Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem legyen Gyurcsány a KE. Priceless lenne OV mellé 😀
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Szerintem is Kövér lesz, bár én nagyon nem szeretném őt. Amúgy nyelvekkel hogy ő hogy áll? Előítéletes vagyok, de kb. áderi szintet képzelek el róla. 😀Schleck
Semjénnél még ő is jobb lenne...
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem is Kövér lesz, bár én nagyon nem szeretném őt. Amúgy nyelvekkel hogy ő hogy áll? Előítéletes vagyok, de kb. áderi szintet képzelek el róla. 😀

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
csak ne a Semjén, Morvai agyhalott vonal jöjjön....

Lászlóné for prezident!

"A fideszesek szerint Orbán délelőtti, a frakcióülésen elhangzott kritériumai alapján akár Kövér Lászlóból is köztársasági elnök lehet: a házelnök alkotmányozó, körön belüli, és Orbántól jobbra áll. Parlamenti helyszíni tudósítónk jelentése szerint akár még hétfőn lezavarhatják a köztársaságielnök-választást"
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabigSzesze
Még az ügynök ügy hozhatja ezt...apeszos
Ugyanmár, hol élsz te, hogy a törvényhozási döntések befolyásolják a közvéleményt? Max akkor ha meghetvenszereződnek az egy emberre jutó terhek és ezt nem sikerül valami épületes baromsággal lekommunikálni.Rajna
Most viszont Te nézed be az otthon ülő végtelenül csendben levő szavazókat. Nekik kellene villantani valamit, de ha elmismásolják (ezt is), nem csak bennem merül fel, hogy ugyan mit takargatnak?
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabigSzesze
Még az ügynök ügy hozhatja ezt...apeszos
Ugyanmár, hol élsz te, hogy a törvényhozási döntések befolyásolják a közvéleményt? Max akkor ha meghetvenszereződnek az egy emberre jutó terhek és ezt nem sikerül valami épületes baromsággal lekommunikálni.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabigSzesze
Még az ügynök ügy hozhatja ezt...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
De utálom ezt a Lázárt.

szerk.: ha valaki jogtalanul felvesz valamilyen juttatást, akkor általában vissza szokták fizettetni ha kiderül...? Lásd Pali áldoktor.
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Én Pálinkásra tippelek/szavazok. Kövér semmiképp, annyi protokollhibát vétene, hogy jajj. Pálinkás/Martonyi/Vizy szerintem, esetleg Semjén.

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Én eddig Martonyit hallottam, mint legesélyesebb jelöltet, de ez még a mostani események előtt volt....StormST
És akkor ki lesz a külügyminiszter? 😮

Egyébként ha jobbra nézünk, akkor még Semjén is jöhet 😀 Na, az lenne valami 😊

több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Én eddig Martonyit hallottam, mint legesélyesebb jelöltet, de ez még a mostani események előtt volt....

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabig
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Gyanús, hogy jobban járt volna az mszp ha Plagi bá marad az elnök.
Most majd megválasztják helyette Kövér Lacit és bármi is lesz a köv. választásokon csak a komcsikat fogja nyírni.kittli
Kövér gyanúsan balra van Viktortól, de még Palibácsitól is. Kizárt, hogy ő legyen a következő köztársasági elnök, azzal gyakorlatilag OV le is mondhatna.

több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Gyanús, hogy jobban járt volna az mszp ha Plagi bá marad az elnök.
Most majd megválasztják helyette Kövér Lacit és bármi is lesz a köv. választásokon csak a komcsikat fogja nyírni.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
na de ki az a "tőlem csak jobbra" álló lehetséges jelölt?!
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Hála az égnek!!!!!!

Pedig azt hittem, hogy megint csak sírni fog végig...

Úgy látom nem szóltak neki, hogy az Akkreditációs Bizottság közleménye szerint jogosan járt el az egyetem, ő még mindig azt szajkózta, hogy jogellenes volt. Biztos túlzottan el volt merülve a lemondó nyilatkozat megírásában...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mesterházy azért jól mondja.
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Na, elkezdhetünk végre érdemi dolgokkal foglalkozni.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ebből is jól jött ki a fityesz...
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Game over.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
game over

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lemondott gecc hurrrááááááááááááá 😀
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
vége.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
beteg...

több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak hogy mire számítsunk: Az általában jólértesült [origo] névtelenséget kérő forrásai szerint Orbán Viktor azt mondta, hogy mindenki vegye tudomásul: ha Schmitt Pál lemond, akkor csakis tőle "jobbra álló elnököt" jelöl majd, szóba sem jöhet független elnök, nehogy az új államfő segítségével elkezdjék felpuhítani az alkotmányt.

Visszasírjuk mi még Plagi bát...Dzsokijuing
Viktor próbál erőt mutatni. De ha néhányan hazafelé összesúgnak, hogy Viktornak meg az elemi számtant kéne tudomásul venni. Jelölni ő jelöl, mi meg majd szavazunk a jelöltről.
SP-től ki (mi) áll jobbra? A válaszhoz SP-nek viszonyítási pontnak kéne lennie. Vagy Viktortól jobbra állót? Jelöli régi polgári körös harcostársát, Vonát?
Hofi anyósán kívül nem tud itt már senki semmit.

Mellesleg gyanús vagy most már Te is! 😊 A jólértesült [origo] miatt vagy jólértesült, miközben nekem ma egy árva címlapot sikerült tőlük kicsiholnom. Ügyes trükk! 😀 😉tomi-tomi
Az Origo névtelen kormányzati forrásai eddig általában Kasszandraként viselkedtek, szóval megelőlegezem ezt a jelzőt 😊

Plagi bá egykor kezdi magyarról magyarra fordítani a beszédét.Dzsokijuing
A köztévé nem adja. Élő. 😀
Nem mond le az első mondat alapján.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)