Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Mondjuk nem lennék most vonat sem hazafelé. 😉
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Youtube-ra felteszik, lehet is hozni helyette egy új faszit

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 625 — Cowboys fan
így lesz egy szar beadásból gólpassz... bár mondjuk párszor megtörtént már ilyen a történelemben, lásd Trezeguet meg Bale...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak kéne még a fradiba 5 ukrán....
petey
Jézusisten mi volt ez....😯
petey
Most hagyja abba a gyerek. Atyavilág ez milyen gól volt.
tüsi91
MB1 egyik legnagyobb golja all-time 😀 fuh gec, nem gyozom nezni az ismetlest. 18eves srac.
Volt v 15 meterre a kaputol, meg kb 1.8m magasan volt a laszti...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
Csak kéne még a fradiba 5 ukrán....
petey
Ez gonosz volt...de igaz 😂
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csak kéne még a fradiba 5 ukrán....
petey
Jézusisten mi volt ez....😯
petey
Most hagyja abba a gyerek. Atyavilág ez milyen gól volt.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
Csak kéne még a fradiba 5 ukrán....
petey
Jézusisten mi volt ez....😯

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
Csak kéne még a fradiba 5 ukrán....

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
sőt, hát igazából ugye ami őt motiválhatja, az ugye valamelyik jegyzett bajnokság bajnoki címe.
a Napoliban ez nagyjából lefőtt, a Juve valszeg már nem venné meg, ...slowmotion


Biztosan nem. /Mondjuk 5+ éve még/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 625 — Cowboys fan
Hamsik -> Kína
Matthew99
Ez érdekes, azt hittem, hogy ő kb a Napoliból fog visszavonulni, vagy max 35 évesen lép le. Ennyi erővel elmehetett volna hamarabb is egy nagyobb klubbhoz.
dugo93
Ez volt a terve, csak állítólag nem felhőtlen a viszonya Ancelottival, júliusban lesz 32, ennyi idősen meg már Napoli-szintű klubba sem tudott volna váltani szvsz így ink elment Kínába sok pénzért levezetni.
empty taxi
sőt, hát igazából ugye ami őt motiválhatja, az ugye valamelyik jegyzett bajnokság bajnoki címe.
a Napoliban ez nagyjából lefőtt, a Juve valszeg már nem venné meg, top bajnokságból meg ha érdekelt volna bárkit is, akkor már régen bejelentkeztek volna egy komoly (értsd: visszautasíthatatlan) ajánlattal.

most kimaxolja financiálisan, ami még benne van a pályafutásában.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Hamsik -> Kína
Matthew99
Ez érdekes, azt hittem, hogy ő kb a Napoliból fog visszavonulni, vagy max 35 évesen lép le. Ennyi erővel elmehetett volna hamarabb is egy nagyobb klubbhoz.
dugo93
Ez volt a terve, csak állítólag nem felhőtlen a viszonya Ancelottival, júliusban lesz 32, ennyi idősen meg már Napoli-szintű klubba sem tudott volna váltani szvsz így ink elment Kínába sok pénzért levezetni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
Hamsik -> Kína
Matthew99
Ez érdekes, azt hittem, hogy ő kb a Napoliból fog visszavonulni, vagy max 35 évesen lép le. Ennyi erővel elmehetett volna hamarabb is egy nagyobb klubbhoz.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Hamsik -> Kína
Matthew99
legalább többet kell utaznia márciusban.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Hamsik -> Kína


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat szerintem egy Bayernnek vagy egy Juvenak sosem annyi sansza lesz. Az meg senkit sem erdekel, kivel huzod be a bajnoksagot. De no offense, engem az sem izgat, hogy lesimaztak a Juvet, majd kiszoptak.

