Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Wooo, megcsaptunk 4-0-ra valami kirgiz csapatot a török edzőtáborban, csempiöncsippp!!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Érdekes a Barcásokat Harsányi Levente egyszer nem zavarta, tele van az FB a sírásukkal.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
PL VAR hibák

 www.bbc.co.uk/sport/football/articles/cvgrx8ml7m0o

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
◉ Giacomo Raspadori to Atalanta for €23/25m total fee from Atléti ⚫️🔵
◉ Robinio Vaz to AS Roma from OM for €25m 🟡🔴
◉ Jack Harrison from #LUFC to Fiorentina on loan with €10m buy clause.

5 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Conor Gallagher to Tottenham, here we go! The player has just informed Atléti about his decision to joinSixo
Egy ujabb jatekos, aki inkabb taszitja a labdat, mintsem vonzza, ha jol sejtem. Nem ertem... No mindegy, cafoljon ram. Legalabb angol, es nem a non-homegrown listat boviti, ami amugy is tulzsufolt mar.
Duff
Gallagher? Kicsit sem taszitja a labdat, sot, egy baromira kreativ es jatekintelligens kozeppalyas. A Palace-ban es a Chelsea-ben is kifejezetten jo volt huzamosabb ideig, csak egyreszt utobbiban pont abban az idoszakban jatszott, amikor hiaba hozott 5 golos + 7 golpasszos PL-idenyt, nem 70 millios volt az erteke, ezert a klub nyilvan ujabb es ujabb nagyobb nevu jatekosokat hozott a posztjara csillardokert, majd 2024 nyaran elkovette azt a hibat, hogy elment az Atletihez, ahol meg aztan a kozeppalyasnak daralnia kell es labda nelkul kell megolnie mindenkit, meg tordelnie kell a jatekot.

De nem, Gallagher egy abszolut under the radar jatekos, aki tobbszor is kerult rossz helyre, es amikor ok nelkul kiraktak a kezdobol, akkor megcsappant a motivacioja, ami hanyagsagot okozott a jatekaban, volt egy idoszak, amikor tobbet hibazott, mint kellett volna, ezert megbelyegeztek, hogy o egy szar mentalitasu, nemtorodom jatekos, aki rossz. Pedig nem rossz. Ha megkapja a bizalmat es formaba tud lendulni (ha valaki, akkor egyebkent szerintem Frank pont olyan, aki jo pedagogus es kepes az ilyen jatekosokat osszerakni fejben, ujra motivalni es felepiteni), akkor egy nagyon hasznos plusz lehet tamadasban, kozepso kozeppalyaskent jo szeme van, zsenialis passzokra kepes. A 2023-2024-es szezonban peldaul meccsenkent 1.6 kulcspassza volt (ez kozepso kozeppalyasent baromi jo szam), ami egy nagyon jo szemleltetes, hogy egyebkent mire kepes, hogyan tudja hatravontan mozgatni a tamadosort. Meg az is erdekes adat, hogy meccsenkent atlagosan 55 passza volt, ugyhogy boven kepes ra, hogy kozponti figuraja legyen a kozeppalyanak, aktivan reszt vesz a tamadasok felepiteseben, minden labda atmegy rajta. Es a faszi 92 szazalekkal passzolt, mikozben nem Nagy Adam szinten hatra passzolgatott, hanem elore epitkezett. Szoval nem, o amugy nagyon nem taszitja a labdat. 😊
Stez
Koszi a valaszt, nekem teljesen ugy remlett meg a Chelsea-bol, hogy neki is a progressziv jatek a gyengeje, de akkor maris sokkal pozitivabban allok hozza.
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Conor Gallagher to Tottenham, here we go! The player has just informed Atléti about his decision to joinSixo
Egy ujabb jatekos, aki inkabb taszitja a labdat, mintsem vonzza, ha jol sejtem. Nem ertem... No mindegy, cafoljon ram. Legalabb angol, es nem a non-homegrown listat boviti, ami amugy is tulzsufolt mar.
Duff
Gallagher? Kicsit sem taszitja a labdat, sot, egy baromira kreativ es jatekintelligens kozeppalyas. A Palace-ban es a Chelsea-ben is kifejezetten jo volt huzamosabb ideig, csak egyreszt utobbiban pont abban az idoszakban jatszott, amikor hiaba hozott 5 golos + 7 golpasszos PL-idenyt, nem 70 millios volt az erteke, ezert a klub nyilvan ujabb es ujabb nagyobb nevu jatekosokat hozott a posztjara csillardokert, majd 2024 nyaran elkovette azt a hibat, hogy elment az Atletihez, ahol meg aztan a kozeppalyasnak daralnia kell es labda nelkul kell megolnie mindenkit, meg tordelnie kell a jatekot.

