Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Azert eleg szar lehet Slot elete, hogy egy 6-0-s gyozelem utan eloadast kezd tartani egy-ket evvel ezelotti meccsekrol. Folyamatosan elkezd papolni a PSG elleni kiesesrol, most meg ilyen szovegeket nyom, hogy a Liverpool ket eve meg El-negyeddontozott es kikapott az Atalantatol, ezek fenyeben mekkora nagy dolog, hogy most egyenes agon tovabbjutnak a BL-bol.

Nem tudom, mi van a hatterben, mi a valosag a belso konfliktusokbol, illetve hogy mennyire lepdel barki is a token a klub vezetosegebol, de erzesre olyan, mintha hihetetlen modon keptelen lenne kezelni a nyomast. Ezek irto kisstilu es nonsense dolgok, amiket mintha sertodotten vagna oda valakinek bizonyitaskent. Csak a helyzet az, hogy ez a nyomas minden topcsapatnal megvan. Sot, sok helyen meg sokkal kemenyebben is.
Stez
A meccs előtti sajtótájékoztatón mondta eddig a legjobbat. Szokásosan megemlítette a tavalyi PSG elleni kiesést, és képes volt azt mondani hogy annak a kiesésnek köszönhetően lett bajnok a csapat. Erre Gerrard beszólt neki, hogy addigra már 15 pont előnyben volt a Liverpool, szóval nem, nem azon múlt.
Mikey
A kiesés után a 8. legtöbb pontot hozta a Liverpool (10 forduló alatt 15 pont), holtversenyben a Brightonnal és az Evertonnal.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelhetoleg a kozeppalyara elhozza a Liverpool meg Stillert is, oriasi steal lenne, es lehetne forgatni Gravenberchet meg Maccat. Nem is ertem, hogy azt a csavot hogy nem vitte meg el egy topcsapat. Alonso Liverpooljaba fit lenne. Vagy Alonso Milanjaba. 😛
Stez
ez szamomra is erthetetlen. rohadt jo a csavo, es csak azert nem bankodom nagyon, mert nalunk a Kimmich-Pavlovic mellett nagyon meg kellene harcolnia a jatekpercekert. arra meg tul jo, hogy harmadik legyen, es emiatt ne jatsszon minden heten.
btw en azt neztem, hogy Manchester United helyeben Casemior helyere kb no brainer kellene, hogy legyen.
csebi
A kedvencem a nyari pletyka (ez gondolom tenyleg csak pletyka, de meg annak is szanalmas), hogy Xabi kifejezetten kerte ot a Realhoz, de vegul elalltak a szerzodtetesetol a klubnal, mert a kinezete miatt oriasi hater hullamot kapott a szurkoloktol a kozossegi mediaban, es nem akartak rossz reklamot egy ilyen csili-vili klubnal.

De ha mar Xabi kikotne a Liverpoolnal, en nagyon drukkolnek, hogy Stiller is odakeruljon.

4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Remelhetoleg a kozeppalyara elhozza a Liverpool meg Stillert is, oriasi steal lenne, es lehetne forgatni Gravenberchet meg Maccat. Nem is ertem, hogy azt a csavot hogy nem vitte meg el egy topcsapat. Alonso Liverpooljaba fit lenne. Vagy Alonso Milanjaba. 😛
Stez
ez szamomra is erthetetlen. rohadt jo a csavo, es csak azert nem bankodom nagyon, mert nalunk a Kimmich-Pavlovic mellett nagyon meg kellene harcolnia a jatekpercekert. arra meg tul jo, hogy harmadik legyen, es emiatt ne jatsszon minden heten.
btw en azt neztem, hogy Manchester United helyeben Casemior helyere kb no brainer kellene, hogy legyen.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Azert eleg szar lehet Slot elete, hogy egy 6-0-s gyozelem utan eloadast kezd tartani egy-ket evvel ezelotti meccsekrol. Folyamatosan elkezd papolni a PSG elleni kiesesrol, most meg ilyen szovegeket nyom, hogy a Liverpool ket eve meg El-negyeddontozott es kikapott az Atalantatol, ezek fenyeben mekkora nagy dolog, hogy most egyenes agon tovabbjutnak a BL-bol.

