Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Én értem, hogy peches dolog a sérülés, de vicc, hogy valaki megsérül, a citynek már egyből igazolni kell.

6 db kezdő szintű CB van így a cityben. Azt hittem, akkora mágus ül ott a padon, hogy meg tudja oldani esetleg 5 starter CB-vel is a szezont, de úgy látszik nem. Várom, hogy a következő két hétben még lesérüljön valamelyik, aztán gyorsan legigazolják van de Ven-t még.

Poén, hogy valszeg a bajnokságot már így se fogják megnyerni.
Duff
Az a hat darab cb az ot, Alleynet ne vegyuk ide. Abbol az ot kezdo cb-bol meg harom serult jelenleg, raadasul Gvardiol a szezonban mar nem is jatszhat, de Diaz is legjobb esetben egy honap mulva terhet vissza, Stones ket eve nem hozza a formajat, serult is, es nem tudni, mikor terhet vissza. Ake amugy reg nem cb, hanem lb, es mondjuk Husanovot kezdo szintu cb-kent jellemezni az eleg barati, mert o is egy abszolut projekt jatekos. Tehat jelenleg a Citynek kb harom vagy negy cb-t kell rotalnia meg Guehivel is jo ideig, tobb mint ertheto, es tobb mint jogos ez az igazolas. Foleg, hogy a rivalis volt akkora segghulye, hogy nem fizetett ki az 55 millios gyerekert 30-35 milliot par honapja (es ezekszerint most sem), te meg ehelyett megkapod 20 millioert. Akkora ajandek, hogy ha van harom egeszseges kozephatveded, ezt meg akkor sem szabad kihagyni. Fiatal, angol, az erteke harmadaert megkaptad, raadasul meg a rivalist is megszopatod. Ez a tel igazolasa. A Liverpool meg megerdemli.

5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ami még nem volt itt
1. Az Albacete annyira nem számolt a Real ellen, hogy jelentősen belerotáltak a kezdőbe
2.  vm.tiktok.com/ZNRkmAhnM/
5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A fene, Japán lenyomott büntetőkkel, nem jött össze az elődöntő...
warr_b
Majd jövőre az U24ben.
Sixo
Jól van, örömködjél csak... A te csapatod hol tart?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A fene, Japán lenyomott büntetőkkel, nem jött össze az elődöntő...
warr_b
Majd jövőre az U24ben.

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A fene, Japán lenyomott büntetőkkel, nem jött össze az elődöntő...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Én értem, hogy peches dolog a sérülés, de vicc, hogy valaki megsérül, a citynek már egyből igazolni kell.
Duff
De ha módodban áll, akkor mondj egy valid okot, hogy ugyan miért ne igazolnál.
Őszentsége Sobri Jóska
A liverpoolnak is volt lehetősége licitálni, nekik nyáron 30+~is megérte volna, de mivel kútba esett nyáron ingyen akarták ha már lejárt a szerződése.
ozibozi
Ez oké, tudom, csak irreleváns.

A kérdésem arra irányul, hogy miért lenne vicc, amit a City a kb. végtelen olajpénzéből csinál. Miért ne ezt csinálnák ilyen anyagi háttérrel? Szerintem az lenne vicces, ha csak szívjóságból vagy nemistudommiért nem ezt és nem így tennék.

5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Én értem, hogy peches dolog a sérülés, de vicc, hogy valaki megsérül, a citynek már egyből igazolni kell.
Duff
De ha módodban áll, akkor mondj egy valid okot, hogy ugyan miért ne igazolnál.
Őszentsége Sobri Jóska
A liverpoolnak is volt lehetősége licitálni, nekik nyáron 30+~is megérte volna, de mivel kútba esett nyáron ingyen akarták ha már lejárt a szerződése.
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Én értem, hogy peches dolog a sérülés, de vicc, hogy valaki megsérül, a citynek már egyből igazolni kell.
Duff
De ha módodban áll, akkor mondj egy valid okot, hogy ugyan miért ne igazolnál.

5 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Olasz lapértesülés szerint a Ferencváros visszautasította a Bournemouth 15 millió euróra, 5,8 milliárd forintra emelt ajánlatát Tóth Alexért, pedig az Il Messaggero információja szerint ezen felül még bónuszok formájában is érkezhetett volna összeg a válogatott középpályásért.
ozibozi
Igen, biztos így volt..😃 egyik nap még 10 misit se érte el az angolok ajánlata erre hirtelen 15 millió.. hihető
remontada
Mer az olaszokkal akarnak pénzt mosni. Az több lesz mint 15 millió.
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Olasz lapértesülés szerint a Ferencváros visszautasította a Bournemouth 15 millió euróra, 5,8 milliárd forintra emelt ajánlatát Tóth Alexért, pedig az Il Messaggero információja szerint ezen felül még bónuszok formájában is érkezhetett volna összeg a válogatott középpályásért.
ozibozi
Igen, biztos így volt..😃 egyik nap még 10 misit se érte el az angolok ajánlata erre hirtelen 15 millió.. hihető
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Olasz lapértesülés szerint a Ferencváros visszautasította a Bournemouth 15 millió euróra, 5,8 milliárd forintra emelt ajánlatát Tóth Alexért, pedig az Il Messaggero információja szerint ezen felül még bónuszok formájában is érkezhetett volna összeg a válogatott középpályásért.

