Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Remélem a Steaua-t csak a köcsög ultrái miatt utáljátok és nem azért, mert egy román csapat.
Az ultrák meg szinte mindenhol gyökerek (bár a balkán többnyire túltesz mindenkin), nálunk is van pl ustavka | (+ cigányozás, zsidózás, buzizás, újpest tábor szidása fradi-kispesten és vica versa, stb) |
Borbinho
Otthon gyergyóban meglepődnél mennyien szurkolnak a Steaua-nak egyébként 😀 Főleg az idősebbek akik látták Bölöniéket BEK-et nyerni.

Nyilván most hogy a Sepsi színre lépett ez csökkent valamelyest.
Viszont akkor se leszek divat, lassan 20 éve csak a VASUTAS!
eaglesmcnabb
én anyai ágról csíki vagyok, és jobban képben vagyok, mint az átlag, hogy milyen is a viszony manapság átlag román és magyar között (kb jobb a kintiek viszonya mint az itthoni magyaroké az erdélyi magyarokkal v székelyekkel). ezért írtam h remélem csak az ultráik miatt rühellik őket.
mióta mamám meghalt ritkán járunk, előtte évi 2-3x voltunk, ezért nem tudom, h a Sepsihez hogy viszonyulnak jelenleg.

én is ceferés vagyok amúgy 😀
Borbinho
Erdélyi (partiumi) unokabátyám olyan román nőt vett el feleségül, akinek a felmenői között nem voltak magyarok. A nyelvet sem beszélte egyáltalán. Aztán a férje kedvéért megtanult magyarul, méghozzá tökéletesen. Nála értelmesebb, kedvesebb, jóindulatúbb teremtést ritkán látni.
Az a mondatod, hogy a „kinti” magyarok és románok között jobb a viszony, mint az itthoni magyarok és az erdélyi magyarok/székelyek között, külön tanulmányt érdemelne. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. De ez már nagyon OFF, bocsánat.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem a Steaua-t csak a köcsög ultrái miatt utáljátok és nem azért, mert egy román csapat.
Az ultrák meg szinte mindenhol gyökerek (bár a balkán többnyire túltesz mindenkin), nálunk is van pl ustavka | (+ cigányozás, zsidózás, buzizás, újpest tábor szidása fradi-kispesten és vica versa, stb) |
Borbinho
Otthon gyergyóban meglepődnél mennyien szurkolnak a Steaua-nak egyébként 😀 Főleg az idősebbek akik látták Bölöniéket BEK-et nyerni.

Nyilván most hogy a Sepsi színre lépett ez csökkent valamelyest.
Viszont akkor se leszek divat, lassan 20 éve csak a VASUTAS!
eaglesmcnabb
én anyai ágról csíki vagyok, és jobban képben vagyok, mint az átlag, hogy milyen is a viszony manapság átlag román és magyar között (kb jobb a kintiek viszonya mint az itthoni magyaroké az erdélyi magyarokkal v székelyekkel). ezért írtam h remélem csak az ultráik miatt rühellik őket.
mióta mamám meghalt ritkán járunk, előtte évi 2-3x voltunk, ezért nem tudom, h a Sepsihez hogy viszonyulnak jelenleg.

én is ceferés vagyok amúgy 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Remélem a Steaua-t csak a köcsög ultrái miatt utáljátok és nem azért, mert egy román csapat.
Az ultrák meg szinte mindenhol gyökerek (bár a balkán többnyire túltesz mindenkin), nálunk is van pl ustavka | (+ cigányozás, zsidózás, buzizás, újpest tábor szidása fradi-kispesten és vica versa, stb) |
Borbinho
Otthon gyergyóban meglepődnél mennyien szurkolnak a Steaua-nak egyébként 😀 Főleg az idősebbek akik látták Bölöniéket BEK-et nyerni.

