Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
egyedül, egy keresetből nevelt fel és kurvára nem volt könnyű neki az az időszak. (gyereket nevelni, pályázni jobb fizetésért, meg is nyerni azt, dolgozni úgy, hogy ő felelt egyedül a kis háztartásunkért, ha kirúgják mi lesz velünk etc...) 1 gyerek felnevelése is brutál Magyarországon, nem hogy öté. És mondok neked valamit, nem azért szeretem és tisztelem őt, mert ellett volna 5 gyereket. Rohadtul de nem ez a fokmérője a dolognak. Mutatok neked olyat, aki 4 gyereket szült egy nagymagyar majomnak, aki mellesleg pont ilyen feudális köcsög mint az aki miatt most vitatkozunk, és mikor elvált tőle, nem volt annyi pénze egyiknek sem, hogy elköltözzön a másiktól. Szóval ott élnek együtt, 4 gyerekkel (azoknak milyen lehet..) összezárva egy totál szar légkörben."Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, FideszMondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.
Amadeus91
Rajna
Nem attól család a család, hogy van 40 gyerek és egy önmagát tönkreszülő, 40 évesen megőszült mosogatógép a konyhában. Azt gondolom hozzá se kell tennem, hogy egy feleséget, partnert, anyát!, akkor is tisztelni kell, ha nem indítja be a kis lokális Lebensborn programot. Innentől kezdve meg ez a "szüljél 4 gyereket és nem kapsz 2 büdös nagy pofont" érvelés egyenesen botrányos, nem csak a nők számára, hanem minden jó érzésű embernek. Ezt ha a kocsmában 3 feles után hallom, akkor is odaszólok, hogy "eleget ittál már, meg amúgy is hülye vagy bazmeg" de a Parlamentben ne ez menjen már 2012-ben ember.
Az egész margójára: Romániában bünteti a törvény a családon belüli erőszakot. A leszólt, lecigányozott Romániában.
több mint 13 éve
Varga nem csak azt mondja, hogy a nők szüljenek 3-4 gyereket mindenekelőtt, hanem nem támogatja a családon belüli lelkiterror (vagy mi?) btk-ba illesztését.Családon belüli erőszak volt a téma.
Hol itt az összefüggés?!Atari
Ez a nagyon barom úgy gondolja, hogy minél több gyereket szül valaki, annál kevesebb az esélye az erőszaknak. Illetve, ha a nők a szülésre (reprodukcióra, utódtermelésre) koncentrálnának mindenféle emancipáció meg karrier helyett , akkor mindjárt kevesebbszer pofoznák ki őket a zokniból.
Rajna, ha valóban igazad lenne, akkor nem kell túl sok (logikai) lépés ahhoz, hogy kijelentsük, hogy a reprodukciós időszak legelejétől teljesítse mindenki élete legfontosabb dolgát minél többször. Ez az elv az iparszerű állattenyésztés alapelve. A legnagyobb gond mégis azzal van, amit Sobri említ. Te gondolhatod így, sőt Varga István is, csak a közhatalom képviselője nem.
(Abba most ne menjünk bele, hogy Magyarországon melyik (nép)csoport valósítja meg leginkább ezt az "optimális" állapotot.)
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Varga nem csak azt mondja, hogy a nők szüljenek 3-4 gyereket mindenekelőtt, hanem nem támogatja a családon belüli lelkiterror (vagy mi?) btk-ba illesztését.A valóságban sehol.
Hol itt az összefüggés?!Atari
Az ő fejében?... bárhol.
több mint 13 éve
Varga nem csak azt mondja, hogy a nők szüljenek 3-4 gyereket mindenekelőtt, hanem nem támogatja a családon belüli lelkiterror (vagy mi?) btk-ba illesztését.Hol itt az összefüggés?!
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Na de nem mindenki anya."Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, FideszMondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.
Amadeus91
Rajna
Másrészt attól, hogy szerinted nincs fontosabb dolga az embernek, mint az utódok termelése (ami ha így lenne, akkor technikailag egy értelmetlen, cél nélküli önfentartó végtelen ciklus lenne csupán), attól még van. Vagy lehet. De az biztos, hogy nem akarod megmondani mindenkinek, hogy a szerinted legfontosabb hivatás valóban a legfontosabb hivatás. És ez Varga úrral a probléma. Nem véletlen, hogy az ilyen agynélküli megnyilvánulásokat nagyvonalúan kezelő Fidesz is elzárkózott ekkora sületlenségtől.
