Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
elképsztő mennyire elbaszta a csapatot CR pár hónap alatt. Tegnap 2.félidőben lézengett elől sétálgatott, a többiek foggal-karommal védekeztek. Erre a szenttehén végigjátsza a meccset, és a világon legjobban védekező csatárt Mandzukicot kell lehozni.

Az meg hab a tortán hogy idén először adta át ez a buzeráns a szabadrugást másnak, naná hogy Pjanic beverte...

Legalább ha hozza a reálos slepjét Marcelot meg Zidanet meg a többit, akkor már a juvenak se kell szurkolni...
braxa88
az a vicc, hogy benne van lassan 200 millió euróban ez az olasz kaland, és nem lett tőle jobb a Juventus.
Amadeus
Reklámérték, új piacok,zsíros távolkeleti túrák ,na és még nagyobb média cirkusz mint eddig, ja és mez eladások !!(Persze előtte is voltak ilyenek csak az erkezésének köszönhetően ezek mind nőtek vagy sokszorozódtak)
Az én számításim szerint olyan 300-400 milliót hozott már most CR7 barátunk.
Szóval sokkal jobb lett a Juventus.
Persze ez csak egy nézőpont.
Rózsa Sándor (betyár)
Üt ez az érv azért 😊

Amúgy potom pénzért behúztak egy pénztermelő sportikont, kb nulla kockázattal. Nem látom itt azt a nagy bukást a Juve részéről. Még ha egy Mbappé szintű csóka ülne a padon emiatt azt mondom lehet sivalkodni.... De így.....

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
elképsztő mennyire elbaszta a csapatot CR pár hónap alatt. Tegnap 2.félidőben lézengett elől sétálgatott, a többiek foggal-karommal védekeztek. Erre a szenttehén végigjátsza a meccset, és a világon legjobban védekező csatárt Mandzukicot kell lehozni.

Az meg hab a tortán hogy idén először adta át ez a buzeráns a szabadrugást másnak, naná hogy Pjanic beverte...

Legalább ha hozza a reálos slepjét Marcelot meg Zidanet meg a többit, akkor már a juvenak se kell szurkolni...
braxa88
az a vicc, hogy benne van lassan 200 millió euróban ez az olasz kaland, és nem lett tőle jobb a Juventus.
Amadeus
Reklámérték, új piacok,zsíros távolkeleti túrák ,na és még nagyobb média cirkusz mint eddig, ja és mez eladások !!(Persze előtte is voltak ilyenek csak az erkezésének köszönhetően ezek mind nőtek vagy sokszorozódtak)
Az én számításim szerint olyan 300-400 milliót hozott már most CR7 barátunk.
Szóval sokkal jobb lett a Juventus.
Persze ez csak egy nézőpont.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
elképsztő mennyire elbaszta a csapatot CR pár hónap alatt. Tegnap 2.félidőben lézengett elől sétálgatott, a többiek foggal-karommal védekeztek. Erre a szenttehén végigjátsza a meccset, és a világon legjobban védekező csatárt Mandzukicot kell lehozni.

Az meg hab a tortán hogy idén először adta át ez a buzeráns a szabadrugást másnak, naná hogy Pjanic beverte...

Legalább ha hozza a reálos slepjét Marcelot meg Zidanet meg a többit, akkor már a juvenak se kell szurkolni...
braxa88
az a vicc, hogy benne van lassan 200 millió euróban ez az olasz kaland, és nem lett tőle jobb a Juventus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
elképsztő mennyire elbaszta a csapatot CR pár hónap alatt. Tegnap 2.félidőben lézengett elől sétálgatott, a többiek foggal-karommal védekeztek. Erre a szenttehén végigjátsza a meccset, és a világon legjobban védekező csatárt Mandzukicot kell lehozni.

Az meg hab a tortán hogy idén először adta át ez a buzeráns a szabadrugást másnak, naná hogy Pjanic beverte...

Legalább ha hozza a reálos slepjét Marcelot meg Zidanet meg a többit, akkor már a juvenak se kell szurkolni...