Nem tudom, mi van a hatterben, mi a valosag a belso konfliktusokbol, illetve hogy mennyire lepdel barki is a token a klub vezetosegebol, de erzesre olyan, mintha hihetetlen modon keptelen lenne kezelni a nyomast. Ezek irto kisstilu es nonsense dolgok, amiket mintha sertodotten vagna oda valakinek bizonyitaskent. Csak a helyzet az, hogy ez a nyomas minden topcsapatnal megvan. Sot, sok helyen meg sokkal kemenyebben is.
Stez
az uj Jose a csavo amugy.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert eleg szar lehet Slot elete, hogy egy 6-0-s gyozelem utan eloadast kezd tartani egy-ket evvel ezelotti meccsekrol. Folyamatosan elkezd papolni a PSG elleni kiesesrol, most meg ilyen szovegeket nyom, hogy a Liverpool ket eve meg El-negyeddontozott es kikapott az Atalantatol, ezek fenyeben mekkora nagy dolog, hogy most egyenes agon tovabbjutnak a BL-bol.

Nem tudom, mi van a hatterben, mi a valosag a belso konfliktusokbol, illetve hogy mennyire lepdel barki is a token a klub vezetosegebol, de erzesre olyan, mintha hihetetlen modon keptelen lenne kezelni a nyomast. Ezek irto kisstilu es nonsense dolgok, amiket mintha sertodotten vagna oda valakinek bizonyitaskent. Csak a helyzet az, hogy ez a nyomas minden topcsapatnal megvan. Sot, sok helyen meg sokkal kemenyebben is.
Stez
A meccs előtti sajtótájékoztatón mondta eddig a legjobbat. Szokásosan megemlítette a tavalyi PSG elleni kiesést, és képes volt azt mondani hogy annak a kiesésnek köszönhetően lett bajnok a csapat. Erre Gerrard beszólt neki, hogy addigra már 15 pont előnyben volt a Liverpool, szóval nem, nem azon múlt.

Amúgy szerintem direkt csinálja már. Igazi konok, önfejű holland, akinek meg lett sértve az imidzse és most duzzog. Csak ez így nemhogy hosszútávon, de rövidtávon sem lesz egészséges.

Részben emiatt is gondolom hogy igazak a pletykák Alonsóról és arról hogy már tárgyalnak vele. Valószínűleg Slot érzi a végét és ez így jön ki rajta.
Mikey
Igen, kulso szemmel ez igy jon le nekem is. Arad belole a sertettseg, csak tovabbra is lehet mutogatni a bajnoki cimre, de az meg mindig Klopp csapata es rendszere volt, Slot meg is mondta anno, hogy az elso szezonjaban nem fog belenyulni nagyon a dolgokba, miutan evekig egy szisztemat jatszott a csapat es azt tudja. Tokeletesen erezheto, hogy mi volt az a pont (2025 nyara), ahonnan mar teljesen Slot-rendszerben jatszott a Liverpool. Es hat mint latjuk, az a vonat meg eleg sok problemaval zakatolgat.
Stez
Igen, pontosan. Mindenesetre kíváncsi vagyok, mi lesz. Főleg ha legkésőbb nyáron tényleg jön a spanyol. Teljesen más rendszert játszat, mondjuk főleg a védelemre különböző okokból de amúgy is ráférne a teljes vérfrissítés.
Mikey
Viszont az egyre jobb formaban levo Wirtzet ha valaki, o aztan tenyleg tudja hasznalni. Remelhetoleg a kozeppalyara elhozza a Liverpool meg Stillert is, oriasi steal lenne, es lehetne forgatni Gravenberchet meg Maccat. Nem is ertem, hogy azt a csavot hogy nem vitte meg el egy topcsapat. Alonso Liverpooljaba fit lenne. Vagy Alonso Milanjaba. 😛

4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Azert eleg szar lehet Slot elete, hogy egy 6-0-s gyozelem utan eloadast kezd tartani egy-ket evvel ezelotti meccsekrol. Folyamatosan elkezd papolni a PSG elleni kiesesrol, most meg ilyen szovegeket nyom, hogy a Liverpool ket eve meg El-negyeddontozott es kikapott az Atalantatol, ezek fenyeben mekkora nagy dolog, hogy most egyenes agon tovabbjutnak a BL-bol.