De nem, Gallagher egy abszolut under the radar jatekos, aki tobbszor is kerult rossz helyre, es amikor ok nelkul kiraktak a kezdobol, akkor megcsappant a motivacioja, ami hanyagsagot okozott a jatekaban, volt egy idoszak, amikor tobbet hibazott, mint kellett volna, ezert megbelyegeztek, hogy o egy szar mentalitasu, nemtorodom jatekos, aki rossz. Pedig nem rossz. Ha megkapja a bizalmat es formaba tud lendulni (ha valaki, akkor egyebkent szerintem Frank pont olyan, aki jo pedagogus es kepes az ilyen jatekosokat osszerakni fejben, ujra motivalni es felepiteni), akkor egy nagyon hasznos plusz lehet tamadasban, kozepso kozeppalyaskent jo szeme van, zsenialis passzokra kepes. A 2023-2024-es szezonban peldaul meccsenkent 1.6 kulcspassza volt (ez kozepso kozeppalyasent baromi jo szam), ami egy nagyon jo szemleltetes, hogy egyebkent mire kepes, hogyan tudja hatravontan mozgatni a tamadosort. Meg az is erdekes adat, hogy meccsenkent atlagosan 55 passza volt, ugyhogy boven kepes ra, hogy kozponti figuraja legyen a kozeppalyanak, aktivan reszt vesz a tamadasok felepiteseben, minden labda atmegy rajta. Es a faszi 92 szazalekkal passzolt, mikozben nem Nagy Adam szinten hatra passzolgatott, hanem elore epitkezett. Szoval nem, o amugy nagyon nem taszitja a labdat. 😊

Szerkesztette: Stez

5 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Conor Gallagher to Tottenham, here we go! The player has just informed Atléti about his decision to joinSixo
Egy ujabb jatekos, aki inkabb taszitja a labdat, mintsem vonzza, ha jol sejtem. Nem ertem... No mindegy, cafoljon ram. Legalabb angol, es nem a non-homegrown listat boviti, ami amugy is tulzsufolt mar.
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridből
KeyG
Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Valakitol, aki ismeri a Milant, ez a kerdes mar onmagaban felhaborito. Pavlovic, Bartesaghi, Ricci, Modric, Pulisic, a vilag legjobb es egyben legszerethetobb futballistai, Modric raadasul Europa legizgalmasabb fiatal tehetsege, Fullkrugnak meg az orvosin biztosan nem talalnak problemakat a fogaival, mert az neki nincs.

Szoval meg mindig nem tudod, ki legyen a befuto es kinek kell szurkolni?

5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣
davemayer
Megmondta még régebben hogy Angliában csak a Liverpool padjára fog leülni. 😊 Ha lesz lehetősége.
Mikey
Az már megvolt novemberben 😮
slowmotion
De nem úgy. 🙂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣
davemayer
Megmondta még régebben hogy Angliában csak a Liverpool padjára fog leülni. 😊 Ha lesz lehetősége.
Mikey
Az már megvolt novemberben 😮
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣
davemayer
Megmondta még régebben hogy Angliában csak a Liverpool padjára fog leülni. 😊 Ha lesz lehetősége.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣
davemayer
Lehet szóltak neki, hogy Slottól nyáron elköszönnek, addig meg tervezze meg, mit akarna játszatni,es kiket kellene megszerezni hozzá😮

Vagy nem.
slowmotion
Nem hiszem h Slot olyan eredményt érne el a poollal év végén amiért kirúgnák
davemayer
Nem feltétlen az eredményekkel van gond, hanem a játékkal, és a fiatalok nem játszatásával. Hiába a 11 (?) meccses veretlenségi sorozat, a játék kiábrándító, és pl. Ngumoha és Nyoni is perceket kap, vagy még annyit sem. Ezen többször összekülönböztek már Hughesékkal.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Kylian Mbappé üzenete Xabi Alonso távozása után:

„Rövid volt, de öröm volt nálad játszani és tanulni tőled. Köszönöm, hogy az első naptól kezdve bizalmat adtál nekem. Úgy fogok rád emlékezni, mint egy olyan menedzserre, akinek világos elképzelései voltak, és sok mindent tudott a futballról.”