A jovoben nem ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs 2018-ban lesimazta iksz ideig a Juventust, mert kitorolheti a valagat ezzel, hisz kiesett. Es igen, ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs masodik lett, harmadik, a BL-ben meg eljutott XY korig. Aztan ennyi. Nem nyert, marpedig a gyozesekre emlekeznek, a masodik meg a harmadik senkit sem erdekel, meg akkor sem, hogyha realisan nezve tenyleg kimondhatod, hogy a Tottenham mennyit kolt, bezzeg a mocskos penzscsapat City meg a tobbiek. De hat ezt a hajara kenheti, akkor sem lesz elso, hanem masodik vagy harmadik. Ez egyebkent siker egy ilyen bajnoksagban, de egy sportolo szerintem normalis esetben nem elegszik meg a masodik hellyel, hanem az elson akar lenni. Es ha elmegy egy Bayernbe vagy egy Citybe vagy egy Barcaba, es ott azert rendesen jatszik, akkor igenis arra fognak emlekezni, hogy XY bajnoksagot nyert, nem pedig arra, hogy XY-nak nem volt nehez dolga, mert milyen brutal csapatban volt.

Egy profi sportolo egy ido utan megunja, ha nem latja az adott kornyezetben a realis eselyt a gyozelemre, ha pedig ezzel parhuzamosan bombazzak azokkal az ajanlatokkal, ahol sokkal realisabb a sansz, akkor elobb vagy utobb valtani fog. Toby is el fog menni szerintem, de Eriksen is, sot, en Allinal sem gondolom, hogy sokaig maradna. Egyedul Kane az, akiben latom azt, hogy Tottihoz hasonloan tenylegesen mozdithatatlan lehet, mert imadja azt, ahol van, a csapatot, a kornyezetet, a szurkolokat, nem vagyodik el es szamara fontosabbak ezek a behatasok, mint a bajnoki cim. Amit persze ugyanugy meg akar nyerni, csak a Spursszel.
Stez
Ez így van, de azt is írtam, hogy ki kell nyitnia a tulajnak a pénztárcát a szokásosnál kicsit jobban. A city is egyik napról a másikra lett középszarból top contender. Ezt a keretet együtt kell tartani, igazolni mondjuk egy darab klasszist a középpályára, kicsit mélyíteni a keretet (itt nem city/psg féle idióta költekezésre gondolok) és szerintem megvan a PL/BL contender csapat.
Duff
Legyen igy, en nagyon szeretem a Spurst, de nem hiszek ebben. Es abban, hogy nem fognak elmenni nevesebb csapatokba, magasabb fizetesert, nagyobb eselyert a BL-be, stb.

Egy Barca, egy Real, egy Bayern mindig is csabitobb nev lesz, mig egy City neve nem az, de ok ezt ellensulyozzak a mertektelen fizetesekkel es penzzel.

több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 025
Hat szerintem egy Bayernnek vagy egy Juvenak sosem annyi sansza lesz. Az meg senkit sem erdekel, kivel huzod be a bajnoksagot. De no offense, engem az sem izgat, hogy lesimaztak a Juvet, majd kiszoptak.

A jovoben nem ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs 2018-ban lesimazta iksz ideig a Juventust, mert kitorolheti a valagat ezzel, hisz kiesett. Es igen, ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs masodik lett, harmadik, a BL-ben meg eljutott XY korig. Aztan ennyi. Nem nyert, marpedig a gyozesekre emlekeznek, a masodik meg a harmadik senkit sem erdekel, meg akkor sem, hogyha realisan nezve tenyleg kimondhatod, hogy a Tottenham mennyit kolt, bezzeg a mocskos penzscsapat City meg a tobbiek. De hat ezt a hajara kenheti, akkor sem lesz elso, hanem masodik vagy harmadik. Ez egyebkent siker egy ilyen bajnoksagban, de egy sportolo szerintem normalis esetben nem elegszik meg a masodik hellyel, hanem az elson akar lenni. Es ha elmegy egy Bayernbe vagy egy Citybe vagy egy Barcaba, es ott azert rendesen jatszik, akkor igenis arra fognak emlekezni, hogy XY bajnoksagot nyert, nem pedig arra, hogy XY-nak nem volt nehez dolga, mert milyen brutal csapatban volt.

