Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Atyaég, ez nagyon kemény 😕 Jobbulást neki!Bálesz
Nagyon csúnya volt sajnos igen. reméljük hamar felépül, hozta a gólokat is eddig szépen.zavi27
nem nagy cucc, anno ifiben hasonlóképpen törtem el a kezem, csak ott teljes S alakja volt az alkaromnak, és kilógott a csont. Úgy elzsibbad ilyenkor hogy 1 óráig nem is érzel fájdalmat 😀 Azért jobbulást neki.

A "szar, balfasz" robinho meg eldöntötte a rangadót? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Imádom a vidi-fanokat 😀 Kikapunk egy masszívan véleményes játékvezetői ténykedéssel megspékelt, és egyébként full jelentéktelen meccsen a pápától, és rögtön jön az, hogy szar a csapat, motiválatlanok, nem csoda, hogy alig vannak a stadionban, takaroggyon mindenki stb... Az elégedetlenség az megy, de azon hamar túllépnek hogy talán az eléggé szép EL menetelés miatt nem megy annyira a bajnokságban... Biztos annyira gyakori, hogy egy magyar csapat novemberben még tényleges tétmeccset játszik egy európai kupában, hogy elvárás lett így két fronton helyt állni.fetomy
megint mészárolták a játékosaink. Tóth Bence belépője simán piros, aztán Viniciust állítja ki valamiért...Kukás lekungfuzza Parajbát, vértik, no büntető piros lap. Persze SanyiGyuri megint nem talál be ajtó-ablak 5 méterről..

Kiállítás:
A mérkőzés 34. percében a Lombard-Pápa játékosa (10) Tóth Bence szabálytalankodott ellenfelével, (ezért sárga kártyával figyelmeztettem) amelyet követően Sousa Dos Santos Paulo Vinícius hozzá rohant és felemelt karral szándékosan mellbe lökte, amiért kiállítottam.
😂 a szép az egészben hogy Rodenbücher osztott ki egy taslit Nikonak aztán fejerúgta Tóthot a földön. *facepalm* MJVK, én így szeretlek

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
most olvasom csak, h állítólag szóba került az Espanyolnál...így viszont érik a döme sign, és a torghelle+pölöskey duóval cél az EL cím!!!

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Imádom a vidi-fanokat 😀 Kikapunk egy masszívan véleményes játékvezetői ténykedéssel megspékelt, és egyébként full jelentéktelen meccsen a pápától, és rögtön jön az, hogy szar a csapat, motiválatlanok, nem csoda, hogy alig vannak a stadionban, takaroggyon mindenki stb... Az elégedetlenség az megy, de azon hamar túllépnek hogy talán az eléggé szép EL menetelés miatt nem megy annyira a bajnokságban... Biztos annyira gyakori, hogy egy magyar csapat novemberben még tényleges tétmeccset játszik egy európai kupában, hogy elvárás lett így két fronton helyt állni.fetomy
ment az Orbán takarodj?Amadeus91
sztem csak szóza takaroggy volt...

fetomy, amúgy tök szép és jó, h még tart a ELmenetelés, de ha így folytatjátok a 2. fronton, akkor jövőre nem kell majd nagyon menetelni... 😊 (bár ebbe a fos enbéegybe elég lehet egy jó tavasz)

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Öcsééééééém, milyen tizit adtak a Milánynak 😀 Stez hol vagy? Most láttam a videót..sírok 😀
 www.pixter.hu/video?id=38839
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Imádom a vidi-fanokat 😀 Kikapunk egy masszívan véleményes játékvezetői ténykedéssel megspékelt, és egyébként full jelentéktelen meccsen a pápától, és rögtön jön az, hogy szar a csapat, motiválatlanok, nem csoda, hogy alig vannak a stadionban, takaroggyon mindenki stb... Az elégedetlenség az megy, de azon hamar túllépnek hogy talán az eléggé szép EL menetelés miatt nem megy annyira a bajnokságban... Biztos annyira gyakori, hogy egy magyar csapat novemberben még tényleges tétmeccset játszik egy európai kupában, hogy elvárás lett így két fronton helyt állni.fetomy
ment az Orbán takarodj?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
Imádom a vidi-fanokat 😀 Kikapunk egy masszívan véleményes játékvezetői ténykedéssel megspékelt, és egyébként full jelentéktelen meccsen a pápától, és rögtön jön az, hogy szar a csapat, motiválatlanok, nem csoda, hogy alig vannak a stadionban, takaroggyon mindenki stb... Az elégedetlenség az megy, de azon hamar túllépnek hogy talán az eléggé szép EL menetelés miatt nem megy annyira a bajnokságban... Biztos annyira gyakori, hogy egy magyar csapat novemberben még tényleges tétmeccset játszik egy európai kupában, hogy elvárás lett így két fronton helyt állni.fetomy
én kint voltam, számomra azért lesz emlékezetes az este, mert tényleg ez az utolsó soccermeccs, amit élőben megnéztem 😊 ennyi színészkedést mondjuk akkor se láttam volna, ha éves bérletem van a Madáchba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Imádom a vidi-fanokat 😀 Kikapunk egy masszívan véleményes játékvezetői ténykedéssel megspékelt, és egyébként full jelentéktelen meccsen a pápától, és rögtön jön az, hogy szar a csapat, motiválatlanok, nem csoda, hogy alig vannak a stadionban, takaroggyon mindenki stb... Az elégedetlenség az megy, de azon hamar túllépnek hogy talán az eléggé szép EL menetelés miatt nem megy annyira a bajnokságban... Biztos annyira gyakori, hogy egy magyar csapat novemberben még tényleges tétmeccset játszik egy európai kupában, hogy elvárás lett így két fronton helyt állni.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
Atyaég, ez nagyon kemény 😕 Jobbulást neki!Bálesz
Nagyon csúnya volt sajnos igen. reméljük hamar felépül, hozta a gólokat is eddig szépen.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Atyaég, ez nagyon kemény 😕 Jobbulást neki!

