Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Szerethető Söndör egész karrierje erről szól: BVSC, MTK, Dunaferr mindig (nagyon) jó keretekkel dolgozhatott.Sinisa
abból hogy egy keret (nagyon) jó, még nem következik azért egyértelműen hogy eredményes is lesz!sok példa volt már erre mindenféle sportban...
pont attól lesz jó edző valaki hogy ki is tudja hozni belőlük!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Semmi köze egérnek Rudihoz. Max a pszichológusnak vagy az erőnléti edzőnek...JC6
Rudi a Lokiban kb. igásló volt. Szerda-szombat ritmusban játszotta a 90 perceket, és az egyik legaktívabb játékos volt. Eléggé látszott, hogy ki nevelkedett a francia utánpótlásban, ki a magyarban. Neki egy belga, vagy egy holland bajnokság lett volna megfelelő. Rossz igazolás, derékba is tört a karrierje. És ettől kezdve tizenkettő egy tucat történet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Most a barátságosokat bukjuk pocsék játékkal, viszont a tétre menőket nyerjük. Megfordult a trend. Mi a gond?Atari
ha jól emlékszem kikaptunk a hollandoktól hazai pályán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Most a barátságosokat bukjuk pocsék játékkal, viszont a tétre menőket nyerjük. Megfordult a trend. Mi a gond?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Semmi köze egérnek Rudihoz. Max a pszichológusnak vagy az erőnléti edzőnek...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...JC6
na és kik azok?
ott kezdjük, hogy védő 1 sincs.Höri
bogdán,vanczák,vadócz,huszti,dzsudzsi,szalai,nk9,gera akik jelenleg jó formában vannak ( legalábbis a klubjukban). aztán a tavalyi rudolf parádét nem is említem. ez több mint az elmúlt 10 évben bármikor...peach
Rudolf parádé? Szegény Rudolfnak egy jó szezonja nem volt légiósként. Ez szerintem kivételesen pont Egervári érdeme, hogy a válogatottban ennyire megtalálta a helyét neki, mikor ez egyik klubjában sem sikerült neki.Schleck
légiósként tényleg nem, a válogatottat kb egyedül vitte a hátán. ez nem egervári érdeme szvsz. hanem a játékosé.peach
Ha egy játékos a válogatottban iszonyú jó, a klub csapatában meg gyenge, akkor ahhoz azért van valami köze a szövetségi kapitánynak is szerintem.Schleck
Jobb rendszerben játszik max annyi.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...JC6
na és kik azok?
ott kezdjük, hogy védő 1 sincs.Höri
bogdán,vanczák,vadócz,huszti,dzsudzsi,szalai,nk9,gera akik jelenleg jó formában vannak ( legalábbis a klubjukban). aztán a tavalyi rudolf parádét nem is említem. ez több mint az elmúlt 10 évben bármikor...peach
Rudolf parádé? Szegény Rudolfnak egy jó szezonja nem volt légiósként. Ez szerintem kivételesen pont Egervári érdeme, hogy a válogatottban ennyire megtalálta a helyét neki, mikor ez egyik klubjában sem sikerült neki.Schleck
légiósként tényleg nem, a válogatottat kb egyedül vitte a hátán. ez nem egervári érdeme szvsz. hanem a játékosé.peach
Ha egy játékos a válogatottban iszonyú jó, a klub csapatában meg gyenge, akkor ahhoz azért van valami köze a szövetségi kapitánynak is szerintem.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...JC6
na és kik azok?
ott kezdjük, hogy védő 1 sincs.Höri
bogdán,vanczák,vadócz,huszti,dzsudzsi,szalai,nk9,gera akik jelenleg jó formában vannak ( legalábbis a klubjukban). aztán a tavalyi rudolf parádét nem is említem. ez több mint az elmúlt 10 évben bármikor...peach
Rudolf parádé? Szegény Rudolfnak egy jó szezonja nem volt légiósként. Ez szerintem kivételesen pont Egervári érdeme, hogy a válogatottban ennyire megtalálta a helyét neki, mikor ez egyik klubjában sem sikerült neki.Schleck
légiósként tényleg nem, a válogatottat kb egyedül vitte a hátán. ez nem egervári érdeme szvsz. hanem a játékosé.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...JC6
na és kik azok?
ott kezdjük, hogy védő 1 sincs.Höri
bogdán,vanczák,vadócz,huszti,dzsudzsi,szalai,nk9,gera akik jelenleg jó formában vannak ( legalábbis a klubjukban). aztán a tavalyi rudolf parádét nem is említem. ez több mint az elmúlt 10 évben bármikor...peach
Rudolf parádé? Szegény Rudolfnak egy jó szezonja nem volt légiósként. Ez szerintem kivételesen pont Egervári érdeme, hogy a válogatottban ennyire megtalálta a helyét neki, mikor ez egyik klubjában sem sikerült neki.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nehezen képzeltem el, hogy egy nálunk alacsonyabb válogatottat megverünk, most viszont szinte biztos vagyok benne, hogy itthon megcsapjuk a románokat.FViktor93
max a lelátón, ezek a szőröstalpúak sajnos nagyon mennek most...én azt mondom 3-ból nem jövünk ki! aztán ne legyen igazam...Divat
mert megverték a belgákat egy kamu tizivel? 😀 látjuk, hogy ezeket a novemberi meccseket az nyeri, aki komolyabban veszi.

