Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/ligavalogatott-negy-gyori-es-debreceni-a-keretben-2194965
és ez amúgy mi a fasz? a konkrét védelem, a két kapus és Bacsa valami akkora vicc, hogy nehéz elhinni, hogy ez nem médiahack.kristof
De Rudolf legalább tétmeccsen sérülhet le 😀Toca
hisze már hétvégén is kezdett, tehát már 3. meccsén lépett pályára!!! Böde, Kanta, őrbódés hol van? 4 kondás, meg halmosi az kell...de legalább Ginger a helyén!Divat
Én nem bánom, hogy csak Jova és Gyömbér van ott.
Nincs sérülés kockázat.
Legalább lehet pihenni, készülni a tavaszra. 😊
Gondolom Moniz nem annyira fogja meghajtani őket, mint Döme...

Az egésznek semmi értelme nincsen.
Majd gyakorolják Egervárival a taktikát, meg a felállásokat, hogyha behívják őket tudják mi, merre...MUHAHAHA
Ahhoz nem kell elutazni, egy SMS-ben elfér...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/ligavalogatott-negy-gyori-es-debreceni-a-keretben-2194965
és ez amúgy mi a fasz? a konkrét védelem, a két kapus és Bacsa valami akkora vicc, hogy nehéz elhinni, hogy ez nem médiahack.kristof
De Rudolf legalább tétmeccsen sérülhet le 😀Toca
hisze már hétvégén is kezdett, tehát már 3. meccsén lépett pályára!!! Böde, Kanta, őrbódés hol van? 4 kondás, meg halmosi az kell...de legalább Ginger a helyén!

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/ligavalogatott-negy-gyori-es-debreceni-a-keretben-2194965
és ez amúgy mi a fasz? a konkrét védelem, a két kapus és Bacsa valami akkora vicc, hogy nehéz elhinni, hogy ez nem médiahack.kristof
De Rudolf legalább tétmeccsen sérülhet le 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/ligavalogatott-negy-gyori-es-debreceni-a-keretben-2194965
és ez amúgy mi a fasz? a konkrét védelem, a két kapus és Bacsa valami akkora vicc, hogy nehéz elhinni, hogy ez nem médiahack.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Egervári kurva jól tolja, nem lehetne olyan kérdés feltenni amire ne lenne ez kurva jó válasz 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egervári 😀 😀 😀 😀 😀 hogyan beszélj a semmiről, episode 1955 😀 😀 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 259 — Tyrone Creek
hát ez 😂

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
szerk.: robinho szerzett góljainak átlaga idényenként 10 fölött van, valamit nagyon elszámolhattál, BME-n nem tanítják hogy mindig ellenőrizz a számolásos feladatok végén? 😛eaglesmcnabb
A teljesség igénye nélkül:




Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ezt nem tudom hova... 😀



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
]
Máris nem lep meg, hogy eaglesmcnabb szerint NK9 is fasza játékos 😀
fetomy
mit akarsz most is kezdett az ajax ellen, adott is egy assistot amivel vezettek 1-0-ra amíg a pályán volt, miután és ki is szoptak 2-1-re :/
ettől függetlenül idén nem igazán megy nekik, ha nem húznak bele kiesnek a rákba, Kádár ki is került a kezdőből.

nála sem azt mondom hogy Világklasszis, de ha JÓl játszik azt el kell ismerni, messit is utálom, mégis 2 gólt lő meccsenként, és ezt el kell ismerni 😊eaglesmcnabb
Robinho is 2 gólt lő, idényenként. Azt el kell ismerni 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
]
Máris nem lep meg, hogy eaglesmcnabb szerint NK9 is fasza játékos 😀
fetomy
mit akarsz most is kezdett az ajax ellen, adott is egy assistot amivel vezettek 1-0-ra amíg a pályán volt, miután és ki is szoptak 2-1-re :/
ettől függetlenül idén nem igazán megy nekik, ha nem húznak bele kiesnek a rákba, Kádár ki is került a kezdőből.

