Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
A választási matematika nem egyszerű dolog, de azt már az összes pártközpontban jól tudták vasárnap este 8-kor, hogy ha csak valami baromi nagy elcseszés nem történik másfél éven belül, ez az érvénytelen eredmény akkora kétharmadot jelez előre, hogy csak úgy füstöl...
James007
Szóval aki ebből a szavazásból kikövetkezteti, hogy hány fideszes szavazó ment el és hány volt a balos ill. jobbikos, az olyant tud, amit senki más. 😊 Az én tippem az egyébként, hogy ennek a három millió körüli szavazónak kb. fele nem fideszes volt.
peterk2005
Van, aki tippel, és van, akinek ez a szakmája... 😉
Térjünk vissza erre másfél év múlva.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
A választási matematika nem egyszerű dolog, de azt már az összes pártközpontban jól tudták vasárnap este 8-kor, hogy ha csak valami baromi nagy elcseszés nem történik másfél éven belül, ez az érvénytelen eredmény akkora kétharmadot jelez előre, hogy csak úgy füstöl...
James007
Ha valamiből nem lehet kiindulni, akkor éppen ez a népszavazás az. A korábbiakkal ellentétben ez egy olyan szavazás volt, amelyiknél a fideszes, jobbikos és mszp-s szavazóbázis is nagyjából hasonló arányban van/volt a nem pártján. Sőt, érdekes módon a három közül relatíve éppen a fideszes bázisban a legalacsonyabb - bár náluk is nagyon magas - az idegen-ellenesség. (Nem, vagy kevésbé idegen-ellenes szavazók lényegében csak az LMP és DK környékén vannak. Meg a párt/képviselet nélküli liberálisok és politikailag semlegesek/érdektelenek között.)

Szóval aki ebből a szavazásból kikövetkezteti, hogy hány fideszes szavazó ment el és hány volt a balos ill. jobbikos, az olyant tud, amit senki más. 😊 Az én tippem az egyébként, hogy ennek a három millió körüli szavazónak kb. fele nem fideszes volt. Itt legalábbis a környéken sokkal erősebb az idegenellenesség még a pártpreferenciánál is. Akiket elért a kampány, azok pártállástól függetlenül akkor is elmentek volna voksolni, ha a kétfarkú kutyákra kell adni a szavazatot.

2018 meg még messze van, de én erősen kétlem, hogy a Fidesznek ebben a formájában - Orbánnal és a mostani branccsal - valaha még egyszer 2/3-a lesz. Most már ott tart a társadalom, hogy az olyan "ősliberálisok" is mint pl. én, már én is elgondolkodom azon, hogy rászavazok a Jobbikra csak azért, hogy ez a korrupt banda eltakarodjon. Aztán utána legfeljebb leköpöm magam 😀 Lényeg a lényeg, hogy Ilyen viszonyok között azért az ingadozók között már nem a Fidesznek van esélye szavazatokat halászni. Márpedig "mi" (párthoz nem kötődők) vagyunk a legtöbben - még, ha ezer félét is gondolunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Zseniális:

Mocsokpalánta
"A Fidesz reakciójáról, a győzelmi mámorról ez a vicc jut az eszembe:
Hruscsov pártfőtitkár kihívja Kennedy elnököt egy futóversenyre. Ketten futnak körbe egy moszkvai stadionban, kiválasztott elvtársak szeme előtt.
A versenyen Kennedy fölényesen nyer, Hruscsov percekkel később, négykézláb mászik át a célvonalon.
Az egyik néző rémülten mondja a szomszédjának: "Hú, de sajnálom! Nem kellett volna a főtitkár elvtársnak belemenni ebbe..."
Mire a másik: "Nyugi, olvasd el holnap a Pravdát!"
És tényleg, a Pravda másnap ezt írja:
"Hruscsov elvtárs és Kennedy amerikai elnök futóversenyen vett részt.
Hruscsov elvtárs másodikként ért célba, Kennedy elnök utolsó előtti lett."""

dande
Egyébként a másik oldal reakciójára ez a vicc inkább igaz.
A választási matematika nem egyszerű dolog, de azt már az összes pártközpontban jól tudták vasárnap este 8-kor, hogy ha csak valami baromi nagy elcseszés nem történik másfél éven belül, ez az érvénytelen eredmény akkora kétharmadot jelez előre, hogy csak úgy füstöl...
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Arról mikor lesz szavazás, hogy ki képviselje kint Brüsszelben azt a 6,7 millió (jó, tudom, kicsivel kevesebb) magyart, akit Viktor már nem akar?
StormST
másfél év múlva
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Nem értem ezt a Rogán helikopterezik sztorit.
Miért nem mondta, hogy azzal volt kedve menni, oszt kifizette...
Lecsó
Mert így történt. Ő meg politikus.

