Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Én úgy számolok, hogy a Honvédnak reálisan kb. 20% esélye van továbbjutni az első körből, ha csak nem üt be vmi qrva nagy malac a sorsolásnál és nem kapjuk meg az izlandi, vagy a litván bajnokot. Csak jelzésképpen: a feröeri bajnoknak nagyobb a koefficiense, mint a mienk.

A többi magyar csapat közül a Vasasnál kb ugyanez a helyzet, a Vidi Fradi duó kiemeltként tovább kéne jusson, amire a fehérváriaknál azért látok reális esélyt, a Fradival szemben az elmúlt három év után semmilyen elvárásom nincs, na jó, ha giblaltári, vagy san marinoi ellenfél jön, azért jussanak tovább kettős győzelemmel.

Ellenben a csoportkörre kb. nulla esélyt látok, az EL-es csapatoknak négy kört kéne menni, a Honvédnak kettőt (két sikeres kör EL csoportkör, három pedig BL-t érne). Bármelyik opció totális sci-fi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
A vidinel es a fradinal is van egy koncepcio, allando jatekosok. Lehet azon vitatkozni, hogy jo-e vagy nem, de az edzok maradtak ami abbol a szempontbol jo, hogy ismeri a jatekosokat, a jatekosok tudjak, hogy mit varnak toluk stb.
ZoliMP
A Vidinél a 2011-es bajnoki cím óta (mely után természetesen kirúgták Mezeyt, na nem mintha őt kifejezetten sajnálnám) már a hetedik edzőt fogyasztják.

A Fradinál az átigazolási koncepció azon alapul, hogy Doll valamelyik játékosügynök haverja Németországból beajánlja az éppen aktuálisan kiselejtezett ex-Bundesliga 2-es játékosokat.

Mindezt ez a két csapat állami milliárdokkal elárasztva csinálja, melynek eredménye az utóbbi években a júliusi-augusztusi kiesések. Ezt a Honvéd és a Vasas is végre fogja tudni hajtani, jóval kevesebbért.
Kampman
Rendben, belatom ha nincs igazam. Bevallom, nem nagyon figyeltem, hogy a kezdokbol kik maradtak es kik nem. Persze neveket tudok mondani innen-onnan...
A jelen helyzetet vettem alapul ahol valszeg' doll es berg is marad.
Orulnek, ha a kispest jol jonne ki ebbol - is.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
A vidinel es a fradinal is van egy koncepcio, allando jatekosok. Lehet azon vitatkozni, hogy jo-e vagy nem, de az edzok maradtak ami abbol a szempontbol jo, hogy ismeri a jatekosokat, a jatekosok tudjak, hogy mit varnak toluk stb.
ZoliMP
A Vidinél a 2011-es bajnoki cím óta (mely után természetesen kirúgták Mezeyt, na nem mintha őt kifejezetten sajnálnám) már a hetedik edzőt fogyasztják.

A Fradinál az átigazolási koncepció azon alapul, hogy Doll valamelyik játékosügynök haverja Németországból beajánlja az éppen aktuálisan kiselejtezett ex-Bundesliga 2-es játékosokat.

Mindezt ez a két csapat állami milliárdokkal elárasztva csinálja, melynek eredménye az utóbbi években a júliusi-augusztusi kiesések. Ezt a Honvéd és a Vasas is végre fogja tudni hajtani, jóval kevesebbért.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ahogy korabban irtam, oruluk, hogy a Kispest nyert, de szerintem ez nem tett jo senkinek sem.
Vegyuk most azt alapul, hogy tenyleg focizni szeretne mindenki es megelni a tavaszt europaban.

Hemingway nem az a tulkoltokezo, mivel a sajat penzet teszi kockara.Emiatt ertheto is, hogy nem akar beleszaladni egy minuszos evbe.
A Kispest nagy fricskat adott a nagy csapatoknak, azzal hogy bajnok lehet. Viszont igy ,hogy az edzo elmegy es varhato meg par tavozo, en nem varok sokat vagyis kevesebbet varok a Honvedtol, mint mondjuk a Viditol vartam volna.