nála sem azt mondom hogy Világklasszis, de ha JÓl játszik azt el kell ismerni, messit is utálom, mégis 2 gólt lő meccsenként, és ezt el kell ismerni 😊

szerk.: robinho szerzett góljainak átlaga idényenként 10 fölött van, valamit nagyon elszámolhattál, BME-n nem tanítják hogy mindig ellenőrizz a számolásos feladatok végén? 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Igen, tehát ha valaki egy évben belő egy tizit/helyzetet egy rangadón akkor az év hátralévő részében akármilyen fos attól már istenkirály lesz mert belőtt egy helyzetet értem én.Toca
Máris nem lep meg, hogy eaglesmcnabb szerint NK9 is fasza játékos 😀

btw Divat: Nem lesz itt gond. Úgyse megyünk tovább EL-ben, plusz 4 pontra van a 2. hely és ott az MK is, simán meglesz az. Mondjuk ha netán továbbjutnánk az EL-ben, akkor az lenne akkora eredmény, amiért az se lenne nagy probléma, ha jövőre nem indulnánk. 😊

Paolo meg jó lenne ha maradna. Ide pont jó, de szerintem azért egy spanyol bajnokságban már (még) kevés lenne. Plusz itt megkaphat mindenkit akit csak akar, ott nem biztos. Ja, és ne feledjük, hogy itt van egy Sándor György, akihez hasonlót soha nem fog szerezni az espanyolokhoz...fetomy
Hát ahogy elnézem a tabellán a helyezésüket , csak olyanok vannak...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, tehát ha valaki egy évben belő egy tizit/helyzetet egy rangadón akkor az év hátralévő részében akármilyen fos attól már istenkirály lesz mert belőtt egy helyzetet értem én.Toca
Máris nem lep meg, hogy eaglesmcnabb szerint NK9 is fasza játékos 😀

btw Divat: Nem lesz itt gond. Úgyse megyünk tovább EL-ben, plusz 4 pontra van a 2. hely és ott az MK is, simán meglesz az. Mondjuk ha netán továbbjutnánk az EL-ben, akkor az lenne akkora eredmény, amiért az se lenne nagy probléma, ha jövőre nem indulnánk. 😊

Paolo meg jó lenne ha maradna. Ide pont jó, de szerintem azért egy spanyol bajnokságban már (még) kevés lenne. Plusz itt megkaphat mindenkit akit csak akar, ott nem biztos. Ja, és ne feledjük, hogy itt van egy Sándor György, akihez hasonlót soha nem fog szerezni az espanyolokhoz...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy szóval sem mondtam hogy Istencsászár, magát a logikát nem értem, miszerint ez egy óriási győzelem volt, egy mérföldkő, végre felkerült a football térképére a Milan, stb-ket olvasok, miközben azt a gólszerzőt/gólt lekicsinyítik amivel elérték ezt az "óriási" győzelmet. Nem értem az összefüggést.

csak az összefoglalót láttam, amiben 2 milan helyzet volt, egyiknél robinho passzolt princehez nagy helyzetben, a másik meg a gól amit ő lőtt, ez alapján nem azt szűrtem le hogy értelmes megmozdulása nem volt, sorry 😀
egyébként a napoli ellen is legutóbb bejött a 80. percben és a 83. percben kiosztott egy assistot, azzal lett X a meccs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Binho helyzetkihasználása borzalmas legink nekem ez vele a bajom, de ugyanakkor én szeretem ha a pályán van mert összjátékban kurva sokat hoz akárkik is játszanak támadó kp-t v csatárt mellette.empty taxi
Jó középpályás de amilyen jól lőtte a gólokat braziliában annyira fosul használja ki a helyzeteit Európában.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Binho helyzetkihasználása borzalmas legink nekem ez vele a bajom, de ugyanakkor én szeretem ha a pályán van mert összjátékban kurva sokat hoz akárkik is játszanak támadó kp-t v csatárt mellette.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem tudom h Rizzoli vajon maga határozta el h megadja vagy a kapunál ácsorgó sporttárs jelezte neki, mert sokáig habozott.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Plusz nem is volt 11es 😀JC6
Ez tény ,de erről Robinho meg a Milan nem tehet 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Plusz nem is volt 11es 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Attól még a száraz tények ugyanazok: Az ő góljával nyerték meg a meccset. A barátaim döntő többsége milanos, egész évben azt hallom hogy robinhot fikázzák, most meg amikor megemlítem hogy ő lőtte a győztes gólt én vagyok a szar, hogy ő továbbra is szar, csak szerencséje volt.
Persze továbbra is veregetik a mellüket meg a faszukat hogy elverték a juvét. Én is elfogult vagyok mint mindenki más, de ha valamit el kell ismerni, akkor el kell.
És szerintem egy tizenegyest ugyanolyan belőni mint más helyzetet, oda kell állni, el kell vállalni, és be kell lőni!