Egy profi sportolo egy ido utan megunja, ha nem latja az adott kornyezetben a realis eselyt a gyozelemre, ha pedig ezzel parhuzamosan bombazzak azokkal az ajanlatokkal, ahol sokkal realisabb a sansz, akkor elobb vagy utobb valtani fog. Toby is el fog menni szerintem, de Eriksen is, sot, en Allinal sem gondolom, hogy sokaig maradna. Egyedul Kane az, akiben latom azt, hogy Tottihoz hasonloan tenylegesen mozdithatatlan lehet, mert imadja azt, ahol van, a csapatot, a kornyezetet, a szurkolokat, nem vagyodik el es szamara fontosabbak ezek a behatasok, mint a bajnoki cim. Amit persze ugyanugy meg akar nyerni, csak a Spursszel.
Stez
Ez így van, de azt is írtam, hogy ki kell nyitnia a tulajnak a pénztárcát a szokásosnál kicsit jobban. A city is egyik napról a másikra lett középszarból top contender. Ezt a keretet együtt kell tartani, igazolni mondjuk egy darab klasszist a középpályára, kicsit mélyíteni a keretet (itt nem city/psg féle idióta költekezésre gondolok) és szerintem megvan a PL/BL contender csapat.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kellett volna nyernünk mikor a Leicester nyert, de akkor elbaltáztuk a lehetőséget. Mindig lesz valaki, aki kicsit jobb. Sem a Pooltól (nekik is kijár már) sem a Citytől nem sajnálom (amíg ott van Pep 😊) de jó lenne már egy PL wint összehozni.

GO Spurs!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
Spurs előtt le a kalappal, elképesztő szezont tolnak, imádnivaló csapat. Nem igazoltak se nyáron, se télen, két éve nincs hazai pályájuk, csapat fele végig sérült, közte a top3 játékosukból kettő. És így is ott vannak a city seggében, most meg a német elsőt verték el nem kicsit. Jövőre lejár Eriksen, Toby és Jan. Remélem a tulaj megadja nekik, akármit is kérnek.
Duff
Hiaba adja meg, menni akarnak. Top csapatok erdeklodnek az osszes irant, azert meg nem lehet oket hibaztatni, hogy a Spurs nem tud kilepni az arnyekabol. Mert rohadt szimpatikusak, az egesz PL-bol szamomra a legszimpatikusabb ez az epitkezes, amit ok csinalnak, de ez nem eleg tobbre. Egy, talan ket kor a BL-ben a kieseses szakaszban, a PL-ben meg top3-5, ha epp a Chelsea vagy az MU szet van esve. A City meg a Pool ellen eselyuk sincs, hiaba jo ez a csapat, ezzel a minoseggel nem tudjak felvenni a versenyt ok sem. Raadasul ok fiatalokbol epitkeznek, a pad sem mely, igy ha egy Eriksen vagy en Kane megserul, akkor oriasi a baj.

Szoval Alderweireldekre sem lehet semmi rosszat sem mondani, amikor el fognak menni egy olyan csapatba, amelyik stabilan contender, peldaul egy Juventusba, Bayernbe. Eriksent meg igazabol szinte kivetel nelkul az osszes topcsapat meg akarja szerezni. Tobynal is irtak 3-4-et.
Stez
Mondjuk amióta Poch van, az a top3-5 inkább top 2-3. A BL-ben tavaly veretlenül, egy döntetlennel hozták a madrid-dortmund csoportot, majd úgy estek ki a Juve ellen, hogy lesimázták a Juvét 178 percig, majd beszoptak kettőt két perc alatt . Így tényleg mostanság vannak a legközelebb ahhoz, hogy megragadjanak a a top csapatok között, most kéne a tulajnak kinyitni a pénztárcát, szerintem van az a pénz amiért az említett hármas maradna, és ez hosszú távon a tulajnak is megérné. Nyáron meg lehetne kicsit mélyíteni a csapatot. Persze ez csak álom. 😀 Amúgy a Juvét meg a Bayernt említetted. Hát velük aztán nagy teljesítmény mondjuk behúzni a bajnokságot, a BL-ben meg már szerintem tényleg kb. majdnem akkora sanszuk van a Spurs-szel is jelenleg.
Duff
Hat szerintem egy Bayernnek vagy egy Juvenak sosem annyi sansza lesz. Az meg senkit sem erdekel, kivel huzod be a bajnoksagot. De no offense, engem az sem izgat, hogy lesimaztak a Juvet, majd kiszoptak.