A vidinel es a fradinal is van egy koncepcio, allando jatekosok. Lehet azon vitatkozni, hogy jo-e vagy nem, de az edzok maradtak ami abbol a szempontbol jo, hogy ismeri a jatekosokat, a jatekosok tudjak, hogy mit varnak toluk stb..

Nagyon remelem, hogy olyan edzo ez a holland, aki tovabb tudja vinni ezt a filozofiat amit Rossi felepitett es akkor nem fogja annyira megerezni a garda az uj edzot es a leendo uj jatekosokat.

Amugy a vasasnak is nagy gratula.
ZoliMP
Szerintem ez óriási tévedés. Egyrészt 33 meccs alatt nem véletlenül lesz bajnok egy csapat. Egy-egy meccset be lehet mákolni, de ennyit nem. 24 évet vártunk erre (bár az utóbbi években jelentősen eltávolodtam a magyar focitól, de mégis)

Másrészt, a nemzetközi szerepléssel kapcsolatban csak annyit szeretnék, ha a sógornőm névnapján (Krisztina - augusztus 5.) még tudnék magyar klubcsapatnak drukkolni a nemzetközi porondon. Mert pl tavaly ez a bravúr nem sikerült az aranylábú fiúknak......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
A vidinel es a fradinal is van egy koncepcio, allando jatekosok. Lehet azon vitatkozni, hogy jo-e vagy nem, de az edzok maradtak ami abbol a szempontbol jo, hogy ismeri a jatekosokat, a jatekosok tudjak, hogy mit varnak toluk stb..
ZoliMP
Ez mekkora baromság, már bocsánat. Pont most volt hétvégén, hogy a vidinél három játékos maradt a legutolsó bajnokcsapatból. Pedig az nem volt olyan rég. Ez aztán a koncepció. A Fradi egy év alatt most fogja másodszor lecserélni a teljes keretét. Az nem koncepció, hogy minden tranfszeridőszakban egy szekérderék pénzt elköltök szarabbnál szarabb játékosokra, akiket aztán a következő alkalommal lecserélek. Nézd már végig, kik ellen vérzett el a fradi az elmúlt három nemzetközi kupasorozatban. De még szerencse, hogy Doll maradt, így eljátszhatja ezt negyedszer is. Sztem a Vidi megy majd egy kört, a többi magyar csapat pedig az első akadályon el fog hasalni. És ez nem a Honvéd vagy a Vasas kritikája, hanem a magyar focié.
gabokocka
Persze, hogy elmentek jatekosok, de az edzo is a filozofiaja maradt, ha foss ha nem . Illetve a jatekosok nagy reszet o vitte oda, ergo, nem lesz "tisztogatas", ismerkedes stb...
Tudom, hogy kik ellen vereztek el.
De belathatod, hogy ahogy a kispest bajnok lett rogton ra egy orara jottek a hirek, hogy kb az alappillerek lelepnek. Fradi Vidi? Persze adnak el jatekosokat, de kb 1-2 kezdo max egy eve alatt, de minden mas maradt sajnos?!
😊
ZoliMP
Hát, akkor nézd már össze a bajnok Fradi Vidi kezdőt a mostanival. Még el sem kezdődött az átigazolási időszak, már mondták, hogy jön Priskin és Otigba, megy Böde és egy rakat német. A Vidinél Lazovics megy haza, Bódi Kiskokó rúdja is kifelé áll, pedig ők egy-két éve jöttek. Pont ez a baj, hogy azoknál a csapatoknál, amelyek szarásig vannak pénzzel, ész nélkül vásárolnak, ha nem sikerül, majd jön más, pénz nem számít. Tudatos építkezés nuku. A Honvédnál ugyanaz a csapat kb két három éve. Nyilván most Eppelért lesz jelentkező, meg elmegy Rossi, de ha nem fasz edző jön, akkor a szombati kezdő fel tud menni az első bajnokin is a pályára, mondjuk annyi különbséggel, hogy Eppelt lecseréled a kis Bobálra, vagy Kabangura. Nyilván nem jó, hogy elmennek játékosok, de egy normálisan, piaci alapon működő csapat így néz ki. És amúgy mit várunk a nemzetközi kupától, ha a Vidi ezt a lesajnált Honvédot nem tudta megverni (asszem egyet rúgtak kapura szombaton), a Fradi pedig 13 ponttal maradt le. Bármibe lefogadom, hogy a Honvéd és a Vasas első őszi kezdőjében több közös pont lesz a mostani csapathoz képest, mint a Vidinél és a Fradinál.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
