Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
Megtette valaki a japcsi + CRC W kombót?
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Lehet, hogy a német mentalitásba belefér az "egye-bassza, cserébe mi meg küggyük haza a hispánokat"

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 544 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És megadjaaaaa


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Ha ez így marad ma nagyon sokan milliomosok lesznek
r.baggio
és mégtöbben buknak egy csomót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
A 2000-es EB-n volt egy olyan csoport, ahol az angolok meg a németek estek ki, a románok és a portugálok előtt. De ez a mai csoport ezerrel veri azt.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 558 — Csodabogár
Geccciiiii wahahahahaaa sírok

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Ha ez így marad ma nagyon sokan milliomosok lesznek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Mitoma lefutja a spanyol szélsőket, ejj-ejjj 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
Na ezert mennyit fizethetett Katar?😂😂

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus hogy irányított csalást követnek el a videó szobában?
csebi
A csapat szimpatikus, a németek sirása antipatikus, ha meg a varral együtt ilyen szituációkban is csalni tudnak (még nem volt perdöntő bizonyíték) akkor én annak is örülök, mert csak azt igazolja, hogy milyen hulladék az élfutball
r.baggio
Nem csak erről a meccsről beszélek hanem a spanyolrol is ahol Busquets egyértelmű szándékos kezezese gólhelyzet akadályozott meg a tizenhatoson belül és vissza sem nézték pedig tizi és 2. Sárga volt.
Amúgy az h a labda és a vonal között látszik a zöld az perdöntő. Mi kell még?
csebi
Tehát ha ez les volt akkor nem tudod elképzelni, hogy egy nanométernyi még épp érte az oldalvonalat?


r.baggio
És volt ilyen kép a nemet meccsről?
csebi
tudsz hozni olyat ahol EGYÉRTELMŰEN kint van?
mer az ilyen féloldalas cuccok nem azok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ez kurva jó 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan
Majd most Costa Rica is ver 2t
Tony Adams
😜
Tony Adams
Jó helyre ment a 2000 euro.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 487 — Lucas Scott
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus hogy irányított csalást követnek el a videó szobában?
csebi
A csapat szimpatikus, a németek sirása antipatikus, ha meg a varral együtt ilyen szituációkban is csalni tudnak (még nem volt perdöntő bizonyíték) akkor én annak is örülök, mert csak azt igazolja, hogy milyen hulladék az élfutball
r.baggio
Nem csak erről a meccsről beszélek hanem a spanyolrol is ahol Busquets egyértelmű szándékos kezezese gólhelyzet akadályozott meg a tizenhatoson belül és vissza sem nézték pedig tizi és 2. Sárga volt.
Amúgy az h a labda és a vonal között látszik a zöld az perdöntő. Mi kell még?
csebi
Tehát ha ez les volt akkor nem tudod elképzelni, hogy egy nanométernyi még épp érte az oldalvonalat?


r.baggio
És volt ilyen kép a nemet meccsről?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 272 — Kinek mit intézett a kormánya
KOSZOS LETT A POGOBAN AZ AIRFORCE, EGYSZER BEHÓDÍTOM COSTA RICAT-T
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
De ennél mi kell több, hogy a labda és az alapvonal mögött zöld van?
kapitnono
Jaj ne fárasszatok már, a labda nem négyszögletű, hanem gömbölyű...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
ILYEN NINCS

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
mi van itt xD

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 544 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
GECIIIIIII


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Lol
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
De ennél mi kell több, hogy a labda és az alapvonal mögött zöld van?
kapitnono
Gömb, a széle lehet egy magasságban a vonal szélével.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
beszaráááááááááááááááááááááááás
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
PS: szerintem amúgy a második gól érvénytelen/kint volt.... de ez nem invalidálja azt, hogy a japánok legalább küzdenek, és számomra szimpatikus focit játszanak.
Igor
Max a németeknek és a spanyoloknak nem lehet ez szimpatikus, az ilyen válogatottak adják az ember hitét kissé a labdarúgásban

Vacilláltam már a vb előtt, hogy elpártolok Mexikótól, de legalább nem jinxeltem el Japánt
r.baggio
Tehát számodra szimpatikus hogy irányított csalást követnek el a videó szobában?
csebi
A csapat szimpatikus, a németek sirása antipatikus, ha meg a varral együtt ilyen szituációkban is csalni tudnak (még nem volt perdöntő bizonyíték) akkor én annak is örülök, mert csak azt igazolja, hogy milyen hulladék az élfutball
r.baggio
Nem csak erről a meccsről beszélek hanem a spanyolrol is ahol Busquets egyértelmű szándékos kezezese gólhelyzet akadályozott meg a tizenhatoson belül és vissza sem nézték pedig tizi és 2. Sárga volt.
Amúgy az h a labda és a vonal között látszik a zöld az perdöntő. Mi kell még?
csebi
Tehát ha ez les volt akkor nem tudod elképzelni, hogy egy nanométernyi még épp érte az oldalvonalat?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
csi77-nek mégis igaza lesz???
NB2
szar a packers vagy mire gondolsz?
Sixo
Ez most nagyon OFF!
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!

Sixo
ez a tipikusan nem perdöntő kép. azt kellene közeliben mutatni, ami az alapvonallal egyvonalban van.
slowmotion
De ennél mi kell több, hogy a labda és az alapvonal mögött zöld van?


több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
csi77-nek mégis igaza lesz???
NB2
szar a packers vagy mire gondolsz?