Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Végre valaki, aki ért a focihoz, Snoopnak Samaras a kedvenc játékosa.
 sports.yahoo.com/blogs/soccer-dirty-tackle/snoop-dogg-wants-invest-celtic-because-beat-barcelona-180544033--sow.htmlJakehomer
Mi lett volna, ha anno a ZTE-t felfedezi 50 Cent 😀Asbee
Nem tudta volna kimondani, hogy Koplárovics. 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végre valaki, aki ért a focihoz, Snoopnak Samaras a kedvenc játékosa.
 sports.yahoo.com/blogs/soccer-dirty-tackle/snoop-dogg-wants-invest-celtic-because-beat-barcelona-180544033--sow.htmlJakehomer
Mi lett volna, ha anno a ZTE-t felfedezi 50 Cent 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Végre valaki, aki ért a focihoz, Snoopnak Samaras a kedvenc játékosa.
 sports.yahoo.com/blogs/soccer-dirty-tackle/snoop-dogg-wants-invest-celtic-because-beat-barcelona-180544033--sow.html

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
most látom hogy tegnap mit össze nem balfaszkodott ez a szerencsétlen Vaskó 😀 És emiatt a bohóc miatt ültette le horváthferi Balogh Bécit aki 140 meccsen keresztül volt állandó kezdő. 😀 van bajeaglesmcnabb
Póti szorította ki Baloghot, Vaskó mindig is kezdő volt a KTE-ben.kristof
a lényegen így sem változtat, hogy ez a bohóc játszik Balogh meg nem. Szvsz simán válogatott szint volt amikor játszott, igaz eléggé elfogult vagyok vele kapcsolatban. Ha sokáig mellőznék akár vissza is lehetne csábítani Vukmir helyére, bár ha Domonyain és Deutschon múlik akkor ide senki nem jön az ziher..

minden esetre mostmár bírja ki azt a 2 hetet, remélem ellenünk játszik Vaskó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
most látom hogy tegnap mit össze nem balfaszkodott ez a szerencsétlen Vaskó 😀 És emiatt a bohóc miatt ültette le horváthferi Balogh Bécit aki 140 meccsen keresztül volt állandó kezdő. 😀 van bajeaglesmcnabb
Póti szorította ki Baloghot, Vaskó mindig is kezdő volt a KTE-ben.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
most látom hogy tegnap mit össze nem balfaszkodott ez a szerencsétlen Vaskó 😀 És emiatt a bohóc miatt ültette le horváthferi Balogh Bécit aki 140 meccsen keresztül volt állandó kezdő. 😀 van baj

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Döbbenetesen szar volt a Fradi.
Ennyire megzavarta volna a fejeket, hogy késett a fizu?!?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Prukner bosszút állt.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 635
magyar foci, kaposvár - ftc, online tudósítás.
21. perc: helyzet
utána semmi
30. perc: kisebb helyzet
utána semmi
39. perc: helyzet
18 perc alatt 3 helyzet, ami még nem is komoly. jó meccs lehet 😀JC6
"taktikai csata"

choose life
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
magyar foci, kaposvár - ftc, online tudósítás.
21. perc: helyzet
utána semmi
30. perc: kisebb helyzet
utána semmi
39. perc: helyzet
18 perc alatt 3 helyzet, ami még nem is komoly. jó meccs lehet 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szépen fordítottak a spanyolok, a gól után csak cigánykodással foglalkozó brazilok ellen. 😊 Schleck
falcao hathatósabb hozzájárulása nélkül is nyertek valahogy a brazilok. Szerintem az összképet nézve teljesen megérdemelten. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Utoljára fogadtam olasz "nagycsapatra". Az Inter rúgott egyet, én meg hátradőltem, az egész szezonban impotens Cagliari ellen hazai pályán csak behúzzák, ugye? Na, a vendégek zsinórban dolgozták aki a ziccereket, egyet csak bevágtak. Még csak félidő, de ebben az Inter középpályában semmi átütő erő nincs, a védelmük közepe meg röhej.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szépen fordítottak a spanyolok, a gól után csak cigánykodással foglalkozó brazilok ellen. 😊

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
ha wolfe hajlandó lenne 5 méterről eltalálni a kibaszott kurva kaput már rég megnyertük volna a meccset. így viszont le merném fogadni hogy kiszopunk 😀

szerk.: csak meglett, Vass többet is játszhatna, de sebaj majd jövőre Könyves állítólag már aláírt, és jövőre megy Paksba.
Amúgy szép dolog hogy a debreceniek zsidóznak, az nem számít hogy ezer éve a TEVA a főszponzoruk 😀eaglesmcnabb
sok lúd disznót győz 😛
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem szeretem ezeket a Ronaldo pletykákat. régi sebeket tép fel 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha ma verjük az arsét akkor megbocsájtom az elmúlt 3 meccset. Egyébként ma Bajor - Frank rangadó, de természetesen a júrósport a dortmundot kell hogy mutassa....Double B
Én képtelen vagyok AVB--nak megbocsátani...JC6
Igen, mert te mindent az ő számlájára írsz fel. én máshogy látom. Double B
na de barátom! ki igazolt, én, vagy ő? ki mondta meg, hogy melyik játékosra van szüksége, melyikre nincs, én, vagy ő? nem kell itt nagy dolgokat kitalálni, főleg nem a Tottenhamnél, mert jó csapat! én számtalan hibát látok AVB-nél és vak, aki nem látja. de majd máskor megbeszéljük, mert hulla vagyok...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha wolfe hajlandó lenne 5 méterről eltalálni a kibaszott kurva kaput már rég megnyertük volna a meccset. így viszont le merném fogadni hogy kiszopunk 😀

