Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Góllal ünnepeljük a ZTE 100. évfordulójának ünnepi percét.legalább jó helyre adjuk le a pontot/pontokat.
Jó volt ez az 1920-2020 koreo, Trianon-megemlékezésnek is elmenne.
Kampman
több mint 6 éve
Úristen ilyen tizit adni a barcának, vicc, hogy így belenyúlt a bíró a meccsbe. Mondjuk máshogy nem ment volna...

több mint 6 éve
Góllal ünnepeljük a ZTE 100. évfordulójának ünnepi percét.Jó volt ez az 1920-2020 koreo, Trianon-megemlékezésnek is elmenne.
több mint 6 éve
Kínzás ez mind 😁Alcsút meccs szép lebeszélt dolog volt, tv-s meccsen külön vicces 😁Jobb lett volna, ha leadják az eheti második Paks-Honvéd 0-0-át helyette? 😊
warr_b
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Alcsút meccs szép lebeszélt dolog volt, tv-s meccsen külön vicces 😁Jobb lett volna, ha leadják az eheti második Paks-Honvéd 0-0-át helyette? 😊
warr_b
több mint 6 éve
Alcsút meccs szép lebeszélt dolog volt, tv-s meccsen külön vicces 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Mourinhot surgosen ki kene baszni.
több mint 6 éve
Ó azok a kilencvenes évekNekem koszonheti. Azon a meccsen pont labdaszedo voltam a bal oldali kapu mogott (ha a kamera szemszogebol nezzuk).Válogatottal 100 százalékos.Óriási ez a Digi.hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n
Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa
Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
Kampman
Sobri Jóska
Legnagyobb elmenyem az volt a meccsen mikor egy siraly telibe szarta a nezoket a fotribunon 😀
ZoliMP
több mint 6 éve
vagy elég kiszámolni, hogy ha '75-ben megszületik, és '93-ban kikerül, akkor 18 évesen került ki. na most nem tudom, mennyi magyar játékos volt 18 évesen olyan állapotban, hogy a francia bajnokságban megállja a helyét, de én nulla és zéró közötti számra tippelnék.Óriási ez a Digi.hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n
Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa
Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
Kampman
fun fact: az apja is a MHSC-nél játszott a nyolcvanas években, gondolom tettek neki egy szívességet, leigazolták a fiát, hátha lesz belőle valaki.
több mint 6 éve
Sallai eddig parádé.Gól és gólpassz.
Mondjuk elvitte a hév most és egy csúnya sárga...
Szerk: ott a második, de les...
Nagyon jó helyen van, remélem elkerülik a további sérülések és folyamatosan játszani fog. Szimpatikus srác, csak ne szálljon el.
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Sokat kell még nyerni, hogy egyáltalán el lehessen kezdeni összehasonlítani a mostaniakat egy igazi nagy csapattal. 😉Kilenc év alatt összesen 20 cím, 535 meccsből 308 győzelem, 131 döntetlen és csak 96 vereség. Kilencből hatszor lett az év menedzsere Paisley.
Nehéz lenne felsorolni azoknak a játékosoknak a sorát, akivel Paisley együtt dolgozott, akikkel együtt eljutott a világhírnévig. Érdemes tehát annak a három BEK-győztes csapatnak a magját alapul venni, akik főként angol futballistákból álltak, mint Ray Clemence, Phil Neal, Ray Kennedy, Kevin Keegan, Terry McDermott, a legtöbb liverpooli meccset játszó Ian Callaghan, vagy később Sammy Lee. Illetve az 1973 és 1978 között csapatkapitány Emlyn Hughes. A skótok közül Alan Hansen, Kenny Dalglish, Graeme Souness juthat eszünkbe.
index.hu/sport/alapvonal/2019/01/23/bob_paisley_100_ev_liverpool_legenda_bek/amp
Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 847
Nekem koszonheti. Azon a meccsen pont labdaszedo voltam a bal oldali kapu mogott (ha a kamera szemszogebol nezzuk).Válogatottal 100 százalékos.Óriási ez a Digi.hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n
Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa
Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
Kampman
Sobri Jóska
Legnagyobb elmenyem az volt a meccsen mikor egy siraly telibe szarta a nezoket a fotribunon 😀
több mint 6 éve
Válogatottal 100 százalékos.Óriási ez a Digi.hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n
Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa
Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
Kampman
több mint 6 éve
Óriási ez a Digi.hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n
Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa
Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
több mint 6 éve
Nyilván, meg az ilyesfajta "vitáknak" van is létjogosultsága is egy fórumon.Az Arsenal - Pool összevetés hülyeség volt sokak szerint, mert más kor másabb a játék blabla... De ez a nagyon színvonalas régi csapat VS mostani csapat tényleg sokkal jobb... Remek"név" alapján beszélünk meg hogy akkoriban jobbak voltak-e vagy sem
FLZOLI
ez olyan mintha arról beszélnénk hogy a Zidane féle BL győztes Real keret esetében abban voltak-e nagyobb nevek amiben játszott vagy amiben edzett
az is érdekes kérdés lenne
Negritis
Ha már az a korszak, a múltkor szembejött egy Roberto Carlos válogatás videó és hát fényévekre volt az a pali a mostaniaktól. Még csak nem is egy ligában játszanak.
www.youtube.com/watch?v=Q0gAlc67hFA&t=367s
több mint 6 éve
nemtom mi történt, de a második félidőben a srácok elengednek pár lövés távolrólOxlade-é nem volt jó, de Manénak nem sokon múlt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Oké, most mentett egy nagyot.Millner a legnagyobb.nem emlékszem pontosan, de remélem szerdán pályán lehet
LoveSobri
Negritis
De nem is ezért ikon, hanem a morálja, a szíve miatt.
Nem a legtechnikásabb játékos, de ő a motor. Csendben, halkan, teszi a dolgát, nélküle nem lenne itt a Pool.
Spurs-ösként is emelem kalapom.
több mint 6 éve
Adrian milyen aranyos! Feleleveníti milyen is volt itt évekig a kapushelyzet Becker előtt.

