Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician

Sixo
ez a tipikusan nem perdöntő kép. azt kellene közeliben mutatni, ami az alapvonallal egyvonalban van.
slowmotion
Van zöld csík a labda meg az alapvonal között?
csebi
a labda egy kocka?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott

Sixo
ez a tipikusan nem perdöntő kép. azt kellene közeliben mutatni, ami az alapvonallal egyvonalban van.
slowmotion
Van zöld csík a labda meg az alapvonal között?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Én a japánoknak szurkolok.
Az csak hab a tortán, h bejött amit írtam... szóval egy mea culpa elég lett volna 😉

PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, h a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Nekm gyanús ez a nagy spanyol összeomlás hirtelen, még ha a végén lenne akkor elhinném, de szerintem csak a horvátokat brazilokat akarják elkerülni, és a németeket kiejteni. Aztán a nagy taktikázásnak lehet az lesz a vége, hogy CRC megfordítja és kiesnek a spanyolok is a picsába
kapitnono
Ha nem lett volna 3-4 ugyanilyen szitu az első félidőben.... még lehet elgondolkodnék rajta. De az a leglogikusabb, hogy picit könnyűre vették a figurát, és elhitték h 1-0 elég lesz, aztán majd csak lesz valami.


Most hogy rúgott CRC is egyet, így már elég necc azért a másik ágra játszani...

Egyszerűen az a gond, h B csapattal álltak ki (védősorban is), kicsit nagy volt a mellény, az első gólnál picit benne volt Unai Simon is (jobb kapus lehet kiüti), a japánok jobban harcolnak....

Sok apró puzzledarabka összeállt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
csi77-nek mégis igaza lesz???
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 272 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha a németek most kiesnek, akkor nem nyerik meg a vébét.
nagylaza, főpohárnok
Zombori Sanyi bá, maga az?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Ha a németek most kiesnek, akkor nem nyerik meg a vébét.
nagylaza, főpohárnok
és az olaszokkal ellenétben gólokat kapnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Jappók mi kemény rigmusokat vágnak le, sokkal hangulatosabb, mint a német meccs.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
Ha a németek most kiesnek, akkor nem nyerik meg a vébét.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 248 — Cowboys fan

Sixo
ez a tipikusan nem perdöntő kép. azt kellene közeliben mutatni, ami az alapvonallal egyvonalban van.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus hogy irányított csalást követnek el a videó szobában?
csebi
A csapat szimpatikus, a németek sirása antipatikus, ha meg a varral együtt ilyen szituációkban is csalni tudnak (még nem volt perdöntő bizonyíték) akkor én annak is örülök, mert csak azt igazolja, hogy milyen hulladék az élfutball
r.baggio
Nem csak erről a meccsről beszélek hanem a spanyolrol is ahol Busquets egyértelmű szándékos kezezese gólhelyzet akadályozott meg a tizenhatoson belül és vissza sem nézték pedig tizi és 2. Sárga volt.
Amúgy az h a labda és a vonal között látszik a zöld az perdöntő. Mi kell még?
csebi
normálisan vonalból sose mutatták csak elbaszott szögből, így számomra nem perdöntő

de inkább volt kint mint sem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 272 — Kinek mit intézett a kormánya
Costa Rica már egyszer nagyot ment idén itthon, most lehet a vb-t is megtolják
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus hogy irányított csalást követnek el a videó szobában?
csebi
A csapat szimpatikus, a németek sirása antipatikus, ha meg a varral együtt ilyen szituációkban is csalni tudnak (még nem volt perdöntő bizonyíték) akkor én annak is örülök, mert csak azt igazolja, hogy milyen hulladék az élfutball
r.baggio
Nem csak erről a meccsről beszélek hanem a spanyolrol is ahol Busquets egyértelmű szándékos kezezese gólhelyzet akadályozott meg a tizenhatoson belül és vissza sem nézték pedig tizi és 2. Sárga volt.
Amúgy az h a labda és a vonal között látszik a zöld az perdöntő. Mi kell még?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Én a japánoknak szurkolok.
Az csak hab a tortán, h bejött amit írtam... szóval egy mea culpa elég lett volna 😉

PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, h a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Nekm gyanús ez a nagy spanyol összeomlás hirtelen, még ha a végén lenne akkor elhinném, de szerintem csak a horvátokat brazilokat akarják elkerülni, és a németeket kiejteni. Aztán a nagy taktikázásnak lehet az lesz a vége, hogy CRC megfordítja és kiesnek a spanyolok is a picsába


több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus hogy irányított csalást követnek el a videó szobában?
csebi
A csapat szimpatikus, a németek sirása antipatikus, ha meg a varral együtt ilyen szituációkban is csalni tudnak (még nem volt perdöntő bizonyíték) akkor én annak is örülök, mert csak azt igazolja, hogy milyen hulladék az élfutball


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De idegesítő, hogy M4+on nem mutatják a másik meccs gólját, csak fordítva...
több mint 1 éve
Proxyi 79
Ez csak taktika.
Nincs Horvát, Brazil ág a 2. helyen!
steelwolf
ezt mondtam végig
zacknorb
Sőt, nem kell aggódni senkitől, ha tovább se jutsz.

#okosnégergif
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Ez csak taktika.
Nincs Horvát, Brazil ág a 2. helyen!
steelwolf
ezt mondtam végig
zacknorb
veszélyes taktika mostmár a spanyoloknak
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
beszaráááááááááááááááááááááááááááááááás CRC gól 😊
NB2
asszem szarok bele a fórum olvasásába ...
Negritis, a vajda
Nálam is kb. fél percet késett.
nagylaza, főpohárnok
minden szarról 1 perccel korábbna olvasok így nincs értelme

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
Szpíker mindjárt nyílt színen elélvez.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 272 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez csak taktika.
Nincs Horvát, Brazil ág a 2. helyen!
steelwolf
ezt mondtam végig
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
beszaráááááááááááááááááááááááááááááááás CRC gól 😊
NB2
asszem szarok bele a fórum olvasásába ...
Negritis, a vajda
Nálam is kb. fél percet késett.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 247 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus h irányított csalást követnek el a videó szobában?
csebi
ez az a sport, ahol szubjektív döntésekkel el lehet dönteni meccseket 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
vazze ha CRC lő még egyet, német és spanyol kiesés lenne!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez csak taktika.
Nincs Horvát, Brazil ág a 2. helyen!