Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaj, micsoda lájk hadjárat már megint. Kommentelj, írd bele a JC6-ot és jönnek is ezerrel...
Tévedtem, igen. De a csoport sem volt valami ütős...JC6
Azt hitem azt fogod válaszolni, hogy az Anzsi csapata a soccer vikingjei. 😊Sobri Jóska
nem mert jc6 inkább megsértődik, minthogy visszaszólna, pedig amit Höri(ék) csinál(nak) tipikusan olyan dolog, amiben ezer féle lehetőség van beszólni, hogy mennyire rosszul ítélték meg ezt vagy azt 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Joey Barton a hétvégén pályára lép a Marseille színeiben. A fogadóirodát 1,07-es szorzóval adják, hogy 5 perc után sárga lapot kap.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Jaj, micsoda lájk hadjárat már megint. Kommentelj, írd bele a JC6-ot és jönnek is ezerrel...
Tévedtem, igen. De a csoport sem volt valami ütős...JC6
Azt hitem azt fogod válaszolni, hogy az Anzsi csapata a soccer vikingjei. 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Trolling level: Höri 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jaj, micsoda lájk hadjárat már megint. Kommentelj, írd bele a JC6-ot és jönnek is ezerrel...
Tévedtem, igen. De a csoport sem volt valami ütős...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jc6-nak üzenem, hogy a szerinte csoportkörbe se jutó, semmirevaló Anzsi az 5. héten továbbment.Höri
A szar orosz bajnokságban is csak 2.ak. Lúzer banda.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jc6-nak üzenem, hogy a szerinte csoportkörbe se jutó, semmirevaló Anzsi az 5. héten továbbment.Höri
jó a macskahalacska, nekem rendre hozzák a mixeim! 😊

|
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jc6-nak üzenem, hogy a szerinte csoportkörbe se jutó, semmirevaló Anzsi az 5. héten továbbment.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szentes Lázár 😀😀😀😀
pápá Diósgyőr!!gabtsi
eddig is itt dolgozott, meg tavaly is ő volt az edző Benczés után. nincsenek nagy reményeim, kiesni csak nem fogunk a Pápa/Eger/Siófok trió mellett.kristof
emlékszem. sztem nem gyűlölök és nézek le úgy senkit a magyar futballban mint szentes lázárt.
tavaly mikor átvette a csapatot és sorba szopott bőnyállal, azt merte mondani a mittudomén hanyadik zakó után, hogy el kellene kezdeni nyerni, mert már az ő arcára megy itt a dolog. a legnagyobb egoista senkiházi! sose lesz eredményes a diósgyőr amíg ő ott van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szentes Lázár 😀😀😀😀
pápá Diósgyőr!!gabtsi
eddig is itt dolgozott, meg tavaly is ő volt az edző Benczés után. nincsenek nagy reményeim, kiesni csak nem fogunk a Pápa/Eger/Siófok trió mellett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A világ szégyene, hogy Torghelle futballista lehet.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Na következő EL fordulóra egy Sporting - Vidi V, kinéz tippmix szempontból 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szentes Lázár 😀😀😀😀
pápá Diósgyőr!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ssssannnnyiiiiii!!!

Szimulátor fasz, de azért Sanyitól is okos döntés volt a csávó feje alól kb. kirúgni a labdát 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de frankón a kedvenc csapatotok az EL playoffért hajt és ti itt eredmény-követőztök ?!?gabtsi
Nekem van vidis karkötőm és kulcstartóm, én is beletartozom ebbe a körbe? 😊jjncaa
Igen. MOL kártyád is van? 😀 😛
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
afenébe, ha ez így marad, éjszaka el kell mennem tankolni...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de frankón a kedvenc csapatotok az EL playoffért hajt és ti itt eredmény-követőztök ?!?gabtsi
Nekem van vidis karkötőm és kulcstartóm, én is beletartozom ebbe a körbe? 😊jjncaa
nyilván fetomynak és peteynek szólt.
utóbbinak akkor azért jár a faszkorbács mert még olyan állapotban van h tud írni 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de frankón a kedvenc csapatotok az EL playoffért hajt és ti itt eredmény-követőztök ?!?gabtsi
szegény Niners már csak az europaligára hajt?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de frankón a kedvenc csapatotok az EL playoffért hajt és ti itt eredmény-követőztök ?!?gabtsi
túl drága a benzin, nem maradt a jegyrefetomy
Hát te még itt? H élted túl Jc6+mozart lájkot?? Amúgy eredménytöl függöen úgyis változik a "megfelelö" irányba... 😊Divat
Viktor megmentett!

jaja alakul az 500-as benzin :/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Vajon mobilnet létezik már? 😀petey
Nem
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de frankón a kedvenc csapatotok az EL playoffért hajt és ti itt eredmény-követőztök ?!?gabtsi
túl drága a benzin, nem maradt a jegyrefetomy
Hát te még itt? H élted túl Jc6+mozart lájkot?? Amúgy eredménytöl függöen úgyis változik a "megfelelö" irányba... 😊

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
többesszámban beszélt, lehet petey-re gondolt még?JC6
ő is fehérvári ráadásul itt közismerten vidi-fan, és még írt is ide közben, míg te messze laksz innen és nem szereted a vidit, tehát ha jól gondolom valószínűbb, hogy rá gondolt igen 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
de frankón a kedvenc csapatotok az EL playoffért hajt és ti itt eredmény-követőztök ?!?gabtsi
Nekem van vidis karkötőm és kulcstartóm, én is beletartozom ebbe a körbe? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Vajon mobilnet létezik már? 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
többesszámban beszélt, lehet petey-re gondolt még?