Politika
63 feliratkozó
több mint 9 éve
Van, aki tippel, és van, akinek ez a szakmája... 😉A választási matematika nem egyszerű dolog, de azt már az összes pártközpontban jól tudták vasárnap este 8-kor, hogy ha csak valami baromi nagy elcseszés nem történik másfél éven belül, ez az érvénytelen eredmény akkora kétharmadot jelez előre, hogy csak úgy füstöl...Szóval aki ebből a szavazásból kikövetkezteti, hogy hány fideszes szavazó ment el és hány volt a balos ill. jobbikos, az olyant tud, amit senki más. 😊 Az én tippem az egyébként, hogy ennek a három millió körüli szavazónak kb. fele nem fideszes volt.
James007
peterk2005
Térjünk vissza erre másfél év múlva.
több mint 9 éve
A választási matematika nem egyszerű dolog, de azt már az összes pártközpontban jól tudták vasárnap este 8-kor, hogy ha csak valami baromi nagy elcseszés nem történik másfél éven belül, ez az érvénytelen eredmény akkora kétharmadot jelez előre, hogy csak úgy füstöl...Ha valamiből nem lehet kiindulni, akkor éppen ez a népszavazás az. A korábbiakkal ellentétben ez egy olyan szavazás volt, amelyiknél a fideszes, jobbikos és mszp-s szavazóbázis is nagyjából hasonló arányban van/volt a nem pártján. Sőt, érdekes módon a három közül relatíve éppen a fideszes bázisban a legalacsonyabb - bár náluk is nagyon magas - az idegen-ellenesség. (Nem, vagy kevésbé idegen-ellenes szavazók lényegében csak az LMP és DK környékén vannak. Meg a párt/képviselet nélküli liberálisok és politikailag semlegesek/érdektelenek között.)
James007
Szóval aki ebből a szavazásból kikövetkezteti, hogy hány fideszes szavazó ment el és hány volt a balos ill. jobbikos, az olyant tud, amit senki más. 😊 Az én tippem az egyébként, hogy ennek a három millió körüli szavazónak kb. fele nem fideszes volt. Itt legalábbis a környéken sokkal erősebb az idegenellenesség még a pártpreferenciánál is. Akiket elért a kampány, azok pártállástól függetlenül akkor is elmentek volna voksolni, ha a kétfarkú kutyákra kell adni a szavazatot.
2018 meg még messze van, de én erősen kétlem, hogy a Fidesznek ebben a formájában - Orbánnal és a mostani branccsal - valaha még egyszer 2/3-a lesz. Most már ott tart a társadalom, hogy az olyan "ősliberálisok" is mint pl. én, már én is elgondolkodom azon, hogy rászavazok a Jobbikra csak azért, hogy ez a korrupt banda eltakarodjon. Aztán utána legfeljebb leköpöm magam 😀 Lényeg a lényeg, hogy Ilyen viszonyok között azért az ingadozók között már nem a Fidesznek van esélye szavazatokat halászni. Márpedig "mi" (párthoz nem kötődők) vagyunk a legtöbben - még, ha ezer félét is gondolunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Zseniális:Egyébként a másik oldal reakciójára ez a vicc inkább igaz.
Mocsokpalánta
"A Fidesz reakciójáról, a győzelmi mámorról ez a vicc jut az eszembe:
Hruscsov pártfőtitkár kihívja Kennedy elnököt egy futóversenyre. Ketten futnak körbe egy moszkvai stadionban, kiválasztott elvtársak szeme előtt.
A versenyen Kennedy fölényesen nyer, Hruscsov percekkel később, négykézláb mászik át a célvonalon.
Az egyik néző rémülten mondja a szomszédjának: "Hú, de sajnálom! Nem kellett volna a főtitkár elvtársnak belemenni ebbe..."
Mire a másik: "Nyugi, olvasd el holnap a Pravdát!"
És tényleg, a Pravda másnap ezt írja:
"Hruscsov elvtárs és Kennedy amerikai elnök futóversenyen vett részt.
Hruscsov elvtárs másodikként ért célba, Kennedy elnök utolsó előtti lett."""
dande
A választási matematika nem egyszerű dolog, de azt már az összes pártközpontban jól tudták vasárnap este 8-kor, hogy ha csak valami baromi nagy elcseszés nem történik másfél éven belül, ez az érvénytelen eredmény akkora kétharmadot jelez előre, hogy csak úgy füstöl...
több mint 9 éve
Arról mikor lesz szavazás, hogy ki képviselje kint Brüsszelben azt a 6,7 millió (jó, tudom, kicsivel kevesebb) magyart, akit Viktor már nem akar?másfél év múlva
StormST
több mint 9 éve
Nem értem ezt a Rogán helikopterezik sztorit.Mert így történt. Ő meg politikus.
Miért nem mondta, hogy azzal volt kedve menni, oszt kifizette...
