Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Besic 20 éves létére a legnagyobb tanár, sajnos nem sokáig lesz nálunk így.
A sokadik dominálós meccsünket végre behúztuk, rohadtul ideje volt. Viszont 1-2 csatár kell a télen, nincs mese.Bálesz
meg sajnos kapus is...Jova ma is nagyon bizonytalan volt! 😕Divat
Nofene. 😊 Pedig nemrég még le lettem hurrogva ezért 😊Bálesz
nem hiába Neked címeztem, most is tehetséges kapusnak tartom Levit, csak sajnos még fiatal, és ha már más poszton minőségi klasszisaink vannak, akkor kapuba is el kélne egy Lali szintű kész kapus!


készenléti megint alkotott hétvégén, bár gondolom erről is a fagyista csőcselék tehet:
Tegnap a készenléti rendőrség fegyver és rendőri igazolvány mögé elbújtatott provokátor bűnözői ismét alkottak! Tegnap a kondások bevezetésénél, néhány kiabáló szurkoló miatt oszlatni kezdtek, nem kímélve a mérkőzésre kilátogató 10 évesnél is fiatalabb gyerekeket, és családanyákat! Ez már nem az első eset volt, amikor a rendőrség unalmában a semmiért oszlatni kezdett! Emlékezhetünk a 2010. tavaszi derbire, amikor a kocsmában iszogató Fradistákat kezdték el a semmire oszlatni, figyelmeztetés nélkül!
Nem tudjuk elégszer hangsúlyozni, a készenléti rendőrnél nem létezik undorítóbb állatfaj! Az adófizetőktől kapják a fizetésüket, ha meg unatkoznak ezt művelik, közben meg a falvakban öregeket rabolnak ki, vernek meg, bizonyos emberek (?). De igen. 10 éves gyerekeket, meccsre érkező családokat oszlatni kell, erre van esze a magyar rendőrnek nevezett egyénnek! Ha a bűnözőket, hangadókat kapnák ki a tömegből, nem lennék felháborodva!
(És tudjuk, hogy ti rendőrök is olvassátok ezeket a sorokat, tehát gondolkodjatok el!)

De ez továbbra se tántorítson titeket vissza a meccsre járástól, ugyanis a Pécs ellen meg kell tölteni a Szentélyt! Mutassuk meg ezeknek az állatoknak, hogy ott leszünk, és szurkolunk!

Mint tudjuk, a rendőrtisztin nincsen ponthatár! A.C.A.B. 1312

"Szarházi rendőrök,ott voltam a barátnőmmel,és ő is kapott a könnygázból és a mellettünk levő kislány is,aki sírt is a fájdalomtól,szegény azt sem tudta,hogy mi történik vele,pedig semmi balhé nem volt.Ilyenek ezek a hétvégi rendőrök!"Divat
na látom Zsoli még mindig elnyűhetetlen fradista, már fél éve nem találkoztam vele 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

deyell
szíjgyártó csak legyintett rá, futsalba meccsenként 3-at lát, szal semmi extra!

|
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633


choose life
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Besic 20 éves létére a legnagyobb tanár, sajnos nem sokáig lesz nálunk így.
A sokadik dominálós meccsünket végre behúztuk, rohadtul ideje volt. Viszont 1-2 csatár kell a télen, nincs mese.Bálesz
meg sajnos kapus is...Jova ma is nagyon bizonytalan volt! 😕Divat
Nofene. 😊 Pedig nemrég még le lettem hurrogva ezért 😊Bálesz
nem hiába Neked címeztem, most is tehetséges kapusnak tartom Levit, csak sajnos még fiatal, és ha már más poszton minőségi klasszisaink vannak, akkor kapuba is el kélne egy Lali szintű kész kapus!


készenléti megint alkotott hétvégén, bár gondolom erről is a fagyista csőcselék tehet:
Tegnap a készenléti rendőrség fegyver és rendőri igazolvány mögé elbújtatott provokátor bűnözői ismét alkottak! Tegnap a kondások bevezetésénél, néhány kiabáló szurkoló miatt oszlatni kezdtek, nem kímélve a mérkőzésre kilátogató 10 évesnél is fiatalabb gyerekeket, és családanyákat! Ez már nem az első eset volt, amikor a rendőrség unalmában a semmiért oszlatni kezdett! Emlékezhetünk a 2010. tavaszi derbire, amikor a kocsmában iszogató Fradistákat kezdték el a semmire oszlatni, figyelmeztetés nélkül!
Nem tudjuk elégszer hangsúlyozni, a készenléti rendőrnél nem létezik undorítóbb állatfaj! Az adófizetőktől kapják a fizetésüket, ha meg unatkoznak ezt művelik, közben meg a falvakban öregeket rabolnak ki, vernek meg, bizonyos emberek (?). De igen. 10 éves gyerekeket, meccsre érkező családokat oszlatni kell, erre van esze a magyar rendőrnek nevezett egyénnek! Ha a bűnözőket, hangadókat kapnák ki a tömegből, nem lennék felháborodva!
(És tudjuk, hogy ti rendőrök is olvassátok ezeket a sorokat, tehát gondolkodjatok el!)

De ez továbbra se tántorítson titeket vissza a meccsre járástól, ugyanis a Pécs ellen meg kell tölteni a Szentélyt! Mutassuk meg ezeknek az állatoknak, hogy ott leszünk, és szurkolunk!