A vidinel es a fradinal is van egy koncepcio, allando jatekosok. Lehet azon vitatkozni, hogy jo-e vagy nem, de az edzok maradtak ami abbol a szempontbol jo, hogy ismeri a jatekosokat, a jatekosok tudjak, hogy mit varnak toluk stb..
ZoliMP
Ez mekkora baromság, már bocsánat. Pont most volt hétvégén, hogy a vidinél három játékos maradt a legutolsó bajnokcsapatból. Pedig az nem volt olyan rég. Ez aztán a koncepció. A Fradi egy év alatt most fogja másodszor lecserélni a teljes keretét. Az nem koncepció, hogy minden tranfszeridőszakban egy szekérderék pénzt elköltök szarabbnál szarabb játékosokra, akiket aztán a következő alkalommal lecserélek. Nézd már végig, kik ellen vérzett el a fradi az elmúlt három nemzetközi kupasorozatban. De még szerencse, hogy Doll maradt, így eljátszhatja ezt negyedszer is. Sztem a Vidi megy majd egy kört, a többi magyar csapat pedig az első akadályon el fog hasalni. És ez nem a Honvéd vagy a Vasas kritikája, hanem a magyar focié.
gabokocka
Persze, hogy elmentek jatekosok, de az edzo is a filozofiaja maradt, ha foss ha nem . Illetve a jatekosok nagy reszet o vitte oda, ergo, nem lesz "tisztogatas", ismerkedes stb...
Tudom, hogy kik ellen vereztek el.
De belathatod, hogy ahogy a kispest bajnok lett rogton ra egy orara jottek a hirek, hogy kb az alappillerek lelepnek. Fradi Vidi? Persze adnak el jatekosokat, de kb 1-2 kezdo max egy eve alatt, de minden mas maradt sajnos?!
😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
A vidinel es a fradinal is van egy koncepcio, allando jatekosok. Lehet azon vitatkozni, hogy jo-e vagy nem, de az edzok maradtak ami abbol a szempontbol jo, hogy ismeri a jatekosokat, a jatekosok tudjak, hogy mit varnak toluk stb..
ZoliMP
Ez mekkora baromság, már bocsánat. Pont most volt hétvégén, hogy a vidinél három játékos maradt a legutolsó bajnokcsapatból. Pedig az nem volt olyan rég. Ez aztán a koncepció. A Fradi egy év alatt most fogja másodszor lecserélni a teljes keretét. Az nem koncepció, hogy minden tranfszeridőszakban egy szekérderék pénzt elköltök szarabbnál szarabb játékosokra, akiket aztán a következő alkalommal lecserélek. Nézd már végig, kik ellen vérzett el a fradi az elmúlt három nemzetközi kupasorozatban. De még szerencse, hogy Doll maradt, így eljátszhatja ezt negyedszer is. Sztem a Vidi megy majd egy kört, a többi magyar csapat pedig az első akadályon el fog hasalni. És ez nem a Honvéd vagy a Vasas kritikája, hanem a magyar focié.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
Ahogy korabban irtam, oruluk, hogy a Kispest nyert, de szerintem ez nem tett jo senkinek sem.
Vegyuk most azt alapul, hogy tenyleg focizni szeretne mindenki es megelni a tavaszt europaban.

Hemingway nem az a tulkoltokezo, mivel a sajat penzet teszi kockara.Emiatt ertheto is, hogy nem akar beleszaladni egy minuszos evbe.
A Kispest nagy fricskat adott a nagy csapatoknak, azzal hogy bajnok lehet. Viszont igy ,hogy az edzo elmegy es varhato meg par tavozo, en nem varok sokat vagyis kevesebbet varok a Honvedtol, mint mondjuk a Viditol vartam volna.

