Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és eljött a várva várt pillanat: Rudolf bemutatkozott csereként!!! kapott is egy sárgát műesésért kassaitól, mondjuk sztem simán lerúgták, csodálkozom nem sérült meg. 😊

|
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Biztos volt már...
Sírás 😀

JC6
sebaj, mindig jó a retro.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Biztos volt már...
Sírás 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/detari-kiabaltam-volna-hogy-hajra-fradi-2189685

ezt a részt kiemelném:
– Szurkol a Fradinak?
– Természetesen. Egyebek mellett azért is, mert a csapat alapjait én raktam le. Amikor a bajnokság kezdetekor kijelentettem, hogy bajnokok lehetünk, sokan kinevettek, ehhez képest most úgy áll a nyolcadik helyen a csapat, hogy ha a Siófok, az Eger és a Paks elleni mérkőzésen nem kell beérnie a döntetlennel, mindössze négy ponttal lenne lemaradva a listavezető Győr mögött. És akkor a Honvéd ellen elbukott hazai meccsről nem is beszéltem...


igen te kis fröccsös, ezért vagyunk csak nyolcadikak....Divat
Az én kedvencem:
"Leginkább attól vagyok rosszul, amikor azt hallom, hogy a trénernek motiválnia kell a labdarúgókat."

Asszem Vince Lombardi most fakadna sírva...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
NSO live, DVTK - Pécs:

"IGEN! Uzoma mutatja be ballal, 25-ről az NB I őszének legnyomorultabb kapura lövését. Egy közepesen éber állapotban lévő bölcsődés is kivédte volna, ha a labda nem a 16-osnál hagyja el a pályát, olyan másfél kilométer/órás sebességgel."

😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/hundert-millionen-von-neuem-investor-27120696.bild.html

és ez hogyan összeegyeztethető a Mian San Miaval Uli?!Amadeus91
de hiányzott a német cikk! köszönjük! 😊Divat
tegnap nagyon belemelegedtem a prospect elemzésbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/hundert-millionen-von-neuem-investor-27120696.bild.html

és ez hogyan összeegyeztethető a Mian San Miaval Uli?!Amadeus91
de hiányzott a német cikk! köszönjük! 😊

|
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701


a kép címe: "Rudolf ma bemutatkozhat a diósgyőri drukkerek előtt"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/hundert-millionen-von-neuem-investor-27120696.bild.html

és ez hogyan összeegyeztethető a Mian San Miaval Uli?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Persze el lehet itt poénkodni Torghellével, de az, hogy ez az ember ilyen körülmények között futballozhat és ilyen teljesítmény után még milliókat tegyen zsebre, az nálam nonszensz (persze, ki vagyok én?). Rendesen zavarja a labda, képzetlen, taktikailag egy nagy nulla. Ezeket a dolgokat az NB1-ben talán lehet az agresszivitással egyensúlyozni, de hát az EU-ban körberöhögik...Sousa-nak azért ezt látnia kéne...JC6
miről beszélsz? 2 db nagy jó indulattal passznak nevezhető labda ment felé egész meccsen. labda nélkül ki tud focizni? átesett a vidi a ló másik oldalára, sztem ezt túl dífenzelte sousa, várható volt, hogy egy ilyen okádék meccsből a jobbik csapat jön ki jobban egy szar talált góllal. a legjobb az egészben a 6 sör volt amit bevertünk a haverokkal közben. miért kell ezek után szegény sanyit bántani mindig... ? 😕

😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/detari-kiabaltam-volna-hogy-hajra-fradi-2189685

ezt a részt kiemelném:
– Szurkol a Fradinak?
– Természetesen. Egyebek mellett azért is, mert a csapat alapjait én raktam le. Amikor a bajnokság kezdetekor kijelentettem, hogy bajnokok lehetünk, sokan kinevettek, ehhez képest most úgy áll a nyolcadik helyen a csapat, hogy ha a Siófok, az Eger és a Paks elleni mérkőzésen nem kell beérnie a döntetlennel, mindössze négy ponttal lenne lemaradva a listavezető Győr mögött. És akkor a Honvéd ellen elbukott hazai meccsről nem is beszéltem...


igen te kis fröccsös, ezért vagyunk csak nyolcadikak....