Nyilván most hogy a Sepsi színre lépett ez csökkent valamelyest.
Viszont akkor se leszek divat, lassan 20 éve csak a VASUTAS!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem a Steaua-t csak a köcsög ultrái miatt utáljátok és nem azért, mert egy román csapat.
Az ultrák meg szinte mindenhol gyökerek (bár a balkán többnyire túltesz mindenkin), nálunk is van pl ustavka | (+ cigányozás, zsidózás, buzizás, újpest tábor szidása fradi-kispesten és vica versa, stb) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Annak, hogy összedőljön a stadion.
iktriad
Annak, hogy a steua és a felcsúti ultrák az ősi ellenségeskedése miatti brutális, nem futballpályára való összecsapása miatt az uefa mindkét csapatot évekre kizárja a nemzetközi kupákból.
peach
Kar h nem felcsut - baseksir vagy milyen parositas nem johet ossze.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Annak, hogy összedőljön a stadion.
iktriad
Annak, hogy a steua és a felcsúti ultrák az ősi ellenségeskedése miatti brutális, nem futballpályára való összecsapása miatt az uefa mindkét csapatot évekre kizárja a nemzetközi kupákból.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Mondjuk ember legyen a talpán aki ilyen időben egy értelmes teljesítményt le tud tenni..Pont a meccsre értem haza melóból,olyan száraz meleg volt,hogy kb.rosszul éreztem magam kint a levegőn,le is szakadt az ég meccs után nem sokkal.
Nem értem,hogy miért nem lehetett mondjuk egy 20:00-ás időpontra tenni 14:45 helyett,pláne hogy most ismétlik megint az M4-en...
JoeyPorter
én azt nem értem hogy a picsába ment ki 2000 néző. Ezek mikor dolgoznak? oké home office, de gondolom nem azok votlak kint...
eaglesmcnabb
Rengeteg fiatal volt (akinek nyári szünet van) plusz a B közép az mindig megoldja,hogy ráérjenek.Meglepően sok Vasas szurker is eljött.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Annak, hogy összedőljön a stadion.
iktriad
Csak lehetőleg ne legyen sérült...
nagylaza
Természetesen.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Annak, hogy összedőljön a stadion.
iktriad
Csak lehetőleg ne legyen sérült...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Steaua!
nagylaza
Azért van egy határ amit jóérzésű ember nem lép át... szedd össze magad
davemayer
Arra gondolsz, hogy nem kéne a mi pénzünkből stadiont építeni egy faluban + majdnem 70 milliárddal megtolni egy lopott névvel létrehozott, szart sem érő fociakadémiát, pusztán azért, mert a maffiafőnöknek ez a hobbija? És te még drukkolsz nekik? Grat!
nagylaza
Ki mondta hogy szurkolok nekik? Azt is érdemes lenne megnézned hogy kiket választassz velük szemben, azokat akik még az elmúlt 10 évben is ha magyarokkal találkoztak azt irták ki hogy le kell darálni minden magyar csecsemőt... GRAT!!!
davemayer
Ki mondta, hogy én ezeket "választom"? Déri János örökbecsű mondása: a szar ellenkezője is lehet szar.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Annak, hogy összedőljön a stadion.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Steaua!
nagylaza
Azért van egy határ amit jóérzésű ember nem lép át... szedd össze magad
davemayer
Arra gondolsz, hogy nem kéne a mi pénzünkből stadiont építeni egy faluban + majdnem 70 milliárddal megtolni egy lopott névvel létrehozott, szart sem érő fociakadémiát, pusztán azért, mert a maffiafőnöknek ez a hobbija? És te még drukkolsz nekik? Grat!
nagylaza
Ki mondta hogy szurkolok nekik? Azt is érdemes lenne megnézned hogy kiket választassz velük szemben, azokat akik még az elmúlt 10 évben is ha magyarokkal találkoztak azt irták ki hogy le kell darálni minden magyar csecsemőt... GRAT!!!

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Steaua!
nagylaza
Azért van egy határ amit jóérzésű ember nem lép át... szedd össze magad
davemayer
Arra gondolsz, hogy nem kéne a mi pénzünkből stadiont építeni egy faluban + majdnem 70 milliárddal megtolni egy lopott névvel létrehozott, szart sem érő fociakadémiát, pusztán azért, mert a maffiafőnöknek ez a hobbija? És te még drukkolsz nekik? Grat!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Pedig aki román nőt húz a farkára, az koton helyett bocskort húzzon a faszára.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Van bizony, a csutiaknak ezt nem sikerült megugrani. Ezt sem. 😕
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Több magyar volt egy Bek győztes Steua-ban, mint egy felcsuti csapatban valaha is lesz.
ozibozi
Ha a Fradi 3-4 románnal lenne bl győztes szted a románok örülnének?!
Attól még a Steaua az steaua, mondom van egy szint...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Több magyar volt egy Bek győztes Steua-ban, mint egy felcsuti csapatban valaha is lesz.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Steaua!
nagylaza
Azért van egy határ amit jóérzésű ember nem lép át... szedd össze magad

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Aki erre a kérdésre egyáltalán elbizonytatalanodik , az jó esetben egy szimpi troll, vagy egy ...
Egyértelmű,...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Steaua!
nagylaza
Kár hogy már nincs dislike gomb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
slowmotion
Steaua!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
A nap kérdése: ha összejönne, kinek szurkolnátok egy Felcsút-Steaua párviadalon? 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Micsoda értelmetlen problémák, amikor a Zogyino simán telibe verte a Bate-t és újra harcba szállt a kupáért.
Nem értem az embereket. 😕
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Ejnye, miért bántod?! A Vasas továbbra is veretlen ebben az idényben, otthon és idegenben egyaránt.
nagylaza
kivancsi vagyok mikor rugjak ki az eddig mindenhol is megbukott Benet.
ezzel a kerettel siman nb1 bentmaradasert kene harcolni.
Mondjuk meg ul a tippem hogy a debrecen vasas parosbol valaki veretlenul nyeri meg a bajnoksagot😂

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Mondjuk ember legyen a talpán aki ilyen időben egy értelmes teljesítményt le tud tenni..Pont a meccsre értem haza melóból,olyan száraz meleg volt,hogy kb.rosszul éreztem magam kint a levegőn,le is szakadt az ég meccs után nem sokkal.
Nem értem,hogy miért nem lehetett mondjuk egy 20:00-ás időpontra tenni 14:45 helyett,pláne hogy most ismétlik megint az M4-en...
JoeyPorter
én azt nem értem hogy a picsába ment ki 2000 néző. Ezek mikor dolgoznak? oké home office, de gondolom nem azok votlak kint...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!