Nem tudom, mi van a hatterben, mi a valosag a belso konfliktusokbol, illetve hogy mennyire lepdel barki is a token a klub vezetosegebol, de erzesre olyan, mintha hihetetlen modon keptelen lenne kezelni a nyomast. Ezek irto kisstilu es nonsense dolgok, amiket mintha sertodotten vagna oda valakinek bizonyitaskent. Csak a helyzet az, hogy ez a nyomas minden topcsapatnal megvan. Sot, sok helyen meg sokkal kemenyebben is.
Stez
A meccs előtti sajtótájékoztatón mondta eddig a legjobbat. Szokásosan megemlítette a tavalyi PSG elleni kiesést, és képes volt azt mondani hogy annak a kiesésnek köszönhetően lett bajnok a csapat. Erre Gerrard beszólt neki, hogy addigra már 15 pont előnyben volt a Liverpool, szóval nem, nem azon múlt.

Amúgy szerintem direkt csinálja már. Igazi konok, önfejű holland, akinek meg lett sértve az imidzse és most duzzog. Csak ez így nemhogy hosszútávon, de rövidtávon sem lesz egészséges.

Részben emiatt is gondolom hogy igazak a pletykák Alonsóról és arról hogy már tárgyalnak vele. Valószínűleg Slot érzi a végét és ez így jön ki rajta.
Mikey
Igen, kulso szemmel ez igy jon le nekem is. Arad belole a sertettseg, csak tovabbra is lehet mutogatni a bajnoki cimre, de az meg mindig Klopp csapata es rendszere volt, Slot meg is mondta anno, hogy az elso szezonjaban nem fog belenyulni nagyon a dolgokba, miutan evekig egy szisztemat jatszott a csapat es azt tudja. Tokeletesen erezheto, hogy mi volt az a pont (2025 nyara), ahonnan mar teljesen Slot-rendszerben jatszott a Liverpool. Es hat mint latjuk, az a vonat meg eleg sok problemaval zakatolgat.
Stez
Igen, pontosan. Mindenesetre kíváncsi vagyok, mi lesz. Főleg ha legkésőbb nyáron tényleg jön a spanyol. Teljesen más rendszert játszat, mondjuk főleg a védelemre különböző okokból de amúgy is ráférne a teljes vérfrissítés.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert eleg szar lehet Slot elete, hogy egy 6-0-s gyozelem utan eloadast kezd tartani egy-ket evvel ezelotti meccsekrol. Folyamatosan elkezd papolni a PSG elleni kiesesrol, most meg ilyen szovegeket nyom, hogy a Liverpool ket eve meg El-negyeddontozott es kikapott az Atalantatol, ezek fenyeben mekkora nagy dolog, hogy most egyenes agon tovabbjutnak a BL-bol.

Nem tudom, mi van a hatterben, mi a valosag a belso konfliktusokbol, illetve hogy mennyire lepdel barki is a token a klub vezetosegebol, de erzesre olyan, mintha hihetetlen modon keptelen lenne kezelni a nyomast. Ezek irto kisstilu es nonsense dolgok, amiket mintha sertodotten vagna oda valakinek bizonyitaskent. Csak a helyzet az, hogy ez a nyomas minden topcsapatnal megvan. Sot, sok helyen meg sokkal kemenyebben is.
Stez
A meccs előtti sajtótájékoztatón mondta eddig a legjobbat. Szokásosan megemlítette a tavalyi PSG elleni kiesést, és képes volt azt mondani hogy annak a kiesésnek köszönhetően lett bajnok a csapat. Erre Gerrard beszólt neki, hogy addigra már 15 pont előnyben volt a Liverpool, szóval nem, nem azon múlt.

Amúgy szerintem direkt csinálja már. Igazi konok, önfejű holland, akinek meg lett sértve az imidzse és most duzzog. Csak ez így nemhogy hosszútávon, de rövidtávon sem lesz egészséges.