Sok sikert a következő fejezethez!"
ozibozi
Instáját néztem, nem lett közdkedvelt, én is leírnám neki, hogy az lenne a legjobb ha eltakarodna Madridből
KeyG
A Gareth Bale interjút tudom csak felemlíteni. A media felfújta a golfozásait, a szurkolok meg mentek utána... A laikus (köztük én is) gondolhatta, hogy a csávó hetente 3-4-szer golfozik, valójában meg kb. 3 hetente egyszer ment el golfozni (ismétlem nem piálni, nem bulizni, nem drogozni, GOLFOZNI!), és kb az összes szurkoló betámadta emiatt. Nála az is baj volt a szurkolók szemében, hogy egyedüliként soha nem pampogott hogy több játéklehetőséget szeretne, /még akkor sem ha az edzőbá nem kedvelte, emiatt a padról beállva kellett eldöntse a BL-döntőt, hogy a helyette preferált, addig lófaszt sem mutató öncélú Iscot váltsa./ Ő inkább ezekre nem is reagált, csak mosolygott, mert tudta hogy nincs igazuk, de úgysem tudott semmit sem tenni, hogy a szurkolók véleménye megváltozzon. Szóval én inkább nem állok be a sorba.

Komoly, hogy mostmár Mbappe a bűnbak, akivel tudtommal soha egyik csapattársának sem volt baja. Örülök, hogy a csapat legszarabb teljesítményében, a csütörtöki atleti elleni rettenetben nem volt része, még a végén ráfognák hogy az is csak azért volt, mert mbappe nem zárt vissza, és nem vett részt a letámadásokban. Meg hát a tegnapi 25%-os labdabirtoklásunkhoz az első félidőben is sok köze volt. (Érdekes módon a túloldalon Yamalnál ritkán hallom, hogy szinte sosem zár vissza, pedig nála ugyanúgy fennáll ez a probléma)

Sajnálom Xabit, bárki is hozta meg ezt a döntést, az szerintem egy kurvaszar döntés volt minden szempontból. És azt is látjuk, hogy Vini többszörös visszaeső viselkedésügyileg, minden meccsre jut minimum egy faszsága, és többnyire a játéka is fostos, de hogy Mbappe is métely lenne, az őszintén mondom, hogy nekem új. A barcás kollegának meg külön köszönet, hogy felvilágosított hogy valójában mi is folyik a Madrid öltözőjében meg az edzéseken, hiszen én aki napi szinten követem a csapat híreit, még csak hasonlókról sem hallottam soha, dehát minden nap tanul valamit az ember, pl. azt is hogy Bellingham technikailag egy szar középpályás. Köszi az infot!

Segítsetek, ki a harmadik geci, kit kell utálni? Bellingham?

Toto kollegától pedig továbbra is várom a választ, hogy mi a teendőm most, hogy kiderült hogy szégyen Madridosnak lenni. Melyik csapathoz álljak át? Angliában az Arsenal volt mindig is a legszimpatikusabb csapat, de taktikailag és látványban Klopp focija áll a legközelebb hozzám. Itt viszont az a gondom, hogy a mostani Liverpool játékában nem sokkal több élmény van mint a Madridéban, /szó mi szó, nekik azért többször dob ki jó játékot a gép mint nekünk/ . Jelenleg PSG BL cím ide vagy oda a Bayern játéka tetszik leginkább, viszont őket a régi Real elleni BL rivalizálás miatt annyira sohasem kedveltem, bár sokkal szimpatikusabbak mint a psg, vagy az angol top csapatok. Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Láttad a videót, ahogy Alonso hívja a játékosokat sorfalat állni és ahogy Mbappé ellent mond neki?
KeyG
Láttam, és nem is értek vele egyet. De mindenki csinál faszságokat hirtelen felindulásból, én is csináltam, focipályán is, nem is egyet. Számomra ez a videó akkor sem bizonyítja hogy többszörös visszaeső lenne, és öltözői métely.

Hozzáteszem, elfogadom hogy másnak meg kiverte a biztit, mert nem vagyunk egyformák. Pl. AJ Brown tegnapi frusztrációja sem baszott fel, a legtöbb szurkolótársamat meg igen.

Hozzáteszem, egy ennyi miatt biztos nem mond fel egy Xabi Alonso, ha igen, akkor jobb is hogy megy. Itt komolyabb dolgok lehrttek a háttérben, és inkább Perez befolyása lehetett túl sok neki.
eaglesmcnabb
Párizsban is ugyanezt csinálta teknőc. Hiába egy zseni ha nem képes beállni a sorba.
Felesleges Yamalt ide hozni és bele keverned a Real problémáiba.
Ő se szeret visszazárni de csak ezen a meccsen többször ment vissza mint a brazil és a francia egész szezonban. Amikor Yamalnak nincs kedve védekezni a másik oldalon van egy Raphinha aki orvosolja a problèmát míg Madridban ez nincs. Teljesen mindegy ki a rákos sejt a Real öltözőben érthetetlen miért nézték levegőnek. Nem egy semmit nem mutató Arbeloat raktak oda nekik nyáron hanem egy szép és eredményes focit játszó edzőt akivel ha beleteszik a melót oda vissza vertek volna mindenkit Európában
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣
davemayer
Lehet szóltak neki, hogy Slottól nyáron elköszönnek, addig meg tervezze meg, mit akarna játszatni,es kiket kellene megszerezni hozzá😮

