Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 694 — LIGHTS OUT!
Palmer gec 2033
zacknorb
9 év börtön szegénynek 😂
Azért az ilyen szerződéseknek tiltottnak kellene lennie szerintem, max 5 év.
kapitnono
Eddig azt hittem ,hogy azt már 1 éve pont a Chelsea miatt bevezették.

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 928 — WHO DAT!!!!
Palmer gec 2033
zacknorb
9 év börtön szegénynek 😂
Azért az ilyen szerződéseknek tiltottnak kellene lennie szerintem, max 5 év.


1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 793 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt az most hasznos hogy Idegenbenlőtt gól urat vègleg kiállították 😏
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 006 — Kinek mit intézett a kormánya
felidobe mar tovabbjutasra kell allni.
Kenny
Ezt mondjuk segítené, ha látnák a kaput, amit el kell találni.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 826 — Omar's Coming Yo!
felidobe mar tovabbjutasra kell allni.

1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bolond sziszé, szedd ki dán, ez nem kézilabda!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 006 — Kinek mit intézett a kormánya
Yess
1 hónapja
csipkelli 3 943
Eddig nem volt nehéz. Gyorsan 3-4-et még.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 826 — Omar's Coming Yo!
eddig egesz jol nez ki.

1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szegény fradi meg MTK-s sporikat kapott, nehéz lesz nekik szembeszélben.
MTK-Fradin bezzeg mindig andó-szabó fúj, az meg utál minket.

hajrá fradi meg lehet csapni ezt a mütyürlendet. /remélem/

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
csipkelli 3 943
Szépen farigcsálnak így az elején. Mint egy balkáni csapat.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 526
A tolmács legalább / ki qrhatja még mindig
‘Az előnyünket meg kell tartani😉’

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 526
A fagyi kiesése egy 0-0
Az 13x szorzó
ozibozi
10 percig se lesz 0-0.
A 2-0 pedig egy veszélyes eredmény.
csipkelli
Vlsz ezért ekkora a szorzó is 😉
1 hónapja
csipkelli 3 943
A fagyi kiesése egy 0-0
Az 13x szorzó
ozibozi
10 percig se lesz 0-0.
A 2-0 pedig egy veszélyes eredmény.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 526
A fagyi kiesése egy 0-0
Az 13x szorzó
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 846
Araujo Barcelona -> Bournemouth kemény
Toto21
Nem az az Araujo, ez a másik
zacknorb
| spoiler 😛 |
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 006 — Kinek mit intézett a kormánya
Araujo Barcelona -> Bournemouth kemény
Toto21
Nem az az Araujo, ez a másik
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 846
Araujo Barcelona -> Bournemouth kemény