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Moraes nagyon brutál módon sérült meg a szerencsés gólja után, tényleg csak erős idegzetűeknek:  www.youtube.com/watch?v=K5NobxDQvXc&feature=player_embedded jobbulást neki, sajnos az ilyenről senki nem tehet 😕
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Hát ez nagyon gyenge produkció volt, de legalább immár 9 meccs óta veretlen a csapat. Csak kár, hogy ebből a kilenc meccsből hat eldöntetlenül ért véget.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
ez a PSV még hány ziccert hagy ki???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez egy állat...(mondjuk kár, h szabálytalan volt, és újra kellett volna rúgatni😊)


|
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Kenő nélkül nem megy.szaba
előtte vele se nagyon ment, Radó is hetek óta válogatott formába játszik! tényleg még mindig oda követeli őt aza pár ember? 😛 😀Divat
Az a baj nem tudja eldönteni, h Ronaldo vagy Maradona 😛
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Elég ha azt írod, hogy nézhetetlen 😀Asbee
Ez meg annal is rosszabb volt . JFK-vel vetekedhetett.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Elég ha azt írod, hogy nézhetetlen 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Bajnoksag mar hamarabb elment szerintem, annyira szetvagyunk esve hogy ugy erzem a tavasz a mienk lehet.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Barca szurkolóként szeretném megemelni nem létező kalapomat José előtt. Kulturáltan viselte a vereséget (a játékvezető és kollégái nagyon nem voltak a toppon, szerintem jogtalan a vereség), azonnal gratulált az ellenfél edzőjének, és sportemberi nagyságáról tett tanúbizonyságot, mikor minden egyes játékossal lepacsizott a pályán és az öltözőbe menet hosszasan tapsolta a közönséget.
Kezdem csípni a fazont...
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nahát ott vannak még fantasztikus szagértők... elképesztő h 2012-ben milyen embereket engednek mindenhova...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bayern drukkernek lenni nagyjából olyan mint a Patsnek szurkolni. Leülsz, megnézed a meccset, símán nyer a csapatod, mindenki happy.Bazzani
Ez nálunk mindig így van, kiv. amikor nem. de tavaly is brutál erős volt a csapat, idén meg még inkább.
Csak az a fránya BL, 3 év alatt 2t buktunk, azért az nem volt piskóta, főleg a májusi, a szívemről letört egy kis darab kb. de hát nincs igazság. Most jó Bayernnek lenni, meg amúgy is, Mon. sose volt szerencsére egy divat csapat, de most azért már akadnak.
Mondjuk ilyenkor azért is jó mert a sok divatmajomnak, médiának, szagértőknek bele lehet röhögni a pofájukba 😀😀😀😀Kroos
a digis Kibicek viszi a prímet. Amit ott leműveltek, az hihetetlen volt.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
most dől el a LaLiga, fasza.
Amióta Lass elment nincs semmi középpálya. botrány

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen,az se volt könnyű, lúzer kupás indulás...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Bayern drukkernek lenni nagyjából olyan mint a Patsnek szurkolni. Leülsz, megnézed a meccset, símán nyer a csapatod, mindenki happy.Bazzani
Ez nálunk mindig így van, kiv. amikor nem. de tavaly is brutál erős volt a csapat, idén meg még inkább.
Csak az a fránya BL, 3 év alatt 2t buktunk, azért az nem volt piskóta, főleg a májusi, a szívemről letört egy kis darab kb. de hát nincs igazság. Most jó Bayernnek lenni, meg amúgy is, Mon. sose volt szerencsére egy divat csapat, de most azért már akadnak.
Mondjuk ilyenkor azért is jó mert a sok divatmajomnak, médiának, szagértőknek bele lehet röhögni a pofájukba 😀😀😀😀Kroos
anno 2007ben de szar volt... azt a 4. helyet sokáig nem tudtam megemészteni 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Bayern drukkernek lenni nagyjából olyan mint a Patsnek szurkolni. Leülsz, megnézed a meccset, símán nyer a csapatod, mindenki happy.Bazzani
Ez nálunk mindig így van, kiv. amikor nem. de tavaly is brutál erős volt a csapat, idén meg még inkább.
Csak az a fránya BL, 3 év alatt 2t buktunk, azért az nem volt piskóta, főleg a májusi, a szívemről letört egy kis darab kb. de hát nincs igazság. Most jó Bayernnek lenni, meg amúgy is, Mon. sose volt szerencsére egy divat csapat, de most azért már akadnak.
Mondjuk ilyenkor azért is jó mert a sok divatmajomnak, médiának, szagértőknek bele lehet röhögni a pofájukba 😀😀😀😀

PunBB bbcode test