Vagy nem.
slowmotion
Nem hiszem h Slot olyan eredményt érne el a poollal év végén amiért kirúgnák
davemayer
Azért Ha idén megint kiesik az FA kupából nagyon a vége előtt és mellette a BL ből is, akkor azért lehet hogy kevés lesz az a 4. Hely a bajnokságban.
Ráadásul Salah még vissza sem tért a kis aknáival
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣
davemayer
Lehet szóltak neki, hogy Slottól nyáron elköszönnek, addig meg tervezze meg, mit akarna játszatni,es kiket kellene megszerezni hozzá😮

Vagy nem.
slowmotion
Nem hiszem h Slot olyan eredményt érne el a poollal év végén amiért kirúgnák

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Meglep, hogy egy amúgy ennyire intelligens Alonsonak szinte semmi tekintélye nem volt az öltözőben, ha valakitől, akkor tőle pont az ellenkezőjét vártam, mert játékosként azért volt neki, mégha a játékát nem is kedveltem soha.
eaglesmcnabb
Engem nem.
Képzelj el egy tekintélyes egyetemi professzort, amint épp a kvantum-összefonódásról magyaráz Hazetomikának és Mollywoodnak, akik ráadásul milliárdosok, és a tik-tokot görgetik, miközben csámcsogva ebédelnek és értelmetlen mondatokat böffentenek egymásnak épp. Lehet nem dobálják meg mekis sajtburgerrel, de tiszteletet se fognak tanúsítani, mivel nem tűnik tekintélyszemélynek számukra.
Kb. így érezhette magát Alonso, amikor Viniciusnak próbált átadni valami stratégiai vagy taktikai gondolatot.
Őszentsége Sobri Jóska
akkor a legideálisabb reál hc hisztiánó lenne ehhez a kerethez?
fake.id
Nem tudom.
Ilyen túlfizetett toxic emberekhez ilyen tehetségdömpinggel Pinyő is megfelelne, nem az edzőn múlik.

5 hónapja
fake.id 1 938 — sixseveeeeeen
Meglep, hogy egy amúgy ennyire intelligens Alonsonak szinte semmi tekintélye nem volt az öltözőben, ha valakitől, akkor tőle pont az ellenkezőjét vártam, mert játékosként azért volt neki, mégha a játékát nem is kedveltem soha.
eaglesmcnabb
Engem nem.
Képzelj el egy tekintélyes egyetemi professzort, amint épp a kvantum-összefonódásról magyaráz Hazetomikának és Mollywoodnak, akik ráadásul milliárdosok, és a tik-tokot görgetik, miközben csámcsogva ebédelnek és értelmetlen mondatokat böffentenek egymásnak épp. Lehet nem dobálják meg mekis sajtburgerrel, de tiszteletet se fognak tanúsítani, mivel nem tűnik tekintélyszemélynek számukra.
Kb. így érezhette magát Alonso, amikor Viniciusnak próbált átadni valami stratégiai vagy taktikai gondolatot.
Őszentsége Sobri Jóska
akkor a legideálisabb reál hc hisztiánó lenne ehhez a kerethez?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Meglep, hogy egy amúgy ennyire intelligens Alonsonak szinte semmi tekintélye nem volt az öltözőben, ha valakitől, akkor tőle pont az ellenkezőjét vártam, mert játékosként azért volt neki, mégha a játékát nem is kedveltem soha.
eaglesmcnabb
Engem nem.
Képzelj el egy tekintélyes egyetemi professzort, amint épp a kvantum-összefonódásról magyaráz Hazetomikának és Mollywoodnak, akik ráadásul milliárdosok, és a tik-tokot görgetik, miközben csámcsogva ebédelnek és értelmetlen mondatokat böffentenek egymásnak épp. Lehet nem dobálják meg mekis sajtburgerrel, de tiszteletet se fognak tanúsítani, mivel nem tűnik tekintélyszemélynek számukra.
Kb. így érezhette magát Alonso, amikor Viniciusnak próbált átadni valami stratégiai vagy taktikai gondolatot.