Részben emiatt is gondolom hogy igazak a pletykák Alonsóról és arról hogy már tárgyalnak vele. Valószínűleg Slot érzi a végét és ez így jön ki rajta.
Mikey
Igen, kulso szemmel ez igy jon le nekem is. Arad belole a sertettseg, csak tovabbra is lehet mutogatni a bajnoki cimre, de az meg mindig Klopp csapata es rendszere volt, Slot meg is mondta anno, hogy az elso szezonjaban nem fog belenyulni nagyon a dolgokba, miutan evekig egy szisztemat jatszott a csapat es azt tudja. Tokeletesen erezheto, hogy mi volt az a pont (2025 nyara), ahonnan mar teljesen Slot-rendszerben jatszott a Liverpool. Es hat mint latjuk, az a vonat meg eleg sok problemaval zakatolgat.

4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A végére csak megelőzte a Pafoc a Napolit. Megint Kane hozta a győzelmet a bajoroknak.

4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Azert eleg szar lehet Slot elete, hogy egy 6-0-s gyozelem utan eloadast kezd tartani egy-ket evvel ezelotti meccsekrol. Folyamatosan elkezd papolni a PSG elleni kiesesrol, most meg ilyen szovegeket nyom, hogy a Liverpool ket eve meg El-negyeddontozott es kikapott az Atalantatol, ezek fenyeben mekkora nagy dolog, hogy most egyenes agon tovabbjutnak a BL-bol.

Nem tudom, mi van a hatterben, mi a valosag a belso konfliktusokbol, illetve hogy mennyire lepdel barki is a token a klub vezetosegebol, de erzesre olyan, mintha hihetetlen modon keptelen lenne kezelni a nyomast. Ezek irto kisstilu es nonsense dolgok, amiket mintha sertodotten vagna oda valakinek bizonyitaskent. Csak a helyzet az, hogy ez a nyomas minden topcsapatnal megvan. Sot, sok helyen meg sokkal kemenyebben is.
Stez
A meccs előtti sajtótájékoztatón mondta eddig a legjobbat. Szokásosan megemlítette a tavalyi PSG elleni kiesést, és képes volt azt mondani hogy annak a kiesésnek köszönhetően lett bajnok a csapat. Erre Gerrard beszólt neki, hogy addigra már 15 pont előnyben volt a Liverpool, szóval nem, nem azon múlt.

Amúgy szerintem direkt csinálja már. Igazi konok, önfejű holland, akinek meg lett sértve az imidzse és most duzzog. Csak ez így nemhogy hosszútávon, de rövidtávon sem lesz egészséges.

Részben emiatt is gondolom hogy igazak a pletykák Alonsóról és arról hogy már tárgyalnak vele. Valószínűleg Slot érzi a végét és ez így jön ki rajta.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert eleg szar lehet Slot elete, hogy egy 6-0-s gyozelem utan eloadast kezd tartani egy-ket evvel ezelotti meccsekrol. Folyamatosan elkezd papolni a PSG elleni kiesesrol, most meg ilyen szovegeket nyom, hogy a Liverpool ket eve meg El-negyeddontozott es kikapott az Atalantatol, ezek fenyeben mekkora nagy dolog, hogy most egyenes agon tovabbjutnak a BL-bol.

Nem tudom, mi van a hatterben, mi a valosag a belso konfliktusokbol, illetve hogy mennyire lepdel barki is a token a klub vezetosegebol, de erzesre olyan, mintha hihetetlen modon keptelen lenne kezelni a nyomast. Ezek irto kisstilu es nonsense dolgok, amiket mintha sertodotten vagna oda valakinek bizonyitaskent. Csak a helyzet az, hogy ez a nyomas minden topcsapatnal megvan. Sot, sok helyen meg sokkal kemenyebben is.

4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
megvan, hogy vagy a Real v az Inter mehet fel a hideg eszakba bohockodni a mufuvon a Bodo ellen? nekik mar 2.5 honapja nincs bajnoksag btw ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Ez a formátum egyértelműen a Super League konszolidációja, ha innen nézed abszolút megfelel annak a koncepciónak, amire kitalálták (pénzes PL csapatok + legnagyobb európai brandek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

Benfica assistant coach takes out a player after slipping running towards the celebration.

