Soccer
41 feliratkozó
5 hónapja
És ami a legfontosabb, az egyetlen hiteles arc, aki az Union igazolasait is lehozza. 😉 pl most h Zeno van den Bosch nyáron ingyen érkezik Antwerpenbol.De Plettenberg az egyik legszavahihetobb nemet ujsagiro, ha o azt allitja, Klopp elgondolkozna, az velhetoen igy is van, es kapott valami olyan infot, hogy persze, egy megfontolast meger Kloppnak is a dolog, hiszen a Real a Real, nem veszithet, barmikor mondhat nemet. Ekepp nem is lenne esszeru, ha nem is gondolna at. Azert a Real, Barca kettos ket olyan klub, ami sok edzo szamara is regi alom, nem csak a jatekosoknak.bizony, en is altalaban akkor kapom fel Bayern kapcsan vmi pletykara, hogy ha o is legalabb felig megerositi. ritka az ilyen jol informalt ujsagiro, aki nem mindent kiforgat a kattintas miatt
Stez
csebi
Ja és ha már Union, Baumgart-al szerzodest hosszabbított a csapat. Jó döntés.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
amugy Klopp kapcsan nem nagyon lattam azt az alapveto kerdest, hogy az o rendszereben majd Mbappé fog pressingelni? tenyleg, bki ezt elhiszi?raadasul ne felejtsuk el, hogy az edzesek intenzitasa is mas. Ancelottirol tartja magat az a Bayern tortenet, hogy annyira lagymatag edzest tartott Carlo papa meg a fia, hogy minden jatekos kulon privat edzest tartott, hogy formaban maradjon. Robben meg is fogalmazta, hogy a fianak (aki akkor 10 korul volt) kemenyebb, hajtosabb edzesei voltak ...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Persze, ebben igazad van. Csak Kloppbol peldaul kinezem azt is, hogy konkret feltetelekkel megy Perezhez, aminek reszet kepezne a keret is, ha o valakit nem akar itt latni, akkor garanciat ker az eladasra. Gondolok itt peldaul Viniciusra.Ez így nyilván teljesen érthető is, de az a mondata, hogy valami nagyon nincs rendben Madridban, nekem sokat mondó. Kétlem, hogy ilyen helyre akarna menni. Tudom, a Real kispadja minden másnál nagyobb eredmény, de szerintem Klopp pont nem vágyik káoszra és arra hogy a játékosokat rá kelljen vennie egyáltalán már arra is, hogy eddzenek. Persze ez csak feltételezés.Valojaban nem mondta el. Azt mondta, hogy senki sem kereste a Realtol, es sokan osszeboronaljak a Madriddal, megy a pletyka, de ehhez neki semmi koze, valosagalapja nincs. Azt mondta, hogy furcsa latni, hogyan rendezodik at az edzoi szakma, de amugy kivulrol nem rossz dolog figyelni igy, hogy jo helyen van.Ne zavarjon senkit hogy Alonso kirúgása-lemondása után saját maga írta le hogy nem érdekli a dolog. 😊Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni.BREAKING: Jürgen Kloppot komolyan vonzza a Real Madrid.
Adok neki 2-3 hónapot.
KeyG
Ha a nyáron megkeresnék, komolyan elgondolkodna azon, hogy visszatérjen az edzői pályára a Bernabéuban.
@Plettigoal
ozibozi
Mikey
De egy szoval sem mondta, hogy ha nyaron megkeresi a Real, akkor nem fogja erdekelni, igazabol csak tett egy utalast arra, hogy ha most le kene ulnie a kispadra, nem tenne. De ezt sem mondta el, csak utalt ra.
Plettenberg viszont azt irja, hogy majd ha a nyaron keresne a Madrid, akkor elgondolkozna rajta. Nem elvallalna, csak elgondolkozna rajta. Ami egyebkent egy ilyen klub eseteben teljesen ertheto, maximum ugy dont, nem kell ez neki es nemet mond.
De Plettenberg az egyik legszavahihetobb nemet ujsagiro, ha o azt allitja, Klopp elgondolkozna, az velhetoen igy is van, es kapott valami olyan infot, hogy persze, egy megfontolast meger Kloppnak is a dolog, hiszen a Real a Real, nem veszithet, barmikor mondhat nemet. Ekepp nem is lenne esszeru, ha nem is gondolna at. Azert a Real, Barca kettos ket olyan klub, ami sok edzo szamara is regi alom, nem csak a jatekosoknak.