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Na,most vagy hatszor újra megnéztem az esetet,szerintem sem ért még hozzá sem a kapus.Szóval még ennek a bohócnak kellett volna lapot kapnia az alakításáért.
Foresz
Nem ért hozzá, lehet, mert sikerült éppen, átugrania rajta, de a szândék miatt, már esélye sem volt tovább menniCRnek ezért esett el a lendülettől. Emiatt jogos a fújás s a piros. Nem csípem CRt Juve drukkerként sem de itt ha akart volna, jobban belebotlik s akkor végképp nem kérdés.
dande
Sztem meg ha akart volna ugrás után talpra érkezik és nem homorít...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na,most vagy hatszor újra megnéztem az esetet,szerintem sem ért még hozzá sem a kapus.Szóval még ennek a bohócnak kellett volna lapot kapnia az alakításáért.
Foresz
Nem ért hozzá, lehet, mert sikerült éppen, átugrania rajta, de a szândék miatt, már esélye sem volt tovább menniCRnek ezért esett el a lendülettől. Emiatt jogos a fújás s a piros. Nem csípem CRt Juve drukkerként sem de itt ha akart volna, jobban belebotlik s akkor végképp nem kérdés.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 466 — Broncos
Na,most vagy hatszor újra megnéztem az esetet,szerintem sem ért még hozzá sem a kapus.Szóval még ennek a bohócnak kellett volna lapot kapnia az alakításáért.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
De a 11s is... éljen a VAR persze nem tehet róla hogy hülyén használják.Szerencsére a Nàpoly ellúzerkedte. Innentől tényleg lehet a BLre koncentrálni bár nem sokáig, tartok tőle. Mondjuk Buffon nélkül nem is lenne az igazi.
dande
na az meg külön vicc volt. egy méterről esés közben telibe lövik, ráadásul a labda a mellkasáról pattan a felkarjára. komolyan mondom, a VAR káros a bírókra nézve, mert visszajátszás nélkül maximum azt lehetne mondani, hogy vak a bíró, de ilyen segítség után szimplán hülye.
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 466 — Broncos
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
Foresz
Ne viccelj már, simán elkaszálta.

 streamable.com/zy152
flzoli
Nem azt vitatom hogy szabálytalankodott-e a kapus,mert valószínűleg hozzáért a színészóriás lábához.De egyrészt ekkora fetrengést rendezni is szánalmas,másrészt harcoltak a labdáért,ami azt jelenti hogy nem volt Cé tulajdonába a labda,hanem mindketten egyformán a labda elrúgására koncentráltak(ami azt jelenti,hogy még a sárga lap sem teljesen indokolt).Jaj,mégsem....Cé a műesésére és annak minél magasabb pontszámára startolt...
Ha ez lenne tőle az első,nem bántanám,más is megcsinálja néha-néha,de ez az ember ha nem biciklicselezik meg a kivetítőnek pózol,akkor nagyjából a színészkedéssel van leginkább elfoglalva.
Ja,és tiszta szívemből utálom,többek közt ezekért a dolgaiért.

Szerkesztette: Foresz
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
Foresz
Ne viccelj már, simán elkaszálta.

 streamable.com/zy152
flzoli
hát... én azért nem mernék a gyerekeim életére megesküdni, hogy hozzáért. sem a kapus, sem Cé lábának a mozgása nem törik meg látszólag.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
Foresz
Ne viccelj már, simán elkaszálta.

