Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 348 — Invisible man
Kicsit pocakos de még mindig jól teszi a labdát:
 streamable.com/yd331


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Lopetegui , így a semmiből. Még csak a neve sem merült fel mind opció 😊
flzoli
Én a bejelentés időzítését nem értem leginkább. A VB előtt pár nappal, amikor a klubnál júliusig semmi nem történik. Miért nem várták meg a VB végét?
gyurczi
Jobban hajtsanak a Realosok a VB-n. 😊

Amúgy gyanítom edzőtől függ valaki marad-e vagy jön-e és így tisztulthat a kép.
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Lopetegui , így a semmiből. Még csak a neve sem merült fel mind opció 😊
flzoli
Én a bejelentés időzítését nem értem leginkább. A VB előtt pár nappal, amikor a klubnál júliusig semmi nem történik. Miért nem várták meg a VB végét?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 578
Szerintem ez a Kenguru B válogatott volt, ha nem is a teljes A, de mentalitásban és hozzáállásban tuti. Nem is értem, hogy lehetett azt a szenvedést jó játéknak eladni. Komolyan, azt mondja Leekens, hogy itt van fél éve, tudja mik az elvárások, megismerte a szurkolói kultúrát. Erre olyat mondd, hogy jól toltuk... 😀
Óriási troll.

Találtam egy jó kommentet, ki tudja meddig lesz fent. Pogácsás mostanában sokat enged a mezei kommentelőknek...

"Az, hogy a foci körül ilyen a hangulat, abban a sajtónak is hatalmas szerepe van. Annyira felértékelik a mi álprofi játékosainkat, hogy sokan azt hiszik, ide csak egy jó kapitány kell, akinek neve van, és minden szép és jó lesz! Hát nem! Nem lesz szép és jó, max. a stadionok és edzőbázisok. Mert a játékosaink már eleve el vannak baxva, azok, akik az utánpótlásból áramolnak felfele. De természetesen erről soha semmit nem írtak. Így megy ez már évtizedek óta, de a sportággal foglalkozó médiumok erről olyan mélyen hallgattak és hallgatnak, mint a MOSZAD a maga tevékenységéről. Azok az írok, akik megkapargatták a visszásságokat, a mocskosságokat, szinte hazaárulónak és nemzetellenségnek lettek kikiáltva. Ennek köszönhetően el is jutottunk odáig, hogy bizony a mi szintünk manapság Andorra és a többi focitörpe. Ha valaki nekem ezt a pályaívet vizionálja, amit a magyar foci befutott az utóbbi majd hatvan évben, hát körberöhögöm, és a fejébe húzom a csörgősipkát. Erre tessék.
Az egészet ki kellene söpörni, vezetéstől lefelé. Aztán újrakezdeni, még azon az áron is, hogy évekig csak pofozógépek leszünk. De addig, amíg ez a közeg ebben a formában és ezekkel az emberekkel fenn maradhat, itt még a kilábalás reménye is elképzelhetetlen.
Jöhet ide bárki, megfelelő alap nélkül csak a kirakatot fogja fényezni, mint ahogy az elmúlt időszakban is ez ment. Fényezzük a torony tetején a keresztet, miközben az egész építmény az alapjáig el van rohadva. Ráadásul még az a kereszt is csak talmi módon csillog."
#JC6
Ezt most a fociról írod vagy az országról ? 😊
Toca
Mi lehet a különbség???
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/futball/2018/06/12/kabat_peter_interju_ujpest/

Minden szava arany öcsém.
#JC6
Focizni tudnának úgy, mint amekkora dumájuk van, már 3x világbajnokok lennénk
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/sport/futball/2018/06/12/kabat_peter_interju_ujpest/

Minden szava arany öcsém.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lopetegui , így a semmiből. Még csak a neve sem merült fel mind opció 😊

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 581
Ezt most a fociról írod vagy az országról ? 😊
Toca
Szerintem helytálló mind a 2 esetben 😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Szerintem ez a Kenguru B válogatott volt, ha nem is a teljes A, de mentalitásban és hozzáállásban tuti. Nem is értem, hogy lehetett azt a szenvedést jó játéknak eladni. Komolyan, azt mondja Leekens, hogy itt van fél éve, tudja mik az elvárások, megismerte a szurkolói kultúrát. Erre olyat mondd, hogy jól toltuk... 😀
Óriási troll.