ezt is megértük bazzeg 2012-ben, hogy az ország szabályosan az egekbe marasztal egy román csapatot.Höri
románoknál jobban csak a szlovákokat gyűlölöm, úgyh elhiheted h nem örömmel mondtam ilyet...de majd meglátjuk melyikőnknek lesz igaza! remélem nem nekem, hanem Neked!

|
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nézd Vitya...
Nekem a véleményem az, hogy szerethetősanya jókor lett kapitány. Amikorra beért egy olyan csatár, mint Szalai. Egy példa a sok közül.
A VB 3. U-20 as csapatot sem ő vitte a kezdetektől, nem ő rakta le az alapokat, de ő lett felmagasztalva, meg hogy mennyire ért a fiatalokhoz, blabla, legyen ő a szövkap, majd beépíti a srácokat. Erre minden barátságos meccsen van a kezdőben 7 túlkoros (30-felüli).

Szerintem alkalmatlan a posztra. Mint mondtam, jó időben lett kapitány. Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...JC6
Szerethető Söndör egész karrierje erről szól: BVSC, MTK, Dunaferr mindig (nagyon) jó keretekkel dolgozhatott.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...JC6
na és kik azok?
ott kezdjük, hogy védő 1 sincs.Höri
bogdán,vanczák,vadócz,huszti,dzsudzsi,szalai,nk9,gera akik jelenleg jó formában vannak ( legalábbis a klubjukban). aztán a tavalyi rudolf parádét nem is említem. ez több mint az elmúlt 10 évben bármikor...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...JC6
na és kik azok?
ott kezdjük, hogy védő 1 sincs.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nézd Vitya...
Nekem a véleményem az, hogy szerethetősanya jókor lett kapitány. Amikorra beért egy olyan csatár, mint Szalai. Egy példa a sok közül.
A VB 3. U-20 as csapatot sem ő vitte a kezdetektől, nem ő rakta le az alapokat, de ő lett felmagasztalva, meg hogy mennyire ért a fiatalokhoz, blabla, legyen ő a szövkap, majd beépíti a srácokat. Erre minden barátságos meccsen van a kezdőben 7 túlkoros (30-felüli).

Szerintem alkalmatlan a posztra. Mint mondtam, jó időben lett kapitány. Amikor már van 6-7 épkézláb játékosunk, nem 1-2 padozó...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nehezen képzeltem el, hogy egy nálunk alacsonyabb válogatottat megverünk, most viszont szinte biztos vagyok benne, hogy itthon megcsapjuk a románokat.FViktor93
max a lelátón, ezek a szőröstalpúak sajnos nagyon mennek most...én azt mondom 3-ból nem jövünk ki! aztán ne legyen igazam...Divat
mert megverték a belgákat egy kamu tizivel? 😀 látjuk, hogy ezeket a novemberi meccseket az nyeri, aki komolyabban veszi.

ezt is megértük bazzeg 2012-ben, hogy az ország szabályosan az egekbe marasztal egy román csapatot.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nehezen képzeltem el, hogy egy nálunk alacsonyabb válogatottat megverünk, most viszont szinte biztos vagyok benne, hogy itthon megcsapjuk a románokat.FViktor93
max a lelátón, ezek a szőröstalpúak sajnos nagyon mennek most...én azt mondom 3-ból nem jövünk ki! aztán ne legyen igazam...

|
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
😀
én csak nembírom szerethetőSándort és azt akarom hogy leváltsák, mert vele 2020-ban sem leszünk sehol...JC6
Sanyibá nekem se a szívem csücske. De az elmúlt 10 évben kinek az irányítása alatt értünk el komoly eredményeket? Sanyibá vezetésével végre eltudom képzelni, hogy a ki-ki meccseket megnyerjük. Abba bele lehet kötni, hogy kit miért válogat be, de az eredmények egyenlőre önmagukért beszélnek. Bozsik,Koeman,Várhidi alatt azt is nehezen képzeltem el, hogy egy nálunk alacsonyabb válogatottat megverünk, most viszont szinte biztos vagyok benne, hogy itthon megcsapjuk a románokat. Lehet utálni Sanyibát, de őszintén utoljára mikor volt reális esélyünk egy pótselejtezőt kiharcolni?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
egervári az imént közölte a mai helyzet című műsorban, hogy: "sajnáljuk, hogy nem sikerült mindenkit kielégítenünk..." 😂