Mint tudjuk, a rendőrtisztin nincsen ponthatár! A.C.A.B. 1312

"Szarházi rendőrök,ott voltam a barátnőmmel,és ő is kapott a könnygázból és a mellettünk levő kislány is,aki sírt is a fájdalomtól,szegény azt sem tudta,hogy mi történik vele,pedig semmi balhé nem volt.Ilyenek ezek a hétvégi rendőrök!"

|
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Rodgers de fosik a Dynamótól.
...Mikey
Kezdenek unalmasak lenni a döntetlenek. Persze a Stamford Bridge-en jó eredmény ez egy 13. helyezett csapattól, de akkor is.
Agger néha úgy elszállt mint a győzelmi zászló, nem tudom, biztos frusztrálta hogy Skrtel helyett Carragher játszik mellette.
Abszolút nem gólveszélyes a csapat támadójátéka, és akkor még finom voltam. De legalább ez a felállás még így a meccs másnapján sem tiszta nekem.
Kegyetlen hosszú szezon lesz ez.
2-6-3, blehh.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó ez a 13. hely.
Ezzel a kerettel és edzővel azt hittem, minimum 16-17. helyen fogunk még állni, ha így folytatjuk, meglehet idén a top10 is. 😂

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább az itthoni kedvenc zöld fehérjeim nyertek el se hiszem így tovább! 😀
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 874 — Illegális gyakorló
Besic 20 éves létére a legnagyobb tanár, sajnos nem sokáig lesz nálunk így.
A sokadik dominálós meccsünket végre behúztuk, rohadtul ideje volt. Viszont 1-2 csatár kell a télen, nincs mese.Bálesz
meg sajnos kapus is...Jova ma is nagyon bizonytalan volt! 😕Divat
Nofene. 😊 Pedig nemrég még le lettem hurrogva ezért 😊

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Besic 20 éves létére a legnagyobb tanár, sajnos nem sokáig lesz nálunk így.
A sokadik dominálós meccsünket végre behúztuk, rohadtul ideje volt. Viszont 1-2 csatár kell a télen, nincs mese.Bálesz
meg sajnos kapus is...Jova ma is nagyon bizonytalan volt! 😕

|
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 874 — Illegális gyakorló
Besic 20 éves létére a legnagyobb tanár, sajnos nem sokáig lesz nálunk így.
A sokadik dominálós meccsünket végre behúztuk, rohadtul ideje volt. Viszont 1-2 csatár kell a télen, nincs mese.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gyáárek CR mit kapott, csodálkozom h nem sír! :S

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na megvolt a disznóvágás! Jenner végre a csapat vezére volt, aza csel epic volt, csóri kondás azt se tudta hol van... 😀
sajnos megint sok helyzetet kihagytunk(ejj Szomi), viszont 2 gólt les miatt elvettek tőlünk, sztem jogtalanul.
Bönig 2 hete van velük, de sztem már többet csinált mint sváb és jovanovic együtt, igaz egy válogatott szintű pölő ellen!

|
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
megérdemelte a Fagyi mert jobban mentek és akarták. másik oldalról viszont nem mert ennyi helyzetet kihagyni már művészet.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Végre! Szép küzdelem, győzelem.Gergőbácsi
szokásos szenvedés, de most a három pont is megvan, mennyivel más így 😀

A helyzetkihasználás továbbra is szutyok, Somáliának már elkellett volna döntenie a dolgot.

Nyert a Fradi, a Lazio, a Bayern, ha a héten játszana a Packers tuti vereség lenne 😊

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Végre! Szép küzdelem, győzelem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
El sem hiszem!!!
89. percben tizit kap a Fradi!!!
JÓZSI

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Fábián valóban "igen-igen jól vezeti a meccset"...
Csak:
- 4 les
- 1 tizi (Simac kezezés)
- Varga nem kap lapott
:-P

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Szomááááááliaaaaa

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
nagyon Győr és MTK kimenetelt érzek sajnos, pedig sehol sincs a Debrecen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Ez les volt?!?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 633
Bönig már sokkal jobb, mint bárki, aki eddig játszott nálunk idén a posztján. két hete van a csapatnál, de már egész ügyesen összejátszik Jennerrel. védekezésben is megoldja, amit kell, igaz, Pölöskeyvel nincs nehéz dolga.

choose life
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Pölö kezd @Üllői 😀Höri
kicsit tartok ettől, küzdeni fog, mint disznó a jégen. Coulibaly és Pölő mindketten nagydarab játékosok, míg nálunk Otten 1,80, Besic 1,78... mismatch. gondjaink lesznek velük, úgy érzem. Bönig viszont jó lesz. deyell
Besic hagyján hogy kicsi, de a játéka alapján nekem mindig az jön le, hogy utál hátul lenni 😀 legalábbis belső védőnek nem kéne ennyit felrohangálniHöri
Szerintem csak hozza fel a labdát, és nem felvágja.
Azért ez nem gond.
Főleg, ha van aki visszazár addig a helyére, mondjuk az egyik DM.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Jófej a kommentátor is.
Miért beszél vonalban / nem vonalban lévő kameráról, amikor behúzzák a zónát digitálisan? 😊
Amúgy 2/0 az asszisztens mérlege...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Lol ez a f@s Honvéd, csak megkapták a menetrendszerinti büntetőt. Primadonnák, a feldobálás azért megy nekik 10 ember ellen...petey
lol, ellenünk bezzeg a pártállam csapata kapta kamutizit sanyi műesése után, meg asszem az Eger ellen is.
jó is a rövid memóriagabokocka
Na mesélj gabo, hogy érintette hátrányosan a honvédot a szoci éra. Igen kaptunk büntetőket de nem olyan ipari mértékben mint ti.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Megvolt a napi csoda, Pazzini gólt lőtt.empty taxi
Előző meccsen is gólt lőtt. 😛
Amúgy remélem kikapunk.
Mindenesetre egy jó Pato mindig jól jön, amikor fejben egy ekkora szardarab, így legalább tudjuk ki lőjön büntetőt, ha véletlenül se akarunk gólt. 😀