A jovoben nem ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs 2018-ban lesimazta iksz ideig a Juventust, mert kitorolheti a valagat ezzel, hisz kiesett. Es igen, ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs masodik lett, harmadik, a BL-ben meg eljutott XY korig. Aztan ennyi. Nem nyert, marpedig a gyozesekre emlekeznek, a masodik meg a harmadik senkit sem erdekel, meg akkor sem, hogyha realisan nezve tenyleg kimondhatod, hogy a Tottenham mennyit kolt, bezzeg a mocskos penzscsapat City meg a tobbiek. De hat ezt a hajara kenheti, akkor sem lesz elso, hanem masodik vagy harmadik. Ez egyebkent siker egy ilyen bajnoksagban, de egy sportolo szerintem normalis esetben nem elegszik meg a masodik hellyel, hanem az elson akar lenni. Es ha elmegy egy Bayernbe vagy egy Citybe vagy egy Barcaba, es ott azert rendesen jatszik, akkor igenis arra fognak emlekezni, hogy XY bajnoksagot nyert, nem pedig arra, hogy XY-nak nem volt nehez dolga, mert milyen brutal csapatban volt.

Egy profi sportolo egy ido utan megunja, ha nem latja az adott kornyezetben a realis eselyt a gyozelemre, ha pedig ezzel parhuzamosan bombazzak azokkal az ajanlatokkal, ahol sokkal realisabb a sansz, akkor elobb vagy utobb valtani fog. Toby is el fog menni szerintem, de Eriksen is, sot, en Allinal sem gondolom, hogy sokaig maradna. Egyedul Kane az, akiben latom azt, hogy Tottihoz hasonloan tenylegesen mozdithatatlan lehet, mert imadja azt, ahol van, a csapatot, a kornyezetet, a szurkolokat, nem vagyodik el es szamara fontosabbak ezek a behatasok, mint a bajnoki cim. Amit persze ugyanugy meg akar nyerni, csak a Spursszel.
Stez
 www.youtube.com/watch?v=GuOKJBUrieM

Szerintem meg másodikak meg negyedikek lesznek csak.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Raadasul ok fiatalokbol epitkeznek, a pad sem mely, igy ha egy Eriksen vagy en Kane megserul, akkor oriasi a baj.
Stez
tegnap mondjuk ahogy látom nem volt akkora nagy baj, hogy nem volt Kane.

Amíg a Spursnél van Poch, és a Poolnál Klopp, addig mindkettő topcsapat lesz, keret mélység ide vagy oda, nem számít.
eaglesmcnabb
Egyreszt szerintem Pochettino nem lesz olyan sokaig mar a Spursnel, amekkora piaca van, masreszt o is el fog fasulni, ha sokaig marad ugyanabban a kornyezetben. Ahogy tette azt Ancelotti vagy Wenger.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Spurs előtt le a kalappal, elképesztő szezont tolnak, imádnivaló csapat. Nem igazoltak se nyáron, se télen, két éve nincs hazai pályájuk, csapat fele végig sérült, közte a top3 játékosukból kettő. És így is ott vannak a city seggében, most meg a német elsőt verték el nem kicsit. Jövőre lejár Eriksen, Toby és Jan. Remélem a tulaj megadja nekik, akármit is kérnek.
Duff
Hiaba adja meg, menni akarnak. Top csapatok erdeklodnek az osszes irant, azert meg nem lehet oket hibaztatni, hogy a Spurs nem tud kilepni az arnyekabol. Mert rohadt szimpatikusak, az egesz PL-bol szamomra a legszimpatikusabb ez az epitkezes, amit ok csinalnak, de ez nem eleg tobbre. Egy, talan ket kor a BL-ben a kieseses szakaszban, a PL-ben meg top3-5, ha epp a Chelsea vagy az MU szet van esve. A City meg a Pool ellen eselyuk sincs, hiaba jo ez a csapat, ezzel a minoseggel nem tudjak felvenni a versenyt ok sem. Raadasul ok fiatalokbol epitkeznek, a pad sem mely, igy ha egy Eriksen vagy en Kane megserul, akkor oriasi a baj.