 streamable.com/zy152
flzoli
a szokásos CR
én sem fújtam volna be
NB2
Elhiszem hogy utaljatok cr-t de ti mirol beszeltek? Tiszta golhelyzetben utolso emberkent tokmindegy mekkorat rugsz az ellenbe, ha azzal megakadalyozod a golt az piros. Ez teljesen egyertelmu szitu.
Sebii
1. Nem utálom CR-t, vannak dolgok amit nem szeretek benne, de a tudását soha nem vontam kétségbe!
2. Nekem tök mindegy, hogy CR, Messi vagy Böde csinálja, engem irritál, hogy látszik, hogy már az esésre koncentrál. Tudom ezért már kaptam itt ívet, hogy nem kötelező átugrani a lábat, de a hátsó kamerából látszik, hogy már jön is a homorítás.
3. Mindig röhögök mikor ezen a fórumon vitatkozunk ilyenen, mikor az NFL-ben pont mindenáron a labda továbbjuttatása a cél és pont nem az, hogy összeessenek az első ránézés után.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
De a 11s is... éljen a VAR persze nem tehet róla hogy hülyén használják.Szerencsére a Nàpoly ellúzerkedte. Innentől tényleg lehet a BLre koncentrálni bár nem sokáig, tartok tőle. Mondjuk Buffon nélkül nem is lenne az igazi.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
Foresz
Ne viccelj már, simán elkaszálta.

 streamable.com/zy152
flzoli
a szokásos CR
én sem fújtam volna be
NB2
Akkor lehet a te anyukád csuklana, hogy milyen hülye és vak ez a bíró.

több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
Foresz
Ne viccelj már, simán elkaszálta.

 streamable.com/zy152
flzoli
a szokásos CR
én sem fújtam volna be
NB2
Elhiszem hogy utaljatok cr-t de ti mirol beszeltek? Tiszta golhelyzetben utolso emberkent tokmindegy mekkorat rugsz az ellenbe, ha azzal megakadalyozod a golt az piros. Ez teljesen egyertelmu szitu.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
Foresz
Ne viccelj már, simán elkaszálta.

 streamable.com/zy152
flzoli
a szokásos CR
én sem fújtam volna be
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egri meg mégis ki a jó anyámat dug, de most már komolyan kérdem?

Túl azon, hogy minden egyes kézilabda-közvetítésnél 15 perc után már minimum ötször csaltak a magyar csapat ellen a bírók és folyamatosan kelti a hangulatot, ez a Juve-meccs most világszégyen.

És bassza meg, hogy kinyilatkoztatja a világigazságait, miközben faszságról beszél. Komolyan, olyan szinten érdektelen számomra ez a meccs, hogy elmondhatatlan, de mindjárt szétfejelem az asztalt, mert egyszerűen felháborító, amit művel...

Már-már ott vagyok, hogy a magyar–horvát kosármeccs Knézyvel nem minden idők legvállalhatatlanabb közvetítése, pedig az óriási erőnyerő mindennel szemben...

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
Foresz
Ne viccelj már, simán elkaszálta.


több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 466 — Broncos
Cé megint elintézte a rangadót Itáliában....Nem bánnám ha ezekért a színházi előadásaiért elmeszelnék pár meccsre,mert botrányos hogy miket befújnak neki,és ezzel lassan bajnokságokat döntenek el felelőtlenül...(nem mintha amúgy a Napolinak komoly esélye lenne már a címre,na de papíron még lehetett volna)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
most néztem a tegnapi eseteket.
legfehérebb mez, mi?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Oda a Pool és a BVB előnye!
NB2
tulajdonképpen mindkettőre lehetett számítani
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Oda a Pool és a BVB előnye!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 913
micsoda nap volt.
tott - arsenal, el classico, porto - benfica, lazio -roma.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
A budos kurva anyadat Ramos.
Kenny
Ráfujt Messire az meg eldőlt ? 😀
Toca
Azért meghallgatnám a véleményed azok után ha így rádfújt volna Ramos. De ok. Nyilván eljátszotta.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Nem tudom hogyan lesz meg a 4. hely. Mondjuk a Porto segít majd kizárólag a 4. helyre koncentrálni. Manoval is gyenge a védekezés, de nélküle szánalmas.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egész jól kijöttünk ebből a 3s Classicoból 😛

Most már csak a BLben kéne koncentrálni s nem olyan buta módon kiesni, mint tavaly.

Lenglet meg szépen visszaadta Ramosnak, hogy csk nézett mivan 😛