[image or embed]

— SickosFC (@sickosfc.bsky.social) 2026. január 29. 1:35


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Itt Az utolsó forduló volt ma és a 18 meccsből alig volt tét nélküli, ami nagy különbség a 4 csapatos csoportokhoz képest ahol ha nem volt “halálcsoport” ahol akadt 3-4 jobb csapat, ott még akadtak érdekesebb—téttel bíró—meccsek a végén, de azért gyakran már korábban eldőlt.
/24 csapattal és 10 fordulóval lehetne még fokozni, de onnan felfelé már a SuperLiga jönne/
| Az még minimum egy 8-10 év szerintem |
ozibozi
Oké, ezt én is pozitívumként könyveltem el, de kérdezem: az egy időben kezdődő 18 meccsből hányat tudtál nézni?
nagylaza, főpohárnok
miert kene az osszeset nezni?
YoungZeeZee
Semmit nem kell. De én nem írom a lebonyolítási rendszer javára, hogy pont az utolsó (legizgalmasabb) fordulóban követhetetlenül egymásra torlódnak a meccsek. Ha neked ezzel nincs bajod, elfogadom. Nekem van.
nagylaza, főpohárnok
Általában mindenkinek van kedvenc csapata vagy csapatai. Azokat nézi főleg, de ha már érdektelenné válik/eldölt, akkor tudsz szörfölni gépen laptopon mellette. Ha valahol történik valami/csipog a telefon/ oda is kapcsolhatsz ha akarsz, vissza is tekerheted 1-2 percre. Nem kötelező azt a 2-3 meccset nézni amit a tévé ad gyakran 3-4 gólos vezetésnél.
Sokmindenen lehet változtatni de szerintem is jó irányba indultak el.
ozibozi
Tévén csak snooker és tenisz, minden más stream és laptop. A csapatsportok meccseit szeretem lehetőleg elejétől a végéig, de mindenképpen hosszabb etapban nézni.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Itt Az utolsó forduló volt ma és a 18 meccsből alig volt tét nélküli, ami nagy különbség a 4 csapatos csoportokhoz képest ahol ha nem volt “halálcsoport” ahol akadt 3-4 jobb csapat, ott még akadtak érdekesebb—téttel bíró—meccsek a végén, de azért gyakran már korábban eldőlt.
/24 csapattal és 10 fordulóval lehetne még fokozni, de onnan felfelé már a SuperLiga jönne/
| Az még minimum egy 8-10 év szerintem |
ozibozi
Oké, ezt én is pozitívumként könyveltem el, de kérdezem: az egy időben kezdődő 18 meccsből hányat tudtál nézni?
nagylaza, főpohárnok
miert kene az osszeset nezni?
YoungZeeZee
Semmit nem kell. De én nem írom a lebonyolítási rendszer javára, hogy pont az utolsó (legizgalmasabb) fordulóban követhetetlenül egymásra torlódnak a meccsek. Ha neked ezzel nincs bajod, elfogadom. Nekem van.
nagylaza, főpohárnok
Általában mindenkinek van kedvenc csapata vagy csapatai. Azokat nézi főleg, de ha már érdektelenné válik/eldölt, akkor tudsz szörfölni gépen laptopon mellette. Ha valahol történik valami/csipog a telefon/ oda is kapcsolhatsz ha akarsz, vissza is tekerheted 1-2 percre. Nem kötelező azt a 2-3 meccset nézni amit a tévé ad gyakran 3-4 gólos vezetésnél.
Sokmindenen lehet változtatni de szerintem is jó irányba indultak el.

