Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Futácsnak mit kell még csinálnia,hogy legalább egy összetartásra meghívja a germán?
Értem én,hogy ha erőcsatár akkor Szalai,de mögötte magasan Futács a legjobb formában lévő kilences.
Kenny
és egy az nb1-nél sokkal jobb bajnokság egyik jobb csapatának kezdőjátékosa.
davemayer
JN miatt tart most csak ott a Hoffenheim, miután Volland és Firmino elment

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Futácsnak mit kell még csinálnia,hogy legalább egy összetartásra meghívja a germán?
Értem én,hogy ha erőcsatár akkor Szalai,de mögötte magasan Futács a legjobb formában lévő kilences.
Kenny
és egy az nb1-nél sokkal jobb bajnokság egyik jobb csapatának kezdőjátékosa.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Egyre izgibb.
ZoliMP
nem csodálom, nem szeretem Liktápot de a Burgmeister is sunyi pöcs, remélem a Vasas lecsúszik a dobogóról.

petey
majd ha belemarkolok így a farkadba, és megrántom-- ahogy világosan látszik a lassításon is-- megnézem milyen kis sunyi pöcs leszel... (remélem, hogy a vidi se lesz bajnok azorbános milliárdjaival együtt.)
ozibozi
hajrá vasas!!
eaglesmcnabb
csak a kék-fehér 😀
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Futácsnak mit kell még csinálnia,hogy legalább egy összetartásra meghívja a germán?
Értem én,hogy ha erőcsatár akkor Szalai,de mögötte magasan Futács a legjobb formában lévő kilences.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
egyébként a Monaco ma nyerte meg a bajnokságot, szerintem Franciaország nagy része azért igencsak örül
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Mariska azért milyen faszparaszt lett... avagy csak megint előbújt belőle a gaucho vér?
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Egyre izgibb.
ZoliMP
nem csodálom, nem szeretem Liktápot de a Burgmeister is sunyi pöcs, remélem a Vasas lecsúszik a dobogóról.

petey
majd ha belemarkolok így a farkadba, és megrántom-- ahogy világosan látszik a lassításon is-- megnézem milyen kis sunyi pöcs leszel... (remélem, hogy a vidi se lesz bajnok azorbános milliárdjaival együtt.)
ozibozi
hajrá vasas!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Nagyon komoly gólokkal verik a PSG-t (idáig)
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Egyre izgibb.
ZoliMP
nem csodálom, nem szeretem Liktápot de a Burgmeister is sunyi pöcs, remélem a Vasas lecsúszik a dobogóról.

petey
majd ha belemarkolok így a farkadba, és megrántom-- ahogy világosan látszik a lassításon is-- megnézem milyen kis sunyi pöcs leszel... (remélem, hogy a vidi se lesz bajnok azorbános milliárdjaival együtt.)
ozibozi
kihagynám az ajánlatot köszi 😊 de biztos lesz rá jelentkező. mondjuk én röhögnék a legjobban ha a Vidi nem húzza be. erről ennyit.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Egyre izgibb.
ZoliMP
nem csodálom, nem szeretem Liktápot de a Burgmeister is sunyi pöcs, remélem a Vasas lecsúszik a dobogóról.

petey
majd ha belemarkolok így a farkadba, és megrántom-- ahogy világosan látszik a lassításon is-- megnézem milyen kis sunyi pöcs leszel... (remélem, hogy a vidi se lesz bajnok azorbános milliárdjaival együtt.)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Balotelli nem szarakodott sokat, bevágta profin
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Liptakot le kellet fogni, neki esett Kassainak a piros lap miatt....Meg kopott is fele.
Egyre izgibb.
ZoliMP
nem csodálom, nem szeretem Liktápot de a Burgmeister is sunyi pöcs, remélem a Vasas lecsúszik a dobogóról.
Kispest meg, csak megverték a félelmetes Gyirmótot a 95. percben. eloel

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Jól látom, hogy Rosa Dénes a szakértő a spíleren? Nem annyira ismerem ezeket a "focistákat" de Denesrol van egy híres videó ami par éve készült. Most meg itt szerepel, ez olyan trollkodasnak tűnik 🤔
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Liptakot le kellet fogni, neki esett Kassainak a piros lap miatt....Meg kopott is fele.
Egyre izgibb.
ZoliMP
biztos a bayernre fogadott múlt héten.

