Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remek ez a légiós körkép az nso-n...

Nagy munka lehetett a transfermarkt adatait összeszedni.

De az is valami, hogy valaki bajnokin a padon ült 😊

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Ejnye, miért bántod?! A Vasas továbbra is veretlen ebben az idényben, otthon és idegenben egyaránt.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Inter - Getafén egy meccsen dől el a továbbjutás?
Löfli
Igen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Inter - Getafén egy meccsen dől el a továbbjutás?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Ez az UEFA szabályozás érdekes lett az EL/BL selejtezőkre.

Szerkesztette: Kenny

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben a szatyor szépen elintézte a Wolfsburgot
warr_b
Érdekes meccs volt, összesítésben 1-2, 88.perc 0-0, utána sima hármas 3 perc alatt.
#JC6
2-1 volt az, az odavágót is a Szatyor nyerte. két gólt kellett a németeknek, három lett belőle a rossz irányba.
slowmotion
Igen, kettős győzelem volt az ukránoknak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Közben a szatyor szépen elintézte a Wolfsburgot
warr_b
Érdekes meccs volt, összesítésben 1-2, 88.perc 0-0, utána sima hármas 3 perc alatt.
#JC6
2-1 volt az, az odavágót is a Szatyor nyerte. két gólt kellett a németeknek, három lett belőle a rossz irányba.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Közben a szatyor szépen elintézte a Wolfsburgot
warr_b
Érdekes meccs volt, összesítésben 1-2, 88.perc 0-0, utána sima hármas 3 perc alatt.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Kiesett a török Felcsút.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
 www.arsenal.com/news/club-update-2020

hát Kroenke se lesz népszerűbb. Röviden: a vírus miatt 55 alkalmazottat elbocsátanak. Mindezt úgy, hogy már bevezettek korábban paycutokat a játékosoknak ,edzőknek, alkalmazottaknak.

Akkor Aubamayang hogy fog 300k-s heti fizetést kapni az új szerződésével? Meg nem igazolnak senkit nyáron?
Borbinho
arra lesz pénz.
csebi
Gondolom mindenki nagyon meglepődött hogy ilyen helyen is a kisembereket rakják ki elsőnek.
Mikey
725 millió dollárét tud venni texasi ranch-ot ez a köcsög, de 60 ember bérének kiegészítésére már nem futja
Fast Willie
A gazdag emberek már csak ilyenek.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
 www.arsenal.com/news/club-update-2020

hát Kroenke se lesz népszerűbb. Röviden: a vírus miatt 55 alkalmazottat elbocsátanak. Mindezt úgy, hogy már bevezettek korábban paycutokat a játékosoknak ,edzőknek, alkalmazottaknak.

Akkor Aubamayang hogy fog 300k-s heti fizetést kapni az új szerződésével? Meg nem igazolnak senkit nyáron?
Borbinho
arra lesz pénz.
csebi
Gondolom mindenki nagyon meglepődött hogy ilyen helyen is a kisembereket rakják ki elsőnek.
Mikey
725 millió dollárét tud venni texasi ranch-ot ez a köcsög, de 60 ember bérének kiegészítésére már nem futja
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
 www.arsenal.com/news/club-update-2020

hát Kroenke se lesz népszerűbb. Röviden: a vírus miatt 55 alkalmazottat elbocsátanak. Mindezt úgy, hogy már bevezettek korábban paycutokat a játékosoknak ,edzőknek, alkalmazottaknak.