Liverpool Fc
több mint 6 éve
Millner a legnagyobb.nem emlékszem pontosan, de remélem szerdán pályán lehet
LoveSobri
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Millner a legnagyobb.
több mint 6 éve
Az Arsenal - Pool összevetés hülyeség volt sokak szerint, mert más kor másabb a játék blabla... De ez a nagyon színvonalas régi csapat VS mostani csapat tényleg sokkal jobb... RemekHa valami nem érdekel tedd azt mint amit én amikor magyar klubfootballról van itt beszélgetés.
FLZOLI
Görgess feljebb!

Liverpool Fc
több mint 6 éve
aki lát egy hullócsillagot, annak szólok hogy téves, csak Gigi lába állt bolygó körüli pályára 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Az Arsenal - Pool összevetés hülyeség volt sokak szerint, mert más kor másabb a játék blabla... De ez a nagyon színvonalas régi csapat VS mostani csapat tényleg sokkal jobb... Remek"név" alapján beszélünk meg hogy akkoriban jobbak voltak-e vagy sem
FLZOLI
ez olyan mintha arról beszélnénk hogy a Zidane féle BL győztes Real keret esetében abban voltak-e nagyobb nevek amiben játszott vagy amiben edzett
az is érdekes kérdés lenne
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mindkettőt imádom de szerintem a csúcsán lévő Hyppia jobb volt mint a csúcsán lévő Agger. Lehet az is mondatja ezt velem, hogy a dán nem tudom 365 napon keresztül volt-e kétszer legalább egészséges. De az a klubbhűség amit ő mutatott külföldiként példaértékű volt. Mai napig kedvenc mindkettő! 😊2001ben a Henchoz-Hyppia-Carra
alatriste
középen Didi-Stevie meg az öreg Gary
csatársor meg Heskey-Fowler-Owen
az se volt egy rossz csapat
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!