Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 950
Ne vicceljetek már😊 Az egész galeri egy 0-val túl van fizetve! Azért annyit nem tesznek le az asztalra, hogy majd 100 milliót keressen valaki. Ne CR-hez hasonlítsuk a fizut, hanem a mutatott teljesítményhez!
NB2
 index.hu/gazdasag/ado_es_koltsegvetes/2017/06/13/evi_250_milliot_is_kereshet_mar_nalunk_egy_focista/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
előbbi három mit tett le az aszalra?Leandro BL csoportkörös volt a Nicosiaval,Lovrencsics az EB-re kijutott válogatott alapembere volt.Böde pedig többszörös gólkirály nem mellesleg ő is EB résztvevő.Előbbi kettő külföldön is letette a névjegyét míg a három Fehérvári gyakorlatilag semmit nem tud felmutatni.
Ha valakit sokallok a Fradiból az Pintér.
Kenny
ja úgy oké, én nem a múltra értettem hanem a mutatott teljesítményre...
leandro lovrencsics, mind nagy multtal rendelkeznek, de ha az idei teljesítmenyt nezzük ( már amennyit én láttam belőle, patkai szintjén nincsenek) mondjuk kiskoko se, az más kérdés :d. de akkor juhasz is vicc, nagy kedvencem volt, és Mo legjobbja volt vagy 5 évig a szememben, de a mostani játéka... hát... repülőgép anyahajó gyorsabban fordul

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Ne vicceljetek már😊 Az egész galeri egy 0-val túl van fizetve! Azért annyit nem tesznek le az asztalra, hogy majd 100 milliót keressen valaki. Ne CR-hez hasonlítsuk a fizut, hanem a mutatott teljesítményhez!
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Akkor úgy írom:
Fizetés PLUSZ az "eredményességi prémium"
Az alap sem kevés, de még hozzá a prémium...vazzz ez már lassan bank igazgatói lóvé! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19145925_1701102403238084_4982290473327420863_n.jpg?oh=8b553a0d5bb821fb083c509bba311ef9&oe=59D45AF0
NB2
Én a Felcsútiak fizetésére lennék kíváncsi. Amúgy a Pancho környéki "akadémia" továbbra is baszolt jól termeli a tehetségeket, mert a hírek szerint bejelentkeztek Kamberért meg Lanzafamért. Félek van az az összeg, amiért Hemibá túladna mindkettőn, hogy aztán megint a kiesés ellen harcoljon a Honvéd bajnokcsapatként... Bár egye-fene, ha ellenértékként belemennek, hogy újra Felcsút SE lesz mostantól a klub neve, csináljuk. De akkor, és CSAK akkor.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Simon,Pátka,Kovács vicc kategória,a többi szerintem rendben van.
Kenny
igazi fradista, a vidisek vicc a többi rendben van :d

ha pátkai vicc, akkor szvsz vicc az összes fradista is előtte, lovrencsiccsel, leandroval és bödével az élen :d
eaglesmcnabb
előbbi három mit tett le az aszalra?Leandro BL csoportkörös volt a Nicosiaval,Lovrencsics az EB-re kijutott válogatott alapembere volt.Böde pedig többszörös gólkirály nem mellesleg ő is EB résztvevő.Előbbi kettő külföldön is letette a névjegyét míg a három Fehérvári gyakorlatilag semmit nem tud felmutatni.
Ha valakit sokallok a Fradiból az Pintér.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Simon,Pátka,Kovács vicc kategória,a többi szerintem rendben van.
Kenny
igazi fradista, a vidisek vicc a többi rendben van :d

ha pátkai vicc, akkor szvsz vicc az összes fradista is előtte, lovrencsiccsel, leandroval és bödével az élen :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19145925_1701102403238084_4982290473327420863_n.jpg?oh=8b553a0d5bb821fb083c509bba311ef9&oe=59D45AF0
NB2
"Eredményességi prémium"!!😀
zemanla
Simon,Pátka,Kovács vicc kategória,a többi szerintem rendben van.