Találtam egy jó kommentet, ki tudja meddig lesz fent. Pogácsás mostanában sokat enged a mezei kommentelőknek...

"Az, hogy a foci körül ilyen a hangulat, abban a sajtónak is hatalmas szerepe van. Annyira felértékelik a mi álprofi játékosainkat, hogy sokan azt hiszik, ide csak egy jó kapitány kell, akinek neve van, és minden szép és jó lesz! Hát nem! Nem lesz szép és jó, max. a stadionok és edzőbázisok. Mert a játékosaink már eleve el vannak baxva, azok, akik az utánpótlásból áramolnak felfele. De természetesen erről soha semmit nem írtak. Így megy ez már évtizedek óta, de a sportággal foglalkozó médiumok erről olyan mélyen hallgattak és hallgatnak, mint a MOSZAD a maga tevékenységéről. Azok az írok, akik megkapargatták a visszásságokat, a mocskosságokat, szinte hazaárulónak és nemzetellenségnek lettek kikiáltva. Ennek köszönhetően el is jutottunk odáig, hogy bizony a mi szintünk manapság Andorra és a többi focitörpe. Ha valaki nekem ezt a pályaívet vizionálja, amit a magyar foci befutott az utóbbi majd hatvan évben, hát körberöhögöm, és a fejébe húzom a csörgősipkát. Erre tessék.
Az egészet ki kellene söpörni, vezetéstől lefelé. Aztán újrakezdeni, még azon az áron is, hogy évekig csak pofozógépek leszünk. De addig, amíg ez a közeg ebben a formában és ezekkel az emberekkel fenn maradhat, itt még a kilábalás reménye is elképzelhetetlen.
Jöhet ide bárki, megfelelő alap nélkül csak a kirakatot fogja fényezni, mint ahogy az elmúlt időszakban is ez ment. Fényezzük a torony tetején a keresztet, miközben az egész építmény az alapjáig el van rohadva. Ráadásul még az a kereszt is csak talmi módon csillog."
#JC6
Ezt most a fociról írod vagy az országról ? 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez a Kenguru B válogatott volt, ha nem is a teljes A, de mentalitásban és hozzáállásban tuti. Nem is értem, hogy lehetett azt a szenvedést jó játéknak eladni. Komolyan, azt mondja Leekens, hogy itt van fél éve, tudja mik az elvárások, megismerte a szurkolói kultúrát. Erre olyat mondd, hogy jól toltuk... 😀
Óriási troll.

Találtam egy jó kommentet, ki tudja meddig lesz fent. Pogácsás mostanában sokat enged a mezei kommentelőknek...

"Az, hogy a foci körül ilyen a hangulat, abban a sajtónak is hatalmas szerepe van. Annyira felértékelik a mi álprofi játékosainkat, hogy sokan azt hiszik, ide csak egy jó kapitány kell, akinek neve van, és minden szép és jó lesz! Hát nem! Nem lesz szép és jó, max. a stadionok és edzőbázisok. Mert a játékosaink már eleve el vannak baxva, azok, akik az utánpótlásból áramolnak felfele. De természetesen erről soha semmit nem írtak. Így megy ez már évtizedek óta, de a sportággal foglalkozó médiumok erről olyan mélyen hallgattak és hallgatnak, mint a MOSZAD a maga tevékenységéről. Azok az írok, akik megkapargatták a visszásságokat, a mocskosságokat, szinte hazaárulónak és nemzetellenségnek lettek kikiáltva. Ennek köszönhetően el is jutottunk odáig, hogy bizony a mi szintünk manapság Andorra és a többi focitörpe. Ha valaki nekem ezt a pályaívet vizionálja, amit a magyar foci befutott az utóbbi majd hatvan évben, hát körberöhögöm, és a fejébe húzom a csörgősipkát. Erre tessék.
Az egészet ki kellene söpörni, vezetéstől lefelé. Aztán újrakezdeni, még azon az áron is, hogy évekig csak pofozógépek leszünk. De addig, amíg ez a közeg ebben a formában és ezekkel az emberekkel fenn maradhat, itt még a kilábalás reménye is elképzelhetetlen.
Jöhet ide bárki, megfelelő alap nélkül csak a kirakatot fogja fényezni, mint ahogy az elmúlt időszakban is ez ment. Fényezzük a torony tetején a keresztet, miközben az egész építmény az alapjáig el van rohadva. Ráadásul még az a kereszt is csak talmi módon csillog."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mostmár azt is tudjuk hogy Leekens nevelte meg Hazardot is 😀
Toca
Pozitiv peldanak felhozni, hogy valogatott meccs alatt(!!) a csapat sztarja elmegy hamburgerezni...oke, hogy semmi tekintelye nincs, de onkritikaja se nagyon. Bar lehet ugy is ertelmezni, hogy mindenben a pozitivat latja. Csak ennek megint a magyar foci issza meg a levet.

Btw sztem tenyleg neha meg jol is jatszottunk az auszik ellen, de mindig jobban megy olyan csapatok ellen, akik szinten inkabb olik a focit, mint jatsszak. Persze lehet h csak 20%on porogtek a kenguruk. Tnap neztem a Belga-Costa Rica meccset, hat felidore kb 5-0 lett volna a Belgaknak ha ellenunk jatszanak. Felelmetes a kulonbseg, meg csak az atlag csaptokhoz kepest is.

A finnek meg ugye 2-0ra vertek a beloruszokat, ami sok jot nem jelent az oszi meccsre. Illetve meg szarabbul fest igy a mutatott jatek a feheroroszok ellen (bevallom azt hittem tobbre mennek majd a lappok ellen).
Borbinho
Igen, valoban, 45 percig jol jatszottunk az auszik ellen. Kar, hogy egyebkent ezt sikerult ugy, hogy konkretan menekultek a labda elol, kerultek a parharcokat, kerultek a kemeny sprinteket, kerultek minden olyan dolgot, amibol serules lehet. Nyilvan basztak az egesz meccsre magasrol...

Egyebkent nagyon gyenge ez az auszi csapat, mindentol fuggetlenul, de ha ez tetmeccs lett volna, akkor siman felraknak egy olyan csapatot, ami vag harmat ennek a csodacsapatnak.

több mint 5 éve
dawyd728 3 716
Leekens és a csapat játékán felül az elkeseredettségre még egy ok is van. Mert jelenleg valóban nem vagyunk Európa top30 csapata között, már ami a mutatott játékot illeti. Ha minden megy a jelenlegi ütemben, akkor a következő eb selejtezőre 4. kalaposok leszünk. Persze mi ezzel a gond, hisz oda való a játékunk. Jelenleg most vagyunk Európában a 30. helyen koefficiensek alapján. Szerencsére 25. helyen voltunk mikor a Nemzetek Ligája sorslása volt. Az Eb selejtező sorozat csoportbeosztásánál szerencsére nem ez, hanem a nemzetek ligájában elért eredmények alapján történik a kalapok meghatározása. Ahhoz, h 3. kalaposak legyünk, vagy meg kell nyerni a csoportunkat a Nemeztek Ligájában, vagy a két legjobb 2. közé kell kerülnünk. Ez bármennyire is nehéz, de nem reménytelen főleg a sorsolás ismeretében. Viszont, ha most lecsúszunk a 3. kalapról, akkor 4. kalapból kutya nehéz lesz fentebb kerülni. Eb óta is azért nem kerültünk gyorsan vissza a 4.-be, holott a játékunk már egy ideje oda való, mert kevés erős ellenfelünk volt és a kicsik ellen gyűjthettük a pontokat a vb selejtezőkön. Viszont ezután nem lesz Lettország, Feröer és Andorra egy sorozatban velünk egy csoportban.
Na mindegy. Egyelőre játékban nem is vagyunk top30, még akkor is jó lenne 3. kalaposnak maradni.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Amikor értelmesnek néztünk ki az egy az egyben a storck taktik volt. Amint jött a saját faszságával és a szekérnyi mb1es cserével ugyanott tartottunk rögtön, mint az elmúlt 3 meccsen.
Olyan embert kellett volna kinevezni, aki csak a dárdai-storck féle játékot fejleszti tovább, arra alapozva oktat le új elemeket, mert legalább ez bele lett verve a sok szerencsétlenbe az elmúlt 3 évben. Segghülye az mlsz. Ennek a terméke a segghülye leekens is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mostmár azt is tudjuk hogy Leekens nevelte meg Hazardot is 😀
Toca
Pozitiv peldanak felhozni, hogy valogatott meccs alatt(!!) a csapat sztarja elmegy hamburgerezni...oke, hogy semmi tekintelye nincs, de onkritikaja se nagyon. Bar lehet ugy is ertelmezni, hogy mindenben a pozitivat latja. Csak ennek megint a magyar foci issza meg a levet.

Btw sztem tenyleg neha meg jol is jatszottunk az auszik ellen, de mindig jobban megy olyan csapatok ellen, akik szinten inkabb olik a focit, mint jatsszak. Persze lehet h csak 20%on porogtek a kenguruk. Tnap neztem a Belga-Costa Rica meccset, hat felidore kb 5-0 lett volna a Belgaknak ha ellenunk jatszanak. Felelmetes a kulonbseg, meg csak az atlag csaptokhoz kepest is.

A finnek meg ugye 2-0ra vertek a beloruszokat, ami sok jot nem jelent az oszi meccsre. Illetve meg szarabbul fest igy a mutatott jatek a feheroroszok ellen (bevallom azt hittem tobbre mennek majd a lappok ellen).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 173 — Lucas Scott
Mostmár azt is tudjuk hogy Leekens nevelte meg Hazardot is 😀
Toca
két hamburger között ...

amúgy ettől a közhelygyár embertől rosszul vagyok. komolyan mondom ennek a nyilatkozataiban a közhelyeken és a legendák mesélésén kívül nem nagyon van semmi. most is Hazard, az hogy ő mennyire ambiciózus ezért lehetett Belgium, Tunézia, Algéria szövetségi kapitánya. ez az ember azt hiszi, hogy még mindig az észak-afrikai régióban van, ahol a mesés történeteivel megitatja a közvéleményt ... egyszerűen szörnyű látni a nem létező játékot. már odajutottunk, hogy megköszöni azt a kerettagoknak, hogy a fehérorosz meccs előtt lejöttek edzeni Telkibe. egyetlen kérdésre sem ad nyílt választ. aki kitalálta ezt az embert hozzánk az komolyan a világ legnagyobb trollja. Storcknak legalább volt elképzelése, hogy milyen focit szeretne játszatni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Mostmár azt is tudjuk hogy Leekens nevelte meg Hazardot is 😀
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 366 — Omar's Coming Yo!
Na, Páncél Józsi lelépett, az őszi Józsiért kár, mert akkor kb a legjobb játékos volt itthon, de a tavaszit nem sajnálom.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 943 — Cowboys fan
Olasz C liga osztalyozo (feljutas a B-be):
Catania-Siena (nem is oly reg meg Seria A-s meccs lett volna 😀) : az elso meccsen otthon nyert a Siena 1-0ra, a visszavago 2-1 lett a Catanianak, johetett a hosszabbitas (majd pedig tizik).
Sztem meg fasza is, h nincs idegenben rugott gol szabaly.
Ellenben:
Olasz B liga osztalyozo (feljutas a Seria A-ba):
Cittadella-Frosinone elso meccs 1-1, masodik meccs forditott felallasban, szinten 1-1. Se hosszabbitas, se tizik, tovabbment a Frosinone. Kerdesem: miert?
Mert ok voltak 3.ak, a Cittadella meg 6. az alapszakasz utan? akkor miert kellett egyaltalan ket meccs? Korabban a rajatszasban Cittadella-Bari 2-2 lett, hosszabbitas utan, de tizik nelkul, es egy meccs utan ment tovabb a Cittadella (gondolom ott is azert, mert ok 6.ak, a Bari 7.lett). mindfuck
Borbinho
a bokszban is meg kell verni a világbajnokot, hogy elhódítsd az övet
slowmotion
amit hianyoltam az a konzisztencia. Pehelysulyban addig jatsszanak, amig valakit ki nem utnek, nehezsulyban meg van 12 menet, es akk vegen pontozas?
Borbinho
ha máshogy nem dől el, akkor igen
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Olasz C liga osztalyozo (feljutas a B-be):
Catania-Siena (nem is oly reg meg Seria A-s meccs lett volna 😀) : az elso meccsen otthon nyert a Siena 1-0ra, a visszavago 2-1 lett a Catanianak, johetett a hosszabbitas (majd pedig tizik).
Sztem meg fasza is, h nincs idegenben rugott gol szabaly.
Ellenben:
Olasz B liga osztalyozo (feljutas a Seria A-ba):
Cittadella-Frosinone elso meccs 1-1, masodik meccs forditott felallasban, szinten 1-1. Se hosszabbitas, se tizik, tovabbment a Frosinone. Kerdesem: miert?
Mert ok voltak 3.ak, a Cittadella meg 6. az alapszakasz utan? akkor miert kellett egyaltalan ket meccs? Korabban a rajatszasban Cittadella-Bari 2-2 lett, hosszabbitas utan, de tizik nelkul, es egy meccs utan ment tovabb a Cittadella (gondolom ott is azert, mert ok 6.ak, a Bari 7.lett). mindfuck
Borbinho
a bokszban is meg kell verni a világbajnokot, hogy elhódítsd az övet
slowmotion
amit hianyoltam az a konzisztencia. Pehelysulyban addig jatsszanak, amig valakit ki nem utnek, nehezsulyban meg van 12 menet, es akk vegen pontozas?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
Olasz C liga osztalyozo (feljutas a B-be):
Catania-Siena (nem is oly reg meg Seria A-s meccs lett volna 😀) : az elso meccsen otthon nyert a Siena 1-0ra, a visszavago 2-1 lett a Catanianak, johetett a hosszabbitas (majd pedig tizik).
Sztem meg fasza is, h nincs idegenben rugott gol szabaly.
Ellenben:
Olasz B liga osztalyozo (feljutas a Seria A-ba):
Cittadella-Frosinone elso meccs 1-1, masodik meccs forditott felallasban, szinten 1-1. Se hosszabbitas, se tizik, tovabbment a Frosinone. Kerdesem: miert?
Mert ok voltak 3.ak, a Cittadella meg 6. az alapszakasz utan? akkor miert kellett egyaltalan ket meccs? Korabban a rajatszasban Cittadella-Bari 2-2 lett, hosszabbitas utan, de tizik nelkul, es egy meccs utan ment tovabb a Cittadella (gondolom ott is azert, mert ok 6.ak, a Bari 7.lett). mindfuck
Borbinho
#olaszok

