Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Mar megint elfogult vagy. De komolyan, egy kicsit gondolj mar bele: te frankon eroltetnel olyan jatekost, aki az edzeseken lathatoan nem ad bele mindent, egyaltalan nem szakad meg ugy, mint mondjuk a tobbiek? Szemelyes problema? Ugy adod ezt elo, mintha a kedvenc Bale-ed nem tojna magasrol a Madridra, es amugy csuszna-maszna az edzeseken azert, hogy Zidane ne nezzen at rajta es jatszassa.Bíztam benne hogy zidane a barca meccs után végre profin áll hozzá, és képes lesz félretenni a személyes konfliktusait, de továbbra sem. Sajnálom, mert még mindig őt tartom minden idők legjobb focistájának, de amit edzőként művel számomra vérlázító.Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.
dande
Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.
roberto23
Folyamatosan erőlteti a hullafáradt Benzemát, Casemirot, Ramost és még sorolhatnám...a francia 1-szer talált be 10 meccs alatt, a szezon elején meg sorra lövöldözte a gólokat, de még véletlenül sem pihentetné még 20 percre sem, képtelen leültetni. Casemiro detto, egész szezonban hibátlan, a city meccs óta meg csak kóvályog...Véletlenül sem azért mert kb 1 meccset hagyott ki egész szezonban, azt is mert összegyűlt az 5 sárga.
Lucas Vasquez kb az eibar kezdőbe sem férne be, az nb1-be is csak azért játszana mert legalább hajt, de persze végignyomta most is a meccset, a padon meg ott ül Bale, de ZZ még annyiba se veszi, hogy csereként pályára küldje legalább fél órára. A walesiben legalább benne van az esély, hogy villan, de ez a spanyol annyira nulla, hogy sorsdöntő helyzetben még a juve ellen sem verte be 3 méterről, inkább megvárta hogy felökleljék hátulról. Nincs a játéknak olyan aspektusa amivel indokolná hogy játsszon, valahol a világban felsír egy kisgyerek minden beadásánál, tegnap is volt legalább 15 beadása, mindegyik elakadt az első emberben 😀 Na ez a csávó bezzeg végignyomta a meccset.
Mindeközben persze a Barca is egy hulladék szar, de nekik legalább elcsalják a meccset. Ne legyen igazam, de szerintem itt nyerte meg a Barca a bajnokságot.
eaglesmcnabb
Es ne mondjad, hogy Bale mekkora asz, mert senkit sem erdekel, mekkora asz, ha baszik magasrol mindenre es mindenkire, es az edzesen meg lotyog. Zidane tulsztarolt edzo, de igenis a helyen van a toke azzal, hogy azt mondja, neki mutatni is kell valamit az edzeseken, nem eleg az, hogy valaki sztarkent erkezett. Ez igenis igy a helyes, ne az legyen mar, hogy barki barmit megtehet, mert ugy is kezdeni fog, mert o a csapat klasszisa. Ez tisztara Pogba-szitu, amikor a jatekos minden tettevel tokre egyertelmuen ramutat, hogy nem erdekli az adott csapat, szive szerint elhuzna a viharba, csak epp nem teheti meg, mert tul sokba fajt anno megvasarolni ot, ezert most az adott csapata nem akarja olcson elengedni, igy pedig ott ragadt, ahol nem akar lenni.
Bale abszolut raszolgal es raszolgalt arra, hogy tojjon ra Zidane. Oke, hogy fasza jatekos es fontos golokat szerzett, de ez akkor sem mentseg, hogy ilyen komolytalanul es unprofin viselkedjen. Mindezt ugy, hogy olyan felelmetes penzt kap, hogy no comment.
Es azert is megertem Zidane-t, hogy hiaba megy szarul a csapatnak, ha ranez a kispadra, akkor is azt fogja beallitani, akinel mondjuk az edzesen azt latta, hogy hajt, kuzdott, bizonyitani akart, nem pedig azt, aki tingli-tanglizik minden nap.
több mint 6 éve
Bíztam benne hogy zidane a barca meccs után végre profin áll hozzá, és képes lesz félretenni a személyes konfliktusait, de továbbra sem. Sajnálom, mert még mindig őt tartom minden idők legjobb focistájának, de amit edzőként művel számomra vérlázító.Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.
dande
Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.
roberto23
Folyamatosan erőlteti a hullafáradt Benzemát, Casemirot, Ramost és még sorolhatnám...a francia 1-szer talált be 10 meccs alatt, a szezon elején meg sorra lövöldözte a gólokat, de még véletlenül sem pihentetné még 20 percre sem, képtelen leültetni. Casemiro detto, egész szezonban hibátlan, a city meccs óta meg csak kóvályog...Véletlenül sem azért mert kb 1 meccset hagyott ki egész szezonban, azt is mert összegyűlt az 5 sárga.