szerk.: csak meglett, Vass többet is játszhatna, de sebaj majd jövőre Könyves állítólag már aláírt, és jövőre megy Paksba.
Amúgy szép dolog hogy a debreceniek zsidóznak, az nem számít hogy ezer éve a TEVA a főszponzoruk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Lol igen: a 2.-3. gól baromira mákos volt. az első az egy szép védhetetlen fejes Mertétől, a 4.-en pedig már nem volt ember Santin, mert kitámadott a csapat. Az 5. gólt már nem láttam, mert másik meccs ment akkor, szóval igen addig a 2:2 lett volna igazán jogos. Double B
de ilyen nincs, h mi lett volna a jogos.
azért mert kitámad egy csapat jogos (itt helytálló ez a szó) emberhátrányban, és úgy szerez gólt az ellenfél, az nem mák.
itt egyedül Adebayor-ra lehet ráhúzni a vizes lepedőt, nem az ellenfelet kell ekézni, mert éltek a lehetőséggel.
egyébként mindegyik gól szépen ki volt játszva, lehetett volna több is, ha Lloris nem véd ilyen jól.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
most is még a kiállítással is a 2:2 lenne reális, mégis bemákoltak még kettőt a szrzenálosok.Double B
te biztos jó meccset néztél?lol
ha nincs a kiállítás és tudja játszani a Spurs a játékát akkor minimum szorosabb (még az is lehet hogy nyernek). Így azért egy szurkoló csalódottsága eléggé érthető. davemayer
Nem azért vagyok csalódott, mert kikapott a csapat, hanem azért, mert mikor végre AVB is kitalál egy jó taktikát, amivel az ellenfél nem tud mit kezdeni, akkor jön egy ilyen hiba. Amiből ha az elején mondjuk bemegy Lennon helyzete, vagy nem vagyunk ennyire balszerencsések akkor a félidő végén akár vezetéssel, döntetlennel mehettünk volna szünetre.

Lol igen: a 2.-3. gól baromira mákos volt. az első az egy szép védhetetlen fejes Mertétől, a 4.-en pedig már nem volt ember Santin, mert kitámadott a csapat. Az 5. gólt már nem láttam, mert másik meccs ment akkor, szóval igen addig a 2:2 lett volna igazán jogos.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
most is még a kiállítással is a 2:2 lenne reális, mégis bemákoltak még kettőt a szrzenálosok.Double B
te biztos jó meccset néztél?lol
ha nincs a kiállítás és tudja játszani a Spurs a játékát akkor minimum szorosabb (még az is lehet hogy nyernek). Így azért egy szurkoló csalódottsága eléggé érthető.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
most is még a kiállítással is a 2:2 lenne reális, mégis bemákoltak még kettőt a szrzenálosok.Double B
te biztos jó meccset néztél?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ha ma verjük az arsét akkor megbocsájtom az elmúlt 3 meccset. Egyébként ma Bajor - Frank rangadó, de természetesen a júrósport a dortmundot kell hogy mutassa....Double B
Én képtelen vagyok AVB--nak megbocsátani...JC6
Igen, mert te mindent az ő számlájára írsz fel. én máshogy látom. mondjuk az már ultragáz, hogy mikor jók vagyunk, akkor meg tuti, hogy szerencsétlenek. most is még a kiállítással is a 2:2 lenne reális, mégis bemákoltak még kettőt a szrzenálosok.
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
megkönnyítette a dolgunkat Ade ezzel a pirossal, köszönjük szépen.
szegény csirkék többet fognak kapni, mint legutóbb 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A volt Arsenal játékosok jól elintézik ezt a meccset. 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Abban nincs igazad, hogy a magyar foci (alapvetően) piaci alapokon működik.tomi-tomi
Mondj példát arra, hogy ez így igaz. Mármint hogy nem pici alapon működik.
Elismerem, nem vagyok naprakész a magyar fociban, de ha megnézem bármelyik klub tulajdonosi szerkezetét, nem látok benne állami tulajdont, mint régen a Honvéd, Dózsa, Vasas stb. esetén.
Az, hogy a Videoton, a vezetőinek jó állami kapcsolatain keresztül magas reklámbevételhez, vagy állami cégek támogatásához jut maximálisan piaci történet. Csak el kell fogadni, hogy 2012-ben Magyarországon ilyen a piac. Kicsit korrupt, kicsit urambátyám, kicsit énisnekedhatenekem, de attól még maga a foci alapvetően piaci alapokon működik, és sehol sincs szabályozva, hogy pl. egy tulaj mennyit fizet egy játékosnak, a piac szabályozza be.Sobri Jóska
Sobri, ha piaci alapon működne, akkor az MTK, Debrecen és a Videoton kivételével minden mai Nb1-s csapat csődbe ment volna már. Fradi, Újpest (miből kaptak Stadiont?), vidéken az önkormányzati pénzekből üzemeltetett csapatok. Ne mondja nekem senki, hogy egy Siófok a 200 fős nézettségével kitermeli a stadion rezsijét. Nb2-ben a Vasast is csak a szentlélek tartja egyben.
Békéscsabán egyébként az önkormányzat papíron is a csapat üzemeltetője.

criminal lawyer or criminal lawyer?