|
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
Persze el lehet itt poénkodni Torghellével, de az, hogy ez az ember ilyen körülmények között futballozhat és ilyen teljesítmény után még milliókat tegyen zsebre, az nálam nonszensz (persze, ki vagyok én?). Rendesen zavarja a labda, képzetlen, taktikailag egy nagy nulla. Ezeket a dolgokat az NB1-ben talán lehet az agresszivitással egyensúlyozni, de hát az EU-ban körberöhögik...Sousa-nak azért ezt látnia kéne...JC6
Gondolod nem látja? Neki az a dolga, hogy ne engedje felhozni a labdát, és erre tökéletesen alkalmas is. Sousa nem nyerni akart itt, elég lett volna a döntetlen. apeszos
plusz fárasztani a védőket, hogy amikor Nikolics bejön a végén, könnyebb dolga legyen. sajna most nem jött be.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze el lehet itt poénkodni Torghellével, de az, hogy ez az ember ilyen körülmények között futballozhat és ilyen teljesítmény után még milliókat tegyen zsebre, az nálam nonszensz (persze, ki vagyok én?). Rendesen zavarja a labda, képzetlen, taktikailag egy nagy nulla. Ezeket a dolgokat az NB1-ben talán lehet az agresszivitással egyensúlyozni, de hát az EU-ban körberöhögik...Sousa-nak azért ezt látnia kéne...JC6
Gondolod nem látja? Neki az a dolga, hogy ne engedje felhozni a labdát, és erre tökéletesen alkalmas is. Sousa nem nyerni akart itt, elég lett volna a döntetlen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Persze el lehet itt poénkodni Torghellével, de az, hogy ez az ember ilyen körülmények között futballozhat és ilyen teljesítmény után még milliókat tegyen zsebre, az nálam nonszensz (persze, ki vagyok én?). Rendesen zavarja a labda, képzetlen, taktikailag egy nagy nulla. Ezeket a dolgokat az NB1-ben talán lehet az agresszivitással egyensúlyozni, de hát az EU-ban körberöhögik...Sousa-nak azért ezt látnia kéne...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
ha mi a tanórán ilyen vérhólyagot rúgunk a labdába mint Streller az előbb, nem csak az egyest írja be a tanár úr, de szól a portán, hogy többször szekrényt se kapjunk az öltözőben.Höri
B@ssza meg, hát nem eltalálta egyszer ez a tohika..... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Philipp BönigAmadeus91
bowl.hu karriered csúcspontja! riszpekt

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha mi a tanórán ilyen vérhólyagot rúgunk a labdába mint Streller az előbb, nem csak az egyest írja be a tanár úr, de szól a portán, hogy többször szekrényt se kapjunk az öltözőben.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sanyi vazze! Ezeket be kell vágni!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Philipp Bönig


poszt: szélsőhátvéd

előrejelzés: kezdő-megbízható csere
magasság: 5 ft 8 in (178 cm)
súly: 160 lb (73 kg)

Erősségek:
Megfelelő magasság a posztjához. Hatalmas rutin elit ellenfelekkel szemben. Posztjához képest kevés büntetést szed össze, legmagasabb szinten még nem állították ki. Nagy teherbírású játékos, ha egészséges. Erőszakos, küzdő játékos, utolsó percig hajt. Középpályán is bevethető.

Gyengeségek:
Túlkoros. Már nem fog sokat fejlődni. Korából adódóan elhasználódott, az utóbbi években sérülést sérülésre szedett össze, szinte kivétel nélkül mind izomsérülés volt, többek közt izomszakadás, részleges szakadás, gyulladás. Posztjához képest vékony, izmot kéne magára pakolni, hogy dominálni tudjon. Kérdéses az elkötelezettsége a futball iránt.

Összegzés:
Érdekes igazolás lehet, de nem biztos, hogy hosszútávon megoldást fog jelenteni a Sasok védelmében. Az elmúlt években több sérülése is volt, melyek tartóssági kérdéseket vetnek fel. Génjeiben van a futball. Apja edző volt, testvérei is profi futballisták lettek, testvére Sebastian az Union Berlin játékosa. Fiatalon a Bayern München képzésében vett részt, abból a programból jön, melyből Owen Hargreaves is jött. 3szor játszott a Team 2006-nak keresztelt német liga válogatottban. Szakképzett hallásvizsgáló,nem a futball a legfőbb megélhetési forrása. Nős, 2 gyermeke van.

trükközés:  www.youtube.com/watch?v=WSBXYyY1dNs

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
mekkora primadonnák ezek a svejciak

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
most látom, német balbekk érkezett a Fradiba.
szerencsére itt van Amadeus aki mélyebb prospect elemzést tud nekünk nyújtani, mint Tom Melton Keenan Allenről. alig váromHöri
csempiönsíp.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
most látom, német balbekk érkezett a Fradiba.
szerencsére itt van Amadeus aki mélyebb prospect elemzést tud nekünk nyújtani, mint Tom Melton Keenan Allenről. alig várom

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
bazz, nézhetetlen ez a meccs...JC6
na végre!

eddig nem volt olyan vidi vagy válogatott meccs ahová nem írtad be 😀Höri
bújj el! 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bazz, nézhetetlen ez a meccs...JC6
na végre!

eddig nem volt olyan vidi vagy válogatott meccs ahová nem írtad be 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
bazz, nézhetetlen ez a meccs...