Szerkesztette: Toto21
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 006 — Kinek mit intézett a kormánya
Palmer gec 2033
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 501 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az ázsiai Challenge League (ottani Európa Liga) selejtezőjében a bhutáni Paro legyőzte a nepáli Church Boyst, a következő körben a kirgiz Abdish-Ata és az afgán Attack Energy győztesével játszanak!!
Löfli
Végre valami rendes, őszinte foci, nem csak a biszem-baszom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 713 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az ázsiai Challenge League (ottani Európa Liga) selejtezőjében a bhutáni Paro legyőzte a nepáli Church Boyst, a következő körben a kirgiz Abdish-Ata és az afgán Attack Energy győztesével játszanak!!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
1 hónapja
YoungZeeZee 8 377
Azért az eléggé elszomorít Somogyiként, hogy egy Kaposvár, Pécs, Haladás NB3-ban bohóckodik, Látszik hogy nem ebben a régióban nőtek fel a NERes oligarchák 😀 Siófokot még nem is említettem..
Nomac
Haladás nem Vas megye?
Toto21
Pécs meg Baranya
zacknorb
Marcaliban nőtem fel, szerintem ez a név még ismerős is lehet valakinek, mert anno voltunk az NB1-B ben 2000-es évek elején, és nálunk játszott Air Sanyi! 😀
Innen főleg Kaposvár és Pécs a központ, Haladás már kicsit kiesik, de ez a régió annyira lepusztult..az hogy az Zalaegerszegen kívül nincs más Nb1-es csapat szégyen..
Nomac
ha megnezed paks a legdelibb csapat.
1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 856
Azért az eléggé elszomorít Somogyiként, hogy egy Kaposvár, Pécs, Haladás NB3-ban bohóckodik, Látszik hogy nem ebben a régióban nőtek fel a NERes oligarchák 😀 Siófokot még nem is említettem..
Nomac
Haladás nem Vas megye?
Toto21
Pécs meg Baranya
zacknorb
Marcaliban nőtem fel, szerintem ez a név még ismerős is lehet valakinek, mert anno voltunk az NB1-B ben 2000-es évek elején, és nálunk játszott Air Sanyi! 😀
Innen főleg Kaposvár és Pécs a központ, Haladás már kicsit kiesik, de ez a régió annyira lepusztult..az hogy az Zalaegerszegen kívül nincs más Nb1-es csapat szégyen..
Nomac
Vas és Györ - Moson - Sopron se büszkélkedhet.

Sopronban nincs nagy cég amely tudna csapatot támogatni. 😕

Kár pedig a Matáv Sopron még magyar kupát is nyert anno.
Toto21
És akkor Viharsarok mit szóljon...? 🤣
BékésCsaba is csak vergődik...

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 177 — Cowboys fan
Azért az eléggé elszomorít Somogyiként, hogy egy Kaposvár, Pécs, Haladás NB3-ban bohóckodik, Látszik hogy nem ebben a régióban nőtek fel a NERes oligarchák 😀 Siófokot még nem is említettem..
Nomac
Haladás nem Vas megye?
Toto21
Pécs meg Baranya
zacknorb
Marcaliban nőtem fel, szerintem ez a név még ismerős is lehet valakinek, mert anno voltunk az NB1-B ben 2000-es évek elején, és nálunk játszott Air Sanyi! 😀
Innen főleg Kaposvár és Pécs a központ, Haladás már kicsit kiesik, de ez a régió annyira lepusztult..az hogy az Zalaegerszegen kívül nincs más Nb1-es csapat szégyen..
Nomac
hogyne. a Marcalinak egyszer sikerült nagyon megvernie a Rákóczit, amikor a Honvéd fiókcsapata voltak, és éppen megkapták az összes kettős igazolású játékost. nagyon elkenték a Kaposvár száját, az edző be is lelkesült, hogy talán már nem is a Rákóczi a megye második legjobb csapata (a Siófok ugye elvileg feljebb volt). aha... edzőbá elhitte, hogy a bab is hús, tavasszal meg a kölcsönjátékosok nélkül visszakapták a sima zakót.
1 hónapja
csipkelli 3 943
Azért az eléggé elszomorít Somogyiként, hogy egy Kaposvár, Pécs, Haladás NB3-ban bohóckodik, Látszik hogy nem ebben a régióban nőtek fel a NERes oligarchák 😀 Siófokot még nem is említettem..
Nomac
Haladás nem Vas megye?
Toto21
Pécs meg Baranya
zacknorb
Marcaliban nőtem fel, szerintem ez a név még ismerős is lehet valakinek, mert anno voltunk az NB1-B ben 2000-es évek elején, és nálunk játszott Air Sanyi! 😀
Innen főleg Kaposvár és Pécs a központ, Haladás már kicsit kiesik, de ez a régió annyira lepusztult..az hogy az Zalaegerszegen kívül nincs más Nb1-es csapat szégyen..
Nomac
Akkoriban megye1-es csapatunkat sorsolták össze a kupában a Marcalival. Vártuk Sanyit, de csak Németh Norbert játszott.