most megkínzom magam a zuhanyhíradóval. erős a keret, várhídi,kaszinós gyuri és puhl sanyi 😀 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Az a baj, hogy már nincs kedvem megint leírni, hogy Szerethető Sándor, meg hol van Záboltsch, Tőzsér, Vass stb.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
a barátáságos meccsek szvsz. arra alkalmasak, hogy ha vam 3-4 labdarúgó aki a formájával a válogatott ajtajában kopogtat, akkor megkapja a lehetőséget, hogy bizonyítson, hogy hosszú távon is lehet számolni vele. ezek az emberek elvileg a belüket kihajtva játszanának, mivel elég erős motiváció vezérli őket! jah, ha tényleg jók akkor meg gigszer van,mert vmeik szerthetőt ki kellene hagyni a keretből... mivel mindenkinek bérelt helye van minek szakadna meg akárki is? szar mentalitás játékostól, kapitánytól, gyúrótól, mindenkitől...peach
Pont ugyanezt mondtam én is a meccs előtt. És igazoltak is a csodás focistáink. Nem baj, amíg egy lábuk van és nem törik össze alattuk a kispad külföldön amiben meg is sérülnek ezeknek addig bérelt helyük van. Az se számít, hogy az ilyen meccseken lépni sincs kedvük mert még meghúzódnak és akkor a lelátóra küldik őket, ahol csak 3 csilliárdot keresnek...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
a barátáságos meccsek szvsz. arra alkalmasak, hogy ha vam 3-4 labdarúgó aki a formájával a válogatott ajtajában kopogtat, akkor megkapja a lehetőséget, hogy bizonyítson, hogy hosszú távon is lehet számolni vele. ezek az emberek elvileg a belüket kihajtva játszanának, mivel elég erős motiváció vezérli őket! jah, ha tényleg jók akkor meg gigszer van,mert vmeik szerthetőt ki kellene hagyni a keretből... mivel mindenkinek bérelt helye van minek szakadna meg akárki is? szar mentalitás játékostól, kapitánytól, gyúrótól, mindenkitől...peach
Ott a pont 😊 én mondjuk már azon sírtam, mikor Királyt megláttam a kezdőben, mindig van hova süllyedni, egy barátságos meccsen NYILVÁN egy 38 éves kapust kell kipróbálni, mikor ezen a poszton állunk talán a legjobban

a Zlatan négyes meg nem semmi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
a barátáságos meccsek szvsz. arra alkalmasak, hogy ha vam 3-4 labdarúgó aki a formájával a válogatott ajtajában kopogtat, akkor megkapja a lehetőséget, hogy bizonyítson, hogy hosszú távon is lehet számolni vele. ezek az emberek elvileg a belüket kihajtva játszanának, mivel elég erős motiváció vezérli őket! jah, ha tényleg jók akkor meg gigszer van,mert vmeik szerthetőt ki kellene hagyni a keretből... mivel mindenkinek bérelt helye van minek szakadna meg akárki is? szar mentalitás játékostól, kapitánytól, gyúrótól, mindenkitől...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
😀
én csak nembírom szerethetőSándort és azt akarom hogy leváltsák, mert vele 2020-ban sem leszünk sehol...JC6
- sőt, másokkal eddig csak szarabbak voltunk papíron, ha Csankot nem vesszük ide.

Höri


Géjza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
most értem haza a Puskásból. nem voltam még válogatott meccsen, meg alapból soccer, szóval annyira nem érdekel, ráadásul a barátságosság sem az én stílusom. de mégis, 300 forintot megért nekem az esemény.

nem szeretnék nagyon belemenni, mert a lelátón is forradalmi hangulat volt, de tényleg ez a csapat a világon a 30. legjobb? mert akkor a világ labdarúgásával nagyon komoly problémák vannak.

botrányos volt az egész.shawnka
és legalább kurva hideg is volt.

én ilyen szar meccset még nem láttam szerintem, szenvedés volt nézni minden percét, a hosszabítást leszámítva. az meg sovány vigasz.
szegény Szalait sajnálom csak, hiába villog a Mainzban, ebben a balfasz csapatban nincs, aki labdákkal tömné.

azt meg kezdem érteni, h Juhász miért került ki az Anderlecht kezdőjéből, siralmas volt, amit hátul műveltek.
nulla elképzelés, nulla motiváció, csak tudnám, h miért nem lehetett kicsit bevállalósabban játszani egy barátságos meccsen, mert a felívelgetéseken kívül semmi szisztémát nem láttam a csapat játékában.

Király volt baszogatva egyedül a meccs előtt, de azért megköszönhetik nekik a srácok, h nem lett ebből pár góllal nagyobb vereség.
Szabics legalább hajtott, hiába nyugger, példát vehetnének róla a többiek.

ez kevés lesz, nagyon kevés..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Nem én találtam ki, de találó :

Egervári baráti kör - Norvégia U21 0:2 😊