Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
A kezdés biztató.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ettől függetlenül olyan volt már a történelemben, hogy a klub egyeztetett a szöv. kapitánnyal előzetesen, hogy egy tétnélküli meccsen ne játszon a játékosa a válogatottban ha a klubjának 2 nap múlva tétmérkőzése van. Nyílván ennek nem köteles eleget tenni, de nem biztos, hogy itt teljesen sallai a hunyó.
peach
De az csak nekem priceless, hogy "szúró fájdalmat érzett a gyomrában, .. élt a gyanú, hogy prosztatagyulladása is lehet."?
Nem vagyok orvos, de saccra vakbelet mondtam volna.. (persze lehet semmi se szúrt 😀)
Mindegy, kár minden egyes további betűért..
#JC6
a vakbél az alhasban kicsit jobb oldal felé sugároz ki, és pár egyszerű dologgal jó eséllyel lehet kizárni
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ettől függetlenül olyan volt már a történelemben, hogy a klub egyeztetett a szöv. kapitánnyal előzetesen, hogy egy tétnélküli meccsen ne játszon a játékosa a válogatottban ha a klubjának 2 nap múlva tétmérkőzése van. Nyílván ennek nem köteles eleget tenni, de nem biztos, hogy itt teljesen sallai a hunyó.
peach
De az csak nekem priceless, hogy "szúró fájdalmat érzett a gyomrában, .. élt a gyanú, hogy prosztatagyulladása is lehet."?
Nem vagyok orvos, de saccra vakbelet mondtam volna.. (persze lehet semmi se szúrt 😀)
Mindegy, kár minden egyes további betűért..
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ez sallai féle cirkusz mi?
peach
Utánpótlásba sérültet jelentett, de két nap múlva már játszott az Apoelben. Leekensnek ez persze nem tetszett, és nem hívta be. A családja szerint persze nem úgy van az.
dande
Mindenesetre megmosolyogtató, tipikus magyar sztori.
Amúgy nem tudom igaz-e, hogy az APOEL csak egy meccsre engedte haza, úgy tudom a válogatott szünet alatt nem szólhat bele egy klub, hogy mettől-meddig szerepelhet hazája válogatottjában adott játékos, két hétre szoktak elengedni spílereket. Óriási, ahogy olvasom, hogy fájt a hasa és elment dokihoz... 😀 Nem hiszem el, hogy valaki ilyet le mer nyilatkozni.

Viszont célozgatott másvalakire, aki ugyanezt megcsinálta, tökös volt a riporter, hogy rákérdezett, DB-ról van-e szó? 😀
Végre valaki ki meri mondani...

update: most nézem, hogy Jumurdzsudzsák marad a CSK.
LOL
#JC6
Ettől függetlenül olyan volt már a történelemben, hogy a klub egyeztetett a szöv. kapitánnyal előzetesen, hogy egy tétnélküli meccsen ne játszon a játékosa a válogatottban ha a klubjának 2 nap múlva tétmérkőzése van. Nyílván ennek nem köteles eleget tenni, de nem biztos, hogy itt teljesen sallai a hunyó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ez sallai féle cirkusz mi?
peach
Utánpótlásba sérültet jelentett, de két nap múlva már játszott az Apoelben. Leekensnek ez persze nem tetszett, és nem hívta be. A családja szerint persze nem úgy van az.
dande
Mindenesetre megmosolyogtató, tipikus magyar sztori.
Amúgy nem tudom igaz-e, hogy az APOEL csak egy meccsre engedte haza, úgy tudom a válogatott szünet alatt nem szólhat bele egy klub, hogy mettől-meddig szerepelhet hazája válogatottjában adott játékos, két hétre szoktak elengedni spílereket. Óriási, ahogy olvasom, hogy fájt a hasa és elment dokihoz... 😀 Nem hiszem el, hogy valaki ilyet le mer nyilatkozni.

Viszont célozgatott másvalakire, aki ugyanezt megcsinálta, tökös volt a riporter, hogy rákérdezett, DB-ról van-e szó? 😀
Végre valaki ki meri mondani...

update: most nézem, hogy Jumurdzsudzsák marad a CSK.
LOL
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
arról volt szó, hogy elmegy arról a szigetről...
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-bogdan-visszatert-a-szurkolok-a-nyakaba-varrjak-a-vereseget-2625765

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
 drive.google.com/file/d/1wimu8BaAlpjxs6A2X8wV9Ndb6fw9DMO2/view

Dárdaiék utánpótlás terve,amit félresöpörtek. Beleolvastam,és rettentő részletes és mindenre kiterjedő.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez sallai féle cirkusz mi?
peach
Utánpótlásba sérültet jelentett, de két nap múlva már játszott az Apoelben. Leekensnek ez persze nem tetszett, és nem hívta be. A családja szerint persze nem úgy van az.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ez sallai féle cirkusz mi?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Most jött velem szembe, lehet közismert, de azért rákérdezek.

