Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 940
Sok a vitatott Kassai ietelet, de szerintem ami szamonkerhetnek rajta:

- Vidal kiallitasa. Jo helyzetben volt Kassai, de azt nem latom, hogy vki takarta-e pont veletlenul. Pl a real madrid meg nem adott tizijenel is jo helyzetben van, de pont befut vki ele, szoval lehet kitakartak a kontaktot es meg segitsege sem lehetett onnan. Itt Vidalnal a tartalek jatekvezeto besegithetett volna, mert segitseget szoktak nyujtani onnan, de mondjuk ha pont el volt foglalva a ket edzovel akkor szopo.

- Ronaldo 2. golja.
Igen, less es nem is kicsi amit "el lehet engedni". Soha nem felejtem el Puhl-t mikor a Juve - Dortmund bl donton a partjelzo nem itelt semmit, de Puhl befujta es igaza volt.

(Amit nem nagyon emlegettek itt az a bayern 2.golja. Sergio ert bele utoljara, de ha megnezitek az is less volt. Igaz Lewa nem ert hozza, de a jelenletevel rossz dontesre kenyszeritette a real jatekosat.)

Amugy meg:

Roni 3. golja kikockazas utan kiderult, hogy lessrol szuletett. Nem lehet kiszurni, foleg ugy nem, hoygy tarts lepest egy Marceloval vagy Ronaldoval.

A jatekosok nem partnerek, nehez megitelni dolgokat mikor ra is jatszanak. Rohadt gyors a jatek.
Videos visszanezes lenne a kezenfekvo. Sokak szerint sokat elvesz a jatekidobol, de kerdem en a tiszta jatekido igy is kb 25 perc, mert reklomalnak, elvegzik a bedobast, kirugast stb...Siman belefer

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként meg nem nagyon szoktam hinni az összeesküvéselméletekben, de így, hogy pár hét alatt két spanyol csapat is komoly bírói segítséggel jutott tovább a BL-ben, már kezdek meginogni, mégis lehet valami az UEFA-bunda teóriákban...
StormST
Túlzásokba nem kell esni. Ha van ilyen, akkor mivel magyarázzuk az első meccsen a Bayern tizenegyesét vagy akár a mostani meg nem adott tizenegyest?
Jughead
Szerintem egyáltalán nem estem túlzásba, én leírtam, amit érzek, ennyi. Persze valszeg csak simán balfasz az egész társaság, de minimum fura, hogy az a partjelző, aki előtte a véleményes/éppen belógós lesre is lengetett, hirtelen a fél méterest nem veszi észre...

Igen, ha látványosan akartak volna csalni, akkor Robben 11-ese nem az, a (szerintem) magát látványosan dobó reálosnak meg az, de az ügyes csalás pont olyan, hogy nehezen megfogható... 😛
StormST
Azért pl a Barca továbbjutásához a bírói csalás önmagában kevés lett volna, ahhoz a PSG is kellett, s ha vkiknek, nekik nincs szükségük pénzre
dande
A PSG csak simán balfasz volt, de a vége az elég tisztán a bíróé volt. Azt soha nem tudjuk meg, hogy ha a PSG lezárja a meccset korábban, akkor mi lett volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Igazából ezt az egészet mélyebben elemezni, mint ahogy a fertigen tették, felesleges.
 ichhabefertig.reblog.hu/kassai-a-kurva-anyad

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
1. Persze magyar meg minden, de azért akárhova mentem az elmúlt 10 percben mindenhol Kassai hülyeségeit olvastam random szurkolóktól. Épp ezért az m4 is (Szántó Dávid) kijelenthette volna, hogy a magyar bírósereg többször is hibázott.
2. Utána jöhetett volna a mentegetőzés (amit megint sok helyen olvastam), mert bizony nehéz dolguk van a jv-knek, partjelzőknek.
3. És igen igaza van Klacinak, lépjenek már valamit, mert ez így rohadt röhejes. Ha nem akarnak videóbírót, akkor töröljék el a lest, ezzel is kivéve a hibákat a játékból. Így is marad rengeteg😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg nem nagyon szoktam hinni az összeesküvéselméletekben, de így, hogy pár hét alatt két spanyol csapat is komoly bírói segítséggel jutott tovább a BL-ben, már kezdek meginogni, mégis lehet valami az UEFA-bunda teóriákban...
StormST
Túlzásokba nem kell esni. Ha van ilyen, akkor mivel magyarázzuk az első meccsen a Bayern tizenegyesét vagy akár a mostani meg nem adott tizenegyest?
Jughead
Szerintem egyáltalán nem estem túlzásba, én leírtam, amit érzek, ennyi. Persze valszeg csak simán balfasz az egész társaság, de minimum fura, hogy az a partjelző, aki előtte a véleményes/éppen belógós lesre is lengetett, hirtelen a fél méterest nem veszi észre...