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Itt Az utolsó forduló volt ma és a 18 meccsből alig volt tét nélküli, ami nagy különbség a 4 csapatos csoportokhoz képest ahol ha nem volt “halálcsoport” ahol akadt 3-4 jobb csapat, ott még akadtak érdekesebb—téttel bíró—meccsek a végén, de azért gyakran már korábban eldőlt.
/24 csapattal és 10 fordulóval lehetne még fokozni, de onnan felfelé már a SuperLiga jönne/
| Az még minimum egy 8-10 év szerintem |
ozibozi
Oké, ezt én is pozitívumként könyveltem el, de kérdezem: az egy időben kezdődő 18 meccsből hányat tudtál nézni?
nagylaza, főpohárnok
miert kene az osszeset nezni?
YoungZeeZee
Semmit nem kell. De én nem írom a lebonyolítási rendszer javára, hogy pont az utolsó (legizgalmasabb) fordulóban követhetetlenül egymásra torlódnak a meccsek. Ha neked ezzel nincs bajod, elfogadom. Nekem van.
4 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Itt Az utolsó forduló volt ma és a 18 meccsből alig volt tét nélküli, ami nagy különbség a 4 csapatos csoportokhoz képest ahol ha nem volt “halálcsoport” ahol akadt 3-4 jobb csapat, ott még akadtak érdekesebb—téttel bíró—meccsek a végén, de azért gyakran már korábban eldőlt.
/24 csapattal és 10 fordulóval lehetne még fokozni, de onnan felfelé már a SuperLiga jönne/
| Az még minimum egy 8-10 év szerintem |
ozibozi
Oké, ezt én is pozitívumként könyveltem el, de kérdezem: az egy időben kezdődő 18 meccsből hányat tudtál nézni?
nagylaza, főpohárnok
miert kene az osszeset nezni?
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Itt Az utolsó forduló volt ma és a 18 meccsből alig volt tét nélküli, ami nagy különbség a 4 csapatos csoportokhoz képest ahol ha nem volt “halálcsoport” ahol akadt 3-4 jobb csapat, ott még akadtak érdekesebb—téttel bíró—meccsek a végén, de azért gyakran már korábban eldőlt.
/24 csapattal és 10 fordulóval lehetne még fokozni, de onnan felfelé már a SuperLiga jönne/
| Az még minimum egy 8-10 év szerintem |
ozibozi
Oké, ezt én is pozitívumként könyveltem el, de kérdezem: az egy időben kezdődő 18 meccsből hányat tudtál nézni?
nagylaza, főpohárnok
utolsó fordulóban a redzone-t kell nézni, rohadt szórakoztató


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Itt Az utolsó forduló volt ma és a 18 meccsből alig volt tét nélküli, ami nagy különbség a 4 csapatos csoportokhoz képest ahol ha nem volt “halálcsoport” ahol akadt 3-4 jobb csapat, ott még akadtak érdekesebb—téttel bíró—meccsek a végén, de azért gyakran már korábban eldőlt.
/24 csapattal és 10 fordulóval lehetne még fokozni, de onnan felfelé már a SuperLiga jönne/
| Az még minimum egy 8-10 év szerintem |
ozibozi
Oké, ezt én is pozitívumként könyveltem el, de kérdezem: az egy időben kezdődő 18 meccsből hányat tudtál nézni?
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
 x.com/csszaniszlo/status/2016642907168559341?s=20

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
Van valaki rajtam kívül, aki utálja ezt a lebonyolítási rendszert?
nagylaza, főpohárnok
utálni semmi képp, de vannak problémái
összességében sztem előrelépés azért a korábbiakhoz képest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Itt Az utolsó forduló volt ma és a 18 meccsből alig volt tét nélküli, ami nagy különbség a 4 csapatos csoportokhoz képest ahol ha nem volt “halálcsoport” ahol akadt 3-4 jobb csapat, ott még akadtak érdekesebb—téttel bíró—meccsek a végén, de azért gyakran már korábban eldőlt.
/24 csapattal és 10 fordulóval lehetne még fokozni, de onnan felfelé már a SuperLiga jönne/
| Az még minimum egy 8-10 év szerintem |

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Van valaki rajtam kívül, aki utálja ezt a lebonyolítási rendszert?
nagylaza, főpohárnok
Igen!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van valaki rajtam kívül, aki utálja ezt a lebonyolítási rendszert?
nagylaza, főpohárnok
Vannak még atomboomer annomimdenjjobbvot emberek igen.
zacknorb
Èn csak azt utálom, hogy ennyi csapat van benne illetve egy országból lehet ennyi csapat..... ebből a szempontból vagyok boomer 😏 rèszemről elèg lenne 24, egy országból nagyon max 3, 16 menne tovább az egyenes kiesèsbe. Egyébként ez a formátum sokkal jobb mint règi, csoportbeosztásfèle
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Van valaki rajtam kívül, aki utálja ezt a lebonyolítási rendszert?
nagylaza, főpohárnok
Vannak még atomboomer annomimdenjjobbvot emberek igen.