Szoval Alderweireldekre sem lehet semmi rosszat sem mondani, amikor el fognak menni egy olyan csapatba, amelyik stabilan contender, peldaul egy Juventusba, Bayernbe. Eriksent meg igazabol szinte kivetel nelkul az osszes topcsapat meg akarja szerezni. Tobynal is irtak 3-4-et.
Stez
Mondjuk amióta Poch van, az a top3-5 inkább top 2-3. A BL-ben tavaly veretlenül, egy döntetlennel hozták a madrid-dortmund csoportot, majd úgy estek ki a Juve ellen, hogy lesimázták a Juvét 178 percig, majd beszoptak kettőt két perc alatt . Így tényleg mostanság vannak a legközelebb ahhoz, hogy megragadjanak a a top csapatok között, most kéne a tulajnak kinyitni a pénztárcát, szerintem van az a pénz amiért az említett hármas maradna, és ez hosszú távon a tulajnak is megérné. Nyáron meg lehetne kicsit mélyíteni a csapatot. Persze ez csak álom. 😀 Amúgy a Juvét meg a Bayernt említetted. Hát velük aztán nagy teljesítmény mondjuk behúzni a bajnokságot, a BL-ben meg már szerintem tényleg kb. majdnem akkora sanszuk van a Spurs-szel is jelenleg.
Duff
Hat szerintem egy Bayernnek vagy egy Juvenak sosem annyi sansza lesz. Az meg senkit sem erdekel, kivel huzod be a bajnoksagot. De no offense, engem az sem izgat, hogy lesimaztak a Juvet, majd kiszoptak.

A jovoben nem ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs 2018-ban lesimazta iksz ideig a Juventust, mert kitorolheti a valagat ezzel, hisz kiesett. Es igen, ugy fognak emlekezni, hogy a Spurs masodik lett, harmadik, a BL-ben meg eljutott XY korig. Aztan ennyi. Nem nyert, marpedig a gyozesekre emlekeznek, a masodik meg a harmadik senkit sem erdekel, meg akkor sem, hogyha realisan nezve tenyleg kimondhatod, hogy a Tottenham mennyit kolt, bezzeg a mocskos penzscsapat City meg a tobbiek. De hat ezt a hajara kenheti, akkor sem lesz elso, hanem masodik vagy harmadik. Ez egyebkent siker egy ilyen bajnoksagban, de egy sportolo szerintem normalis esetben nem elegszik meg a masodik hellyel, hanem az elson akar lenni. Es ha elmegy egy Bayernbe vagy egy Citybe vagy egy Barcaba, es ott azert rendesen jatszik, akkor igenis arra fognak emlekezni, hogy XY bajnoksagot nyert, nem pedig arra, hogy XY-nak nem volt nehez dolga, mert milyen brutal csapatban volt.

Egy profi sportolo egy ido utan megunja, ha nem latja az adott kornyezetben a realis eselyt a gyozelemre, ha pedig ezzel parhuzamosan bombazzak azokkal az ajanlatokkal, ahol sokkal realisabb a sansz, akkor elobb vagy utobb valtani fog. Toby is el fog menni szerintem, de Eriksen is, sot, en Allinal sem gondolom, hogy sokaig maradna. Egyedul Kane az, akiben latom azt, hogy Tottihoz hasonloan tenylegesen mozdithatatlan lehet, mert imadja azt, ahol van, a csapatot, a kornyezetet, a szurkolokat, nem vagyodik el es szamara fontosabbak ezek a behatasok, mint a bajnoki cim. Amit persze ugyanugy meg akar nyerni, csak a Spursszel.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
Raadasul ok fiatalokbol epitkeznek, a pad sem mely, igy ha egy Eriksen vagy en Kane megserul, akkor oriasi a baj.
Stez
tegnap mondjuk ahogy látom nem volt akkora nagy baj, hogy nem volt Kane.

Amíg a Spursnél van Poch, és a Poolnál Klopp, addig mindkettő topcsapat lesz, keret mélység ide vagy oda, nem számít.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 025
Spurs előtt le a kalappal, elképesztő szezont tolnak, imádnivaló csapat. Nem igazoltak se nyáron, se télen, két éve nincs hazai pályájuk, csapat fele végig sérült, közte a top3 játékosukból kettő. És így is ott vannak a city seggében, most meg a német elsőt verték el nem kicsit. Jövőre lejár Eriksen, Toby és Jan. Remélem a tulaj megadja nekik, akármit is kérnek.
Duff
Hiaba adja meg, menni akarnak. Top csapatok erdeklodnek az osszes irant, azert meg nem lehet oket hibaztatni, hogy a Spurs nem tud kilepni az arnyekabol. Mert rohadt szimpatikusak, az egesz PL-bol szamomra a legszimpatikusabb ez az epitkezes, amit ok csinalnak, de ez nem eleg tobbre. Egy, talan ket kor a BL-ben a kieseses szakaszban, a PL-ben meg top3-5, ha epp a Chelsea vagy az MU szet van esve. A City meg a Pool ellen eselyuk sincs, hiaba jo ez a csapat, ezzel a minoseggel nem tudjak felvenni a versenyt ok sem. Raadasul ok fiatalokbol epitkeznek, a pad sem mely, igy ha egy Eriksen vagy en Kane megserul, akkor oriasi a baj.

