzák a BMW gyárat az alacsony költségek miatt, pedig már jól látszódik annak a több százezer magyarnak a hiánya, akik már nyugaton vannak, ami szintén elég jól jön Európa nyugati felének.azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
Sobri Jóska
Szóval itt az a kérdés, hogy Putyin Orbánon keresztül meg tudja vajon gyöngíteni az EU-t, vagy összezárnak és akkor erősebb "birodalom", mint Oroszország...rövidesen eldől a pávatáncunk, úgyhogy meglátjuk milyen világ vár ránk, majd az eu pénzek nélkül.
több mint 7 éve
Annál többet ér a kitartás és a töretlen elkötelezettség.De igaza lett megint:Ja, 193-ból 190. 😃 az összes szembe jön már az autópályán.
A sorosbérencek már a Néppártban vannak.
Sobri Jóska
Amadeus
több mint 7 éve
azért kíváncsi leszek itt az arányokra...meg a következményekre is, ami a német-magyar gazdasági kapcsolatokat illetiEz politikai imidzskampány, az üzlet meg üzlet.
Klaci79
Nem igazán metszik egymást
100 emberből két hónappal ezelőtt szerinted hányan tudták, hogy a Fidesz egyáltalán benne van valamiben, aminek a neve Néppárt? 1? 2? És Németországban?
Az a 14 mandátum Orbánnak májusban elég erőt jelent majd ahhoz, hogy folytassa a harcot a migráncsok ellen még évekig. Más meg nem számít.
Eddig csak az asztalra szart, de ezután meg is eteti az EU-val, meglásd.
több mint 7 éve
Ajhh, ez a Soros, ez nem nyugszik... 😕
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
De igaza lett megint:Ja, 193-ból 190. 😃 az összes szembe jön már az autópályán.
A sorosbérencek már a Néppártban vannak.
Sobri Jóska