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19145925_1701102403238084_4982290473327420863_n.jpg?oh=8b553a0d5bb821fb083c509bba311ef9&oe=59D45AF0
NB2
"Eredményességi prémium"!!😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
 scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19145925_1701102403238084_4982290473327420863_n.jpg?oh=8b553a0d5bb821fb083c509bba311ef9&oe=59D45AF0
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/otigba-elmeselte-miert-nem-elt-dardai-valogatott-meghivojaval-2574765
Így már érthető a válasza.Valami azt súgja nekem,hogy az év igazolása lesz itthon a fiú.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Mondjuk van egy apróság, mégpedig aAz Észak Írek most is a továbbjutásért küzdenek. Az az eredmény nem is akkora blama így utólag visszanézve. Ettől független hülyeség volt a kinevezése. Számtalan klubszinten eredményes edző bukott már meg szöviként, az emberi kvalitásaitól függetlenül.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 747 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jön Wenger miután kirúgták végre, vagy Véber hozza az NB2es futballistákat

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Viszont ha német vonal marad akkor Tuchelnek tudnék örülni, kérdés mire menne ebben a közegben.
dande
Aha, ha Storck másfél millás fizuja gond a magyar közvéleménynek, akkor Tuchel 6-8 millió eurós/éve mi lesz? Ha ébren vagy ne álmodj

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Ha LCS lesz a szövkap akkor többet nem nézek válogatott meccset amíg ő irányít az tuti 😀
Kenny
miért, Pintér alatt sem néztél?
slowmotion
másfél meccset néztem Pintérből.Az első félidőt amit meccselt és az Észak Írek elleni teljes meccset.Sok is volt.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha LCS lesz a szövkap akkor többet nem nézek válogatott meccset amíg ő irányít az tuti 😀
Kenny
miért, Pintér alatt sem néztél?
slowmotion
Finn, Dán, Kazah, Albán meg Észak-Ír meccs volt Pinyővel, ráadásul csak az utolsó volt tétmeccs 😀 szerintem jobban járt aki nem nézte azokat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Ha LCS lesz a szövkap akkor többet nem nézek válogatott meccset amíg ő irányít az tuti 😀
Kenny
miért, Pintér alatt sem néztél?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha LCS lesz a szövkap akkor többet nem nézek válogatott meccset amíg ő irányít az tuti 😀
Kenny
megy Sepsibe nagy valószínűséggel, nem hinném hogy ő lenne az új kap, de én örülnék neki azért

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Viszont ha német vonal marad akkor Tuchelnek tudnék örülni, kérdés mire menne ebben a közegben.
dande
nyilván eljönne Magyarországra szövetségi kapitánynak 😀 Bundesliga 2-ben is jobban járna

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont ha német vonal marad akkor Tuchelnek tudnék örülni, kérdés mire menne ebben a közegben.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Ha LCS lesz a szövkap akkor többet nem nézek válogatott meccset amíg ő irányít az tuti 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Az a durva, hogy az andorrai vereség a magyar NB1/NB2-t plusz pár edzőkolléga munkáját is szépen beárazta

"a német edző munkamániás. Ráadásul a szurkolóban a laktáttesztnapok (a Bernd Storck által favorizált kötelező felmérés, amely miatt a legendásan jól összezáró fociközegben volt már nemegyszer hőzöngés) azt az érzetet kelti, márpedig fontos az erőnlét, a munka, és hogy tényleg szükség lenne valamire, ami megmutatja, hol tartanak a fiúk edzésileg a klubjaikban"

Láthattuk 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
 www.facebook.com/magyarinfo/videos/10155269528508467/

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 470
A Dárdai csapat nem kap ki Andorrában az tuti, de vlsz, hogy gólokat se tudott volna lőni rendes csapatok ellen...anno,mikor átvette, ebben lett több a német fickó az ő csapatához képest...Ez veszett most oda... (amúgy szvsz idén már Dárdait se fogja megmenteni a 24 éves berlini múlt, főleg most a kupaindulással együtt...(ne legyen igazam, de sajna így lesz szerintem, hacsak nem igazolnak még fél tucat komoly játékost...)10-12 pont választotta el a kiesésért, vagy a kupaindulásért harcoló csapatokat, pl Wolfsburg?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-alairt-a-klub-tortenetenek-2-legdragabb-igazolasa-hivatalos-2574629

Én örülök ennek a srácnak...jobban mint mondjuk Moratanak 60-ért