Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Szerk: Az előzőt átrakom soccerba, ide csak annyit, hogy Oscar gólja hatalmas volt, de egyébként rajta Neymaron és Modricon kívül kevés ember hozott jó teljesítményt... 😉
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Amúgy győztek volna a brazilok a tizenegyes nélkül is, ezért sem értem, hogy miért kellett hazai pályát fújni nekik.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mondjuk elég gáz, hogy hazai pályán top favorit brazilokat egy full kamu tizi fújja bele a 3 pontba.peach
Attól függetlenül lőttek még 2 szabályos gólt. Matematikailag anélkül is nyertek volna a brazilok.

Amúgy el clasicon Ramos anno ennyit se csinált, az volt a 11-es mellett az érv, hogy ott volt a keze. Hát akkor a horvátnak se kellett volna ott nyúlkálnia, szerintem ha nem ad esélyt hogy benézze a bíró, nem fújja be, de ott volt a kéz. Ettől függetlenül szerintem is kamu.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - HorvátországHöri
Itt legalább nem volt kiállítás a vendégektől. És Marceloék sem rugdosták agyon Modricékat a meccs alatt, mint Kempesék Törőt és társait...iktriad
amennyi kell, annyit engednek a zebrákHöri
Na ja. Nishimori a soccer VB Joey Crawfordja. Tartok tőle, hogy lesz belőle még pár klón...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - HorvátországHöri
Itt legalább nem volt kiállítás a vendégektől. És Marceloék sem rugdosták agyon Modricékat a meccs alatt, mint Kempesék Törőt és társait...iktriad
amennyi kell, annyit engednek a zebrák

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - HorvátországHöri
Itt legalább nem volt kiállítás a vendégektől. És Marceloék sem rugdosták agyon Modricékat a meccs alatt, mint Kempesék Törőt és társait...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - Horvátország

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 244 — a new hope (again)
Mondjuk elég gáz, hogy hazai pályán top favorit brazilokat egy full kamu tizi fújja bele a 3 pontba.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erre utaltam én is azzal, hogy elintézte Gundi, hogy ne legyen konkurencia. Nagyon gyenge a csapat többi része. Mezei remélem nem közvetít éjszaka, mert a hangjától bealszom.

Focista és bíró után már jó szpíker sem lesz lassan a vb-n.Burkus
Ez inkább Riskó Gézát "dicséri"(ő a sportfőszerkesztő), nem Gundit...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek Man of the Match performansz Nisimurinhótól.

Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat. iktriad
Jenő jobb mindegyik őstehetség kommentátornál, aki kinn van.Cubehor
Attól függ, mire. Kommentálni nem. De poéngenerátrornak igen.
több mint 9 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Remek Man of the Match performansz Nisimurinhótól.

Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat. iktriad
Jenő jobb mindegyik őstehetség kommentátornál, aki kinn van.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A brazilok büszkék lehetnek magukra - a nyitómeccsen rúgtak 4 gólt. 😀


Gundel Takács Gábor, Mezei Dániel, Menczer Tamás és P. Fülöp Gábor - ez a közvetítőcsapat. Hát elég szánalmas. Gundi vigyázott, ne legyen konkurencia. Hajbu B. hiányozni fog nekem.Burkus
Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat.
Még Gundival lesz a legkevesebb bajunk, ezt most megmondom.iktriad
Ez a négy gólos szövegen nagyon röhögtem. 😊

Erre utaltam én is azzal, hogy elintézte Gundi, hogy ne legyen konkurencia. Nagyon gyenge a csapat többi része. Mezei remélem nem közvetít éjszaka, mert a hangjától bealszom.

Focista és bíró után már jó szpíker sem lesz lassan a vb-n.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 927 — nabege2@yahoo.com
Horti: sàrgàban jàtszò szìnészvàlogatott😊))
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Sziasztok! Szokásosan unalmas nyitómeccs. De ez a brazil csapat nem túl karakteres, különösen ahhoz képest, amekkora esélyesnek tartják.Burkus
Volt "karakteres" brazil csapat 98 óta?baggio
Úgy érted, 82 óta? 😊Jakehomer
Írhattam volna 58-at is, de azt erős túlzásnak érezném 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
4 éve kurvajók voltak a brazilok ,ha Robinho szabályos gólját megadják, akkor a hollandoknak kalap kabát. Egyedül azt nem rétem a brazilokban hogy a Konföderációs kupán kívül miért nem tudnak focizni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sziasztok! Szokásosan unalmas nyitómeccs. De ez a brazil csapat nem túl karakteres, különösen ahhoz képest, amekkora esélyesnek tartják.Burkus
Volt "karakteres" brazil csapat 98 óta?baggio
Úgy érted, 82 óta? 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Puhl Sándor buszke lenne a japán fiúkra, a horvátoknak pedig ki kell küszöbölni ezeket az amatőr védelmi hibákat.

Részemről jóéjszakát.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Diszkréten összecsalták nekik a meccset, ja nem, nem diszkréten.

Lehet, hogy tényleg végigfújják a brazilokat a mezőnyön, amilyen állapotok vannak az országban, még a végén forradalom lesz, ha meg sem nyerik 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
HKori Cleveland Browns 74
Meccs után a sportklub elemzésre kell kapcsolni hatha horti nem bulshitelHKori
Remélem a "tolódás" szó el fog hangozni megint.iktriad
Ja. Eltolta jositacu
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A brazilok büszkék lehetnek magukra - a nyitómeccsen rúgtak 4 gólt. 😀


Gundel Takács Gábor, Mezei Dániel, Menczer Tamás és P. Fülöp Gábor - ez a közvetítőcsapat. Hát elég szánalmas. Gundi vigyázott, ne legyen konkurencia. Hajbu B. hiányozni fog nekem.Burkus
Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat.
Még Gundival lesz a legkevesebb bajunk, ezt most megmondom.iktriad
Knézy még nagyon kéne ide, lenne egyből csak ma este 10 Leonardo

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccs után a sportklub elemzésre kell kapcsolni hatha horti nem bulshitelHKori
Remélem a "tolódás" szó el fog hangozni megint.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Az bökő volt apukám 😀😀😀DDHanni
Csőrmester!Geeri
look at the score

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Az bökő volt apukám 😀😀😀DDHanni
Csőrmester!

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A brazilok büszkék lehetnek magukra - a nyitómeccsen rúgtak 4 gólt. 😀


Gundel Takács Gábor, Mezei Dániel, Menczer Tamás és P. Fülöp Gábor - ez a közvetítőcsapat. Hát elég szánalmas. Gundi vigyázott, ne legyen konkurencia. Hajbu B. hiányozni fog nekem.Burkus
Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat.
Még Gundival lesz a legkevesebb bajunk, ezt most megmondom.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
micsoda gála!
ezzel a mai fújással Brazília valóban komolyan bejelentkezett a kupáért....