Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kapusgol
Blevi
Internet explorer
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
mekkora nyomorékok vagyunk, minden héten meg tudnak lepni, valami ordas nagy szégyennel 😀
Mourinho viszont mágus, utolsó 4 meccsből nyertek hármat.
eaglesmcnabb
ja ezt azt hittem az Eagles-re írtad

😛

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
És akkor Real vagy megy halál fasza Bodo, vagy ide vissza.
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Kapusgol
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
mekkora nyomorékok vagyunk, minden héten meg tudnak lepni, valami ordas nagy szégyennel 😀
Mourinho viszont mágus, utolsó 4 meccsből nyertek hármat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott is a Benfica gól addig húzták hogy egyenlítès helyett ők rúgtak mèg egyet 😃🤣
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Murinho magic
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 593
mi a fasz xd
4 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Józsi mágia! 😀 imádom.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a kapus geci 😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
gecc, ott is van!
Marseille égni fog
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ilyen nincs trubin
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
MIVVAAAAAAANNNNNMIIIIVAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNN

szeddkibohóóóóóóóócccccccc

4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
hahahaha

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Zseni geci
4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Benficának kéne még egy gól a továbbjutáshoz
Löfli
pont ezt akartam írni én is
NB2
A játékosok sajnos ezt nem tudják a Reál meg kezd elfogyni a 16 közé jutásos meccsre


Liverpool Fc
4 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Amúgy a Bayernnel mosták a mezhez tartozó rövidnadrágot? 😆 Fekete mez+sportszar, piros gatya. Szép kombó
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Benficának kéne még egy gól a továbbjutáshoz
Löfli
pont ezt akartam írni én is
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Benficának kéne még egy gól a továbbjutáshoz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ciao Napoli
ozibozi
durva hogy a villareal, bilbao, benfica, psv, napoli, ajax és frankfurt is ki fog esni
top8ban meg 4 angol
Negritis, a vajda
5 angol
ozibozi
vezet a newcastle?
Negritis, a vajda
Az a 6 lenne
ozibozi
oh, hülye vagyok
az arsenalt nem számoltam ...
Negritis, a vajda
Ja tènyleg de dúúrva.....
dande2
Szuperliga 😊 A bajnokságban szenvedő Pool meg Spurs is top8-as a BL-ben...


Liverpool Fc
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ciao Napoli
ozibozi
durva hogy a villareal, bilbao, benfica, psv, napoli, ajax és frankfurt is ki fog esni
top8ban meg 4 angol
Negritis, a vajda
5 angol
ozibozi
vezet a newcastle?
Negritis, a vajda
Az a 6 lenne
ozibozi
oh, hülye vagyok
az arsenalt nem számoltam ...
Negritis, a vajda
Ja tènyleg de dúúrva.....
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Ciao Napoli
ozibozi
durva hogy a villareal, bilbao, benfica, psv, napoli, ajax és frankfurt is ki fog esni
top8ban meg 4 angol
Negritis, a vajda
5 angol
ozibozi
Szerintem csak 4 az Inter kiszorítja a Castlet
dande2
Arsenal, Pool, Chelsea, Tottenham, City (jelen pillanatban)
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ciao Napoli
ozibozi
durva hogy a villareal, bilbao, benfica, psv, napoli, ajax és frankfurt is ki fog esni
top8ban meg 4 angol
Negritis, a vajda
5 angol
ozibozi
vezet a newcastle?
Negritis, a vajda
Az a 6 lenne
ozibozi
Chelsea is bent
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
Ciao Napoli
ozibozi
durva hogy a villareal, bilbao, benfica, psv, napoli, ajax és frankfurt is ki fog esni
top8ban meg 4 angol
Negritis, a vajda
5 angol
ozibozi
vezet a newcastle?
Negritis, a vajda
Az a 6 lenne
ozibozi
oh, hülye vagyok
az arsenalt nem számoltam ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ciao Napoli
ozibozi
durva hogy a villareal, bilbao, benfica, psv, napoli, ajax és frankfurt is ki fog esni
top8ban meg 4 angol
Negritis, a vajda
5 angol
ozibozi
vezet a newcastle?
Negritis, a vajda
Az a 6 lenne