Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
"Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, Fidesz
Amadeus91
Mondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.
Rajna
egyedül, egy keresetből nevelt fel és kurvára nem volt könnyű neki az az időszak. (gyereket nevelni, pályázni jobb fizetésért, meg is nyerni azt, dolgozni úgy, hogy ő felelt egyedül a kis háztartásunkért, ha kirúgják mi lesz velünk etc...) 1 gyerek felnevelése is brutál Magyarországon, nem hogy öté. És mondok neked valamit, nem azért szeretem és tisztelem őt, mert ellett volna 5 gyereket. Rohadtul de nem ez a fokmérője a dolognak. Mutatok neked olyat, aki 4 gyereket szült egy nagymagyar majomnak, aki mellesleg pont ilyen feudális köcsög mint az aki miatt most vitatkozunk, és mikor elvált tőle, nem volt annyi pénze egyiknek sem, hogy elköltözzön a másiktól. Szóval ott élnek együtt, 4 gyerekkel (azoknak milyen lehet..) összezárva egy totál szar légkörben.
Nem attól család a család, hogy van 40 gyerek és egy önmagát tönkreszülő, 40 évesen megőszült mosogatógép a konyhában. Azt gondolom hozzá se kell tennem, hogy egy feleséget, partnert, anyát!, akkor is tisztelni kell, ha nem indítja be a kis lokális Lebensborn programot. Innentől kezdve meg ez a "szüljél 4 gyereket és nem kapsz 2 büdös nagy pofont" érvelés egyenesen botrányos, nem csak a nők számára, hanem minden jó érzésű embernek. Ezt ha a kocsmában 3 feles után hallom, akkor is odaszólok, hogy "eleget ittál már, meg amúgy is hülye vagy bazmeg" de a Parlamentben ne ez menjen már 2012-ben ember.

Az egész margójára: Romániában bünteti a törvény a családon belüli erőszakot. A leszólt, lecigányozott Romániában.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Varga nem csak azt mondja, hogy a nők szüljenek 3-4 gyereket mindenekelőtt, hanem nem támogatja a családon belüli lelkiterror (vagy mi?) btk-ba illesztését.
Hol itt az összefüggés?!Atari
Családon belüli erőszak volt a téma.
Ez a nagyon barom úgy gondolja, hogy minél több gyereket szül valaki, annál kevesebb az esélye az erőszaknak. Illetve, ha a nők a szülésre (reprodukcióra, utódtermelésre) koncentrálnának mindenféle emancipáció meg karrier helyett , akkor mindjárt kevesebbszer pofoznák ki őket a zokniból.

Rajna, ha valóban igazad lenne, akkor nem kell túl sok (logikai) lépés ahhoz, hogy kijelentsük, hogy a reprodukciós időszak legelejétől teljesítse mindenki élete legfontosabb dolgát minél többször. Ez az elv az iparszerű állattenyésztés alapelve. A legnagyobb gond mégis azzal van, amit Sobri említ. Te gondolhatod így, sőt Varga István is, csak a közhatalom képviselője nem.
(Abba most ne menjünk bele, hogy Magyarországon melyik (nép)csoport valósítja meg leginkább ezt az "optimális" állapotot.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Varga nem csak azt mondja, hogy a nők szüljenek 3-4 gyereket mindenekelőtt, hanem nem támogatja a családon belüli lelkiterror (vagy mi?) btk-ba illesztését.
Hol itt az összefüggés?!Atari
A valóságban sehol.
Az ő fejében?... bárhol.

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Varga nem csak azt mondja, hogy a nők szüljenek 3-4 gyereket mindenekelőtt, hanem nem támogatja a családon belüli lelkiterror (vagy mi?) btk-ba illesztését.
Hol itt az összefüggés?!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
"Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, Fidesz
Amadeus91
Mondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.
Rajna
Na de nem mindenki anya.
Másrészt attól, hogy szerinted nincs fontosabb dolga az embernek, mint az utódok termelése (ami ha így lenne, akkor technikailag egy értelmetlen, cél nélküli önfentartó végtelen ciklus lenne csupán), attól még van. Vagy lehet. De az biztos, hogy nem akarod megmondani mindenkinek, hogy a szerinted legfontosabb hivatás valóban a legfontosabb hivatás. És ez Varga úrral a probléma. Nem véletlen, hogy az ilyen agynélküli megnyilvánulásokat nagyvonalúan kezelő Fidesz is elzárkózott ekkora sületlenségtől.
Én azt nézem csak, hogy pl. Varga hol élt az elmúlt 20 évben?
Akváriumban?
Egy kicsit más világ van, mint 1350-ben, 1840-ben vagy 1930-ban, mind tömegkommunikáció, mind humanizmus, emancipáció terén.

