Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
beszaráááááááááááááááááááááááááááááááás CRC gól 😊
NB2
asszem szarok bele a fórum olvasásába ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 544 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szeddkibohóóóóóc!!!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus h irányított csalást követnek el a videó szobában?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan
Majd most Costa Rica is ver 2t
Tony Adams
😜
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
beszaráááááááááááááááááááááááááááááááás CRC gól 😊
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 249 — Cowboys fan
Na takarodj ekkora csalást, egyértelműen kint volt
kapitnono
nem egyértelmű
de inkább kint mint nem
Negritis, a vajda
Hát amit először mutattak kamerát egyértelmű, hogy a labda és az alapvonal között egy csomó zöld volt
kapitnono
de az szögből mutatta, nem vonalból, nem?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Na takarodj ekkora csalást, egyértelműen kint volt
kapitnono
nem egyértelmű
de inkább kint mint nem
Negritis, a vajda
Hát amit először mutattak kamerát egyértelmű, hogy a labda és az alapvonal között egy csomó zöld volt
kapitnono
remélem lesz vmi pillanatkép amikor még bent van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Majd most Costa Rica is ver 2t
Tony Adams
Megyek veszek is részvényt egyből

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Na takarodj ekkora csalást, egyértelműen kint volt
kapitnono
nem egyértelmű
de inkább kint mint nem
Negritis, a vajda
Hát amit először mutattak kamerát egyértelmű, hogy a labda és az alapvonal között egy csomó zöld volt


több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
az lenne a slussz poén ha costa rica is fordítana

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan
Majd most Costa Rica is ver 2t
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Ezt megadni? kabaré, kikapcsoltam a faszba az egészet.
Zsellértelkes Vrij
Mindig a németeket báncsák!

Pillanatkép a var szobából:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
aztán a végén majd lehet eldönteni, hogy a spanyolok tényleg ekkora balfaszok, vagy csak így akarják elkerülni a horvátokat
slowmotion
vagy csak a németeket ejtenék ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
nagyon flegmán játszik spanyol csapat, kurvára megérdemelnék, hogy kapjanak egy gólt

Hát nekem ebből a 30 percből 1 japán letámadás sem rémlik, de biztos csak nekem nem rémlik.Pedig nekik lenne sürgős, ha nem rúgnak 2-t akkor gyakorlatilag kiestek.
kapitnono
akkor kapcsolj át a meccsre, és nézd, harmadszor volt minimum elég necces szituáció a spanyol kapu előtt, kipasszolnák a támadókat a spanyolok, mert ez a taktika, de mindezt maximum három lépésből, és az nem megy.
slowmotion
Hát én azt nézem, de továbbra sem érzek semmilyen veszélyt japán játékában. Nincs náluk a labda, kapura nem rúgnak, kb 0,05 az XG-jük. Most az hogy szerinted háromszor letámadják a kapust egy félidő alatt számomra semmi veszélyt nem jelent, de ahogy gondolod
kapitnono
 www.youtube.com/watch?v=CZ_7dERUU7E
Igor
Komoly, hogy egy ekkora kapushibának így örülsz 😀
kapitnono
Én a japánoknak szurkolok.
Az csak hab a tortán, h bejött amit írtam... szóval egy mea culpa elég lett volna 😉

PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, h a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Előkerült a plasztikkártya a VAR mobileban, csak most nem kólázásra használták

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Na takarodj ekkora csalást, egyértelműen kint volt
kapitnono
nem egyértelmű
de inkább kint mint nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Csaló gecik, csak meg tudták oldani
Heisman nádor
Már a spanyol meccset is próbálta elcsalni a VAR, most ezen min lepődünk meg?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Na takarodj ekkora csalást, egyértelműen kint volt


több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Ezt megadni? kabaré, kikapcsoltam a faszba az egészet.
Zsellértelkes Vrij
Rúgni kell még hetet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 247 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Csaló gecik, csak meg tudták oldani

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 249 — Cowboys fan
aztán a végén majd lehet eldönteni, hogy a spanyolok tényleg ekkora balfaszok, vagy csak így akarják elkerülni a horvátokat
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tsubasa!! ⚽️⚽️⚽️
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=v25EO_5t69M

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt megadni? kabaré, kikapcsoltam a faszba az egészet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv