Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Közben a másik pályán meglepő dolog is történt. Egy elég hosszú sorozatunk megszakadt.

Madridban csak a szokásos ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 963 — nabege2@yahoo.com
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
slowmotion
Ugyan már, CSK-t ilyenkor nem szórsz ki, főleg nem, ha a kapus az, befújsz egy 11-est 93-ban és nem viseled el a reklamást? Csak ha nem akarod...
StormST
Real, Barca, Juva akárki, rohadt dühítő, hogy nincs tekintélye a bíróknak! A csk kivételével (és azt is normálisan) oda sem lehetne menni a bíróhoz! Kéne kiosztani 4-5 sárgát, utána nem pofáznának! Sehol nincs ilyen, hogy lerohanják a bírót és hozzáérjenek!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
slowmotion
Ugyan már, CSK-t ilyenkor nem szórsz ki, főleg nem, ha a kapus az, befújsz egy 11-est 93-ban és nem viseled el a reklamást? Csak ha nem akarod...
StormST
Ne viccelj már többször meglökte a bírót, majdnem felborította. Ez hol nem piros?
Toca
Nem tudjuk mit mondott + löködte is a bírót, valszeg jogos a piros.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
slowmotion
Ugyan már, CSK-t ilyenkor nem szórsz ki, főleg nem, ha a kapus az, befújsz egy 11-est 93-ban és nem viseled el a reklamást? Csak ha nem akarod...
StormST
Ha a 63. percben van akkor ez 11-es, ha 93.-ban akkor nem?
Nomac
Szerintem egyik esetbe se állítod ki a CSK-t egy ilyen reklamálásért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Aki ez után elkezd bírózni. Az lett volna fura ha nem fúják be a 11-est.
Nomac
Azon kívül hogy nem volt szabálytalan a védő, tulajdonképpen igazad van
Jakehomer
Ha ekkora (értsd apró) test-test elleni contactra tizit adnak (nem is értem itt a reakciókat, még az is látszik h próbálja ugorva kikerülni), akkor meccsenként lehet 30-40-et fújni mindkét oldalra...
Szépen el lett adva a dolog.
Igor
Próbálta ugrova kikerülni, valóban.
De nem sikerült.
Ezért lett büntető.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 773 — Keep pounding
Én akárhányszor nézem, kb zéró kontakt van a két ember között, dobja magát mint a fürdőskurva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Remélem feldugja magának a spori az összes guriga pénzt, amit kapott a befújt tiziért.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
jó, de 0-3-ig hol voltak a Real szurkolók? 😀
shawnka
Bitch pls kommentek nagy része tőlem jött 😉
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
slowmotion
Ugyan már, CSK-t ilyenkor nem szórsz ki, főleg nem, ha a kapus az, befújsz egy 11-est 93-ban és nem viseled el a reklamást? Csak ha nem akarod...
StormST
Ne viccelj már többször meglökte a bírót, majdnem felborította. Ez hol nem piros?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
slowmotion
Ugyan már, CSK-t ilyenkor nem szórsz ki, főleg nem, ha a kapus az, befújsz egy 11-est 93-ban és nem viseled el a reklamást? Csak ha nem akarod...
StormST
kapaszkodj meg, van reklamálás és van lökdösés. az első általában sárga, a második szinte mindig piros.
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
slowmotion
Ugyan már, CSK-t ilyenkor nem szórsz ki, főleg nem, ha a kapus az, befújsz egy 11-est 93-ban és nem viseled el a reklamást? Csak ha nem akarod...
StormST
Ha a 63. percben van akkor ez 11-es, ha 93.-ban akkor nem?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Aki ez után elkezd bírózni. Az lett volna fura ha nem fúják be a 11-est.
Nomac
Azon kívül hogy nem volt szabálytalan a védő, tulajdonképpen igazad van
Jakehomer
Ha ekkora (értsd apró) test-test elleni contactra tizit adnak (nem is értem itt a reakciókat, még az is látszik h próbálja ugorva kikerülni), akkor meccsenként lehet 30-40-et fújni mindkét oldalra...
Szépen el lett adva a dolog.

PS: Buffonnak a piros viszont teljesen jogos volt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
jó, de 0-3-ig hol voltak a Real szurkolók? 😀
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
slowmotion
Ugyan már, CSK-t ilyenkor nem szórsz ki, főleg nem, ha a kapus az, befújsz egy 11-est 93-ban és nem viseled el a reklamást? Csak ha nem akarod...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Sima tizi volt sajnos. Amúgy ez a nárcisztikus barom kapott sárgát a csippendél showja miatt?
Bálesz
igen
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Sima tizi volt sajnos. Amúgy ez a nárcisztikus barom kapott sárgát a csippendél showja miatt?

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Fedezte a labdát, a védő meg elütötte ugy hogy a labdahoz hozza sem ert. Megérdemeltük volna ha kiesünk, de ha ez nem tizi akkor nem tudom mi az.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...
StormST
Buffon volt az, aki a leginkább nekiugrott, meg lökdöste.
persze ki más menjen reklamálni, mint a csk, de tényleg ha valakinek járt a piros, az ő volt.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
Real a bírok csapata 3.2.1
Toca
Miért, nem az?
Vrij6
Reálisan kérdezed ezen a meccsen ?
Nem adtak meg nekik egy gólt ami szerintem nem volt les és megkaptak egy tizit amit ha nem a 93. Percben fújnak be senki nem is gondolkozik rajta, hogy az-e.

Ettől függetlenül semennyire nem érdemeltek továbbjutást és kurvara sajnálom a Juvet és Buffont.
Ez amit itt letettek a meccsen egy terített betli volt.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
örülök, hogy sikerült halamadridékat továbbnyomni idén is a 95.percben

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az is fura volt nekem, hogy 6-an löködik egyszerre, de a CSK kapust szórja ki egyedül lappal, biztos nem volt szándékos az se...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Én nagyon tizenegyes ellenes vagyok, CR-nek már legalább 3 sárgát kiosztottam volna a sok műesés miatt, de ezt tizi volt.
Azért a FIFA kitalálhatna már valamit arra, hogy a bírót ne öljék meg ilyenkor.
Mondjuk azt nem értem Vazquez miért nem lépett a labda felé???
NB2
mert tudta, hogy ott van mögötte a védő
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 580 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Aki ez után elkezd bírózni. Az lett volna fura ha nem fúják be a 11-est.
Nomac
Azon kívül hogy nem volt szabálytalan a védő, tulajdonképpen igazad van
Jakehomer
De, az volt.
Még 11-est is kapott a támadó.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 963 — nabege2@yahoo.com
Én nagyon tizenegyes ellenes vagyok, CR-nek már legalább 3 sárgát kiosztottam volna a sok műesés miatt, de ezt tizi volt.
Azért a FIFA kitalálhatna már valamit arra, hogy a bírót ne öljék meg ilyenkor.
Mondjuk azt nem értem Vazquez miért nem lépett a labda felé???