Stez
Mikey
Egyebkent Xabit azert buktattak meg a jatekosok, mert hulyek voltak a taktikajahoz, es mivel Xabi emiatt beoltotta oket, besertodtek ra. O meg fiatal, Klopp nem az, tapasztalt, neki az egyik erossege a pedagogia, ugyhogy nem biztos, hogy azert, mert Xabi mellett hulyek voltak paran, Klopp mellett is azok lennenek. Masreszt, Klopp rendszere tamadasban egyebkent letisztultabb, mint Alonsoe volt, ekepp szerintem kevesbe lenne problema a jatekosoknal is, hogy megertsek. Mint ahogy ugye voltak kivetelezettek, lasd Szalaht, akinek nem kellett vedekeznie sem, es nagyobb szabadsagot kapott - a Realnal ezt a szerepet pont betoltheti Vinicius akar, ha Klopp akarja.
Ugye ne feledjuk el azt sem, hogy Klopp azert hires arrol, hogy erzi es tudja, milyen tipusu jatekos kell a rendszerebe, az sem erdeli, ha az illeto nem sztar, nincs is neve, nem ismerik.
Illetve ha most jon Arbeloa, aki gegenpressinget akar jatszatni, ott Klopp is kap egy kepet kulso szemlelokent arra, hogy ki alkalmas egy hasonlo stilusra es ki nem, ki hogyan hasznalhato es kiben mit lat.
5 hónapja
meghallgattam mégegyszer és ezek a szavai jelen pillanatban:Ez így nyilván teljesen érthető is, de az a mondata, hogy valami nagyon nincs rendben Madridban, nekem sokat mondó. Kétlem, hogy ilyen helyre akarna menni. Tudom, a Real kispadja minden másnál nagyobb eredmény, de szerintem Klopp pont nem vágyik káoszra és arra hogy a játékosokat rá kelljen vennie egyáltalán már arra is, hogy eddzenek. Persze ez csak feltételezés.Valojaban nem mondta el. Azt mondta, hogy senki sem kereste a Realtol, es sokan osszeboronaljak a Madriddal, megy a pletyka, de ehhez neki semmi koze, valosagalapja nincs. Azt mondta, hogy furcsa latni, hogyan rendezodik at az edzoi szakma, de amugy kivulrol nem rossz dolog figyelni igy, hogy jo helyen van.Ne zavarjon senkit hogy Alonso kirúgása-lemondása után saját maga írta le hogy nem érdekli a dolog. 😊Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni.BREAKING: Jürgen Kloppot komolyan vonzza a Real Madrid.
Adok neki 2-3 hónapot.
KeyG
Ha a nyáron megkeresnék, komolyan elgondolkodna azon, hogy visszatérjen az edzői pályára a Bernabéuban.
@Plettigoal
ozibozi
Mikey
De egy szoval sem mondta, hogy ha nyaron megkeresi a Real, akkor nem fogja erdekelni, igazabol csak tett egy utalast arra, hogy ha most le kene ulnie a kispadra, nem tenne. De ezt sem mondta el, csak utalt ra.
Plettenberg viszont azt irja, hogy majd ha a nyaron keresne a Madrid, akkor elgondolkozna rajta. Nem elvallalna, csak elgondolkozna rajta. Ami egyebkent egy ilyen klub eseteben teljesen ertheto, maximum ugy dont, nem kell ez neki es nemet mond.
De Plettenberg az egyik legszavahihetobb nemet ujsagiro, ha o azt allitja, Klopp elgondolkozna, az velhetoen igy is van, es kapott valami olyan infot, hogy persze, egy megfontolast meger Kloppnak is a dolog, hiszen a Real a Real, nem veszithet, barmikor mondhat nemet. Ekepp nem is lenne esszeru, ha nem is gondolna at. Azert a Real, Barca kettos ket olyan klub, ami sok edzo szamara is regi alom, nem csak a jatekosoknak.
Stez
Mikey
"Hat mit mir gar nichts zu tun und hat auch nichts bei mir ausgelöst"- ergo nem foglalkoztatja és jelen pillanatban nem is mozgatja. Valamint pár ember írt neki ( de a Real nem kereste), akiknek csak különféle emoji-kat küldött...
Szerkesztette: Toto21
5 hónapja
De Plettenberg az egyik legszavahihetobb nemet ujsagiro, ha o azt allitja, Klopp elgondolkozna, az velhetoen igy is van, es kapott valami olyan infot, hogy persze, egy megfontolast meger Kloppnak is a dolog, hiszen a Real a Real, nem veszithet, barmikor mondhat nemet. Ekepp nem is lenne esszeru, ha nem is gondolna at. Azert a Real, Barca kettos ket olyan klub, ami sok edzo szamara is regi alom, nem csak a jatekosoknak.bizony, en is altalaban akkor kapom fel Bayern kapcsan vmi pletykara, hogy ha o is legalabb felig megerositi. ritka az ilyen jol informalt ujsagiro, aki nem mindent kiforgat a kattintas miatt
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Ez így nyilván teljesen érthető is, de az a mondata, hogy valami nagyon nincs rendben Madridban, nekem sokat mondó. Kétlem, hogy ilyen helyre akarna menni. Tudom, a Real kispadja minden másnál nagyobb eredmény, de szerintem Klopp pont nem vágyik káoszra és arra hogy a játékosokat rá kelljen vennie egyáltalán már arra is, hogy eddzenek. Persze ez csak feltételezés.Valojaban nem mondta el. Azt mondta, hogy senki sem kereste a Realtol, es sokan osszeboronaljak a Madriddal, megy a pletyka, de ehhez neki semmi koze, valosagalapja nincs. Azt mondta, hogy furcsa latni, hogyan rendezodik at az edzoi szakma, de amugy kivulrol nem rossz dolog figyelni igy, hogy jo helyen van.Ne zavarjon senkit hogy Alonso kirúgása-lemondása után saját maga írta le hogy nem érdekli a dolog. 😊Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni.BREAKING: Jürgen Kloppot komolyan vonzza a Real Madrid.
Adok neki 2-3 hónapot.
KeyG
Ha a nyáron megkeresnék, komolyan elgondolkodna azon, hogy visszatérjen az edzői pályára a Bernabéuban.
@Plettigoal
ozibozi
Mikey
De egy szoval sem mondta, hogy ha nyaron megkeresi a Real, akkor nem fogja erdekelni, igazabol csak tett egy utalast arra, hogy ha most le kene ulnie a kispadra, nem tenne. De ezt sem mondta el, csak utalt ra.
Plettenberg viszont azt irja, hogy majd ha a nyaron keresne a Madrid, akkor elgondolkozna rajta. Nem elvallalna, csak elgondolkozna rajta. Ami egyebkent egy ilyen klub eseteben teljesen ertheto, maximum ugy dont, nem kell ez neki es nemet mond.
De Plettenberg az egyik legszavahihetobb nemet ujsagiro, ha o azt allitja, Klopp elgondolkozna, az velhetoen igy is van, es kapott valami olyan infot, hogy persze, egy megfontolast meger Kloppnak is a dolog, hiszen a Real a Real, nem veszithet, barmikor mondhat nemet. Ekepp nem is lenne esszeru, ha nem is gondolna at. Azert a Real, Barca kettos ket olyan klub, ami sok edzo szamara is regi alom, nem csak a jatekosoknak.
Stez
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Valojaban nem mondta el. Azt mondta, hogy senki sem kereste a Realtol, es sokan osszeboronaljak a Madriddal, megy a pletyka, de ehhez neki semmi koze, valosagalapja nincs. Azt mondta, hogy furcsa latni, hogyan rendezodik at az edzoi szakma, de amugy kivulrol nem rossz dolog figyelni igy, hogy jo helyen van.Ne zavarjon senkit hogy Alonso kirúgása-lemondása után saját maga írta le hogy nem érdekli a dolog. 😊Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni.BREAKING: Jürgen Kloppot komolyan vonzza a Real Madrid.
Adok neki 2-3 hónapot.
KeyG
Ha a nyáron megkeresnék, komolyan elgondolkodna azon, hogy visszatérjen az edzői pályára a Bernabéuban.
@Plettigoal
ozibozi
Mikey
De egy szoval sem mondta, hogy ha nyaron megkeresi a Real, akkor nem fogja erdekelni, igazabol csak tett egy utalast arra, hogy ha most le kene ulnie a kispadra, nem tenne. De ezt sem mondta el, csak utalt ra.
Plettenberg viszont azt irja, hogy majd ha a nyaron keresne a Madrid, akkor elgondolkozna rajta. Nem elvallalna, csak elgondolkozna rajta. Ami egyebkent egy ilyen klub eseteben teljesen ertheto, maximum ugy dont, nem kell ez neki es nemet mond.
De Plettenberg az egyik legszavahihetobb nemet ujsagiro, ha o azt allitja, Klopp elgondolkozna, az velhetoen igy is van, es kapott valami olyan infot, hogy persze, egy megfontolast meger Kloppnak is a dolog, hiszen a Real a Real, nem veszithet, barmikor mondhat nemet. Ekepp nem is lenne esszeru, ha nem is gondolna at. Azert a Real, Barca kettos ket olyan klub, ami sok edzo szamara is regi alom, nem csak a jatekosoknak.
5 hónapja
Érdekes a Barcásokat Harsányi Levente egyszer nem zavarta, tele van az FB a sírásukkal.Az a Realosokat zavarta
KeyG
5 hónapja
Xabi Alonsohoz közel álló források három játékost neveztek meg, akik nem voltak hajlandók elfogadni az elképzeléseit: Vinícius Jr.-t, Jude Bellinghamet és Fede Valverdét.Mondjuk Valverdèn meglepődöm, ő normális palinak tűnik, nem mellesleg nagyon jó játékos...
Bellingham vonakodott elfogadni az edző vízióját, de Vinícius Jr.-ral ellentétben ez nem zajlott le a nyilvánosság előtt”
Forrásmegjelölések: @Rodra10_97, @ESPN
ozibozi
5 hónapja
Xabi Alonsohoz közel álló források három játékost neveztek meg, akik nem voltak hajlandók elfogadni az elképzeléseit: Vinícius Jr.-t, Jude Bellinghamet és Fede Valverdét.Bellingham vonakodott elfogadni az edző vízióját, de Vinícius Jr.-ral ellentétben ez nem zajlott le a nyilvánosság előtt”
Forrásmegjelölések: @Rodra10_97, @ESPN
5 hónapja
A Bilbao meccsen a spori over 5-re tett az első félidőben
5 hónapja
Az megvan, hogy Gera Dánielnek most sikerült Iránba (!!) szerződnie?Legalább nem a Traktorba ☺️
Koman Vladimir is megfordult ott, de ő legalább nem forradalom közben
r.baggio

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
igen most néztem én is vele egy interjút és csak röhögött a lehetőségen. Meg mondta, hogy bajok vannak a Real háza táján. 😀Ne zavarjon senkit hogy Alonso kirúgása-lemondása után saját maga írta le hogy nem érdekli a dolog. 😊Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni.BREAKING: Jürgen Kloppot komolyan vonzza a Real Madrid.
Adok neki 2-3 hónapot.
KeyG
Ha a nyáron megkeresnék, komolyan elgondolkodna azon, hogy visszatérjen az edzői pályára a Bernabéuban.
@Plettigoal
ozibozi
Mikey
5 hónapja
Wow a jónevű Amaimouni-Echghouyab az első meccsén gólt szerez.A végén még hamar meg kell tanulni a nevét.
A mai meccsen is megvan a négyes gólátlag. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Ne zavarjon senkit hogy Alonso kirúgása-lemondása után saját maga írta le hogy nem érdekli a dolog. 😊Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni.BREAKING: Jürgen Kloppot komolyan vonzza a Real Madrid.
Adok neki 2-3 hónapot.
KeyG
Ha a nyáron megkeresnék, komolyan elgondolkodna azon, hogy visszatérjen az edzői pályára a Bernabéuban.
@Plettigoal
ozibozi
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Ebnoutalib első meccsén gól, második meccsén 20 perc után csere mert megsérült. Nice.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni.BREAKING: Jürgen Kloppot komolyan vonzza a Real Madrid.
Adok neki 2-3 hónapot.
KeyG
Ha a nyáron megkeresnék, komolyan elgondolkodna azon, hogy visszatérjen az edzői pályára a Bernabéuban.
@Plettigoal
5 hónapja
Négy perc után már vezet is a Frankfurt. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Arbeloa Klopp gegenpressingjét csodálja és azt tervezi játszatni. Adok neki 2-3 hónapot.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
5 hónapja
Nem hallgattam én se Hegyi Ivánt, de ha Real-Barca van beszoktam kapcsolni oda a felvezetőre, Ganxta a másik kedvencem, de én elfogadok mindenkit olyannak amilyen. De Hegyi Iván hozzájuk képest szakértő, nem tudom mit mondott és nem is érdekel, de a Barca tegnap jobb volt.Érdekes a Barcásokat Harsányi Levente egyszer nem zavarta, tele van az FB a sírásukkal.Egyébként én nem értem azokat, akik a félidőben vagy a meccs vége után okoskodást hallgat. Elpocsékolt idő.
KeyG
Matthew99
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
5 hónapja
Ha Kampman lehet szaúdi, én is lehetek jordán.Wooo, megcsaptunk 4-0-ra valami kirgiz csapatot a török edzőtáborban, csempiöncsippp!!1-0 lett. De legalább elismered, hogy Jordán vagy.
warr_b
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
Érdekes a Barcásokat Harsányi Levente egyszer nem zavarta, tele van az FB a sírásukkal.Egyébként én nem értem azokat, akik a félidőben vagy a meccs vége után okoskodást hallgat. Elpocsékolt idő.
KeyG

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
5 hónapja
Wooo, megcsaptunk 4-0-ra valami kirgiz csapatot a török edzőtáborban, csempiöncsippp!!1-0 lett. De legalább elismered, hogy Jordán vagy.
warr_b
5 hónapja
Wooo, megcsaptunk 4-0-ra valami kirgiz csapatot a török edzőtáborban, csempiöncsippp!!De még milyen kirgiz csapatot:
warr_b
Az FC Asia Talas egy teljesen újonnan létrehozott, 2025-ös alapítású klub
