Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Nővérem már 300-as vérnyomással hívott pénteken, hogy a postájában volt 2 levél 2 nap alatt kapott egy sms-t és két telefont.
NB2
Engem bezzeg nem hívott soha senki. Ezek szerint egyetlen párt listáján se vagyok rajta? Tiszta rossz érzés, mintha kihagynának valamiből 😀
Kampman
"Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? Én már szart érek?"

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Engem kétszer hívtak délután,hogy voltam-e.Plusz egy géphang.Kicsit lehettek csak kétségbe esve 😀

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Nővérem már 300-as vérnyomással hívott pénteken, hogy a postájában volt 2 levél 2 nap alatt kapott egy sms-t és két telefont.
NB2
Engem bezzeg nem hívott soha senki. Ezek szerint egyetlen párt listáján se vagyok rajta? Tiszta rossz érzés, mintha kihagynának valamiből 😀
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
1. Mo-n egy választás sem volt nagy részvételű, sok embert tényleg nem érdekel az egész politika
2. Későn volt a szavazás, ha ez januárban van nagyobb részvétel és még tutibb nem győzelem lett volna
3. Mivel nem volt olyan nagy horderejű "esemény" jöttek a kis valamik, de túltolták. Az embereknek elegük lett, hogy mindenhol ez volt a téma. Nővérem már 300-as vérnyomással hívott pénteken, hogy a postájában volt 2 levél 2 nap alatt kapott egy sms-t és két telefont. Azt mondta ha még valaki felhívja elmegy és nyom egy X-et az igenre😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Kósa Lajost senki nem múlhatja felül 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/14467371_1207274739339841_8615590987164549120_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=NpJDC9NdLZMQ7kNvwHARK9A&_nc_oc=AdqGbNdlhhP1Il6Svid1oNOTsaQBPb8wx1iIut7ab1dk8WCGMQuuwIhacPwg9IiOZnY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=kwTG0XRcNFgf8lbCRbtzFA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9kCy_HyLxVQCeMbxMfyjm8NF-fPfdJfQhfIjaVX_mCnA&oe=6A3BDCF7
374.526 Aufrufe · 1.354 Reaktionen | Kósa Lajost összezavarta az ATV kérdése. További részletek a 17:45-ös Híradóban | atv.hu
Kósa Lajost összezavarta az ATV kérdése. További részletek a 17:45-ös Híradóban


Szerkesztette: mustaine

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
 444.hu/2016/10/02/gulyas-gergely-politikailag-mindenkeppen-ervenyes-lesz-a-nepszavazas
😀
Amadeus91
Alig várom a következő 2-3 hetet, ahogy egymást túllicitálva magyarázzák a bizonyítványt 😊

Vajon Árpádunk marad a fő spindoktor ezután? (Persze, hogy marad, talán egy 50% alatt győzelem robbantaná ki 2018-ban, de gondoltam hangulatkeltek, hátha ráugrik valaki 😛 )

több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 444.hu/2016/10/02/gulyas-gergely-politikailag-mindenkeppen-ervenyes-lesz-a-nepszavazas
😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
prájszlessz az agitprop M1-en a piros sáv: kedvező eredmény esetén migránsok indulnak el Szerbiából.
el tudom képzelni hogy tűkön ülve nézik a hiradót és kiadják az ukázt, na most induljunk..

mekkora bánat már ez

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az általában állásfoglalást kerülő TG-nél is elszakadt valami 😀

""Akkor is, ha érvényes, és akkor is, ha nem" - mondja a miniszterelnök, aki a korábbi magabiztos nyilatkozatok után az utolsó napokban megváltoztatta a részvétellel kapcsolatos kommunikációját. A fiammal szoktunk így játszani, bármi is történt, mindig ő nyert, de aztán szerencsére kinőtte."
Gyurma Pappa
Semmi egyrésztmásrészt?
Amadeus91
Megvettem tőle a védjegyet 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Az általában állásfoglalást kerülő TG-nél is elszakadt valami 😀