A vidinel es a fradinal is van egy koncepcio, allando jatekosok. Lehet azon vitatkozni, hogy jo-e vagy nem, de az edzok maradtak ami abbol a szempontbol jo, hogy ismeri a jatekosokat, a jatekosok tudjak, hogy mit varnak toluk stb..

Nagyon remelem, hogy olyan edzo ez a holland, aki tovabb tudja vinni ezt a filozofiat amit Rossi felepitett es akkor nem fogja annyira megerezni a garda az uj edzot es a leendo uj jatekosokat.

Amugy a vasasnak is nagy gratula.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
az megvan, hogy a másodosztályban is utolsó fordulós ki-ki meccs lesz a feljutásért?
Balmazújváros-Kisvárda
NB2
Balmaz mióta akar feljutni?
slowmotion
Mióta az új stadionban legyőzték a Palermo-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nso-n tuti fent lesz holnap a fordítás...

Solymosi az év bírója, azért ez megalol :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Valaki nem fordítja le esetleg Totti búcsúbeszédét? Nagyon kíváncsi lennék!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
az megvan, hogy a másodosztályban is utolsó fordulós ki-ki meccs lesz a feljutásért?
Balmazújváros-Kisvárda
NB2
milyen érdekes,hogy mindkét osztályban ez történik,és véletlenül egy évben😀

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
az megvan, hogy a másodosztályban is utolsó fordulós ki-ki meccs lesz a feljutásért?
Balmazújváros-Kisvárda
NB2
Balmaz mióta akar feljutni?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
az megvan, hogy a másodosztályban is utolsó fordulós ki-ki meccs lesz a feljutásért?
Balmazújváros-Kisvárda
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
 streamable.com/2sh59

oké.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hutvágner Gergely a Sampdoria cserepadján a Napoli ellen.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
...volt pyro...
Kenny
Az kellett amúgy nagyon. Csak 5 percet vettek el az okos Vidi szurkolók a saját csapatuktól azzal. 😀
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Otigba a fradiban
| Vajon most már el tudja dönteni, hogy magyar vagy nigériai válogatott legyen? |
Klaci79
kurva jó ómen vagyok a fradinak. Jovával együtt fociztam Békéscsabán, Ugraival együtt fociztam Békéscsabán, Otigbával együtt fociztam Békéscsabán. Várom a következőt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Amúgy külön öröm volt ismét futballmérkőzésre hasonlító hangulatot látni tegnap.
Volt két fasza szurkolótábor,volt pyro,8500 néző,nem halt meg senki.
Jó lenne ha még több ilyen meccs lenne.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Amúgy sztem Rossi okosan döntött, a lehetőségeit Kispesten kimaxolta, ilyen költségvetéssel nemzetközi szinten zéró esély, innen csak lefele lett volna. Bízom benne, hogy külföldre megy (Dunaszerdahely pont jó lenne), mi pedig remélem megragadunk a felsőházban jövőre is.
gabokocka
Szerintem látta, hogy szétszedik a csapatot nyáron és egy hónap alatt képtelenség új csapatot építeni.
Zsótér tuti megy szerintem Eppel is megy Izraelbe és lesz még 3-4 másik távozó is a hírek szerint.
Nem lennék meglepve ha a Honvédnek nagyon komoly kiesési gondjai lennének jövőre.
Bazzani
Nagy szétszedésre nem számítok. Hidi elmegy, Nagy Geri tudja ugyanazt. Vaszke peremember, Eppel fájni fog, de érte sok pénzt kapunk, ha Lanza marad, a visszatérő Bobál, Kabangu, vagy adott esetben Sanyi ha visszajönne tudná pótolni. Zsótér nagy érték, de Koszta is jó, és Tömösvári is nagyobb szerepet fog kapni.