Melyik nem világbajnok ország válogatottjának van legtöbb rúgott gólja a vb-ken? | 87-el mi vezetünk. |
dawyd728
kitörölhetjük vele a seggünket
Amadeus
De még 4 évig törölhetjük legalább, mert a hollandok nem fognak addig beelőzni. 😀
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Most jött velem szembe, lehet közismert, de azért rákérdezek.

Melyik nem világbajnok ország válogatottjának van legtöbb rúgott gólja a vb-ken? | 87-el mi vezetünk. |
dawyd728
kitörölhetjük vele a seggünket

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Most jött velem szembe, lehet közismert, de azért rákérdezek.

Melyik nem világbajnok ország válogatottjának van legtöbb rúgott gólja a vb-ken? | 87-el mi vezetünk. |
dawyd728
és a legkevesebb is az elmúlt 30 évben 😀
eaglesmcnabb
...és a hollandoktól legtöbb kapott ranglistán hol állunk?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Most jött velem szembe, lehet közismert, de azért rákérdezek.

Melyik nem világbajnok ország válogatottjának van legtöbb rúgott gólja a vb-ken? | 87-el mi vezetünk. |
dawyd728
és a legkevesebb is az elmúlt 30 évben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Most jött velem szembe, lehet közismert, de azért rákérdezek.

Melyik nem világbajnok ország válogatottjának van legtöbb rúgott gólja a vb-ken? | 87-el mi vezetünk. |
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sallai család már keveri a kakit.. üdv itt Leekens
kellene egy kis alázat abba a gyerekbe és egész jó kis focista lehetne..
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=E_VeV7_QtAk

nyugaton megoldották című sorozatunk újabb része.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
De szar nézni ezt a Leicester Chelseat ebben a kék szürke mezekben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Egész jó meccs lett a végére.Böde nyilatkozata megint sokatmondó volt 😀
Kenny
Tulok Pintér megint hozta a kötelezőt a végén 😀

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
75M Virgilért. Na aztakurva... Tényleg akartunk egy védőt. Minden áron.
kristóf17
nyomoronc manciti felvitte az árát.
Mikey
Nem baj, BL döntőt velünk fog játszani 😊 (nem fifa mielőtt valaki... 😊 )
kristóf17
De ugye tudod hogy nem Swanseak vannak a döntőbe meg ott a környékén? Egyik angol csapat se lesz a top4-be.
Coolearie
Hamarabb idézhetem ezt a kommentet, mint gondoltam 😊
kristóf17
Azt kellett volna írnom hogy egy angol csapat se nyeri meg a BL döntőt.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.
alatriste
2014 elődöntő Madrid - Bayern
2015 elődöntő Barca - Bayern
2017 negyeddöntő Madrid - Bayern
Kampman
Te felsoroltál 2 elődöntőt és egy olyan negyeddöntőt amit én is leírtam. Mikor külön leítam, hogy ezen szakasz, vagyis a negyeddöntőben.
Nem értem mi a mondanivalója ennek a posztnak.
alatriste
Félreértettük egymást
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Egész jó meccs lett a végére.Böde nyilatkozata megint sokatmondó volt 😀

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.
alatriste
2014 elődöntő Madrid - Bayern
2015 elődöntő Barca - Bayern
2017 negyeddöntő Madrid - Bayern
Kampman
Te felsoroltál 2 elődöntőt és egy olyan negyeddöntőt amit én is leírtam. Mikor külön leítam, hogy ezen szakasz, vagyis a negyeddöntőben.
Nem értem mi a mondanivalója ennek a posztnak.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Egy Fradi-Puskáson a pártirodában mit csinálhatnak? 😀
NB2
Ezt a viccet sajnos kb. mindegyik mennyei meccsen el lehet sütni, sőt már az NB2-ben is vannak pártrangadók
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.
alatriste
2014 elődöntő Madrid - Bayern
2015 elődöntő Barca - Bayern
2017 negyeddöntő Madrid - Bayern