eaglesmcnabb
Igen, tehát ha valaki egy évben belő egy tizit/helyzetet egy rangadón akkor az év hátralévő részében akármilyen fos attól már istenkirály lesz mert belőtt egy helyzetet értem én.Toca
Azonkívül értelmes megmozdulása nem volt a mérkőzésen és ahogy olvastam korábban a Milan szurkolókat, nem sokan vannak megelégedve vele.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Attól még a száraz tények ugyanazok: Az ő góljával nyerték meg a meccset. A barátaim döntő többsége milanos, egész évben azt hallom hogy robinhot fikázzák, most meg amikor megemlítem hogy ő lőtte a győztes gólt én vagyok a szar, hogy ő továbbra is szar, csak szerencséje volt.
Persze továbbra is veregetik a mellüket meg a faszukat hogy elverték a juvét. Én is elfogult vagyok mint mindenki más, de ha valamit el kell ismerni, akkor el kell.
És szerintem egy tizenegyest ugyanolyan belőni mint más helyzetet, oda kell állni, el kell vállalni, és be kell lőni!

eaglesmcnabb
Igen, tehát ha valaki egy évben belő egy tizit/helyzetet egy rangadón akkor az év hátralévő részében akármilyen fos attól már istenkirály lesz mert belőtt egy helyzetet értem én.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Atyaég, ez nagyon kemény 😕 Jobbulást neki!Bálesz
Nagyon csúnya volt sajnos igen. reméljük hamar felépül, hozta a gólokat is eddig szépen.zavi27
nem nagy cucc, anno ifiben hasonlóképpen törtem el a kezem, csak ott teljes S alakja volt az alkaromnak, és kilógott a csont. Úgy elzsibbad ilyenkor hogy 1 óráig nem is érzel fájdalmat 😀 Azért jobbulást neki.

A "szar, balfasz" robinho meg eldöntötte a rangadót? 😀
eaglesmcnabb
Hihetetlen nagy tudású játékos betudott lőni egy 11-est. Aranylabdát neki!Toca
Tegyük hozzá h kis szerencsével kivédi a kapus 😀empty taxi
Plusz tizinek sem kellett volna lennie. 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Attól még a száraz tények ugyanazok: Az ő góljával nyerték meg a meccset. A barátaim döntő többsége milanos, egész évben azt hallom hogy robinhot fikázzák, most meg amikor megemlítem hogy ő lőtte a győztes gólt én vagyok a szar, hogy ő továbbra is szar, csak szerencséje volt.
Persze továbbra is veregetik a mellüket meg a faszukat hogy elverték a juvét. Én is elfogult vagyok mint mindenki más, de ha valamit el kell ismerni, akkor el kell.
És szerintem egy tizenegyest ugyanolyan belőni mint más helyzetet, oda kell állni, el kell vállalni, és be kell lőni!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Atyaég, ez nagyon kemény 😕 Jobbulást neki!Bálesz
Nagyon csúnya volt sajnos igen. reméljük hamar felépül, hozta a gólokat is eddig szépen.zavi27
nem nagy cucc, anno ifiben hasonlóképpen törtem el a kezem, csak ott teljes S alakja volt az alkaromnak, és kilógott a csont. Úgy elzsibbad ilyenkor hogy 1 óráig nem is érzel fájdalmat 😀 Azért jobbulást neki.

A "szar, balfasz" robinho meg eldöntötte a rangadót? 😀
eaglesmcnabb
Hihetetlen nagy tudású játékos betudott lőni egy 11-est. Aranylabdát neki!Toca
Tegyük hozzá h kis szerencsével kivédi a kapus 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Atyaég, ez nagyon kemény 😕 Jobbulást neki!Bálesz
Nagyon csúnya volt sajnos igen. reméljük hamar felépül, hozta a gólokat is eddig szépen.zavi27
nem nagy cucc, anno ifiben hasonlóképpen törtem el a kezem, csak ott teljes S alakja volt az alkaromnak, és kilógott a csont. Úgy elzsibbad ilyenkor hogy 1 óráig nem is érzel fájdalmat 😀 Azért jobbulást neki.

A "szar, balfasz" robinho meg eldöntötte a rangadót? 😀
eaglesmcnabb
Hihetetlen nagy tudású játékos betudott lőni egy 11-est. Aranylabdát neki!