Lecsó
több mint 9 éve
Nem értem ezt a Rogán helikopterezik sztorit.Miért nem mondta, hogy azzal volt kedve menni, oszt kifizette...
több mint 9 éve
Azt hittem ha vege a szavazasnak akkor befejeződik a face es a média elaraaztásaAz álmodozás az élet megrontója...
Nagy magyarok vs haza arulok II
Ma kezdodott
Janek
több mint 9 éve
Azt hittem ha vege a szavazasnak akkor befejeződik a face es a média elaraaztása Nagy magyarok vs haza arulok II
Ma kezdodott
több mint 9 éve
www.atv.hu/videok/video-20161003-a-kvotanepszavazas-konkluzioi"Oxidálódunk a muszlimokkal ...."
empty taxi
Mekkora kifejezés! Kazincy díjas, de tényleg. 😊
Szerkesztette: Lecsó
több mint 9 éve
www.atv.hu/videok/video-20161003-a-kvotanepszavazas-konkluzioi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Azért a Pravda működik. Egy felmérés arról, hogy az átlagember szerint hány muszlim migráns él közöttünk. Vezetjük a világot, nálunk 70-szeresét hiszik az emberek a valóságnak.Az érdekes, hogy mögöttunk az unortodox polákok, és a mai napig hivatalosan is xenofób Japán áll.
(Felhívnám a figyelmet, hogy a grafikon is hamisít, mert nem arányos. Arányosan a mi oszlopunk vége valahol néhány monitornyival jobbra van 😀 )
peterk2005
több mint 9 éve
Azért a Pravda működik. Egy felmérés arról, hogy az átlagember szerint hány muszlim migráns él közöttünk. Vezetjük a világot, nálunk 70-szeresét hiszik az emberek a valóságnak. (Felhívnám a figyelmet, hogy a grafikon is hamisít, mert nem arányos. Arányosan a mi oszlopunk vége valahol néhány monitornyival jobbra van 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Zseniális:Mocsokpalánta
"A Fidesz reakciójáról, a győzelmi mámorról ez a vicc jut az eszembe:
Hruscsov pártfőtitkár kihívja Kennedy elnököt egy futóversenyre. Ketten futnak körbe egy moszkvai stadionban, kiválasztott elvtársak szeme előtt.
A versenyen Kennedy fölényesen nyer, Hruscsov percekkel később, négykézláb mászik át a célvonalon.
Az egyik néző rémülten mondja a szomszédjának: "Hú, de sajnálom! Nem kellett volna a főtitkár elvtársnak belemenni ebbe..."
Mire a másik: "Nyugi, olvasd el holnap a Pravdát!"
És tényleg, a Pravda másnap ezt írja:
"Hruscsov elvtárs és Kennedy amerikai elnök futóversenyen vett részt.
Hruscsov elvtárs másodikként ért célba, Kennedy elnök utolsó előtti lett."""
több mint 9 éve
Azok bekaphatják...Kezdjek el összepakolni? Jön a kitelepítés? 😛
Lecsó
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
Azok bekaphatják...
több mint 9 éve
több mint 9 éve
nol.hu/belfold/bator-orban-viktor-sajtotajekoztatojan-nem-lehetnek-ujsagirok-1634493A befelé fordulás új fokozata
több mint 9 éve
Aki aláírt a fidesznek valamikor, annak járt hűtőmágnes is.
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Sobrinak mindig igaza van.Csak azt hívják, aki valamikor valamivel kapcsolatban aláírt, és megadta az adatait.Vagy pont nem, akiről lehet tudni, azt minek hívni, ugye.
Egyébként ezt hívják mozgósításnak.
És főként ennek köszönhető a kétharmad.
Sobri Jóska
Charlie Firpo
Soha nem írtam alá semmit a fidesznek és nem is hívtak... Pedig ha hívnak, mentem volna 😊
több mint 9 éve
akkor ma nyertünk? akkor is ha nem? csak mert nem vagyok politikailag elég képzettmork.nyugat.hu/Scopes/nyugat2015/var//improxy/NyugatWXGAPicture/47/44/474434_meghekkelt_uzenjuk_brusszelnek_plakat.jpg
petey
több mint 9 éve
akkor ma nyertünk? akkor is ha nem? csak mert nem vagyok politikailag elég képzett
több mint 9 éve
Pedig de.Csak azt hívják, aki valamikor valamivel kapcsolatban aláírt, és megadta az adatait.Vagy pont nem, akiről lehet tudni, azt minek hívni, ugye.
Egyébként ezt hívják mozgósításnak.
És főként ennek köszönhető a kétharmad.
Sobri Jóska
Charlie Firpo
Csak olyat hívnak, aki valahol, valamikor, valamit aláírt a Fidesznek.
És bizony nekik kell szólni, hogy menjenek, szavazzanak.
több mint 9 éve
Csak azt hívják, aki valamikor valamivel kapcsolatban aláírt, és megadta az adatait.Vagy pont nem, akiről lehet tudni, azt minek hívni, ugye.
Egyébként ezt hívják mozgósításnak.
És főként ennek köszönhető a kétharmad.
Sobri Jóska
- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.