közben osztályozó pest megye 3-ban a feljutásért első meccs
Kistarcsa-Kartal 0-0

Otthon hozni kell!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 943 — Cowboys fan
Olasz C liga osztalyozo (feljutas a B-be):
Catania-Siena (nem is oly reg meg Seria A-s meccs lett volna 😀) : az elso meccsen otthon nyert a Siena 1-0ra, a visszavago 2-1 lett a Catanianak, johetett a hosszabbitas (majd pedig tizik).
Sztem meg fasza is, h nincs idegenben rugott gol szabaly.
Ellenben:
Olasz B liga osztalyozo (feljutas a Seria A-ba):
Cittadella-Frosinone elso meccs 1-1, masodik meccs forditott felallasban, szinten 1-1. Se hosszabbitas, se tizik, tovabbment a Frosinone. Kerdesem: miert?
Mert ok voltak 3.ak, a Cittadella meg 6. az alapszakasz utan? akkor miert kellett egyaltalan ket meccs? Korabban a rajatszasban Cittadella-Bari 2-2 lett, hosszabbitas utan, de tizik nelkul, es egy meccs utan ment tovabb a Cittadella (gondolom ott is azert, mert ok 6.ak, a Bari 7.lett). mindfuck
Borbinho
a bokszban is meg kell verni a világbajnokot, hogy elhódítsd az övet
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Olasz C liga osztalyozo (feljutas a B-be):
Catania-Siena (nem is oly reg meg Seria A-s meccs lett volna 😀) : az elso meccsen otthon nyert a Siena 1-0ra, a visszavago 2-1 lett a Catanianak, johetett a hosszabbitas (majd pedig tizik).
Sztem meg fasza is, h nincs idegenben rugott gol szabaly.
Ellenben:
Olasz B liga osztalyozo (feljutas a Seria A-ba):
Cittadella-Frosinone elso meccs 1-1, masodik meccs forditott felallasban, szinten 1-1. Se hosszabbitas, se tizik, tovabbment a Frosinone. Kerdesem: miert?
Mert ok voltak 3.ak, a Cittadella meg 6. az alapszakasz utan? akkor miert kellett egyaltalan ket meccs? Korabban a rajatszasban Cittadella-Bari 2-2 lett, hosszabbitas utan, de tizik nelkul, es egy meccs utan ment tovabb a Cittadella (gondolom ott is azert, mert ok 6.ak, a Bari 7.lett). mindfuck

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Index:
"Hogy miért javult fel ennyire a magyar csapat játéka, arra nehéz egyértelmű választ adni. Leekens nem csinált semmi különöset a taktikával, és a hazai pályára sem lehet ezt egyértelműen fogni, bár ki tudja, lehet ennyi kellett csak. Valószínűbb azonban, hogy a játékosok egyszerűen megunták azt a gyalázatot, amit már Andorra óta el kellett viselniük és önmaguknak bizonyítva, 120 százalékon pörögve akartak végre egy jót fociznimindenki fokozott erővel tette oda magát, ennyi elánt és alázatot az Eb óta nem nagyon láthattunk a válogatottól."

Most hirtelen nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek...

A másik: mindig is ki voltam bukva a nézőtéri számokra. Ld.: index 4000 néző, NSO 10091, origo 4000 😀


#JC6
Mi ez a sok random kör a képen? Mire gondolt a túliskolázott szerző?

Már sikerült kitenyészteni direkt olyan "szurkolót", aki ilyen távból ki tudja szagolni a nem fanatikus zsoldost? 😊
Ez már annyira az alja, hogy szavakkal is nehéz körülírni, amikor a B közép köpköd az A és C szektorban lévőkre, hogy ti "b***ik" nem a kapusok fenekét nézitek 90 percen át

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Index:
"Hogy miért javult fel ennyire a magyar csapat játéka, arra nehéz egyértelmű választ adni. Leekens nem csinált semmi különöset a taktikával, és a hazai pályára sem lehet ezt egyértelműen fogni, bár ki tudja, lehet ennyi kellett csak. Valószínűbb azonban, hogy a játékosok egyszerűen megunták azt a gyalázatot, amit már Andorra óta el kellett viselniük és önmaguknak bizonyítva, 120 százalékon pörögve akartak végre egy jót fociznimindenki fokozott erővel tette oda magát, ennyi elánt és alázatot az Eb óta nem nagyon láthattunk a válogatottól."

Most hirtelen nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek...

A másik: mindig is ki voltam bukva a nézőtéri számokra. Ld.: index 4000 néző, NSO 10091, origo 4000 😀

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 988
a mai meccs margojara...mi sosem tudunk egy parazs/hajtos baratsagos meccset jatszani? nezzuk meg a nagy nemzet meccset. mindig meghalnak a palyan. szamit nekik h kikapnak -e vagy nem.


vicc, hogy a az nb1 startol a kb a leghamarabb es az nb1 ert veget a legkesobb.