Én azt nézem csak, hogy pl. Varga hol élt az elmúlt 20 évben?
Akváriumban?
Egy kicsit más világ van, mint 1350-ben, 1840-ben vagy 1930-ban, mind tömegkommunikáció, mind humanizmus, emancipáció terén.
Szerk: a google főoldal is szépen harmonizál Varga úr veretes baromságára. Mintha direkt lenne...
több mint 13 éve
Esetleg megélni? Azon kívül, hogy ez leginkább a Kádár rendszer háztartásbeli asszonyaira hajaz, manapság a gyermeknemzés felettébb nagy áldozatokat kíván Magyarországon. Nem igazán teheti meg egy házaspár, hogy csak az egyik fél dolgozik. Teremtsék meg a feltételeket hozzá, és ha akkor is fogy a magyar, lehet reklamálni."Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, FideszMondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.
Amadeus91
Rajna
több mint 13 éve
"Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, FideszMondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.
Amadeus91
több mint 13 éve
www.portfolio.hu/vallalatok/telekom/az_iphone_porgetheti_fel_az_amerikai_gazdasagot.172588.html
Nem igaz, hogy hanyatlik a nyugat: megbotlott a világrend, de nagyon messze van a hanyatlástól. Az Euró-zóna összeomlása nem egyenlő a nyugat hanyatlásával. Amíg az iPhone 5-re akkora a kereslet, hogy a megjelenése előtt hiánycikk, addig én nem aggódok.Gyurma PappaHa csak ezen múlna, én is boldog lennék. Néhány okostelefon eladása árán visszatérünk a 60-as, 70-es évek szociális piacgazdasági modelljére a mai Kína-majmoló mókuskerék helyett és máris itt a Kánaán...
Tegnap a Váci utcában 100 méteren belül két utazó ügynök próbált lábon rámsózni iPhone-t, egyből eszembe jutottál 😊
Gyurma Pappa
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
a témához, a "legjobb" mai FB content:www.youtube.com/watch?v=e0Tx8rGqsbk&feature=player_embedded
"Vegyünk egy életszerű példát...c népcsoport..."
-------------------------
-------------------------
több mint 13 éve
vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20120911-a-miniszterium-nem-a-tesco-lehet-hogy-hibas-budai-dinnyekartelljeben.htmlA Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Antitröszt Irodája nem indít versenyfelügyeleti eljárást a dinnyetermesztés és kereskedelem ügyében a Penny Market Kft.-vel és a Vidékfejlesztési Minisztériummal (VM) szemben, miközben a Tescóval és több más áruházzal szemben folytatódik az eljárás. "a Gazdasági Versenyhivatal is azt mondta, hogy én kartellezek. Igen? És akkor mit tudnak velem csinálni? Vagy a minisztériummal? Vagy a kormánnyal?"
több mint 13 éve
A roma családokban általában sok a gyerek, nincs is családon belüli erőszak. Logikus, hogy a sok gyerektől lesznek a férfiak nyugodtak, kiegyensúlyozottak, türelmesek. Ahogy családon belül, úgy azon kívül is.Szégyelletes, hogy ilyen evidenciákat egyáltalán mondani kell, én (és 8 testvérem) ezt az anyatejjel szívtuk magunkba. Sőt, Varga képviselő szép szavai olvastán én is kedvet kaptam a gyerekszüléshez. Szerzek is egy 3XL-es méhet izibe.
több mint 13 éve
orulunkvincent.blog.hu/2012/09/11/azok_a_csodalatos_ferfiak_152?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_09_11&utm_campaign=indexAz egyik marha felbátorodott a főnők hülyeségei után.
Kicsit olyan ez mint amikor a diliházban a legnagyszájubb hülye beindul, a többiek meg követik.
több mint 13 éve
magyarinfo.blog.hu/2012/09/10/a_fideszes_kepviselok_szerint_ha_a_nok_emancipalodnak_akkor_elfogy_a_magyarNÓÓÓÓMÁLIS ember?! Mi a fasz van Magyarországon, középkor?
"Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, Fidesz
több mint 13 éve
Hende made my day. Ezért már megérte ráklikkelni a linkre.Nem elképesztő szerintem, mert nincs rá értelmes magyarázat. Elképesztő, mert a mezei képviselő (Mónika) tényleg elhiszi, hogy ez jó (teljes sötétség), mert Rogán pontosan tudja, hogy nincs válasz (arrogancia), mert Harrach egy azért, mert azért felépítésű indoklást mond (butaság) stb.Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról: www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEIDzsokijuingHende priceless. 😊
Mónika szerint meg növeli a szabadságot.