""Akkor is, ha érvényes, és akkor is, ha nem" - mondja a miniszterelnök, aki a korábbi magabiztos nyilatkozatok után az utolsó napokban megváltoztatta a részvétellel kapcsolatos kommunikációját. A fiammal szoktunk így játszani, bármi is történt, mindig ő nyert, de aztán szerencsére kinőtte."
Gyurma Pappa
Semmi egyrésztmásrészt?
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Orbán Viktor miniszterelnök azt tartja a vasárnapi kvótanépszavazás legfontosabb kérdésének, hogy több lesz-e a nem szavazat, mint az igen. A kormányfő azt közölte, ha így lesz, vagyis a nemek győznek, akkor annak - érvénytelenség esetén is - lesz közjogi következménye.
A miniszterelnök azután nyilatkozott újságíróknak, hogy leadta szavazatát Budapesten, a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában.
Orbán Viktor arra számít, hogy több nem szavazat lesz, mint igen, és ez elegendő felhatalmazást adhat a mindenkori parlamentnek és kormánynak."
Amadeus91
Nekem a kis unokahúgom jut eszembe, akivel ha kártyázunk, mindig ő nyer, tök mindegy, hogy milyen lapok vannak nálunk. Csak ő ugye 8 éves kislány 😀

Szerk: Gyurma Pappa, megelőztél 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Az eredmény nem lesz 50 % de viszont elsöprő lesz a nem győzelme.

Én csak azt remélem gyorsan megszavaznak 2v 3 milliárdot a plakátok leszedésére és még 4-et a tv 2-n folytatott MAGYAROK KÖSZÖNJUK A BIZALMAT! kampányra.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Az általában állásfoglalást kerülő TG-nél is elszakadt valami 😀

""Akkor is, ha érvényes, és akkor is, ha nem" - mondja a miniszterelnök, aki a korábbi magabiztos nyilatkozatok után az utolsó napokban megváltoztatta a részvétellel kapcsolatos kommunikációját. A fiammal szoktunk így játszani, bármi is történt, mindig ő nyert, de aztán szerencsére kinőtte."

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
"Orbán Viktor miniszterelnök azt tartja a vasárnapi kvótanépszavazás legfontosabb kérdésének, hogy több lesz-e a nem szavazat, mint az igen. A kormányfő azt közölte, ha így lesz, vagyis a nemek győznek, akkor annak - érvénytelenség esetén is - lesz közjogi következménye.
A miniszterelnök azután nyilatkozott újságíróknak, hogy leadta szavazatát Budapesten, a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában.
Orbán Viktor arra számít, hogy több nem szavazat lesz, mint igen, és ez elegendő felhatalmazást adhat a mindenkori parlamentnek és kormánynak."

(...)
Amadeus91
Ezzel szemben az igazság, hogy akkor sem lesz közjogi következménye, ha migráns gyerekek potyognak az égből.
De aki hinni akar, az hisz...
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
"Orbán Viktor miniszterelnök azt tartja a vasárnapi kvótanépszavazás legfontosabb kérdésének, hogy több lesz-e a nem szavazat, mint az igen. A kormányfő azt közölte, ha így lesz, vagyis a nemek győznek, akkor annak - érvénytelenség esetén is - lesz közjogi következménye.
A miniszterelnök azután nyilatkozott újságíróknak, hogy leadta szavazatát Budapesten, a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában.
Orbán Viktor arra számít, hogy több nem szavazat lesz, mint igen, és ez elegendő felhatalmazást adhat a mindenkori parlamentnek és kormánynak."

(...)
Amadeus91
Pár hete, hónapja még a fullos kurva kellett, most már elég az útszéli is. 😀
xrace77
Egykori edzőmet idézve; "fossal is lehet tüzet oltani".
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
"Orbán Viktor miniszterelnök azt tartja a vasárnapi kvótanépszavazás legfontosabb kérdésének, hogy több lesz-e a nem szavazat, mint az igen. A kormányfő azt közölte, ha így lesz, vagyis a nemek győznek, akkor annak - érvénytelenség esetén is - lesz közjogi következménye.
A miniszterelnök azután nyilatkozott újságíróknak, hogy leadta szavazatát Budapesten, a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában.
Orbán Viktor arra számít, hogy több nem szavazat lesz, mint igen, és ez elegendő felhatalmazást adhat a mindenkori parlamentnek és kormánynak."

(...)
Amadeus91
Pár hete, hónapja még a fullos kurva kellett, most már elég az útszéli is. 😀
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
"Orbán Viktor miniszterelnök azt tartja a vasárnapi kvótanépszavazás legfontosabb kérdésének, hogy több lesz-e a nem szavazat, mint az igen. A kormányfő azt közölte, ha így lesz, vagyis a nemek győznek, akkor annak - érvénytelenség esetén is - lesz közjogi következménye.
A miniszterelnök azután nyilatkozott újságíróknak, hogy leadta szavazatát Budapesten, a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában.
Orbán Viktor arra számít, hogy több nem szavazat lesz, mint igen, és ez elegendő felhatalmazást adhat a mindenkori parlamentnek és kormánynak."