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Nem értem ezt a Rogán helikopterezik sztorit.
Miért nem mondta, hogy azzal volt kedve menni, oszt kifizette...
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Azt hittem ha vege a szavazasnak akkor befejeződik a face es a média elaraaztása

Nagy magyarok vs haza arulok II
Ma kezdodott
Janek
Az álmodozás az élet megrontója...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Azt hittem ha vege a szavazasnak akkor befejeződik a face es a média elaraaztása

Nagy magyarok vs haza arulok II
Ma kezdodott

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 www.atv.hu/videok/video-20161003-a-kvotanepszavazas-konkluzioi
empty taxi
"Oxidálódunk a muszlimokkal ...."
Mekkora kifejezés! Kazincy díjas, de tényleg. 😊

Szerkesztette: Lecsó
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.atv.hu/videok/video-20161003-a-kvotanepszavazas-konkluzioi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Azért a Pravda működik. Egy felmérés arról, hogy az átlagember szerint hány muszlim migráns él közöttünk. Vezetjük a világot, nálunk 70-szeresét hiszik az emberek a valóságnak.

(Felhívnám a figyelmet, hogy a grafikon is hamisít, mert nem arányos. Arányosan a mi oszlopunk vége valahol néhány monitornyival jobbra van 😀 )


peterk2005
Az érdekes, hogy mögöttunk az unortodox polákok, és a mai napig hivatalosan is xenofób Japán áll.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért a Pravda működik. Egy felmérés arról, hogy az átlagember szerint hány muszlim migráns él közöttünk. Vezetjük a világot, nálunk 70-szeresét hiszik az emberek a valóságnak.

(Felhívnám a figyelmet, hogy a grafikon is hamisít, mert nem arányos. Arányosan a mi oszlopunk vége valahol néhány monitornyival jobbra van 😀 )



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseniális:

Mocsokpalánta
"A Fidesz reakciójáról, a győzelmi mámorról ez a vicc jut az eszembe:
Hruscsov pártfőtitkár kihívja Kennedy elnököt egy futóversenyre. Ketten futnak körbe egy moszkvai stadionban, kiválasztott elvtársak szeme előtt.
A versenyen Kennedy fölényesen nyer, Hruscsov percekkel később, négykézláb mászik át a célvonalon.
Az egyik néző rémülten mondja a szomszédjának: "Hú, de sajnálom! Nem kellett volna a főtitkár elvtársnak belemenni ebbe..."
Mire a másik: "Nyugi, olvasd el holnap a Pravdát!"
És tényleg, a Pravda másnap ezt írja:
"Hruscsov elvtárs és Kennedy amerikai elnök futóversenyen vett részt.
Hruscsov elvtárs másodikként ért célba, Kennedy elnök utolsó előtti lett."""
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Azok bekaphatják...
Lecsó
Kezdjek el összepakolni? Jön a kitelepítés? 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Azok bekaphatják...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Arról mikor lesz szavazás, hogy ki képviselje kint Brüsszelben azt a 6,7 millió (jó, tudom, kicsivel kevesebb) magyart, akit Viktor már nem akar?

Szerkesztette: StormST

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 nol.hu/belfold/bator-orban-viktor-sajtotajekoztatojan-nem-lehetnek-ujsagirok-1634493

A befelé fordulás új fokozata
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Aki aláírt a fidesznek valamikor, annak járt hűtőmágnes is.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Csak azt hívják, aki valamikor valamivel kapcsolatban aláírt, és megadta az adatait.
Egyébként ezt hívják mozgósításnak.
És főként ennek köszönhető a kétharmad.
Sobri Jóska
Vagy pont nem, akiről lehet tudni, azt minek hívni, ugye.
Charlie Firpo
Sobrinak mindig igaza van.
Soha nem írtam alá semmit a fidesznek és nem is hívtak... Pedig ha hívnak, mentem volna 😊
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
akkor ma nyertünk? akkor is ha nem? csak mert nem vagyok politikailag elég képzett
petey
 mork.nyugat.hu/Scopes/nyugat2015/var//improxy/NyugatWXGAPicture/47/44/474434_meghekkelt_uzenjuk_brusszelnek_plakat.jpg

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
akkor ma nyertünk? akkor is ha nem? csak mert nem vagyok politikailag elég képzett

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Csak azt hívják, aki valamikor valamivel kapcsolatban aláírt, és megadta az adatait.
Egyébként ezt hívják mozgósításnak.
És főként ennek köszönhető a kétharmad.
Sobri Jóska
Vagy pont nem, akiről lehet tudni, azt minek hívni, ugye.
Charlie Firpo
Pedig de.
Csak olyat hívnak, aki valahol, valamikor, valamit aláírt a Fidesznek.
És bizony nekik kell szólni, hogy menjenek, szavazzanak.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Csak azt hívják, aki valamikor valamivel kapcsolatban aláírt, és megadta az adatait.
Egyébként ezt hívják mozgósításnak.
És főként ennek köszönhető a kétharmad.
Sobri Jóska
Vagy pont nem, akiről lehet tudni, azt minek hívni, ugye.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.