Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nem akarok többet olasz csatárt pool mezben a pályán látni!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
most néztem vissza a Soton gólt és 5-6 éve lampard lőtt ilyesmi gólt a BL-be,nem?Negritis
Az azért még szebb volt. 😊

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
istenem,a D# továbbra is kutyaütő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
most néztem vissza a Soton gólt és 5-6 éve lampard lőtt ilyesmi gólt a BL-be,nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2-0 1 kamu meg egy jogos 11-essel, ahhoz képest, hogy 2 napot pihent a csapat nem is olyan rossz a játék


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nagyon bejött a nyár a sotonnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ebből a Manéből pár éven belül világklasszis lesz szerintem.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Lallana kezd magára találni az utóbbi időbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Guzmicsról tényleg jó hírek jönnek, de ha a válogatott kezdőjébe kerül (ami azért nem lehetetlen) óhatatlanul is előveszik a régi bakija miattNegritis
Amúgy az a vicces,hogy ő pont egy kifejezetten jó képességű játékos,bukarest után is hozta a tőle elvárt szintet itthon,és lám kint is megállja a helyét.Magas,erős felépítésű,jól szerel.Hasonlít Juhászra.
Ha valaki megmeri lépni a behívását az Dárdai lesz,ő most bárkit behívhat nem fogják kikezdeni érte.
Nem mellesleg Guzmicsnak simán helyen van a keretben.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Magyar focival kapcsolatban eddig nem fejtettem ki a véleményem, mert a hazai bajnokság meccseit nem követem kb 7-8 éve már.
Ha játszik is a válogatott a NB1-es focistákat nem ismerem, a külföldiekről szoktam azért olvasni, ha épp felröppen 1-1 hír.
Véleményem, hogy Ádám egy jó játékos a hazai átlaghoz mérten. Nem szabad elfelejteni, hogy jelenleg az egyetlen olyan játékosunk aki a 4 top bajnokság egyikében játszik, és majd minden meccsen pályára is lép. Kb minden második meccsen kezdőként. Nem, nem egy világsztár, ahogy Montenegrónak Vucinic vagy Jovetic, ne is ezt várjuk tőle. De én tisztelem azért, hogy a Mainzba elért olyan sikereket amik arra ösztönözték a Schalke-t, hogy leigazolja. Nem jött be neki, ez van, de legalább nem a pénz vonzotta első pillanatra, pedig ide a bökőt, hogy ő is el tudott volna menni olajmágnás bajnokságokba pénzt keresni...
Most a Hoffenheimbe játszik és isten a tanúm minden fordulóba meg is néztem hogy játszott-e, összefoglalót néztek róla.
Emberileg többre tartom mint Dzsudzsit, holott Balázs jobb képességű játékos, akire sokkal nagyobb siker is várhatott volna.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év facebook kommentje. 😀
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szaba mit szólsz Fiolához? Én hallottam vele kapcsolatban Diósgyőrt is. Az picivel jobb lett volna neki nem!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Guzmicsról tényleg jó hírek jönnek, de ha a válogatott kezdőjébe kerül (ami azért nem lehetetlen) óhatatlanul is előveszik a régi bakija miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gary is nehezen fogta vissza magát, de Carragher zseniális. 😀

----

Más. MOst olvasom, hogy Guzmics a lengyel bajnokságban elég jól teljesít. Picit sajnálom a srácot, mert meg lett bélyegezve a románok elleni hibája miatt. Más is hibázott már, s a srác az NB1-ben is végig stabilan játszott, s most azért a mienknél, ha nem is olyan hű de sokkal, de mégis erősebb ligában is dicsérik rendesen.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ahogy olvastam mivel 20 centire volt a partjelzőtől így a saját karrierje érdekében mondta be 😀Negritis
True story 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
ahogy olvastam mivel 20 centire volt a partjelzőtől így a saját karrierje érdekében mondta be 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A tegnapi tasliért/ütésért Sterling nem kap eltiltást mert a partjelző jelezte, hogy látta az esetet. (tehát bekerült a meccs jegyzőkönyvébe amibe hogy ha szerepel egy eset akkor utólagos eltiltást már nem kaphat a játékos, ha a pályán nem büntették meg miatta). (szvsz kiosztott egy pofont amiért 1-2 meccs szokott járni a pályán piros lappal).

Shelveyt viszont meg fogják büntetni a Can-nak kiosztott könyököséért.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Közben Enzo Perezt leigazolta a Valencia. Örülök, a végén még tényleg meglehet az a BL, nagyon szurkolok neki.
A Poola kedvenc csapatom, de emellett Roma és Valencia szimpatizáns is vagyok 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Jonjo-t nem sajnálom ahogy a skót Adamet se sajnáltam
Allen-ben a potenciál megvolt, de nem jött össze azt sajnálom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Sajnos a helyzetkihasználása idén élég rossz %ot mutat. Ez az ütése is lehet frusztráció miatt volt. Pedig ma is jól játszott szerintem. Annak meg örüljünk hogy nem kapott pirosat érte.
Shelveat meg még mindig bírom a könyököse csúnya volt, de egy szív lélek srác, néha erős indulatokkal. Nem mondom hogy mindig liverpool szintet képvisel, de Allan helyet padra meg ma is szívesen látnám.balazs799
az ütés amiatt volt, mert a védő megpaskolta a tarkóját. szerintem nem csak Sterling ütött volna vissza, csak ő kevés embert tud lefejelni, mert nem nőtt túl magasra.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos a helyzetkihasználása idén élég rossz %ot mutat. Ez az ütése is lehet frusztráció miatt volt. Pedig ma is jól játszott szerintem. Annak meg örüljünk hogy nem kapott pirosat érte.
Shelveat meg még mindig bírom a könyököse csúnya volt, de egy szív lélek srác, néha erős indulatokkal. Nem mondom hogy mindig liverpool szintet képvisel, de Allan helyet padra meg ma is szívesen látnám.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Lallana is betalált 😀, bár ez inkább vicces 😀
ez gyors volt 😕

Sterling mennybe mehetne ma is 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem is olyan rossz a játék. Sturrigde csal pedig egészen bizakodó vagyok. Nem szeretném, hogy úgy visszaálljunj a második félidőben mint az első végén.
Lucas továbbra is jól védekezik, de a labdával már az egyenes passzon túl nem tud bánni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
az első 15 perc bíztató
a 2 spanyol eléggé megkavarja az ellenfél sorait
jár a labda van tempó már csak gólok kellenek

nah végre egy gól, Moreno !!!
belegondolni hogy ugyanez a rendszer csak Stu a csatár és Sterling szélen
háát bíztató 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!