Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Fortuna Düsseldorf a 13. fordulóban megszakította hétmérkőzéses nyeretlenségi sorozatát a Hamburg legyőzésével, így immáron a 13. helyen áll az eddig 13 gólt szerző együttesWyatt
és az meg van h HSV ultrák felgyújtották saját drapijukat? 😀
 ultrasliberi.hu/?p=21367

ja és ugye, mint tudjuk ilyen nyugaton nincs! 😊Divat
igen de ez nem nyugat, hanem észak!fetomy
és akkor svédek meg überészak? 😀Divat
ami tőlünk felfele van az minden észak, nem? 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Fortuna Düsseldorf a 13. fordulóban megszakította hétmérkőzéses nyeretlenségi sorozatát a Hamburg legyőzésével, így immáron a 13. helyen áll az eddig 13 gólt szerző együttesWyatt
és az meg van h HSV ultrák felgyújtották saját drapijukat? 😀
 ultrasliberi.hu/?p=21367

ja és ugye, mint tudjuk ilyen nyugaton nincs! 😊Divat
igen de ez nem nyugat, hanem észak!fetomy
és akkor svédek meg überészak? 😀

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Fortuna Düsseldorf a 13. fordulóban megszakította hétmérkőzéses nyeretlenségi sorozatát a Hamburg legyőzésével, így immáron a 13. helyen áll az eddig 13 gólt szerző együttesWyatt
és az meg van h HSV ultrák felgyújtották saját drapijukat? 😀
 ultrasliberi.hu/?p=21367

ja és ugye, mint tudjuk ilyen nyugaton nincs! 😊Divat
igen de ez nem nyugat, hanem észak!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Fortuna Düsseldorf a 13. fordulóban megszakította hétmérkőzéses nyeretlenségi sorozatát a Hamburg legyőzésével, így immáron a 13. helyen áll az eddig 13 gólt szerző együttesWyatt
és az meg van h HSV ultrák felgyújtották saját drapijukat? 😀
 ultrasliberi.hu/?p=21367

ja és ugye, mint tudjuk ilyen nyugaton nincs! 😊

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az volt-é már, hogy Pato megsérült az Anderlecht elleni BL meccsen? 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nem játszhat a Juve ellen tutira, de cáfolják, hogy megint izomsérülése van, állítólag ez most csak húzódás. 😀😀😀DDDDD
De a legjobb, hogy emberünknek tegnap volt pofája lenyilatkozni, hogy jó dolog, hogy El Sharaawy jó formában van, de ő is játszani akar rendszeresen, és nem tetszik neki, hogy nincs sokat a kezdőben. 😀
Frankón, szinte végig sérült volt eddig, ez mi a faszt képzel? 😂
Mocskos féreg, remélem eltakarodik a téli mercato alatt.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Fortuna Düsseldorf a 13. fordulóban megszakította hétmérkőzéses nyeretlenségi sorozatát a Hamburg legyőzésével, így immáron a 13. helyen áll az eddig 13 gólt szerző együttes

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úristen, mennyire szarok vagyunk!zinedine5
Nagyon? 😛apeszos
Bohózat. Kb mi voltunk a Jets.zinedine5
Igen, láttam.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 319 — Ajmo Vatreni
Úristen, mennyire szarok vagyunk!zinedine5
Nagyon? 😛apeszos
Bohózat. Kb mi voltunk a Jets.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úristen, mennyire szarok vagyunk!zinedine5
Nagyon? 😛
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 319 — Ajmo Vatreni
Úristen, mennyire szarok vagyunk!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szivics a legnagyobb edző MO-n!
Figyeltétek?

- Tököli Attillát a 73. percben lecserélte. Miként kommentálja azt, hogy a játékos nem ment oda Önhöz, kezet fogni, hanem beviharzott az öltözőbe?

- Úgy vélem az ügyvezető is látta. Nincs kommentár. Az, hogy egy 37 éves embert a futball mellett a viselkedésre kell tanítani mindent elmond.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lelátórész, szobor. Szerintem nem volt ember 1969ben, mikor Busby átadta a stafétát (igaz utána visszatért még), aki azt mondta volna, hogy lesz még egy ekkora ikonikus edzője a Unitednek. Lett. Reméljük még sokáig.

Off: Fetomy! Eltűntél a maci topikból 😀.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A híradások szerint botrányosan ért véget a DVTK-Ferencváros öregfiúk-mérkőzés, amelyet a Rakaczki Bence megsegítéséért rendezett tornán játszottak, a kiváltó ok pedig néhány kemény összecsapás volt.