Igen, ha látványosan akartak volna csalni, akkor Robben 11-ese nem az, a (szerintem) magát látványosan dobó reálosnak meg az, de az ügyes csalás pont olyan, hogy nehezen megfogható... 😛
StormST
Azért pl a Barca továbbjutásához a bírói csalás önmagában kevés lett volna, ahhoz a PSG is kellett, s ha vkiknek, nekik nincs szükségük pénzre
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként meg nem nagyon szoktam hinni az összeesküvéselméletekben, de így, hogy pár hét alatt két spanyol csapat is komoly bírói segítséggel jutott tovább a BL-ben, már kezdek meginogni, mégis lehet valami az UEFA-bunda teóriákban...
StormST
Túlzásokba nem kell esni. Ha van ilyen, akkor mivel magyarázzuk az első meccsen a Bayern tizenegyesét vagy akár a mostani meg nem adott tizenegyest?
Jughead
Szerintem egyáltalán nem estem túlzásba, én leírtam, amit érzek, ennyi. Persze valszeg csak simán balfasz az egész társaság, de minimum fura, hogy az a partjelző, aki előtte a véleményes/éppen belógós lesre is lengetett, hirtelen a fél méterest nem veszi észre...

Igen, ha látványosan akartak volna csalni, akkor Robben 11-ese nem az, a (szerintem) magát látványosan dobó reálosnak meg az, de az ügyes csalás pont olyan, hogy nehezen megfogható... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Akik a Barcelonára fröcsögtek azok remelem klaviatúrát ragadnak most is.
Blevi
Ott azt szándékosabbnak éreztem, itt szimplán hibás döntéseket hoztak.
Ha már nem akarnak videóbírót, simán raknék a másik oldalra is 1-1 partjelzőt. A mai téves kiállítást pl simán jelezte volna, hogy tovább...
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Egyébként meg nem nagyon szoktam hinni az összeesküvéselméletekben, de így, hogy pár hét alatt két spanyol csapat is komoly bírói segítséggel jutott tovább a BL-ben, már kezdek meginogni, mégis lehet valami az UEFA-bunda teóriákban...
StormST
Túlzásokba nem kell esni. Ha van ilyen, akkor mivel magyarázzuk az első meccsen a Bayern tizenegyesét vagy akár a mostani meg nem adott tizenegyest?
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Akik a Barcelonára fröcsögtek azok remelem klaviatúrát ragadnak most is.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez innentől komolytalan...
flzoli
ne légy elfogult, mint egy átlag barca drukker
és tisztelet a kivételnek
eaglesmcnabb
Engem mint átlag Barca drukkert 😉 főleg Roni miatt zavar... Nem csinált semmit de csak "talál" három gólt s megint ő lesz a király....

Holnap vszínű mi kiesünk de legalább a Juve ellen 😊 akiknek már nagyon kijárna a BL győzelem (bár Simeone is megérdemelné mégha nem is az idei idényük alapján)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Kassai sokadik borzalmas hibája aztán mégis meccset vezet. Szánalmas ez az egész európai labdarúgás a korrupt vezetőivel együtt...már rég kellett volna egy videóbíró, ha haladni akarnának a korral.
Klaci79
Nem akarnak haladni a korral, mert meccs után egy héttel már a kutya se foglalkozik a rossz ítélettel, de ott helyben elismerni a bíróbrigádnak, hogy elbaszták már elég ciki lenne és bizonyos esetekben még akár veszélyes is. Én is mellette vagyok, de nem nagyon látom realitását igazán...