(...)
Amadeus91
Ha nem lenne népszavazás, akkor is olyan törvényt fogad el az országgyűlés amilyet csak akar.
Ha az "igen"-ek győznének, akkor is.
Ha nem érvényes a népszavazás, közvéleménykutatásnak tökéletes, egy 3 milliós reprezentatív mintán.
Amit ráadásul bárki bárhogy értelmezhet, abból bármilyen következtetést levonhat, ami arra sarkallja, amire csak akarja.
Ráadásul egy politikus úgyis azt csinál, amit csak akar.
Orbán Viktor pláne.
Kb. ennyi relevanciája van a mai történéseknek...
Sobri Jóska
De legalább jó drága volt.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
"Orbán Viktor miniszterelnök azt tartja a vasárnapi kvótanépszavazás legfontosabb kérdésének, hogy több lesz-e a nem szavazat, mint az igen. A kormányfő azt közölte, ha így lesz, vagyis a nemek győznek, akkor annak - érvénytelenség esetén is - lesz közjogi következménye.
A miniszterelnök azután nyilatkozott újságíróknak, hogy leadta szavazatát Budapesten, a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában.
Orbán Viktor arra számít, hogy több nem szavazat lesz, mint igen, és ez elegendő felhatalmazást adhat a mindenkori parlamentnek és kormánynak."

(...)
Amadeus91
Ha nem lenne népszavazás, akkor is olyan törvényt fogad el az országgyűlés amilyet csak akar.
Ha az "igen"-ek győznének, akkor is.
Ha nem érvényes a népszavazás, közvéleménykutatásnak tökéletes, egy 3 milliós reprezentatív mintán.
Amit ráadásul bárki bárhogy értelmezhet, abból bármilyen következtetést levonhat, ami arra sarkallja, amire csak akarja.
Ráadásul egy politikus úgyis azt csinál, amit csak akar.
Orbán Viktor pláne.
Kb. ennyi relevanciája van a mai történéseknek...

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 www.hungliaonline.com/a-brit-miniszterelnok-hivatalosan-is-bejelentette-mikor-lep-ki-nagy-britannia-az-eu-bol/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
"Orbán Viktor miniszterelnök azt tartja a vasárnapi kvótanépszavazás legfontosabb kérdésének, hogy több lesz-e a nem szavazat, mint az igen. A kormányfő azt közölte, ha így lesz, vagyis a nemek győznek, akkor annak - érvénytelenség esetén is - lesz közjogi következménye.
A miniszterelnök azután nyilatkozott újságíróknak, hogy leadta szavazatát Budapesten, a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában.
Orbán Viktor arra számít, hogy több nem szavazat lesz, mint igen, és ez elegendő felhatalmazást adhat a mindenkori parlamentnek és kormánynak."

(...)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Bold prediction: | 51-52 százalék részvétellel érvényes lenne a népszavazás, de a 3-4 százalék érvénytelen szavazat miatt mégsem. |
mustaine
szted lesz érvénytelen szavazat? 😀 kis naiv
ami érvénytelen az NEM 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Bold prediction: | 51-52 százalék részvétellel érvényes lenne a népszavazás, de a 3-4 százalék érvénytelen szavazat miatt mégsem. |

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Jo de most mar nem az a fontos hogy ervenyes hanem hogy NEM.

Kicsit kesőn talán igy utolso nap.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Nem gondoltam, hogy a politikusok tudják tovább fokozni a mérhetetlen idiotizmust, de megint alábecsültem őket: egy fél délelőtt alatt egy teljes hétvégére elég bullshitcunamit sikerült összehozniuk. Mindeközben az érvényesség úgy fog bedőlni, mint viharban a budiajtó.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
A Fidesz már -végre valahára, szerintem helyesen- a Jobbik ellen megy.
Gyurcsány és önnön töketlenségük kicsinálja a baloldalt, ahova a Fidesz nem tud betüremkedni, oda a Jobbik iparkodik, láthatólag sikeresen.
Az eddigi kváziszövetséges lesz a legnagyobb vetélytárs, és az a morbid helyzet, hogy a klasszikus, kétpólusú bal-jobb felosztás szerint valóban két párt lesz a két oldalon.
Jobboldalon az alapvetően liberális gyökerekkel rendelkező, de baloldali gazdaságpolitikával, bolsevik retorikával és vérkomcsi korrupcióval operáló Fidesz, baloldalon meg a szélsőjobboldalba ágyazódott, rasszista gyűlöletpárt, a Jobbik.
Beteg, mi?