Lucas Vasquez kb az eibar kezdőbe sem férne be, az nb1-be is csak azért játszana mert legalább hajt, de persze végignyomta most is a meccset, a padon meg ott ül Bale, de ZZ még annyiba se veszi, hogy csereként pályára küldje legalább fél órára. A walesiben legalább benne van az esély, hogy villan, de ez a spanyol annyira nulla, hogy sorsdöntő helyzetben még a juve ellen sem verte be 3 méterről, inkább megvárta hogy felökleljék hátulról. Nincs a játéknak olyan aspektusa amivel indokolná hogy játsszon, valahol a világban felsír egy kisgyerek minden beadásánál, tegnap is volt legalább 15 beadása, mindegyik elakadt az első emberben 😀 Na ez a csávó bezzeg végignyomta a meccset.
Mindeközben persze a Barca is egy hulladék szar, de nekik legalább elcsalják a meccset. Ne legyen igazam, de szerintem itt nyerte meg a Barca a bajnokságot.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Ramos mit csinált az első gól előtt? Nagyon vicces volt, szinte minden meccsen kapnak róla egy gólt.
több mint 6 éve
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.
dande
Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
több mint 6 éve
Ezzel a rangadóval vallatni lehet komolyan. Értem én, hogy labdabirtoklás mindenek fölött, de 5 percen belül mind a két csapat eljátssza azt, hogy majdnem az ellenfél szögletétől elvégzett bedobásból 3 labdaérintés után a saját kapusuknál van a labda és már megint a 2 középső védő gurigázik egymással. Hihetetlen bazdmeg...nem olyan gázok azok a 20 érintéses támadások, most is volt 2 olyan ami máshol elképzelhetetlen lett volna (meg goool is)
MarioAna
több mint 6 éve
Ez a Bruno srác még valamire is jó lehet. Egész máshogy nézett ki a MU amikor náluk volt a labda a portugállal.Bruno fazont adott ennek a középpályának (csak így tovább), nagyon más szinten van futball intelligenciában és képességekben mint Periera, Lingard és társai, végre volt 2 átigazolási időszak ahol látszik a koncepció és úgy néz ki be is válnak az igazolások. Sok pénzt el lehet verni könnyedén, ezt már láthattuk az előző években...aztán ahhoz képest Ole megér megszabadulni ezektől a játékosoktól (lehet még az idei nyár is kevés lesz hozzá). Pogba-Fernandes egyszerre pályán szép is lenne, de erre kevés az esély és Pogba biztos nem gürizett volna így mint ahogy tették ma a srácok! Lehet hogy a legjobb játékosunk, de nyáron eladnám ha lenne értelmes ajánlat, mert a vele járó poggyász már túl sok az embernek, és helyette kellene egy jobb szélső mert az még mindig nincs a csapatnak 😊
Egyben ez valszeg Pogba éra végét is fogja jelenteni de mint csapat kell is ez a Unitednek.
alatriste
több mint 6 éve
Ez a Bruno srác még valamire is jó lehet. Egész máshogy nézett ki a MU amikor náluk volt a labda a portugállal. Egyben ez valszeg Pogba éra végét is fogja jelenteni de mint csapat kell is ez a Unitednek.

Liverpool Fc
több mint 6 éve
9 meccs, 22 pontakarod mondani két győzelem
Negritis
több mint 6 éve
9 meccs, 22 pont
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Ha lehozzák a Madrid elleni meccset szerintem sok ember elfelejti ezt a mai megye2 szintet 😀
több mint 6 éve
yesssssss idén 3x is megvertük a kékeket, ha valaki ezt mondja nekem szezon előtt kiröhögöm 😀nagyot mentünk ezen a meccsen, újabb clean sheet...Bruno igazolás után úgy érzem előrébb léptünk végre 😊
több mint 6 éve
húú Ederseon vazze...franc nyugodtabb lennék ha már 2:0 lett volna 😕
több mint 6 éve
Fred eseset vajh miert nem nezte vissza a VAR???
több mint 6 éve
Lassan Guardiolanak vasarolnia kell valami iranyitot, mert valami siralmas, hogy KDB nelkul mire kepes ez a City.
több mint 6 éve
nem nézek gyakran bundesz meccseket, a bajoroknál mi ez a szellemírásos mez?
Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
A Bayern meccsen remek kontrasztot alkot a gondolom a DFB által erőltetett "Tolerance, Respect, Diversity, Fairplay" központi reklámtábla és a Bayern ultrák áthúzott DFB logós molinója
több mint 6 éve
mennyei hangulat lesz 😀Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.Sok olasz focit nem nézek mióta a diginél van a jog de este gondoltam a rangadót már csak meglesem főleg, hogy azzal akár még be is érhetné az inter a juvét, de biztos baromi furcsa/kellemetlen lesz egy ilyen meccset egy zsír üres stadionban látni.
Beki
alatriste
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.Sok olasz focit nem nézek mióta a diginél van a jog de este gondoltam a rangadót már csak meglesem főleg, hogy azzal akár még be is érhetné az inter a juvét, de biztos baromi furcsa/kellemetlen lesz egy ilyen meccset egy zsír üres stadionban látni.
Beki

Liverpool Fc
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.
több mint 6 éve
Úristen ilyen tizit adni a barcának, vicc, hogy így belenyúlt a bíró a meccsbe. Mondjuk máshogy nem ment volna...nem ez volt az egyetlen nevetséges tizenegyes ma, maradjunk annyiban
kapitnono