5 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
pSG -Paris Fc 0-1
Bye-bye kupa
ozibozi
Biztos elfelejtette Dembele hogy vissza kell futni, meg hogy pressingelni kell. Pedig eléggé a fejébe verte Enrique.
Másra nem tudok gondolni, hogy mi lehetett a gond.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣
davemayer
Lehet szóltak neki, hogy Slottól nyáron elköszönnek, addig meg tervezze meg, mit akarna játszatni,es kiket kellene megszerezni hozzá😮

Vagy nem.
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Mekkora lenne most meg leülne Alonso a United padjára 😛 én azèrt felhívnám 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Ha igaz Alonso akart távozni és úgy gondolom ez volt az utolsó pont nála. Nevezhetjük egynek de egy folyamat eredménye. Én csak a játékból indulok ki, a Klub VB-n pár napos összeszokás után több Alonso foci jelleget láttam, mint tegnap. De ha csak az első Real-Barcát megnézed és ezt most számomra sokatmondó. Ezek nem akarnak futni, Ancelotti alatt se akartak és ő ezt el is baszta a Vini ördögöt meg kiengedte a palackból, hogy sosem mondta hogy elég, hanem inkább támogatta is.
Szerintem a tegnapi Mbappé/Rodrygo eset volt Alonsónál az utolsó. Mi sosem fogjuk megtudni a teljes igazságot, de nekem elég képkocka van a teljes kép kialakításához.
KeyG
A játék részét azt adom, az első Atleti meccsig én is láttam a Xabi féle elképzelést, azután viszont csak az Ancelotti féle szart egy az egyben. Azt is adom, hogy nem futnak eleget, és ha igen azt sem dinamikusan. De ezt is évek óta mondom, itt is leírtam párszor, hogy kurvanagy probléma ezen a szinten a meccsenkénti mínusz 8-10 km futómennyiség, kb. egy emberhátrány jut minden meccsre. Fura hogy semmit nem tudott ezen változtatni Alonso sem. (Talán Valverdében láttam egyedül, hogy több akarat van benne mint tavaly, mikor állandóan csak lézengett) .
Meglep, hogy egy amúgy ennyire intelligens Alonsonak szinte semmi tekintélye nem volt az öltözőben, ha valakitől, akkor tőle pont az ellenkezőjét vártam, mert játékosként azért volt neki, mégha a játékát nem is kedveltem soha.

Akármi is lesz, Arbeloának sokkal direktebb focit kell játszania, mert (nem a Barca meccsről beszélek, ahol nálunk se volt a labda) ez a tili-toli semmire sem vezet, ahogy láttuk hogy tavaly sem vezetett. Vicc azért, hogy egy Garami Józsibá féle MTK-ban több volt az egyérintő mit a Realban az elmúlt években, Mbappén kívül senki nem is nagyon erőltette, az hogy Vini vagy Mastantuono rátekeredik a labdára, kb semmire sem vezet, nem csoda hogy állandóan lesre futott tavaly is, minimum 10 gól múlt azon, hogy ő már rég beindult, a labdás ember meg a kiugratás helyett még csak tapogatta a labdát, mint tót a picsát.

részemről annak drukkolsz akinek akarsz. Ha te úgy érzed, hogy ez az a Madrid akibe beleszerettél hát ámen. Én se drukkoltam másnak, de őszintén megmondtam, ha úgy gondoltam ez nem az a kultúra, mentalitás, ami miatt a csapatomat választottam.
Toto21
Nem érzem, én is megmondom, hogy nem értek egyet Perezzel, és azt is, hogy ki nem állhatom Vinit (meg még jó pár játékos a jelenlegi keretből), de ettől még nem váltok, mert egyszerűen nem így működik a szurkolói gondolkodás. Inkább akkor nem nézem, mint ahogy pl. a bundás MTK meccseket sem néztem a Várda meccs óta.

Az állítólagos Vini ajánlat meg egyértelmű kamu, pont Perez az, aki nem mondott volna rá nemet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Olyan sok tökéletes csapat van a világon, soha semmi hullámvölgy, hibátlan játékos politika, gazdasági kilengésektől mentesek, mindenki halad előre ápolva a hagyományait meg a győztes kultúrát.
Sajnos egyedül a Real egy ekkora szar métely akik ráadásul már több mint egy éve nem is nyertek semmit.

Szerkesztette: ozibozi
5 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Komolyan kérdés bárkinek is, hogy kinek kene szurkolni?

Pedig a válasz egyszerű is világos: 1. FC Union Berlin.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ezeknek a tudatában ki legyen a befutó?
eaglesmcnabb
Eintracht Frankfurt. 😀 A bajnoki meccseiken átlagban több mint négy gól esik.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May