Szerkesztette: ozibozi
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Simán bajnok lesz a City

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mondjuk ha igaz a 300k/week fizu Guehinek akkor más csapatnak esélye sem volt.
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Én értem, hogy peches dolog a sérülés, de vicc, hogy valaki megsérül, a citynek már egyből igazolni kell.

6 db kezdő szintű CB van így a cityben. Azt hittem, akkora mágus ül ott a padon, hogy meg tudja oldani esetleg 5 starter CB-vel is a szezont, de úgy látszik nem. Várom, hogy a következő két hétben még lesérüljön valamelyik, aztán gyorsan legigazolják van de Ven-t még.

Poén, hogy valszeg a bajnokságot már így se fogják megnyerni.
Duff
Kölcsönből visszahívják Akanjit.

5 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Én értem, hogy peches dolog a sérülés, de vicc, hogy valaki megsérül, a citynek már egyből igazolni kell.

6 db kezdő szintű CB van így a cityben. Azt hittem, akkora mágus ül ott a padon, hogy meg tudja oldani esetleg 5 starter CB-vel is a szezont, de úgy látszik nem. Várom, hogy a következő két hétben még lesérüljön valamelyik, aztán gyorsan legigazolják van de Ven-t még.

Poén, hogy valszeg a bajnokságot már így se fogják megnyerni.

Szerkesztette: Duff
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ter Stegen a Gironaba tart kölcsönbe.
Glasner megerősítette, hogy nyáron tovább állt a Palaceből. Akkor igazak lesznek a MUs pletykák.

5 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Én is utalom amikor vhogy Sebők Vili kerül oda Bayern meccsre de eskü azt csinálom már jó ideje amit a trollfoci is javasolt. Atkapcsolom a felidoi beszélgetést másra …
csebi
én ezt függetelenül csinálom attól hogy kik vannak ott
az a magyar közeg aki TVbe kerül egyszerűen kabaré és nyilván azért mert ez az itthoni futtballközeg, csak felbasz hogy ennyire kókler szövegekre van igény
Negritis, a vajda
Felesleges vergődésnek gondolom én is ezt a nyílt levelet. Konkrétan mindenki ellen lehetne írni hasonlót, más más okok miatt miért nem oda való. Barca drukkerként én csak röhögök Hegyi úr ökörségein és élvezettel várom, amikor kikap a csapata. Az az évi egy Classico, amin látom a vergődését(ha nem kapcsolok el a szünetben) az megmosolygtat inkább, hogy csak azért is tolja a faszságokat. Ez egy tipikus jelenség a mai világban, hogy mindenért vonyít mindenki. Ez meg az nem tetszik. Az élet legnagyobb problémái, hogy mára egy kissé szenilissé váló egykori remek szakemberbe állunk bele értelmetlen dolgok miatt, mintha ettől lenne olcsóbb a kenyér.
remontada
ácsi, de nem a Spottv adja a spanyol bajnokikat 😊
NB2
Hát és ezt ki állította? Kupát ők adják, ott évi 1 Classico maximum, azt ki lehet bírni. Így pláne értelmetlen hiszti.
remontada
oké, de látod most sem lesz, szóval simán lehet, hogy 2-3 év per Classico
(és igen, ennyit simán ki lehetne bírni)
NB2
alapbol beszelgetnek a blrol es ott is elojohet a real vs barsza
5 hónapja
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Én is utalom amikor vhogy Sebők Vili kerül oda Bayern meccsre de eskü azt csinálom már jó ideje amit a trollfoci is javasolt. Atkapcsolom a felidoi beszélgetést másra …
csebi
én ezt függetelenül csinálom attól hogy kik vannak ott
az a magyar közeg aki TVbe kerül egyszerűen kabaré és nyilván azért mert ez az itthoni futtballközeg, csak felbasz hogy ennyire kókler szövegekre van igény
Negritis, a vajda
Felesleges vergődésnek gondolom én is ezt a nyílt levelet. Konkrétan mindenki ellen lehetne írni hasonlót, más más okok miatt miért nem oda való. Barca drukkerként én csak röhögök Hegyi úr ökörségein és élvezettel várom, amikor kikap a csapata. Az az évi egy Classico, amin látom a vergődését(ha nem kapcsolok el a szünetben) az megmosolygtat inkább, hogy csak azért is tolja a faszságokat. Ez egy tipikus jelenség a mai világban, hogy mindenért vonyít mindenki. Ez meg az nem tetszik. Az élet legnagyobb problémái, hogy mára egy kissé szenilissé váló egykori remek szakemberbe állunk bele értelmetlen dolgok miatt, mintha ettől lenne olcsóbb a kenyér.
remontada
ácsi, de nem a Spottv adja a spanyol bajnokikat 😊
NB2
Hát és ezt ki állította? Kupát ők adják, ott évi 1 Classico maximum, azt ki lehet bírni. Így pláne értelmetlen hiszti.
remontada
oké, de látod most sem lesz, szóval simán lehet, hogy 2-3 év per Classico
(és igen, ennyit simán ki lehetne bírni)
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Én is utalom amikor vhogy Sebők Vili kerül oda Bayern meccsre de eskü azt csinálom már jó ideje amit a trollfoci is javasolt. Atkapcsolom a felidoi beszélgetést másra …
csebi
én ezt függetelenül csinálom attól hogy kik vannak ott
az a magyar közeg aki TVbe kerül egyszerűen kabaré és nyilván azért mert ez az itthoni futtballközeg, csak felbasz hogy ennyire kókler szövegekre van igény
Negritis, a vajda
Felesleges vergődésnek gondolom én is ezt a nyílt levelet. Konkrétan mindenki ellen lehetne írni hasonlót, más más okok miatt miért nem oda való. Barca drukkerként én csak röhögök Hegyi úr ökörségein és élvezettel várom, amikor kikap a csapata. Az az évi egy Classico, amin látom a vergődését(ha nem kapcsolok el a szünetben) az megmosolygtat inkább, hogy csak azért is tolja a faszságokat. Ez egy tipikus jelenség a mai világban, hogy mindenért vonyít mindenki. Ez meg az nem tetszik. Az élet legnagyobb problémái, hogy mára egy kissé szenilissé váló egykori remek szakemberbe állunk bele értelmetlen dolgok miatt, mintha ettől lenne olcsóbb a kenyér.
remontada
ácsi, de nem a Spottv adja a spanyol bajnokikat 😊
NB2
Hát és ezt ki állította? Kupát ők adják, ott évi 1 Classico maximum, azt ki lehet bírni. Így pláne értelmetlen hiszti.
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 www.nemzetisport.hu/legiosok/2026/01/csoboth-feljelenti-a-klubjat-a-fifa-nal-tavozik-torokorszagbol