Szóval adott esetben lehet, hogy a tegnapi kezdőből csak egy ember távozik. A nagyobb kérdés az edző, az zsákbamacska, láthattuk idén Kövesden, komoly gond lehet egy ilyen szemléletváltás. Szóval remélem egy szerény értelmes ember jön, aki az eddigi sikerekre akar építeni, nem pedig újra feltalálni a spanyolviaszt.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy sztem Rossi okosan döntött, a lehetőségeit Kispesten kimaxolta, ilyen költségvetéssel nemzetközi szinten zéró esély, innen csak lefele lett volna. Bízom benne, hogy külföldre megy (Dunaszerdahely pont jó lenne), mi pedig remélem megragadunk a felsőházban jövőre is.
gabokocka
Szerintem látta, hogy szétszedik a csapatot nyáron és egy hónap alatt képtelenség új csapatot építeni.
Zsótér tuti megy szerintem Eppel is megy Izraelbe és lesz még 3-4 másik távozó is a hírek szerint.
Nem lennék meglepve ha a Honvédnek nagyon komoly kiesési gondjai lennének jövőre.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Indul a nagybevásárlas Újpesten. Novothny és Zsótér már ugye a miénk, Bojovic (Gyirmót) már volt orvosin. Állítólag KisKokó és Bódi is érkezik. 10 feletti távozó lesz.
Bazzani
Kellene még vagy 8 ütközni képtelen 160as középpályás... Btw ki az a Bojovic?
gordon
Hát igen, Zsótér, Kiskokó és Bódi kb ugyanazt tudja, nem látom miért kell belőlük három.
De legalább utóbbi kettő kikerül a magyar süllyesztőből.
gabokocka
+bardhi, hazard, diarra, balogh...
Miközben az egyetlen normális csatárunkat eladtuk kínába és itt játszik a liga leggyengébb védősora...kálnoki kis , kecskés, mohl bazdmeg...mindegy. Majd jövőre.

Grat a Kispestnek, megérdemelték!
gordon
Bardhi, Balogh tuti megy de a másik kettő sem marad.
Bojovic személyében jött egy belső védő, Herisel ketten magyar szinten jó páros lesznek.
De ezek a nevek csak a kezdet (Kovács és Bódi még nem fix), lesz itt mozgás bőven.
Zsótér nagyon jó lesz, imádom a játékát. A Novothny igazolás nem annyira tetszik de nekem sem tetszhet minden. 😀
Érdekes nyár lesz. Remélem a belga kinyitja a tárcát végre.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ami szerintem tök egyértelmű, hogy itthon bőven lehet valaki sikeres azzal, ha magyar szinten kiemelkedő edzője van, még ha a kerete nem is a legjobb. Lásd Honvéd, Vasas. S hogy ne csak külföldi trénert említsek, a jó öreg Pinyő is top edző kis hazánkba, nyilván nemzetközi szinten már nem az, meg ugye van egy stílusa, de honi szinten igen is az edzők krémjébe tartozik.

Btw ki az a Bojovic?
gordon
Szerintem ő remek igazolás lenne. Voltam kinn a tavasszal 2 Gyirmót meccset nagyon kiemelkedett a Gyirmótból felfelé. Magas, jól helyezkedő belső védő, aki mindkét lábával nagyon stabil. Én azt nem értem, hogy ő egyeltalán hogyan kerülhetett oda Gyirmótra.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Indul a nagybevásárlas Újpesten. Novothny és Zsótér már ugye a miénk, Bojovic (Gyirmót) már volt orvosin. Állítólag KisKokó és Bódi is érkezik. 10 feletti távozó lesz.
Bazzani
Kellene még vagy 8 ütközni képtelen 160as középpályás... Btw ki az a Bojovic?
gordon
Hát igen, Zsótér, Kiskokó és Bódi kb ugyanazt tudja, nem látom miért kell belőlük három.
De legalább utóbbi kettő kikerül a magyar süllyesztőből.
gabokocka
+bardhi, hazard, diarra, balogh...
Miközben az egyetlen normális csatárunkat eladtuk kínába és itt játszik a liga leggyengébb védősora...kálnoki kis , kecskés, mohl bazdmeg...mindegy. Majd jövőre.

Grat a Kispestnek, megérdemelték!

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Amúgy sztem Rossi okosan döntött, a lehetőségeit Kispesten kimaxolta, ilyen költségvetéssel nemzetközi szinten zéró esély, innen csak lefele lett volna. Bízom benne, hogy külföldre megy (Dunaszerdahely pont jó lenne), mi pedig remélem megragadunk a felsőházban jövőre is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.