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Guardiola raus!!!!!
Sobri Jóska
Amadeus hol vagy 😉?

| azzal együtt, hogy a PL ben Pepnek sem megy igazán |
dande
nyasgem
Amadeus91
én amúgy mondtam h fog hiányozni Pep.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 940
Liptakot le kellet fogni, neki esett Kassainak a piros lap miatt....Meg kopott is fele.
Egyre izgibb.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Valaki elmagyarázhatná, hogy 1-5-ös állásnál miért kell a 90. percben cserélni, ráadásul mire lejön a játékos, befut a csere, a bíró pont lefújja. Rohadtul megalázó és idegesítő is!
A 80. percben 1-4 volt, a Celtic majd 30 ponttal vezeti a bajnokságot, nem és nem és megintcsak nem értem!!!
NB2
Megtapsoltatás?
ervinator
Annak megalázó aki bejön😊 Ezt a szitut el lehetett volna játszani 10 perccel korábban és akkor a gyerek beállhat korábban és valamit mutathat is.
NB2
Manapság ritkán nézek soccert, de azért ez elég gyakori volt, hogy az utolsó percekben cserélnek és a friss játékos lehet, hogy labdához se ér. Nem gondolom annyira megalázónak egyébként.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Valaki elmagyarázhatná, hogy 1-5-ös állásnál miért kell a 90. percben cserélni, ráadásul mire lejön a játékos, befut a csere, a bíró pont lefújja. Rohadtul megalázó és idegesítő is!
A 80. percben 1-4 volt, a Celtic majd 30 ponttal vezeti a bajnokságot, nem és nem és megintcsak nem értem!!!
NB2
Megtapsoltatás?
ervinator
Annak megalázó aki bejön😊 Ezt a szitut el lehetett volna játszani 10 perccel korábban és akkor a gyerek beállhat korábban és valamit mutathat is.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Valaki elmagyarázhatná, hogy 1-5-ös állásnál miért kell a 90. percben cserélni, ráadásul mire lejön a játékos, befut a csere, a bíró pont lefújja. Rohadtul megalázó és idegesítő is!
A 80. percben 1-4 volt, a Celtic majd 30 ponttal vezeti a bajnokságot, nem és nem és megintcsak nem értem!!!
NB2
Megtapsoltatás?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Valaki elmagyarázhatná, hogy 1-5-ös állásnál miért kell a 90. percben cserélni, ráadásul mire lejön a játékos, befut a csere, a bíró pont lefújja. Rohadtul megalázó és idegesítő is!
A 80. percben 1-4 volt, a Celtic majd 30 ponttal vezeti a bajnokságot, nem és nem és megintcsak nem értem!!!
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 940
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
Klaci79
sokadosztályban, utánpótlásban mindenhol vannak idióták.
slowmotion
Ez egy kiragadott pillanat. Ezzel nem cafoltal meg semmit.
Alapjaraton nagyobb a tisztelete a biroknak az nflben is meg akkor is ha balfasszasagra dobnak.
A fociban minden valos es velt esemeny utan uvoltoznek sirnak fetrengenek reklomalnak.Sportemberek? "kislanyok"

Megtortent esemeny:
11-es.
ugyebar a a partjelzo a vonalon van nezi, hogy hol van a labda. A kapus a vonalon megfogja, de a cserek es az edzok a kispadrol anyaznak, hogy bent volt.
Haaatt ez hogy?!

Fociztam hivatosszeruen 10+ evig, es szerintem jo ha 2szer reklomaltam vmi miatt.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
Klaci79
sokadosztályban, utánpótlásban mindenhol vannak idióták.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
Klaci79
Aki nem, azt pedig örökre eltiltják.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Marouane says it was a red card because he is Marouane.Ringyó
hát... idiótának nem lehet tanulni, annak csak születni lehet.
Falloszt utoljára a 2014-15-ös szezon utolsó mérkőzésén állították ki. azóta lejátszott 45 meccset piros lap nélkül (igen, azt a meccset is piros lap nélkül fejezte be, ami alapján könyöklésért három meccsre eltiltották). ezen a 45 meccsen minimum 5-15 közötti kiállítást úszott meg. akkor mégis miről is van szó?