Détári Lajos szerint semmi komoly nem történt. (😀)

(oldalba rúgás, pofoncsata, stb.)JC6
ja volt a tvben. Vincze Ottó keményen küzdött mint egy manikűrösnél edződött magassarkús plázapicsa 😀 Megsorozta 3 kis pofonkával a csávót.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A híradások szerint botrányosan ért véget a DVTK-Ferencváros öregfiúk-mérkőzés, amelyet a Rakaczki Bence megsegítéséért rendezett tornán játszottak, a kiváltó ok pedig néhány kemény összecsapás volt.

Détári Lajos szerint semmi komoly nem történt. (😀)

(oldalba rúgás, pofoncsata, stb.)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bazza: Jaaaa értem már! Akkor itt nem a gól számít. Bódészétrúgás 20 pont, vadásszal benne 30, reklámtábla 5 pont, vezérszurkoló tarkónlövése 40, eredményjelző szintén 30, és mint minden valamire való sportban, itt is a Home Run a legjobb a maga 50 pontjával. Így már érthető, hogy Kabátpetya darál.

Divat: Volt valaha is Pölő válogatott formán kívül? 😮
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
beszarok 😀
 www.goal.com/en/news/1549/rest-of-europe/2012/11/23/3550665/fk-baku-name-football-manager-gamer-as-new-coach?source=breakingnews


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
még mindig nem térek napirendre Sanyigyuri felett...olyan ez a faszi mint a Himnuszban a Balsorspetey
Így van. Fontos eleme az egésznek, nélküle nem érne semmit a többi.fetomy
nem értem mi bajotok vele, szimplán a hétvégi Lombard elleni rangadóra tartalékolt, h szállíthassa nekem a pontokat fantasyba, és ezáltal letaszíthassam az élről Bazza kollegát, így újra elfoglalhassam a jól megérdemelt helyem!4!Divat
élről? ha sanyigyuri nálad van, és az első helyért nyomulsz, akkor gondolom valami értelmi fogyatékos ligában játszol nem? Vagy vakok között minimum.fetomy
bekaphatod kedves székletfehérvári barátom...amúgy Bazzával szépet csatázunk, egyenlőre egy őrbódés petikével van előttem! sanyigyuri volt a legnagyobb igazolásom, mikor leigazoltam egyből vert egy bombagólt...lehet pölőt is lekéne és akkor ő is újra válogatott formába lendülne 😀

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fetomy!
Lehet rossz liga ahol Kabát a fő pontgyáros?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
még mindig nem térek napirendre Sanyigyuri felett...olyan ez a faszi mint a Himnuszban a Balsorspetey
Így van. Fontos eleme az egésznek, nélküle nem érne semmit a többi.fetomy
nem értem mi bajotok vele, szimplán a hétvégi Lombard elleni rangadóra tartalékolt, h szállíthassa nekem a pontokat fantasyba, és ezáltal letaszíthassam az élről Bazza kollegát, így újra elfoglalhassam a jól megérdemelt helyem!4!Divat
élről? ha sanyigyuri nálad van, és az első helyért nyomulsz, akkor gondolom valami értelmi fogyatékos ligában játszol nem? Vagy vakok között minimum.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
még mindig nem térek napirendre Sanyigyuri felett...olyan ez a faszi mint a Himnuszban a Balsorspetey
Így van. Fontos eleme az egésznek, nélküle nem érne semmit a többi.fetomy
nem értem mi bajotok vele, szimplán a hétvégi Lombard elleni rangadóra tartalékolt, h szállíthassa nekem a pontokat fantasyba, és ezáltal letaszíthassam az élről Bazza kollegát, így újra elfoglalhassam a jól megérdemelt helyem!4!

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
még mindig nem térek napirendre Sanyigyuri felett...olyan ez a faszi mint a Himnuszban a Balsorspetey
Így van. Fontos eleme az egésznek, nélküle nem érne semmit a többi.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Joey Barton a hétvégén pályára lép a Marseille színeiben. A fogadóirodát 1,07-es szorzóval adják, hogy 5 perc után sárga lapot kap. füligjimmy
Barton nem ilyen csicska, ő egyből pirosat kap. 😀
De egyévként én azt mondom, hogy 55. percnél tovább nem bírja majd. 😀 De hatalmas meglepetést szimatolok, ezért mondom az 55. percet. 😀Stez
sztem élete meccsét fogja játszani és nem fog lapot kapni!!! deal? 😊

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Joey Barton a hétvégén pályára lép a Marseille színeiben. A fogadóirodát 1,07-es szorzóval adják, hogy 5 perc után sárga lapot kap. füligjimmy
Barton nem ilyen csicska, ő egyből pirosat kap. 😀
De egyévként én azt mondom, hogy 55. percnél tovább nem bírja majd. 😀 De hatalmas meglepetést szimatolok, ezért mondom az 55. percet. 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
még mindig nem térek napirendre Sanyigyuri felett...olyan ez a faszi mint a Himnuszban a Balsors