Szerk: a google főoldal is szépen harmonizál Varga úr veretes baromságára. Mintha direkt lenne...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, Fidesz
Amadeus91
Mondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.
Rajna
Esetleg megélni? Azon kívül, hogy ez leginkább a Kádár rendszer háztartásbeli asszonyaira hajaz, manapság a gyermeknemzés felettébb nagy áldozatokat kíván Magyarországon. Nem igazán teheti meg egy házaspár, hogy csak az egyik fél dolgozik. Teremtsék meg a feltételeket hozzá, és ha akkor is fogy a magyar, lehet reklamálni.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
"Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, Fidesz
Amadeus91
Mondjuk amellett, hogy tényleg ritka nagy barom ez a tulok, azért szerintem sincs sok fontosabb dolga az embernek az utódok termelésénél 😊 nemtom anyádnak hanyadik legfontosabb dolga volt a te világrahozásod/nevelésed, de gondolom azért top3-as. A mondat második fele persze ritka nagy marhaság, meg az egész gyereknemzés téma idekeverése is.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
Amadeus91

😛 😊
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 www.portfolio.hu/vallalatok/telekom/az_iphone_porgetheti_fel_az_amerikai_gazdasagot.172588.html
Nem igaz, hogy hanyatlik a nyugat: megbotlott a világrend, de nagyon messze van a hanyatlástól. Az Euró-zóna összeomlása nem egyenlő a nyugat hanyatlásával. Amíg az iPhone 5-re akkora a kereslet, hogy a megjelenése előtt hiánycikk, addig én nem aggódok.Gyurma Pappa
Ha csak ezen múlna, én is boldog lennék. Néhány okostelefon eladása árán visszatérünk a 60-as, 70-es évek szociális piacgazdasági modelljére a mai Kína-majmoló mókuskerék helyett és máris itt a Kánaán...
Tegnap a Váci utcában 100 méteren belül két utazó ügynök próbált lábon rámsózni iPhone-t, egyből eszembe jutottál 😊

Gyurma Pappa

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
a témához, a "legjobb" mai FB content:
 www.youtube.com/watch?v=e0Tx8rGqsbk&feature=player_embedded

"Vegyünk egy életszerű példát...c népcsoport..."

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20120911-a-miniszterium-nem-a-tesco-lehet-hogy-hibas-budai-dinnyekartelljeben.html

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Antitröszt Irodája nem indít versenyfelügyeleti eljárást a dinnyetermesztés és kereskedelem ügyében a Penny Market Kft.-vel és a Vidékfejlesztési Minisztériummal (VM) szemben, miközben a Tescóval és több más áruházzal szemben folytatódik az eljárás. "a Gazdasági Versenyhivatal is azt mondta, hogy én kartellezek. Igen? És akkor mit tudnak velem csinálni? Vagy a minisztériummal? Vagy a kormánnyal?"
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
A roma családokban általában sok a gyerek, nincs is családon belüli erőszak. Logikus, hogy a sok gyerektől lesznek a férfiak nyugodtak, kiegyensúlyozottak, türelmesek. Ahogy családon belül, úgy azon kívül is.
Szégyelletes, hogy ilyen evidenciákat egyáltalán mondani kell, én (és 8 testvérem) ezt az anyatejjel szívtuk magunkba. Sőt, Varga képviselő szép szavai olvastán én is kedvet kaptam a gyerekszüléshez. Szerzek is egy 3XL-es méhet izibe.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
 orulunkvincent.blog.hu/2012/09/11/azok_a_csodalatos_ferfiak_152?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_09_11&utm_campaign=index

Az egyik marha felbátorodott a főnők hülyeségei után.
Kicsit olyan ez mint amikor a diliházban a legnagyszájubb hülye beindul, a többiek meg követik.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 magyarinfo.blog.hu/2012/09/10/a_fideszes_kepviselok_szerint_ha_a_nok_emancipalodnak_akkor_elfogy_a_magyar

NÓÓÓÓMÁLIS ember?! Mi a fasz van Magyarországon, középkor?

