Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ANK elődöntő, Marokkó - Nigéria

Büntetőpárbajban a nigériai lövésnél a kapus teljesen elment még a lövés előtt a saját baloldalára, erre a rúgó mégis odarúgja az ő oldalára, de egy picit azért középre irányítva, úgyhogy a kapus majdnem a kapufától ugrik vissza, hogy 1 kézzel kivédje 😀

Aki teheti, nézze vissza, ilyet még nem láttam.
Kampman
Szerintem az Afrika kupa a tökéletes leképeződése mindannak, ami rossz a globalizációban és ennek folyományaként a mai futballban. Vagy 20-30 éve is ennyire nézhetetlenül borzalmas volt az összes meccs és csak a különlegessége tette érdekessé?
r.baggio
Igen. Meg Vitár Robi bácsi feledhetetlen kommentálása 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
ANK elődöntő, Marokkó - Nigéria

Büntetőpárbajban a nigériai lövésnél a kapus teljesen elment még a lövés előtt a saját baloldalára, erre a rúgó mégis odarúgja az ő oldalára, de egy picit azért középre irányítva, úgyhogy a kapus majdnem a kapufától ugrik vissza, hogy 1 kézzel kivédje 😀

Aki teheti, nézze vissza, ilyet még nem láttam.
Kampman
Szerintem az Afrika kupa a tökéletes leképeződése mindannak, ami rossz a globalizációban és ennek folyományaként a mai futballban. Vagy 20-30 éve is ennyire nézhetetlenül borzalmas volt az összes meccs és csak a különlegessége tette érdekessé?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Jeftének a mai duplája előtt sokkal is voltak kalandjai
 www.facebook.com/share/16jL56CvTZ/
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
amúgy perez most kicsit ugyanabba a hibába esik kicsit mint a galaktikus érában, hogy kitalálja mely sztárok kellenek neki, de ész nélkül szerzi be őket aztán leszarja azt hogy az edző mit akar vagy hogy mi lenne jó a csapat játékára

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
ANK elődöntő, Marokkó - Nigéria

Büntetőpárbajban a nigériai lövésnél a kapus teljesen elment még a lövés előtt a saját baloldalára, erre a rúgó mégis odarúgja az ő oldalára, de egy picit azért középre irányítva, úgyhogy a kapus majdnem a kapufától ugrik vissza, hogy 1 kézzel kivédje 😀

Aki teheti, nézze vissza, ilyet még nem láttam.
5 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Nem tudom mikor volt a Real utoljára bl top3 favorit, de nem mostanában az tuti.
rob3r7o
Hány BL-t nyertek az utóbbi 12 évben? Hatot talán.
Kampman
Az en olvasatomban a top3 favorit az, akiket szezon előtt előzetesen győzelemre esélyesnek tartanak.

Attól, h nyertek nem voltak favoritok a szezon elején.
rob3r7o
Ugyan-már, Ancelotti alatt végig keveset fizettek a fogadóirodák, nem volt 4-5 csapat aki kevesebbet fizetett. Akkor csak Top favorit volt. Főleg a BL-ben. A fogadóirodák nem szimpátia alapján ítélnek mint a szurkolók meg a haterek.
ozibozi
Ok, akkor minden évben top favoritok voltak.

A kommentem érdemi részen nem változtat.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Nem tudom mikor volt a Real utoljára bl top3 favorit, de nem mostanában az tuti.
rob3r7o
Hány BL-t nyertek az utóbbi 12 évben? Hatot talán.
Kampman
Az en olvasatomban a top3 favorit az, akiket szezon előtt előzetesen győzelemre esélyesnek tartanak.

Attól, h nyertek nem voltak favoritok a szezon elején.
rob3r7o
Ugyan-már, Ancelotti alatt végig keveset fizettek a fogadóirodák, nem volt 4-5 csapat aki kevesebbet fizetett. Akkor csak Top favorit volt. Főleg a BL-ben. A fogadóirodák nem szimpátia alapján ítélnek mint a szurkolók meg a haterek.
5 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Nem tudom mikor volt a Real utoljára bl top3 favorit, de nem mostanában az tuti.
rob3r7o
Hány BL-t nyertek az utóbbi 12 évben? Hatot talán.
Kampman
Az en olvasatomban a top3 favorit az, akiket szezon előtt előzetesen győzelemre esélyesnek tartanak.

Attól, h nyertek nem voltak favoritok a szezon elején.

Szerkesztette: rob3r7o

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nem tudom mikor volt a Real utoljára bl top3 favorit, de nem mostanában az tuti.
rob3r7o
Hány BL-t nyertek az utóbbi 12 évben? Hatot talán.
5 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Vinicius az mb2-esek ellen sem tud egy párharcot se megnyerni, komoly xD.
Ezek annyira sem érdemesek hogy felbassza az ember magát rajtuk, pedig a mezei szurkoló megteszi, nem érdemlik meg, láthatóan le se szarják, egyet alszanak, PS-eznek egyet otthon, azt minden megy tovább. Egyedül gülert baszta fel a vereség, csak szerencsétlen olyan erőtlen mint a lepkefing.
eaglesmcnabb
Egyre inkább az az érzésem, hogy amíg Perez nem megy nyugdíjba és egy új elnök nem pucolja ki a hazát teljesen, nem nagyon lesz előrelépés.

