Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Ha jól látom flashscore-on akkor az etióp bajnokság még megy. 13.00-tól meccs is van bár nem tudom hol lehet követni de ha valaki nagyon hiányát érzi a focinak csak megtalálja a megfelelő helyet! 😀
alatriste
azt nagyjából nem lehet, viszont az Emirátusokban még megy a buli, és bet365 meg tipszmiksz ad rá közvetítést.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, lefujtak a skotot is. Irtatok, hogy ezek meg mennek, 20 percen belul lelottek mindkettot. Jinx.
Stez
Pöcsömmmá'


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Fertozott a Paderborn edzoje is.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha jól látom flashscore-on akkor az etióp bajnokság még megy. 13.00-tól meccs is van bár nem tudom hol lehet követni de ha valaki nagyon hiányát érzi a focinak csak megtalálja a megfelelő helyet! 😀


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, lefujtak a skotot is. Irtatok, hogy ezek meg mennek, 20 percen belul lelottek mindkettot. Jinx.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
A bajnoki címet el lehet fogadni, az vitathatatlan 😊 A többi más kérdés.
dande
Nem epp. Ha most lefujjak a Seriee A idenyet, en nem fogadom el, mert rohadt jo formaban volt a Milan, innen siman megnyerte volna a bajnoksagot.
Stez
na igen. a Serie B-t, jövőre.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Engem az dühít, hogy a tegnapi EL meccseket a faxé rendezték akkor meg???
NB2
Pláne hogy még az Olimpiakosz is játszott, miután az Arsenalosok egyértelműen általuk fertőzödtek meg
r.baggio
Mert az egész UEFA ahogy a dfb is egy pénz éhes banda. USA-ban is minden a pénz ehhez képest utolsó pillanatban is leállítottak NBA meccset.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Engem az dühít, hogy a tegnapi EL meccseket a faxé rendezték akkor meg???
NB2
Pláne hogy még az Olimpiakosz is játszott, miután az Arsenalosok egyértelműen általuk fertőzödtek meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
A bajnoki címet el lehet fogadni, az vitathatatlan 😊 A többi más kérdés.
dande
Nem epp. Ha most lefujjak a Seriee A idenyet, en nem fogadom el, mert rohadt jo formaban volt a Milan, innen siman megnyerte volna a bajnoksagot.
Stez
Így van vszeg a Lazio Milan meccs döntött volna a bajnoki címről!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Engem az dühít, hogy a tegnapi EL meccseket a faxé rendezték akkor meg???
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
A bajnoki címet el lehet fogadni, az vitathatatlan 😊 A többi más kérdés.
dande
Nem epp. Ha most lefujjak a Seriee A idenyet, en nem fogadom el, mert rohadt jo formaban volt a Milan, innen siman megnyerte volna a bajnoksagot.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
A bajnoki címet el lehet fogadni, az vitathatatlan 😊 A többi más kérdés.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Vagy esetleg mivel már kevés forduló van hátra, lefújni a szezont. Kapnak egy hónapnyi vagy kettő plusz pihenést. Esetlegesen az átigazolási szezont meg behozni erre az egy hónappal előrébb, így több idő lesz arra. ?
Coolearie
Ja, de tovabbra is a kerdes a bajnok, a kiesok szemelye, a kupainduloke. Ha a Pool nem kapja meg a trofeat, balhe lesz es joggal. Ha most kiejtenek valakit a PL-bol a jelenlegi allas szerint, balhe lesz, brutalis penzek mozognak ott, mar a bennmaradas is rengeteget hoz.

Itt ezek a kerdeses dolgok, hogy ha storno mindenhol, hogyan dontenek ezekrol? Egyik sem lesz fair.
Stez
a bajnoki cím még hagyján az ugye "lefutott"
de ott van a 4-6 és a 18. hely ami masszívan kérdéses és igencsak sokról dönt
Negritis
Sosem fogja senki elfogadni a Pool bajnoki címének ezt a szezont, ha így lenne vége. És ezt tökéletesen tudja mindenki odaát is, ahogy az egész világon is. Szóval lehet pénzügyileg ez a legkisebb probléma, de ugyanolyan, mint az összes többi ettől függetlenül.
kristóf17
miért ne fogadnák el? ott lesz egy * mint a San Antonio csonka szezonos bajnoki címe mellett
persze fel lesz emlegetve és nem az lesz nézve hogy már januárban mind1 volt, hanem hogy csonka szezon
de engem legkevésbé se fog érdekelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Vagy esetleg mivel már kevés forduló van hátra, lefújni a szezont. Kapnak egy hónapnyi vagy kettő plusz pihenést. Esetlegesen az átigazolási szezont meg behozni erre az egy hónappal előrébb, így több idő lesz arra. ?
Coolearie
Ja, de tovabbra is a kerdes a bajnok, a kiesok szemelye, a kupainduloke. Ha a Pool nem kapja meg a trofeat, balhe lesz es joggal. Ha most kiejtenek valakit a PL-bol a jelenlegi allas szerint, balhe lesz, brutalis penzek mozognak ott, mar a bennmaradas is rengeteget hoz.