Szoval Alderweireldekre sem lehet semmi rosszat sem mondani, amikor el fognak menni egy olyan csapatba, amelyik stabilan contender, peldaul egy Juventusba, Bayernbe. Eriksent meg igazabol szinte kivetel nelkul az osszes topcsapat meg akarja szerezni. Tobynal is irtak 3-4-et.
Stez
Mondjuk amióta Poch van, az a top3-5 inkább top 2-3. A BL-ben tavaly veretlenül, egy döntetlennel hozták a madrid-dortmund csoportot, majd úgy estek ki a Juve ellen, hogy lesimázták a Juvét 178 percig, majd beszoptak kettőt két perc alatt . Így tényleg mostanság vannak a legközelebb ahhoz, hogy megragadjanak a a top csapatok között, most kéne a tulajnak kinyitni a pénztárcát, szerintem van az a pénz amiért az említett hármas maradna, és ez hosszú távon a tulajnak is megérné. Nyáron meg lehetne kicsit mélyíteni a csapatot. Persze ez csak álom. 😀 Amúgy a Juvét meg a Bayernt említetted. Hát velük aztán nagy teljesítmény mondjuk behúzni a bajnokságot, a BL-ben meg már szerintem tényleg kb. majdnem akkora sanszuk van a Spurs-szel is jelenleg.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
 444.hu/2019/02/14/magyar-allampolgar-lett-a-mol-vidi-jatekosa-loic-nego

mehet is neki a meghivo a valogatottba
Borbinho
nem se ő se lanza nem lehet válogatott
Negritis
Sanyi bacsi tehetne valamit.
Kenny
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-nego-allampolgar-lett-de-biztosan-nem-lesz-magyar-valogatott-2683893

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Spurs előtt le a kalappal, elképesztő szezont tolnak, imádnivaló csapat. Nem igazoltak se nyáron, se télen, két éve nincs hazai pályájuk, csapat fele végig sérült, közte a top3 játékosukból kettő. És így is ott vannak a city seggében, most meg a német elsőt verték el nem kicsit. Jövőre lejár Eriksen, Toby és Jan. Remélem a tulaj megadja nekik, akármit is kérnek.
Duff
Hiaba adja meg, menni akarnak. Top csapatok erdeklodnek az osszes irant, azert meg nem lehet oket hibaztatni, hogy a Spurs nem tud kilepni az arnyekabol. Mert rohadt szimpatikusak, az egesz PL-bol szamomra a legszimpatikusabb ez az epitkezes, amit ok csinalnak, de ez nem eleg tobbre. Egy, talan ket kor a BL-ben a kieseses szakaszban, a PL-ben meg top3-5, ha epp a Chelsea vagy az MU szet van esve. A City meg a Pool ellen eselyuk sincs, hiaba jo ez a csapat, ezzel a minoseggel nem tudjak felvenni a versenyt ok sem. Raadasul ok fiatalokbol epitkeznek, a pad sem mely, igy ha egy Eriksen vagy en Kane megserul, akkor oriasi a baj.

Szoval Alderweireldekre sem lehet semmi rosszat sem mondani, amikor el fognak menni egy olyan csapatba, amelyik stabilan contender, peldaul egy Juventusba, Bayernbe. Eriksent meg igazabol szinte kivetel nelkul az osszes topcsapat meg akarja szerezni. Tobynal is irtak 3-4-et.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
 444.hu/2019/02/14/magyar-allampolgar-lett-a-mol-vidi-jatekosa-loic-nego

mehet is neki a meghivo a valogatottba
Borbinho
nem se ő se lanza nem lehet válogatott
Negritis
Sanyi bacsi tehetne valamit.