Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Egy Fradi-Puskáson a pártirodában mit csinálhatnak? 😀
NB2
Ezt a viccet sajnos kb. mindegyik mennyei meccsen el lehet sütni, sőt már az NB2-ben is vannak pártrangadók
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.
alatriste
2014 elődöntő Madrid - Bayern
2015 elődöntő Barca - Bayern
2017 negyeddöntő Madrid - Bayern
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Egy Fradi-Puskáson a pártirodában mit csinálhatnak? 😀
NB2
akkora bunda ez a meccs is mint amekkora a fehérvár-balmaz volt 😀

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
Egy Fradi-Puskáson a pártirodában mit csinálhatnak? 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Liverpool - Manchester City
Coolearie
Még szerencse, hogy nem hiszek a véletlenekben.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician
A Barca, Real, Bayern hármas véletlenül nem elkerülte egymást, és egyikük se kapta meg a City-t sem? Hát ez meglepett!

Ja nem...
alatriste
A Roma meg a Sevilla szerintem esélytelen, de őszintén remélem a Liverpool meg a Juve valahogy megfingatja a másikat.
Duff
mondjuk egy pool - juve elődöntő szép 2005s utóhatás lenne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
75M Virgilért. Na aztakurva... Tényleg akartunk egy védőt. Minden áron.
kristóf17
nyomoronc manciti felvitte az árát.
Mikey
Nem baj, BL döntőt velünk fog játszani 😊 (nem fifa mielőtt valaki... 😊 )
kristóf17
De ugye tudod hogy nem Swanseak vannak a döntőbe meg ott a környékén? Egyik angol csapat se lesz a top4-be.
Coolearie
Hamarabb idézhetem ezt a kommentet, mint gondoltam 😊
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.

Hajrá Roma, Sevilla, Juve! Persze úgy se lesz belőle semmi és jöhet a dög unalmas elődöntő a három megszokott névvel + angol.
alatriste
Hát ha szerinted a Real, ManCity, Barca, Bayern elődöntős quartet (már ha összejön) nem ígér élből 5 jó meccset, akkor nem tudom miért nézel egyáltalán focit....

Az általad felsorolt 3 csapat echte munkásbrigád megspékelve 1-2 technikásabb klasszis szerű játékossal. Mitől lenne az jobb a szemnek mégis?
flzoli
Unalmas. Ahogy a Pats dominanciája is ez is.

Ennyi. Ha összejön a papírforma a 2 City meccset megnézem, de ha nem jutnak döntőbe engem már a finálé sem izgat.
alatriste
Már mint a két Pool meccsre gondoltál 😉
Amúgy nem értem miért baj ha nem kerülnek össze , úgyis mindnek a BL győzelem számít.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.

Hajrá Roma, Sevilla, Juve! Persze úgy se lesz belőle semmi és jöhet a dög unalmas elődöntő a három megszokott névvel + angol.
alatriste
Hát ha szerinted a Real, ManCity, Barca, Bayern elődöntős quartet (már ha összejön) nem ígér élből 5 jó meccset, akkor nem tudom miért nézel egyáltalán focit....

Az általad felsorolt 3 csapat echte munkásbrigád megspékelve 1-2 technikásabb klasszis szerű játékossal. Mitől lenne az jobb a szemnek mégis?
flzoli
Unalmas. Ahogy a Pats dominanciája is ez is.

Ennyi. Ha összejön a papírforma a 2 City meccset megnézem, de ha nem jutnak döntőbe engem már a finálé sem izgat.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.

Hajrá Roma, Sevilla, Juve! Persze úgy se lesz belőle semmi és jöhet a dög unalmas elődöntő a három megszokott névvel + angol.
alatriste
Hát ha szerinted a Real, ManCity, Barca, Bayern elődöntős quartet (már ha összejön) nem ígér élből 5 jó meccset, akkor nem tudom miért nézel egyáltalán focit....

Az általad felsorolt 3 csapat echte munkásbrigád megspékelve 1-2 technikásabb klasszis szerű játékossal. Mitől lenne az jobb a szemnek mégis?
flzoli
Az igazságérzetének lenne jobb.
Hogy nem a szemét, gazdag, kapitalista nagyklubok jutnak oda már megint. Pedig de.

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Mourinho sajtótájékoztatója egészen epic lett. Ez az ember tényleg elhitte magáról, hogy ő az isten. Úgy járt mint Wenger papa.
 www.skysports.com/football/news/11667/11292412/jose-mourinhos-defence-full-transcript-from-man-utd-manager
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.

Hajrá Roma, Sevilla, Juve! Persze úgy se lesz belőle semmi és jöhet a dög unalmas elődöntő a három megszokott névvel + angol.
alatriste
Hát ha szerinted a Real, ManCity, Barca, Bayern elődöntős quartet (már ha összejön) nem ígér élből 5 jó meccset, akkor nem tudom miért nézel egyáltalán focit....

Az általad felsorolt 3 csapat echte munkásbrigád megspékelve 1-2 technikásabb klasszis szerű játékossal. Mitől lenne az jobb a szemnek mégis?

több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Én már akkor elégedett leszek, ha nem egy hétre megy a csapat Barcelonába. Ettől a szezontól még a 4. hely biztosítását és a Lazio lepofozását várom, illetve zöld utat a stadion építéshez. Ha ez meg van, az kb 2001 óta a legsikeresebb szezon lenne összességében.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.

Hajrá Roma, Sevilla, Juve! Persze úgy se lesz belőle semmi és jöhet a dög unalmas elődöntő a három megszokott névvel + angol.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
A Barca, Real, Bayern hármas véletlenül nem elkerülte egymást, és egyikük se kapta meg a City-t sem? Hát ez meglepett!

Ja nem...
alatriste
A Roma meg a Sevilla szerintem esélytelen, de őszintén remélem a Liverpool meg a Juve valahogy megfingatja a másikat.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Barca, Real, Bayern hármas véletlenül nem elkerülte egymást, és egyikük se kapta meg a City-t sem? Hát ez meglepett!

Ja nem...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csak sikerült összehozni, hogy a legizmosabb 4 (Real, Bayern, Barca, City) valahogy elkerülje egymást...

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
FC Barcelona - AS Roma
Sevilla FC - FC Bayern München
Juventus - Real Madrid
Liverpool - Manchester City

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 436
Az EL 8 állva maradt csapata 8 különböző országból van.

A BL-ben csak a hagyományos angol-német-olasz-spanyol négyszög maradt meg.
Kampman
ezért is felesleges közösen indulni itt 4 (max 5) országon kívül itt másnak is, csak időhúzás az 'amatőrök' részvétele a profi ligában
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
buzi Sporting. faszér' kell túlórázni, ha egyszer rendes játékidőben le lehetne zárni az összecsapást.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Az EL 8 állva maradt csapata 8 különböző országból van.

A BL-ben csak a hagyományos angol-német-olasz-spanyol négyszög maradt meg.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Hat a spori finoman szolva sincs a helyzet magaslatan a Milan meccsen
Duff
Szégyenletes

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Hat a spori finoman szolva sincs a helyzet magaslatan a Milan meccsen
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Közben kezdünk nagyon idegbajosan játszani, ilyenkor kéne megnyugtatni a játékosokat, de ezt mondjuk pont nem nézem ki Gattusóból.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Mocskos bírók bazdmeg. Így megenni Welbeck esését. Vicc.