5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A Guehi 20 milió font leginkább a bankrabláshoz áll közel.
Mondjuk ez a többi klub "dicsérete"

Meg nyilván Guehinek durrantottak egy komoly fizut, meg az aláírás pénz is magas volt.

Szerkesztette: zacknorb
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Guéhi menni City 20 millióért, herewego.

Ezt azért sokáig fogom emészteni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Guehi ->City HVG

5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hegyi Ivánnal mi a helyzet?
Én pl.: a Real Madridot rühellem amióta élek, akkor én sem vehetnék részt Barcelona meccs közvetítésben???

Hegyi Iván, aki hosszú évek óta dolgozik a csatornánál szakértőként, nyíltan a Real Madrid szurkolója. A Barca-szimpatizánsok szerint Hegyi véleménye azonban rendszeresen torzítja az elemzéseket, és nem tükrözi a katalán klubhoz illő elismerést, így a műsor élvezhetősége csorbul. Az eurobarca.hu szerkesztősége a levélben hangsúlyozta, hogy nem egyedi eset miatt fordulnak a csatornához, hanem hosszabb ideje kialakult, állandósult problémáról van szó.

„A Hegyi Iván által betöltött szakértői szerep hosszabb ideje visszatérő, rendszerszintű elégedetlenséget vált ki a magyarországi Barcelona-szurkolók körében” – írták. A levelet több hazai Barca-közösség, köztük a futballcsapat által is hivatalosan elismert Penya Blaugrana Budapest is aláírta.

A nyílt levélre rövidesen a Sport TV is reagált, kiemelve, hogy tisztelik a szurkolók véleményét, de Hegyi Iván szakmai tapasztalatát és elemzéseit minden mérkőzésen értékesnek tartják.

„Előfordulhat, hogy Iván egyes gondolatai nem mindig Barca-kompatibilisek, és most a Szuperkupa-döntőn valóban hallhattunk ilyeneket, de meggyőződésünk, hogy a szakmai meglátásai minden mérkőzésen aranyat érnek” – írták, hozzátéve, minden szakértőjüknek van kedvenc csapata, amit senki sem titkol, és remélik, velük tartanak a soron következő meccsek alkalmával is.

danyly
mi olyat mondott ami tolerálhatatlan volt a Barca szurkolóknak? (nem láttam a meccset)
ervinator
Nem tudom, de Barca szurkolókènt mondom nincs jobb dolguk, mint ezzel foglalkozni, szánalom 3.
0 ne hallgassák...kellene egy kèt lövèszárki kikèpzès ès mindjárt nem lenne bajuk 🤷🤦

Szerkesztette: dande2
5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Vashash
zacknorb
Azok az überokos üzbégek...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"