Elképesztő, hogy nem tudtak egy értelmes magyarázatot találni.
zinedine5
Hende tényleg priceless, mert ő pont a kamera előtt döbben rá az okos fejével, hogy nincs válasz erre a kérdésre.tomi-tomi
több mint 13 éve
Nem elképesztő szerintem, mert nincs rá értelmes magyarázat. Elképesztő, mert a mezei képviselő (Mónika) tényleg elhiszi, hogy ez jó (teljes sötétség), mert Rogán pontosan tudja, hogy nincs válasz (arrogancia), mert Harrach egy azért, mert azért felépítésű indoklást mond (butaság) stb.Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról: www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEIDzsokijuingHende priceless. 😊
Mónika szerint meg növeli a szabadságot.
Elképesztő, hogy nem tudtak egy értelmes magyarázatot találni.
zinedine5
Hende tényleg priceless, mert ő pont a kamera előtt döbben rá az okos fejével, hogy nincs válasz erre a kérdésre.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról: www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEIDzsokijuingHende priceless. 😊
Mónika szerint meg növeli a szabadságot.
Elképesztő, hogy nem tudtak egy értelmes magyarázatot találni.
több mint 13 éve
www.portfolio.hu/vallalatok/telekom/az_iphone_porgetheti_fel_az_amerikai_gazdasagot.172588.htmlNem igaz, hogy hanyatlik a nyugat: megbotlott a világrend, de nagyon messze van a hanyatlástól. Az Euró-zóna összeomlása nem egyenlő a nyugat hanyatlásával. Amíg az iPhone 5-re akkora a kereslet, hogy a megjelenése előtt hiánycikk, addig én nem aggódok.Gyurma Pappa

több mint 13 éve
Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról: www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEI
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
ha Magyarországon mindenki zsidó lenne, akit annak vélnek, nem lenne keresztény ember az országban.Kituggya miaza világnemzet? Szabó Albertet bekebelezte a Fidesz? Há mi van itt hungaristák? Plagizálunk, Smittizálunk? VNP!sutianapSzabó Albert... régi szép idők.
Kedvenc magyar életképem 1996(vagy 7)-ből, amikor egy október 23-ai vidám Magyar Népjóléti Szövetség dzsembörin voltunk a Corvin-közben, ahol Albi fennhangon zsidózta Csurkát, aki akkor épp a Hősök terén zsidózott mindenkit, de az i-re a pontot pár kopasz, martensbakkancsos, jól megtermett fiatalember tette fel, akik odajöttek hozzánk, és mivel valószínűleg rájöttek, hogy inkább a sajtó részéről vagyunk ott, mintsem őszinte elkötelezettségtől vezérelve, ezért megosztottánk velünk hogy ők a Magyar Nemzeti Arcvonal képviselői, és még azt is, csak a miheztartás és a tárgyilagosság végett, hogy Szabó Albert zsidó. Úgy figyeljük.
És hol volt még akkor Csanád...
Sobri Jóska
több mint 13 éve
Kituggya miaza világnemzet? Szabó Albertet bekebelezte a Fidesz? Há mi van itt hungaristák? Plagizálunk, Smittizálunk? VNP!sutianapSzabó Albert... régi szép idők.
Kedvenc magyar életképem 1996(vagy 7)-ből, amikor egy október 23-ai vidám Magyar Népjóléti Szövetség dzsembörin voltunk a Corvin-közben, ahol Albi fennhangon zsidózta Csurkát, aki akkor épp a Hősök terén zsidózott mindenkit, de az i-re a pontot pár kopasz, martensbakkancsos, jól megtermett fiatalember tette fel, akik odajöttek hozzánk, és mivel valószínűleg rájöttek, hogy inkább a sajtó részéről vagyunk ott, mintsem őszinte elkötelezettségtől vezérelve, ezért megosztottánk velünk hogy ők a Magyar Nemzeti Arcvonal képviselői, és még azt is, csak a miheztartás és a tárgyilagosság végett, hogy Szabó Albert zsidó. Úgy figyeljük.
És hol volt még akkor Csanád...
több mint 13 éve
Kituggya miaza világnemzet? Szabó Albertet bekebelezte a Fidesz? Há mi van itt hungaristák? Plagizálunk, Smittizálunk? VNP!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
Amadeus91