Egyébként meg nem nagyon szoktam hinni az összeesküvéselméletekben, de így, hogy pár hét alatt két spanyol csapat is komoly bírói segítséggel jutott tovább a BL-ben, már kezdek meginogni, mégis lehet valami az UEFA-bunda teóriákban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nézzük pozitívan. 2012-ben Kassai miatt nem adtak meg egy gólt az ukránoknak. Ezek után végre kitalálták a gólvonal technikát és ma már ezt tökéletesen pontosan jelzik. Lásd inter-milan.
Most Kassai újabb hibái után talán ismét tesznek valamit a felelősök, hogy a nyilvánvaló leshelyzeteket is visszanézzék vagy valami.
Lehet Kassaiék már utálják az egészet, de mivel nem történik semmi, ők csak korukat megelőzve hívják fel a figyelmet az ilyen szituációkra.
Egyszer még hálásak lesznek a szurkolók Kassai csapatnának ezekért a durva hibákért, csak a jelen szurkolói nem akarják megérteni a törekvéseiket.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez innentől komolytalan...
flzoli
ne légy elfogult, mint egy átlag barca drukker
és tisztelet a kivételnek
eaglesmcnabb
Semmi elfogultság nincs ebben, hihetetlen tompa volt a Bayern a párharcban.

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A harmadik gól is les volt 😀
 streamable.com/dti7z
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem Ancelottit azért hozták, hogy beépítse a fiatalokat (Costa, Sanchez, Coman...), erre végig az öregekkel próbálkozik.... Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a csapatból, alig voltak értékelhető periódusaik a nem éppen csúcsformát futó Real ellen.

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ez innentől komolytalan...
flzoli
ne légy elfogult, mint egy átlag barca drukker
és tisztelet a kivételnek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
mennyivel más volt a helyzet mielőtt Vidal büntetőt lőhetett volna
Heisman Trophy
ramos öngólja után is.

kassai miatt megyünk tovább, nem is értem miért ő megy ki ilyen meccsekre, 4-5 jobb bíró van nála idehaza legalább
eaglesmcnabb
Ez innentől komolytalan...

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Nem nagyon szoktam focit nézni, de ennek a párharcnak mindkét meccsét megnéztem, és alapból maga a foci annyira nem is volt rossz. Na de a játékvezetés...

Az első meccsen is szar volt, de a maira szavak nincsenek. "Real fan vagyok" (azért idézőjelben mert jó ha évente 4-5 meccset látok), de azt hogy Casemiro hogy maradhatott pályán én nem értem. A többi meg csak hab a tortán...

Ja és lehet hogy Ronaldo öregszik, de 5 gól után asszem nem kell magyarázkodnia most egy ideig.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért Andó-Szabót máglyára, ha lehet
Kampman
ando-szabó és solymosi a két legszarabb, de utána nálam kassai jön

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
mennyivel más volt a helyzet mielőtt Vidal büntetőt lőhetett volna
Heisman Trophy
ramos öngólja után is.

kassai miatt megyünk tovább, nem is értem miért ő megy ki ilyen meccsekre, 4-5 jobb bíró van nála idehaza legalább
eaglesmcnabb
Azért Andó-Szabót máglyára, ha lehet
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
az akkor olyan lehet mint mikor a legjobb 8 között két bukaresti csapat volt az ELben , de én olyanra is emlékszem hogy a 4 között BLben 3 angol, real meg 8 közé se jutott be, szép évek voltak... JA NEM

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
ha megint 3 spanyol csapat lesz az elődöntőben akkor agyfaszt kapok. Forza JUVE
Heisman Trophy
2000-ben te nem is éltél.
Kampman
baszki EL 2014-15
Heisman Trophy
ott is csak egy volt
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mennyivel más volt a helyzet mielőtt Vidal büntetőt lőhetett volna
Heisman Trophy
ramos öngólja után is.

kassai miatt megyünk tovább, nem is értem miért ő megy ki ilyen meccsekre, 4-5 jobb bíró van nála idehaza legalább

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mennyivel más volt a helyzet mielőtt Vidal büntetőt lőhetett volna

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kassai sokadik borzalmas hibája aztán mégis meccset vezet. Szánalmas ez az egész európai labdarúgás a korrupt vezetőivel együtt...már rég kellett volna egy videóbíró, ha haladni akarnának a korral.
Klaci79
talán jövőre. A BL-kiesési szakaszában. De csak a hazai meccseken. És csak a fehér mezben játszó csapat jeleneteire lehet alkalmazni majd.