"Az asszonyoknak, a hölgyeknek és különösen a fiatal hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk az, hogy gyereket szüljenek. Emellett természetesen, ha mindenki a két-három vagy négy gyermekét megszüli, és eleget ad a hazának, és mindenki boldog lesz, ezt követően mindenki megvalósíthatja saját magát, és különböző helyeken kell dolgozni." - Varga István, Fidesz
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról:  www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEIDzsokijuing
Hende priceless. 😊

Mónika szerint meg növeli a szabadságot.
Elképesztő, hogy nem tudtak egy értelmes magyarázatot találni.
zinedine5
Nem elképesztő szerintem, mert nincs rá értelmes magyarázat. Elképesztő, mert a mezei képviselő (Mónika) tényleg elhiszi, hogy ez jó (teljes sötétség), mert Rogán pontosan tudja, hogy nincs válasz (arrogancia), mert Harrach egy azért, mert azért felépítésű indoklást mond (butaság) stb.
Hende tényleg priceless, mert ő pont a kamera előtt döbben rá az okos fejével, hogy nincs válasz erre a kérdésre.tomi-tomi
Hende made my day. Ezért már megérte ráklikkelni a linkre.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról:  www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEIDzsokijuing
Hende priceless. 😊

Mónika szerint meg növeli a szabadságot.
Elképesztő, hogy nem tudtak egy értelmes magyarázatot találni.
zinedine5
Nem elképesztő szerintem, mert nincs rá értelmes magyarázat. Elképesztő, mert a mezei képviselő (Mónika) tényleg elhiszi, hogy ez jó (teljes sötétség), mert Rogán pontosan tudja, hogy nincs válasz (arrogancia), mert Harrach egy azért, mert azért felépítésű indoklást mond (butaság) stb.
Hende tényleg priceless, mert ő pont a kamera előtt döbben rá az okos fejével, hogy nincs válasz erre a kérdésre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról:  www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEIDzsokijuing
Hende priceless. 😊

Mónika szerint meg növeli a szabadságot.
Elképesztő, hogy nem tudtak egy értelmes magyarázatot találni.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
 www.portfolio.hu/vallalatok/telekom/az_iphone_porgetheti_fel_az_amerikai_gazdasagot.172588.html
Nem igaz, hogy hanyatlik a nyugat: megbotlott a világrend, de nagyon messze van a hanyatlástól. Az Euró-zóna összeomlása nem egyenlő a nyugat hanyatlásával. Amíg az iPhone 5-re akkora a kereslet, hogy a megjelenése előtt hiánycikk, addig én nem aggódok.Gyurma Pappa

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Imádom azokat a másfél perces videókat, amelyekben az arrogancia, a butaság és a teljes sötétség tökéletesen találkozik. Kormánypárti honatyák az előzetes regisztrációról:  www.youtube.com/watch?v=EqSNOiUMzEI

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Kituggya miaza világnemzet? Szabó Albertet bekebelezte a Fidesz? Há mi van itt hungaristák? Plagizálunk, Smittizálunk? VNP!sutianap
Szabó Albert... régi szép idők.
Kedvenc magyar életképem 1996(vagy 7)-ből, amikor egy október 23-ai vidám Magyar Népjóléti Szövetség dzsembörin voltunk a Corvin-közben, ahol Albi fennhangon zsidózta Csurkát, aki akkor épp a Hősök terén zsidózott mindenkit, de az i-re a pontot pár kopasz, martensbakkancsos, jól megtermett fiatalember tette fel, akik odajöttek hozzánk, és mivel valószínűleg rájöttek, hogy inkább a sajtó részéről vagyunk ott, mintsem őszinte elkötelezettségtől vezérelve, ezért megosztottánk velünk hogy ők a Magyar Nemzeti Arcvonal képviselői, és még azt is, csak a miheztartás és a tárgyilagosság végett, hogy Szabó Albert zsidó. Úgy figyeljük.
És hol volt még akkor Csanád...
Sobri Jóska
ha Magyarországon mindenki zsidó lenne, akit annak vélnek, nem lenne keresztény ember az országban.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Kituggya miaza világnemzet? Szabó Albertet bekebelezte a Fidesz? Há mi van itt hungaristák? Plagizálunk, Smittizálunk? VNP!sutianap
Szabó Albert... régi szép idők.
Kedvenc magyar életképem 1996(vagy 7)-ből, amikor egy október 23-ai vidám Magyar Népjóléti Szövetség dzsembörin voltunk a Corvin-közben, ahol Albi fennhangon zsidózta Csurkát, aki akkor épp a Hősök terén zsidózott mindenkit, de az i-re a pontot pár kopasz, martensbakkancsos, jól megtermett fiatalember tette fel, akik odajöttek hozzánk, és mivel valószínűleg rájöttek, hogy inkább a sajtó részéről vagyunk ott, mintsem őszinte elkötelezettségtől vezérelve, ezért megosztottánk velünk hogy ők a Magyar Nemzeti Arcvonal képviselői, és még azt is, csak a miheztartás és a tárgyilagosság végett, hogy Szabó Albert zsidó. Úgy figyeljük.
És hol volt még akkor Csanád...

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Kituggya miaza világnemzet? Szabó Albertet bekebelezte a Fidesz? Há mi van itt hungaristák? Plagizálunk, Smittizálunk? VNP!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak