Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
pSG -Paris Fc 0-1
Bye-bye kupa
5 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638

egyébként úgy érzem eljutottunk odáig, hogy Real Madrid drukkolónak lenni gáz. Nem lehet azonosulni a klubbal semmilyen mértékben, mármint akinek józan esze van.

Nem mondom, hogy a Manchester United jó példa, de a Real sokkal rosszabb. Csak a hiszti, dráma, meg mindenki ellenünk mentalitás van.
Toto21
Komolyan kérdezem, akkor mi a teendő? álljunk át (én személy szerint 27 év után) máshova?
Sajna a csapat nem egy csaj, egyszer választja az ember egy életre.
Engem is felkúr perez, vini méginkább, de ez van, nem leszek divat.

Fidesz szavazókhoz hasonlítani meg enyhe túlzás, alma és körte esete.

a csapat nyilván fos, de a tavalyi még ennél is szarabb volt
eaglesmcnabb
részemről annak drukkolsz akinek akarsz. Ha te úgy érzed, hogy ez az a Madrid akibe beleszerettél hát ámen. Én se drukkoltam másnak, de őszintén megmondtam, ha úgy gondoltam ez nem az a kultúra, mentalitás, ami miatt a csapatomat választottam.

Fater Real-os, de nem tud meccseket nézni tavaly óta. Azt mondta Real legnagyobb hibája volt Viniért nem elfogadni az 1 Milliád EUR-ot ( ha tényleg volt ilyen ajánlat). Ott akkor véget lehetett volna vetni a rákos daganatnak, mert szerinte egy játékos se lehet nagyobb, mint a klub. Ha az Önnös érdekeidet előtérbe helyezed a Real Madrid érdeke előtt, akkor menned kell.
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridből
KeyG
A Gareth Bale interjút tudom csak felemlíteni. A media felfújta a golfozásait, a szurkolok meg mentek utána... A laikus (köztük én is) gondolhatta, hogy a csávó hetente 3-4-szer golfozik, valójában meg kb. 3 hetente egyszer ment el golfozni (ismétlem nem piálni, nem bulizni, nem drogozni, GOLFOZNI!), és kb az összes szurkoló betámadta emiatt. Nála az is baj volt a szurkolók szemében, hogy egyedüliként soha nem pampogott hogy több játéklehetőséget szeretne, /még akkor sem ha az edzőbá nem kedvelte, emiatt a padról beállva kellett eldöntse a BL-döntőt, hogy a helyette preferált, addig lófaszt sem mutató öncélú Iscot váltsa./ Ő inkább ezekre nem is reagált, csak mosolygott, mert tudta hogy nincs igazuk, de úgysem tudott semmit sem tenni, hogy a szurkolók véleménye megváltozzon. Szóval én inkább nem állok be a sorba.

Komoly, hogy mostmár Mbappe a bűnbak, akivel tudtommal soha egyik csapattársának sem volt baja. Örülök, hogy a csapat legszarabb teljesítményében, a csütörtöki atleti elleni rettenetben nem volt része, még a végén ráfognák hogy az is csak azért volt, mert mbappe nem zárt vissza, és nem vett részt a letámadásokban. Meg hát a tegnapi 25%-os labdabirtoklásunkhoz az első félidőben is sok köze volt. (Érdekes módon a túloldalon Yamalnál ritkán hallom, hogy szinte sosem zár vissza, pedig nála ugyanúgy fennáll ez a probléma)

Sajnálom Xabit, bárki is hozta meg ezt a döntést, az szerintem egy kurvaszar döntés volt minden szempontból. És azt is látjuk, hogy Vini többszörös visszaeső viselkedésügyileg, minden meccsre jut minimum egy faszsága, és többnyire a játéka is fostos, de hogy Mbappe is métely lenne, az őszintén mondom, hogy nekem új. A barcás kollegának meg külön köszönet, hogy felvilágosított hogy valójában mi is folyik a Madrid öltözőjében meg az edzéseken, hiszen én aki napi szinten követem a csapat híreit, még csak hasonlókról sem hallottam soha, dehát minden nap tanul valamit az ember, pl. azt is hogy Bellingham technikailag egy szar középpályás. Köszi az infot!

Segítsetek, ki a harmadik geci, kit kell utálni? Bellingham?

Toto kollegától pedig továbbra is várom a választ, hogy mi a teendőm most, hogy kiderült hogy szégyen Madridosnak lenni. Melyik csapathoz álljak át? Angliában az Arsenal volt mindig is a legszimpatikusabb csapat, de taktikailag és látványban Klopp focija áll a legközelebb hozzám. Itt viszont az a gondom, hogy a mostani Liverpool játékában nem sokkal több élmény van mint a Madridéban, /szó mi szó, nekik azért többször dob ki jó játékot a gép mint nekünk/ . Jelenleg PSG BL cím ide vagy oda a Bayern játéka tetszik leginkább, viszont őket a régi Real elleni BL rivalizálás miatt annyira sohasem kedveltem, bár sokkal szimpatikusabbak mint a psg, vagy az angol top csapatok. Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Láttad a videót, ahogy Alonso hívja a játékosokat sorfalat állni és ahogy Mbappé ellent mond neki?
KeyG
Láttam,
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridből
KeyG
A Gareth Bale interjút tudom csak felemlíteni. A media felfújta a golfozásait, a szurkolok meg mentek utána... A laikus (köztük én is) gondolhatta, hogy a csávó hetente 3-4-szer golfozik, valójában meg kb. 3 hetente egyszer ment el golfozni (ismétlem nem piálni, nem bulizni, nem drogozni, GOLFOZNI!), és kb az összes szurkoló betámadta emiatt. Nála az is baj volt a szurkolók szemében, hogy egyedüliként soha nem pampogott hogy több játéklehetőséget szeretne, /még akkor sem ha az edzőbá nem kedvelte, emiatt a padról beállva kellett eldöntse a BL-döntőt, hogy a helyette preferált, addig lófaszt sem mutató öncélú Iscot váltsa./ Ő inkább ezekre nem is reagált, csak mosolygott, mert tudta hogy nincs igazuk, de úgysem tudott semmit sem tenni, hogy a szurkolók véleménye megváltozzon. Szóval én inkább nem állok be a sorba.

Komoly, hogy mostmár Mbappe a bűnbak, akivel tudtommal soha egyik csapattársának sem volt baja. Örülök, hogy a csapat legszarabb teljesítményében, a csütörtöki atleti elleni rettenetben nem volt része, még a végén ráfognák hogy az is csak azért volt, mert mbappe nem zárt vissza, és nem vett részt a letámadásokban. Meg hát a tegnapi 25%-os labdabirtoklásunkhoz az első félidőben is sok köze volt. (Érdekes módon a túloldalon Yamalnál ritkán hallom, hogy szinte sosem zár vissza, pedig nála ugyanúgy fennáll ez a probléma)

Sajnálom Xabit, bárki is hozta meg ezt a döntést, az szerintem egy kurvaszar döntés volt minden szempontból. És azt is látjuk, hogy Vini többszörös visszaeső viselkedésügyileg, minden meccsre jut minimum egy faszsága, és többnyire a játéka is fostos, de hogy Mbappe is métely lenne, az őszintén mondom, hogy nekem új. A barcás kollegának meg külön köszönet, hogy felvilágosított hogy valójában mi is folyik a Madrid öltözőjében meg az edzéseken, hiszen én aki napi szinten követem a csapat híreit, még csak hasonlókról sem hallottam soha, dehát minden nap tanul valamit az ember, pl. azt is hogy Bellingham technikailag egy szar középpályás. Köszi az infot!

Segítsetek, ki a harmadik geci, kit kell utálni? Bellingham?

Toto kollegától pedig továbbra is várom a választ, hogy mi a teendőm most, hogy kiderült hogy szégyen Madridosnak lenni. Melyik csapathoz álljak át? Angliában az Arsenal volt mindig is a legszimpatikusabb csapat, de taktikailag és látványban Klopp focija áll a legközelebb hozzám. Itt viszont az a gondom, hogy a mostani Liverpool játékában nem sokkal több élmény van mint a Madridéban, /szó mi szó, nekik azért többször dob ki jó játékot a gép mint nekünk/ . Jelenleg PSG BL cím ide vagy oda a Bayern játéka tetszik leginkább, viszont őket a régi Real elleni BL rivalizálás miatt annyira sohasem kedveltem, bár sokkal szimpatikusabbak mint a psg, vagy az angol top csapatok. Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Láttad a videót, ahogy Alonso hívja a játékosokat sorfalat állni és ahogy Mbappé ellent mond neki?
KeyG
Láttam, és nem is értek vele egyet. De mindenki csinál faszságokat hirtelen felindulásból, én is csináltam, focipályán is, nem is egyet. Számomra ez a videó akkor sem bizonyítja hogy többszörös visszaeső lenne, és öltözői métely.

Hozzáteszem, elfogadom hogy másnak meg kiverte a biztit, mert nem vagyunk egyformák. Pl. AJ Brown tegnapi frusztrációja sem baszott fel, a legtöbb szurkolótársamat meg igen.

Hozzáteszem, egy ennyi miatt biztos nem mond fel egy Xabi Alonso, ha igen, akkor jobb is hogy megy. Itt komolyabb dolgok lehrttek a háttérben, és inkább Perez befolyása lehetett túl sok neki.
eaglesmcnabb
Ha igaz Alonso akart távozni és úgy gondolom ez volt az utolsó pont nála. Nevezhetjük egynek de egy folyamat eredménye. Én csak a játékból indulok ki, a Klub VB-n pár napos összeszokás után több Alonso foci jelleget láttam, mint tegnap. De ha csak az első Real-Barcát megnézed és ezt most számomra sokatmondó. Ezek nem akarnak futni, Ancelotti alatt se akartak és ő ezt el is baszta a Vini ördögöt meg kiengedte a palackból, hogy sosem mondta hogy elég, hanem inkább támogatta is.
Szerintem a tegnapi Mbappé/Rodrygo eset volt Alonsónál az utolsó. Mi sosem fogjuk megtudni a teljes igazságot, de nekem elég képkocka van a teljes kép kialakításához.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Werder Bremen.
Soha, senki nem ír róla rosszat, a meccseiken nem kapsz szívinfarktust, nincs hiányérzeted, ha egy adott évben se bajnoki cím, se kupa, és Mario Basler, minden idők legnagyobb labdarúgója és Otto Rehhagel, minden idők edzőfenomenja is a klubtörténet része.
Ja, és akkor már ketten leszünk Pesten brémások.

5 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridből
KeyG
A Gareth Bale interjút tudom csak felemlíteni. A media felfújta a golfozásait, a szurkolok meg mentek utána... A laikus (köztük én is) gondolhatta, hogy a csávó hetente 3-4-szer golfozik, valójában meg kb. 3 hetente egyszer ment el golfozni (ismétlem nem piálni, nem bulizni, nem drogozni, GOLFOZNI!), és kb az összes szurkoló betámadta emiatt. Nála az is baj volt a szurkolók szemében, hogy egyedüliként soha nem pampogott hogy több játéklehetőséget szeretne, /még akkor sem ha az edzőbá nem kedvelte, emiatt a padról beállva kellett eldöntse a BL-döntőt, hogy a helyette preferált, addig lófaszt sem mutató öncélú Iscot váltsa./ Ő inkább ezekre nem is reagált, csak mosolygott, mert tudta hogy nincs igazuk, de úgysem tudott semmit sem tenni, hogy a szurkolók véleménye megváltozzon. Szóval én inkább nem állok be a sorba.

Komoly, hogy mostmár Mbappe a bűnbak, akivel tudtommal soha egyik csapattársának sem volt baja. Örülök, hogy a csapat legszarabb teljesítményében, a csütörtöki atleti elleni rettenetben nem volt része, még a végén ráfognák hogy az is csak azért volt, mert mbappe nem zárt vissza, és nem vett részt a letámadásokban. Meg hát a tegnapi 25%-os labdabirtoklásunkhoz az első félidőben is sok köze volt. (Érdekes módon a túloldalon Yamalnál ritkán hallom, hogy szinte sosem zár vissza, pedig nála ugyanúgy fennáll ez a probléma)

Sajnálom Xabit, bárki is hozta meg ezt a döntést, az szerintem egy kurvaszar döntés volt minden szempontból. És azt is látjuk, hogy Vini többszörös visszaeső viselkedésügyileg, minden meccsre jut minimum egy faszsága, és többnyire a játéka is fostos, de hogy Mbappe is métely lenne, az őszintén mondom, hogy nekem új. A barcás kollegának meg külön köszönet, hogy felvilágosított hogy valójában mi is folyik a Madrid öltözőjében meg az edzéseken, hiszen én aki napi szinten követem a csapat híreit, még csak hasonlókról sem hallottam soha, dehát minden nap tanul valamit az ember, pl. azt is hogy Bellingham technikailag egy szar középpályás. Köszi az infot!

Segítsetek, ki a harmadik geci, kit kell utálni? Bellingham?

Toto kollegától pedig továbbra is várom a választ, hogy mi a teendőm most, hogy kiderült hogy szégyen Madridosnak lenni. Melyik csapathoz álljak át? Angliában az Arsenal volt mindig is a legszimpatikusabb csapat, de taktikailag és látványban Klopp focija áll a legközelebb hozzám. Itt viszont az a gondom, hogy a mostani Liverpool játékában nem sokkal több élmény van mint a Madridéban, /szó mi szó, nekik azért többször dob ki jó játékot a gép mint nekünk/ . Jelenleg PSG BL cím ide vagy oda a Bayern játéka tetszik leginkább, viszont őket a régi Real elleni BL rivalizálás miatt annyira sohasem kedveltem, bár sokkal szimpatikusabbak mint a psg, vagy az angol top csapatok. Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Láttad a videót, ahogy Alonso hívja a játékosokat sorfalat állni és ahogy Mbappé ellent mond neki?
KeyG
Láttam, és nem is értek vele egyet. De mindenki csinál faszságokat hirtelen felindulásból, én is csináltam, focipályán is, nem is egyet. Számomra ez a videó akkor sem bizonyítja hogy többszörös visszaeső lenne, és öltözői métely.

Hozzáteszem, elfogadom hogy másnak meg kiverte a biztit, mert nem vagyunk egyformák. Pl. AJ Brown tegnapi frusztrációja sem baszott fel, a legtöbb szurkolótársamat meg igen.

Hozzáteszem, egy ennyi miatt biztos nem mond fel egy Xabi Alonso, ha igen, akkor jobb is hogy megy. Itt komolyabb dolgok lehrttek a háttérben, és inkább Perez befolyása lehetett túl sok neki.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridből
KeyG
A Gareth Bale interjút tudom csak felemlíteni. A media felfújta a golfozásait, a szurkolok meg mentek utána... A laikus (köztük én is) gondolhatta, hogy a csávó hetente 3-4-szer golfozik, valójában meg kb. 3 hetente egyszer ment el golfozni (ismétlem nem piálni, nem bulizni, nem drogozni, GOLFOZNI!), és kb az összes szurkoló betámadta emiatt. Nála az is baj volt a szurkolók szemében, hogy egyedüliként soha nem pampogott hogy több játéklehetőséget szeretne, /még akkor sem ha az edzőbá nem kedvelte, emiatt a padról beállva kellett eldöntse a BL-döntőt, hogy a helyette preferált, addig lófaszt sem mutató öncélú Iscot váltsa./ Ő inkább ezekre nem is reagált, csak mosolygott, mert tudta hogy nincs igazuk, de úgysem tudott semmit sem tenni, hogy a szurkolók véleménye megváltozzon. Szóval én inkább nem állok be a sorba.

Komoly, hogy mostmár Mbappe a bűnbak, akivel tudtommal soha egyik csapattársának sem volt baja. Örülök, hogy a csapat legszarabb teljesítményében, a csütörtöki atleti elleni rettenetben nem volt része, még a végén ráfognák hogy az is csak azért volt, mert mbappe nem zárt vissza, és nem vett részt a letámadásokban. Meg hát a tegnapi 25%-os labdabirtoklásunkhoz az első félidőben is sok köze volt. (Érdekes módon a túloldalon Yamalnál ritkán hallom, hogy szinte sosem zár vissza, pedig nála ugyanúgy fennáll ez a probléma)

Sajnálom Xabit, bárki is hozta meg ezt a döntést, az szerintem egy kurvaszar döntés volt minden szempontból. És azt is látjuk, hogy Vini többszörös visszaeső viselkedésügyileg, minden meccsre jut minimum egy faszsága, és többnyire a játéka is fostos, de hogy Mbappe is métely lenne, az őszintén mondom, hogy nekem új. A barcás kollegának meg külön köszönet, hogy felvilágosított hogy valójában mi is folyik a Madrid öltözőjében meg az edzéseken, hiszen én aki napi szinten követem a csapat híreit, még csak hasonlókról sem hallottam soha, dehát minden nap tanul valamit az ember, pl. azt is hogy Bellingham technikailag egy szar középpályás. Köszi az infot!

Segítsetek, ki a harmadik geci, kit kell utálni? Bellingham?

Toto kollegától pedig továbbra is várom a választ, hogy mi a teendőm most, hogy kiderült hogy szégyen Madridosnak lenni. Melyik csapathoz álljak át? Angliában az Arsenal volt mindig is a legszimpatikusabb csapat, de taktikailag és látványban Klopp focija áll a legközelebb hozzám. Itt viszont az a gondom, hogy a mostani Liverpool játékában nem sokkal több élmény van mint a Madridéban, /szó mi szó, nekik azért többször dob ki jó játékot a gép mint nekünk/ . Jelenleg PSG BL cím ide vagy oda a Bayern játéka tetszik leginkább, viszont őket a régi Real elleni BL rivalizálás miatt annyira sohasem kedveltem, bár sokkal szimpatikusabbak mint a psg, vagy az angol top csapatok. Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Láttad a videót, ahogy Alonso hívja a játékosokat sorfalat állni és ahogy Mbappé ellent mond neki?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridből
KeyG
A Gareth Bale interjút tudom csak felemlíteni. A media felfújta a golfozásait, a szurkolok meg mentek utána... A laikus (köztük én is) gondolhatta, hogy a csávó hetente 3-4-szer golfozik, valójában meg kb. 3 hetente egyszer ment el golfozni (ismétlem nem piálni, nem bulizni, nem drogozni, GOLFOZNI!), és kb az összes szurkoló betámadta emiatt. Nála az is baj volt a szurkolók szemében, hogy egyedüliként soha nem pampogott hogy több játéklehetőséget szeretne, /még akkor sem ha az edzőbá nem kedvelte, emiatt a padról beállva kellett eldöntse a BL-döntőt, hogy a helyette preferált, addig lófaszt sem mutató öncélú Iscot váltsa./ Ő inkább ezekre nem is reagált, csak mosolygott, mert tudta hogy nincs igazuk, de úgysem tudott semmit sem tenni, hogy a szurkolók véleménye megváltozzon. Szóval én inkább nem állok be a sorba.

Komoly, hogy mostmár Mbappe a bűnbak, akivel tudtommal soha egyik csapattársának sem volt baja. Örülök, hogy a csapat legszarabb teljesítményében, a csütörtöki atleti elleni rettenetben nem volt része, még a végén ráfognák hogy az is csak azért volt, mert mbappe nem zárt vissza, és nem vett részt a letámadásokban. Meg hát a tegnapi 25%-os labdabirtoklásunkhoz az első félidőben is sok köze volt. (Érdekes módon a túloldalon Yamalnál ritkán hallom, hogy szinte sosem zár vissza, pedig nála ugyanúgy fennáll ez a probléma)

Sajnálom Xabit, bárki is hozta meg ezt a döntést, az szerintem egy kurvaszar döntés volt minden szempontból. És azt is látjuk, hogy Vini többszörös visszaeső viselkedésügyileg, minden meccsre jut minimum egy faszsága, és többnyire a játéka is fostos, de hogy Mbappe is métely lenne, az őszintén mondom, hogy nekem új. A barcás kollegának meg külön köszönet, hogy felvilágosított hogy valójában mi is folyik a Madrid öltözőjében meg az edzéseken, hiszen én aki napi szinten követem a csapat híreit, még csak hasonlókról sem hallottam soha, dehát minden nap tanul valamit az ember, pl. azt is hogy Bellingham technikailag egy szar középpályás. Köszi az infot!

Segítsetek, ki a harmadik geci, kit kell utálni? Bellingham?

Toto kollegától pedig továbbra is várom a választ, hogy mi a teendőm most, hogy kiderült hogy szégyen Madridosnak lenni. Melyik csapathoz álljak át? Angliában az Arsenal volt mindig is a legszimpatikusabb csapat, de taktikailag és látványban Klopp focija áll a legközelebb hozzám. Itt viszont az a gondom, hogy a mostani Liverpool játékában nem sokkal több élmény van mint a Madridéban, /szó mi szó, nekik azért többször dob ki jó játékot a gép mint nekünk/ . Jelenleg PSG BL cím ide vagy oda a Bayern játéka tetszik leginkább, viszont őket a régi Real elleni BL rivalizálás miatt annyira sohasem kedveltem, bár sokkal szimpatikusabbak mint a psg, vagy az angol top csapatok. Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Elitike nem elődzőr klasszis passz
ozibozi
Floriannal elég jól érzik egymást
Negritis, a vajda
Megy fordított leosztásban is.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Hugo nem volt lesen?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Elitike nem elődzőr klasszis passz
ozibozi
Floriannal elég jól érzik egymást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Elitike nem elődzőr klasszis passz
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Wirtz újabb gól, Ekitiké assziszt sarokkal, na.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Florian <3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
What???? Xabi Alonsot kirakták? A legjobb dolog ami a Real Madrid Barcelonával (Liverpoollal? 🤔) törtènhetett 😏
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
ott volt Florian lábában ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Phillipset szépen megtapsolta 60 ezer ember. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na Ngumoha rosszul mozdult, meg is húzódott. 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
"Világos elképzeléseid voltak, csak azok sajnos nem illettek az enyéimhez'
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Majd úgyis azt fogják mondani, hogy megfújta a hazai pályát, de hát ha a csávó jól esett volna, akkor két lépéssel hamarabb dobja magát, mert amikor esett, akkor pont semmi nem volt egy ideje.
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridból

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Még egy tizi hiányzott
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Virgil majdnem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Sarkazgat az ötösön a saját kapujánál.
ozibozi
A nagyképűségnek ez egy egészen más szintje.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May