Sajnos elment az idő az öreg mellett, ez az állandó mindenkivel való hadakozas szerintem az agyára ment már.
rob3r7o
Bocsi, de mi az előrelépés?
Minden évben BL top3 favorit status és bajnoki harc, meg all time top1 klub?
zacknorb
Nem tudom mikor volt a Real utoljára bl top3 favorit, de nem mostanában az tuti. A bajnoki harc meg Spanyolországban hatalmas eredmény, bár a tavalyit nehéz volt harcnak nevezni és az idei sem néz ki jobbnak.

Emellett hatalmas lyukak vannak a keretben, tizen x éve nincs sportigazgató, nincs rendes keretepites, hanem adhoc igazolások attól függően, h Pereznek éppen ki tetszik meg. A Modric/Kroos fele öregek az elmúlt évekig ugyan ezt elfedtek, de most h már egyik sincs gyönyörűen kijön, h milyen hiányosságok vannak.

És akkor az állandó hadakozasrol a birok, a liga, az UEFA ellen meg nem is beszéltünk, ami ugyancsak nincs éppen jó hatással a csapatra. Szóval en látok teret az előrelépésre bőven.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Vinicius az mb2-esek ellen sem tud egy párharcot se megnyerni, komoly xD.
Ezek annyira sem érdemesek hogy felbassza az ember magát rajtuk, pedig a mezei szurkoló megteszi, nem érdemlik meg, láthatóan le se szarják, egyet alszanak, PS-eznek egyet otthon, azt minden megy tovább. Egyedül gülert baszta fel a vereség, csak szerencsétlen olyan erőtlen mint a lepkefing.
eaglesmcnabb
Egyre inkább az az érzésem, hogy amíg Perez nem megy nyugdíjba és egy új elnök nem pucolja ki a hazát teljesen, nem nagyon lesz előrelépés.

Sajnos elment az idő az öreg mellett, ez az állandó mindenkivel való hadakozas szerintem az agyára ment már.
rob3r7o
Pont ugyanezt írta tesóm, amíg Perez itt van sohasem leszünk tényezők. Van benne valami. Szerintem se.

Már az aranylabda gálán nem megjelenéssel elásta magát, és főleg a Madridot, de azóta kb. folyamatos lejtmenet az öreg, ha valamiről nyilatkozik, az kb csak árt mint használ. Ezen javíthatott volna a Xabi kinevezéssel, de inkább rontott rajta többszrösen a kirúgással...
Én azt a részét megértem (bár nem értek vele egyet, de elfogadom a motivációját), hogy egy gátlástalan pénzéhes geci, mert el kell ismerni hogy piszok jó üzletember. De azt, hogy mit lát ebben a nyomorult Viniben, és legfőképpen mi a tosznak védi tűzön-vízen át, bárkivel szemben azt egyszerűen nem tudom megérteni és elfogadni. Mert Vinicius teljesítménye az zéró 20/19 meccsen, ráadásul baszik az egészre, sétálgat állandóan, ha nála van a labda teljesen öncélú... Még ha lenne marketingértéke mint anno Neymarnak, de az sincs, az anyukáján kívül szerintem nem kedveli senki, emellett idegileg labilis, emberileg zokni, agyilag méginkább.
Szóval nem értem, hogy lehet ennyire vakon Perez, de kurvarossz kombináció, hogy ez még a hatalmával párosul.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wow (csak nehogy mi is holnap, szóval csak óvatosan 😏...)
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Vinicius az mb2-esek ellen sem tud egy párharcot se megnyerni, komoly xD.
Ezek annyira sem érdemesek hogy felbassza az ember magát rajtuk, pedig a mezei szurkoló megteszi, nem érdemlik meg, láthatóan le se szarják, egyet alszanak, PS-eznek egyet otthon, azt minden megy tovább. Egyedül gülert baszta fel a vereség, csak szerencsétlen olyan erőtlen mint a lepkefing.
eaglesmcnabb
Egyre inkább az az érzésem, hogy amíg Perez nem megy nyugdíjba és egy új elnök nem pucolja ki a hazát teljesen, nem nagyon lesz előrelépés.

Sajnos elment az idő az öreg mellett, ez az állandó mindenkivel való hadakozas szerintem az agyára ment már.
rob3r7o
Bocsi, de mi az előrelépés?
Minden évben BL top3 favorit status és bajnoki harc, meg all time top1 klub?
5 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Vinicius az mb2-esek ellen sem tud egy párharcot se megnyerni, komoly xD.
Ezek annyira sem érdemesek hogy felbassza az ember magát rajtuk, pedig a mezei szurkoló megteszi, nem érdemlik meg, láthatóan le se szarják, egyet alszanak, PS-eznek egyet otthon, azt minden megy tovább. Egyedül gülert baszta fel a vereség, csak szerencsétlen olyan erőtlen mint a lepkefing.
eaglesmcnabb
Egyre inkább az az érzésem, hogy amíg Perez nem megy nyugdíjba és egy új elnök nem pucolja ki a hazát teljesen, nem nagyon lesz előrelépés.

Sajnos elment az idő az öreg mellett, ez az állandó mindenkivel való hadakozas szerintem az agyára ment már.
rob3r7o
Nem ertem Perez mit lat bele ennyire Viniciusba.
5 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vinicius az mb2-esek ellen sem tud egy párharcot se megnyerni, komoly xD.
Ezek annyira sem érdemesek hogy felbassza az ember magát rajtuk, pedig a mezei szurkoló megteszi, nem érdemlik meg, láthatóan le se szarják, egyet alszanak, PS-eznek egyet otthon, azt minden megy tovább. Egyedül gülert baszta fel a vereség, csak szerencsétlen olyan erőtlen mint a lepkefing.
eaglesmcnabb
Egyre inkább az az érzésem, hogy amíg Perez nem megy nyugdíjba és egy új elnök nem pucolja ki a hazát teljesen, nem nagyon lesz előrelépés.

Sajnos elment az idő az öreg mellett, ez az állandó mindenkivel való hadakozas szerintem az agyára ment már.
rob3r7o
Calderon in we trust!

5 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Vinicius az mb2-esek ellen sem tud egy párharcot se megnyerni, komoly xD.
Ezek annyira sem érdemesek hogy felbassza az ember magát rajtuk, pedig a mezei szurkoló megteszi, nem érdemlik meg, láthatóan le se szarják, egyet alszanak, PS-eznek egyet otthon, azt minden megy tovább. Egyedül gülert baszta fel a vereség, csak szerencsétlen olyan erőtlen mint a lepkefing.
eaglesmcnabb
Egyre inkább az az érzésem, hogy amíg Perez nem megy nyugdíjba és egy új elnök nem pucolja ki a hazát teljesen, nem nagyon lesz előrelépés.

Sajnos elment az idő az öreg mellett, ez az állandó mindenkivel való hadakozas szerintem az agyára ment már.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Rossz nézni mennyi suttyo jatekos van a Realban.
rob3r7o
mikor nem volt az?
Negritis, a vajda
Tudom, tudom. Realban mindig mindenki suttyo volt, és mindegyik bl győzelmük csalás volt.

Nem tudom mi értelme mindig lefutni ezeket a köröket.
rob3r7o
nem ezt mondom, csak hogy mindig megvoltak a házi hentesek az elmúlt 30 évbe mióta nézem őket
nyilván a Pepe-Ramos duó kiemelkedő volt 10+ évig ebben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Rossz nézni mennyi suttyo jatekos van a Realban.
rob3r7o
mikor nem volt az?
Negritis, a vajda
Tudom, tudom. Realban mindig mindenki suttyo volt, és mindegyik bl győzelmük csalás volt.

Nem tudom mi értelme mindig lefutni ezeket a köröket.
rob3r7o
Most a pitiáner proliság részét leszamítva sajnos ez tényleg egy suttyó keret, tele antipatikus gyökérrel.

5 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Vinicius az mb2-esek ellen sem tud egy párharcot se megnyerni, komoly xD.
Ezek annyira sem érdemesek hogy felbassza az ember magát rajtuk, pedig a mezei szurkoló megteszi, nem érdemlik meg, láthatóan le se szarják, egyet alszanak, PS-eznek egyet otthon, azt minden megy tovább. Egyedül gülert baszta fel a vereség, csak szerencsétlen olyan erőtlen mint a lepkefing.

kár hogy 9-es oddsra nem raktam, na midnegy majd a kövi bajnokit.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Perez az új stadionnal kellet volna átadja a stafétát. Így el fogják kergetni kb a sok koklerrel együtt.

A sok insta focista meg remélem örömmel nézi a bankszámláját

5 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Az élet írja a legjobb forgatókönyveket...
Elég hamar kiderült, hogy nem igazán XA volt ott a probléma...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
5 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Rossz nézni mennyi suttyo jatekos van a Realban.
rob3r7o
mikor nem volt az?
Negritis, a vajda
Tudom, tudom. Realban mindig mindenki suttyo volt, és mindegyik bl győzelmük csalás volt.

Nem tudom mi értelme mindig lefutni ezeket a köröket.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Amúgy a meccs előtt Realosok küldtek Discordon egy képet, hogy az official poszt alatt csak ilyen #ViniOUT #PerezOUT kommentek voltak.
Nem tudom, mennyire van ez, de ez komoly.
Mondjuk én 1 madridistától sem olvastam nem kiakadó kommentet.
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
32 évesen duplázni a Madrid ellen. Soha nem fogja elfelejteni
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Rossz nézni mennyi suttyo jatekos van a Realban.
rob3r7o
mikor nem volt az?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!