Akkor Aubamayang hogy fog 300k-s heti fizetést kapni az új szerződésével? Meg nem igazolnak senkit nyáron?
Borbinho
arra lesz pénz.
csebi
Gondolom mindenki nagyon meglepődött hogy ilyen helyen is a kisembereket rakják ki elsőnek.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben a szatyor szépen elintézte a Wolfsburgot


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyon kemenyen meg lett b**va a DEAC. 😀
Vrij6
Mert, mire számítottál? Hogy majd bármiféle ellenállást tanusítanak? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ha már egy Liktáp is gólt szerez ellenünk, akkor itt tényleg bajok vannak...
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Nagyon kemenyen meg lett b**va a DEAC. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Mondjuk ember legyen a talpán aki ilyen időben egy értelmes teljesítményt le tud tenni..Pont a meccsre értem haza melóból,olyan száraz meleg volt,hogy kb.rosszul éreztem magam kint a levegőn,le is szakadt az ég meccs után nem sokkal.
Nem értem,hogy miért nem lehetett mondjuk egy 20:00-ás időpontra tenni 14:45 helyett,pláne hogy most ismétlik megint az M4-en...
JoeyPorter
Szóval a meleg volt a hibás?
gordon
Szerintem ha későbbi időpontban játszották volna akkor jobb iramú és élvezetesebb meccset látunk.Egyébként az NB II szintjén így sem lógott ki,pláne,hogy néztem utána a debreceni derbyt,az sem volt egy fokkal sem jobb.

több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Mondjuk ember legyen a talpán aki ilyen időben egy értelmes teljesítményt le tud tenni..Pont a meccsre értem haza melóból,olyan száraz meleg volt,hogy kb.rosszul éreztem magam kint a levegőn,le is szakadt az ég meccs után nem sokkal.
Nem értem,hogy miért nem lehetett mondjuk egy 20:00-ás időpontra tenni 14:45 helyett,pláne hogy most ismétlik megint az M4-en...
JoeyPorter
Szóval a meleg volt a hibás?
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Mondjuk ember legyen a talpán aki ilyen időben egy értelmes teljesítményt le tud tenni..Pont a meccsre értem haza melóból,olyan száraz meleg volt,hogy kb.rosszul éreztem magam kint a levegőn,le is szakadt az ég meccs után nem sokkal.
Nem értem,hogy miért nem lehetett mondjuk egy 20:00-ás időpontra tenni 14:45 helyett,pláne hogy most ismétlik megint az M4-en...
JoeyPorter
Gondolom hogy több meccset tudjanak adni.
Bár akkor sem értem, az első fordulóban a mi meccsünk ért véget utoljára, aztán a miénk kezdődött legelőször...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Mondjuk ember legyen a talpán aki ilyen időben egy értelmes teljesítményt le tud tenni..Pont a meccsre értem haza melóból,olyan száraz meleg volt,hogy kb.rosszul éreztem magam kint a levegőn,le is szakadt az ég meccs után nem sokkal.
Nem értem,hogy miért nem lehetett mondjuk egy 20:00-ás időpontra tenni 14:45 helyett,pláne hogy most ismétlik megint az M4-en...

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Olyan szinten felsztárolták a Vasast, hogy ez törvényszerű volt.
Kampman
legalább jobb az odds, hogy bajnokok lesznek (télen is tettem arra, hogy feljutnak, szerencsére azt visszakaptam a vírus miatt 😀)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.
warr_b
Olyan szinten felsztárolták a Vasast, hogy ez törvényszerű volt.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csabán is sikerült egy parádés iksz egy lesről benyomott öngóllal, zsír. Két forduló alatt máris 4 pont hátrány.
Bene Feri biztos kurva jó elméleti szakember, hisz szakkönyvet is írt, de talán a gyakorlati edzőség mégsem neki való, lehet írnia kéne még egy könyvet, a kisapdról meg felállni még időben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Napi random stat:
Az Atalanta 98 golt rugott a bajnoksagban, ebbol egyet se rugott olasz jatekos 😮 😀

*Ilyen meg nem fordult elo korabban a Seria A-ban, h ne rugjon legalabb 1 golt olasz jatekos

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
 www.arsenal.com/news/club-update-2020

hát Kroenke se lesz népszerűbb. Röviden: a vírus miatt 55 alkalmazottat elbocsátanak. Mindezt úgy, hogy már bevezettek korábban paycutokat a játékosoknak ,edzőknek, alkalmazottaknak.

Akkor Aubamayang hogy fog 300k-s heti fizetést kapni az új szerződésével? Meg nem igazolnak senkit nyáron?
Borbinho
arra lesz pénz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.