Itt ezek a kerdeses dolgok, hogy ha storno mindenhol, hogyan dontenek ezekrol? Egyik sem lesz fair.
Stez
a bajnoki cím még hagyján az ugye "lefutott"
de ott van a 4-6 és a 18. hely ami masszívan kérdéses és igencsak sokról dönt
Negritis
Sosem fogja senki elfogadni a Pool bajnoki címének ezt a szezont, ha így lenne vége. És ezt tökéletesen tudja mindenki odaát is, ahogy az egész világon is. Szóval lehet pénzügyileg ez a legkisebb probléma, de ugyanolyan, mint az összes többi ettől függetlenül.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/koronavirus-elhalasztjak-a-jovo-heti-bl-es-el-meccseket-2752747
NB2
PL-t is halasztjak, a franciakat is mar hivatalosan, ugyhogy mindent lelottek a mennyein kivul igazabol.
Stez
Angol első négy osztály még megy, meg a skótok is 😊
warr_b
Nem, a PL mellett az osszes profi angolt lefujtak
Stez
Mehh, jahh, most látom a közleményt... picsába.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Vagy esetleg mivel már kevés forduló van hátra, lefújni a szezont. Kapnak egy hónapnyi vagy kettő plusz pihenést. Esetlegesen az átigazolási szezont meg behozni erre az egy hónappal előrébb, így több idő lesz arra. ?
Coolearie
Ja, de tovabbra is a kerdes a bajnok, a kiesok szemelye, a kupainduloke. Ha a Pool nem kapja meg a trofeat, balhe lesz es joggal. Ha most kiejtenek valakit a PL-bol a jelenlegi allas szerint, balhe lesz, brutalis penzek mozognak ott, mar a bennmaradas is rengeteget hoz.

Itt ezek a kerdeses dolgok, hogy ha storno mindenhol, hogyan dontenek ezekrol? Egyik sem lesz fair.
Stez
a bajnoki cím még hagyján az ugye "lefutott"
de ott van a 4-6 és a 18. hely ami masszívan kérdéses és igencsak sokról dönt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy esetleg mivel már kevés forduló van hátra, lefújni a szezont. Kapnak egy hónapnyi vagy kettő plusz pihenést. Esetlegesen az átigazolási szezont meg behozni erre az egy hónappal előrébb, így több idő lesz arra. ?
Coolearie
Ja, de tovabbra is a kerdes a bajnok, a kiesok szemelye, a kupainduloke. Ha a Pool nem kapja meg a trofeat, balhe lesz es joggal. Ha most kiejtenek valakit a PL-bol a jelenlegi allas szerint, balhe lesz, brutalis penzek mozognak ott, mar a bennmaradas is rengeteget hoz.

Itt ezek a kerdeses dolgok, hogy ha storno mindenhol, hogyan dontenek ezekrol? Egyik sem lesz fair.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Vagy esetleg mivel már kevés forduló van hátra, lefújni a szezont. Kapnak egy hónapnyi vagy kettő plusz pihenést. Esetlegesen az átigazolási szezont meg behozni erre az egy hónappal előrébb, így több idő lesz arra. ?
Coolearie
mind a halasztás és később befejezés mint a lefújás mellett vannak pro/contra érvek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Vagy esetleg mivel már kevés forduló van hátra, lefújni a szezont. Kapnak egy hónapnyi vagy kettő plusz pihenést. Esetlegesen az átigazolási szezont meg behozni erre az egy hónappal előrébb, így több idő lesz arra. ?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Az 50-60 évesek nézzék tévében a meccseket, a fiatalok meg edződjenek és akkor mehet minden tovább, amíg meg nem hallják az apokalipszis 4 lovasának dobogását.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/koronavirus-elhalasztjak-a-jovo-heti-bl-es-el-meccseket-2752747
NB2
PL-t is halasztjak, a franciakat is mar hivatalosan, ugyhogy mindent lelottek a mennyein kivul igazabol.
Stez
Angol első négy osztály még megy, meg a skótok is 😊
warr_b
Nem, a PL mellett az osszes profi angolt lefujtak

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/koronavirus-elhalasztjak-a-jovo-heti-bl-es-el-meccseket-2752747
NB2
PL-t is halasztjak, a franciakat is mar hivatalosan, ugyhogy mindent lelottek a mennyein kivul igazabol.
Stez
Angol első négy osztály még megy, meg a skótok is 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/koronavirus-elhalasztjak-a-jovo-heti-bl-es-el-meccseket-2752747
NB2
PL-t is halasztjak, a franciakat is mar hivatalosan, ugyhogy mindent lelottek a mennyein kivul igazabol.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/koronavirus-elhalasztjak-a-jovo-heti-bl-es-el-meccseket-2752747
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Kár filózni, mert minden attól függ meddig tartja magát a vírus. 9 forduló van vissza a PL-ből, ez feszített tempóban is egy hónap, nem feszítettben 2. Igen nyertek az EB-vel időt, de azt viszont szerintem senki nem szeretné, ha mondjuk júniusban elkezdenék és EB-vel együtt tolnának egy 14 hónapos szezont.