Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szerintetek megússza 5 alatt a Fradi?
NB2
Ilyen rossz Barca ellen szerintem még egy ideig szoros is lesz a meccs ha odafigyelve védekeznek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
szerintetek megússza 5 alatt a Fradi?
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/emlekezes-a-ferencvaros-es-a-barcelona-legendaira-2790373

Hát nem vagyok biológus, de valaki mondja már meg melyik élősködő faj két példánya van a katalán maffiózó és az öreg bácsi mellett?

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pedig szép gól volt a portugáloktól, akarom mondani a Wolvestól.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Kikérem magamnak! Egyrészt már rég nincs Blue Brothers, vagy 5 éve, de Csabi úgy látszik ritkán jár már meccsre 😂😂😂
Klaci79
amikor tavaly kiváltottam a bérletet, még akkor is voltak külön blue brothers-es szurkolói kártyák (a honlapon írták így), pont nem néztem hogy ultras MTK van ráírva 😀

De amúgy igazad van, ritkán járok, pudingszurkoló vagyok sajna, szar időbe nem megyek, akkor se ha van bérletem 😀
eaglesmcnabb
kb az MTK annyira törődik a szurkolóival, hogy ezt sem tudják...de ez erős zárójel, mert nem idevágó téma 😊
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kikérem magamnak! Egyrészt már rég nincs Blue Brothers, vagy 5 éve, de Csabi úgy látszik ritkán jár már meccsre 😂😂😂
Klaci79
amikor tavaly kiváltottam a bérletet, még akkor is voltak külön blue brothers-es szurkolói kártyák (a honlapon írták így), pont nem néztem hogy ultras MTK van ráírva 😀

De amúgy igazad van, ritkán járok, pudingszurkoló vagyok sajna, szar időbe nem megyek, akkor se ha van bérletem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Még ha kevesen is vannak de legalább van humor érzékük az MTK szurkolóknak
csebi
nyugodtan @-eld be Mekit 😀
Borbinho
@Klaci79 még nagyobb fan, ő Blue Brothers-ös!
eaglesmcnabb
szóval akkor ő kajabált?😊
már megy is a fekete autó!

azért ez milyen csajozós duma: szia én Blue Brotherses vagyok 😊))))
ezt az ember inkább titkolná😊
NB2
Kikérem magamnak! Egyrészt már rég nincs Blue Brothers, vagy 5 éve, de Csabi úgy látszik ritkán jár már meccsre 😂😂😂
Másrészt én már csak hazaira járok, arra sem túl gyakran.
Nem igazán mozgat már a magyar labdarúgás 😢, bár az üzenettel egyetértek 😉
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
azért ez milyen csajozós duma: szia én Blue Brotherses vagyok 😊))))
ezt az ember inkább titkolná😊
NB2
Nem is mondtam hogy bármikor is így csajozott volna.
De azt sem gondolom, hogy titkolnia kellene. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Még ha kevesen is vannak de legalább van humor érzékük az MTK szurkolóknak
csebi
nyugodtan @-eld be Mekit 😀
Borbinho
@Klaci79 még nagyobb fan, ő Blue Brothers-ös!
eaglesmcnabb
szóval akkor ő kajabált?😊
már megy is a fekete autó!

azért ez milyen csajozós duma: szia én Blue Brotherses vagyok 😊))))
ezt az ember inkább titkolná😊

Szerkesztette: NB2
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Még ha kevesen is vannak de legalább van humor érzékük az MTK szurkolóknak
csebi
nyugodtan @-eld be Mekit 😀
Borbinho
@Klaci79 még nagyobb fan, ő Blue Brothers-ös!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Még ha kevesen is vannak de legalább van humor érzékük az MTK szurkolóknak
csebi
nyugodtan @-eld be Mekit 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Még ha kevesen is vannak de legalább van humor érzékük az MTK szurkolóknak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Csoro Bale bejott 3-0nal a 70. Percben, majd 3-3 lett a vege. Nyilvan nem csak az o hibaja, de belohette volna az ajto-ablakot a 93. Percben
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Radó ismét villant, igaz tizből, de kétszer. VÁLOGATOTTBA VELE!

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Műtik van Dijk ACL sérülését, ebben a szezonban már nem játszik.

A kurva anyádat Pickford.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak elszórakoztuk 3--0ról 😛
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 931
azt hittem szar eve lesz a malaganak, de nem..eddig 😀
zaragozaban mar 2-vel mennek.. Vamo'
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
A Salzburg leigazolta a 19éves amerikai válogatott Brenden Aaronsont, aki januárban, az MLS szezon után jön át a nagy vizen túlra.
Arról szól a fáma h ő lenne Szoboszlai utódja, szal készülnek a B tervvel az eladás utánra is.
empty taxi
Vagy Szobi megy a padra Brenden meg a kezdőbe .
Rózsa Sándor (betyár)
Reális 👍



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A Salzburg leigazolta a 19éves amerikai válogatott Brenden Aaronsont, aki januárban, az MLS szezon után jön át a nagy vizen túlra.
Arról szól a fáma h ő lenne Szoboszlai utódja, szal készülnek a B tervvel az eladás utánra is.
empty taxi
Vagy Szobi megy a padra Brenden meg a kezdőbe .
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Bódog alatt lett ekkora türhő csapat a Honvéd?

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Kane, Pochettino alatt center, neha szimpla erocsatar, neha target man volt. Amiben vilagklasszis lett szvsz (jo, errol vitaztunk, de sztem az). Most komplett csatart ker tole Muringyo. Jobb mint valaha volt. Es ezt mar a valogatottban is eszrevettem, hogy atalakul a szerepe. Pont ezert lenne fontos, hogy ilyen csatar mellett a ket szelso golveszelyesen es gyorsan, szogben vagjon be a boxba (ne a vonal mellett futva keresse, mikor fordul be), mint Son. Ehhez kell Bale, nem valami beadogato, vagy passzban elsosorban eros szelso. Jo lesz ez.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Kane - Son valami brutal az elmult par meccsen. Megint 2 golnal tartanak 7 perc utan. Remeljuk minel hosszabban kitart ez a forma 😀
Duff
Kane 2
Elképesztő most látni ezt a csapatot...és a kispadon Bale, Lucas....
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Kane - Son valami brutal az elmult par meccsen. Megint 2 golnal tartanak 7 perc utan. Remeljuk minel hosszabban kitart ez a forma 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A Salzburg leigazolta a 19éves amerikai válogatott Brenden Aaronsont, aki januárban, az MLS szezon után jön át a nagy vizen túlra.
Arról szól a fáma h ő lenne Szoboszlai utódja, szal készülnek a B tervvel az eladás utánra is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/121653940_172889937753559_4721629086833548664_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=N-7_FQZf_BkQ7kNvgHB6ply&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBOTVJ16A0LG6gLrRGda2L8GajHxdJ339kv4JJZBf6rpQ&oe=663190F7
Official InstaTroll Football on Instagram: ""That's football.""
61K likes, 379 comments - instatroll_football on October 18, 2020: ""That's football."".

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz