Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem is értem, hogy az ilyen meccset miért nem használjuk kísérletezésre. Lehet, hogy Sanyi bá félti a seggét? Egy Nikolicsot, Bödét, Megyerit... ilyen meccseken miért nem lehet megnézni? Megeshet, hogy jobbak lennének mint a szerethető játékosaink és bekövetelnék őket a csapatba? Akkor lenne ám igazán bajban Egervári mert lenne két csapatra való játékosa és még harc is lenne a válogatottságért.Matthew99
mondjuk Megyó kiszorult, de Bogdán pihentetése esetén simán behívhatná a fiatalokat az alamizsna rekorddöntés helyett...és igen ilyenkor kellene kísérletezni Nikolicékkal, de hát ismerjük sanyibát!! dömét a válogatott élére!4! akkor végre pölő is a megérdemelt trikolorjába feszíthetne!

|
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Nem is értem, hogy az ilyen meccset miért nem használjuk kísérletezésre. Lehet, hogy Sanyi bá félti a seggét? Egy Nikolicsot, Bödét, Megyerit... ilyen meccseken miért nem lehet megnézni? Megeshet, hogy jobbak lennének mint a szerethető játékosaink és bekövetelnék őket a csapatba? Akkor lenne ám igazán bajban Egervári mert lenne két csapatra való játékosa és még harc is lenne a válogatottságért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
juhász ugyan mire kezdő ha nem játszik hónapok óta, még a pöcsével sem a padon ?

azért nem kell elveket gyártani a be nem válogatás mögé, mert akkor lesz mit homlokonköpni. kár h a sok médiamegélhetési munkás nem teszi föl a kérdést.

(és persze nálam is kezdene juhász, nem ez a kérdés)gabtsi
mert beleillik a szerethető a renccerbe! 😊

|
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
juhász ugyan mire kezdő ha nem játszik hónapok óta, még a pöcsével sem a padon ?

azért nem kell elveket gyártani a be nem válogatás mögé, mert akkor lesz mit homlokonköpni. kár h a sok médiamegélhetési munkás nem teszi föl a kérdést.

(és persze nálam is kezdene juhász, nem ez a kérdés)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Király – Vanczák, Korcsmár, Juhász, Kádár – Pintér, Varga J., Hajnal – Koman, Szalai, Dzsudzsák

és ezzel mackós gabi megelőzi a Fekete Párducot... 😕Divat
miért kellett berakni újra Királyt? és pont a norvégok ellen? nincsenek túl jó emlékei róluk (0-3as félidő, 1-4 a vége)...davemayer
Nem azért nem kéne berakni mert szarok az emlékei, hanem elvielg egy összeszokott jövő válogatottja fog menni ebben Király nem fér bele. Meg amúgyis mért nem lehet normális kapusunk...
Varga Józsi helyett egy Husztit megnéznék 😀 Tudom álom 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Király – Vanczák, Korcsmár, Juhász, Kádár – Pintér, Varga J., Hajnal – Koman, Szalai, Dzsudzsák

és ezzel mackós gabi megelőzi a Fekete Párducot... 😕Divat
miért kellett berakni újra Királyt? és pont a norvégok ellen? nincsenek túl jó emlékei róluk (0-3as félidő, 1-4 a vége)...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Király – Vanczák, Korcsmár, Juhász, Kádár – Pintér, Varga J., Hajnal – Koman, Szalai, Dzsudzsák

és ezzel mackós gabi megelőzi a Fekete Párducot... 😕

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Lehet, hogy a viccek topikba illene inkább, de én ide szánom "szakmai" okokból! Sanyi nem kerülhette el az aranylabda megnyerését! 😀

Medvepapa
ez olyan oldschool, h itt is volt már kb 1000*...Divat
sorry, én most találkoztam vele először...bármilyen hihetetlen... 😊Medvepapa
az nem lehet, mert ez a kép a 3. megnyert aranylabdájával készült 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lehet, hogy a viccek topikba illene inkább, de én ide szánom "szakmai" okokból! Sanyi nem kerülhette el az aranylabda megnyerését! 😀

Medvepapa
ez olyan oldschool, h itt is volt már kb 1000*...Divat
sorry, én most találkoztam vele először...bármilyen hihetetlen... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lehet, hogy a viccek topikba illene inkább, de én ide szánom "szakmai" okokból! Sanyi nem kerülhette el az aranylabda megnyerését! 😀

Medvepapa
ez olyan oldschool, h itt is volt már kb 1000*...

|
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lehet, hogy a viccek topikba illene inkább, de én ide szánom "szakmai" okokból! Sanyi nem kerülhette el az aranylabda megnyerését! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
nemáááá, lipták nem tud pályára lépni norvégia ellen 😥peach
Betonvédelmünknek annyi;(Toca
és mészáros se...érik a Guzmics-Ginger szerethető belső tengely!4!


„Egy változás van tegnaphoz képest, Mészáros Norbertre sem számíthatunk, így a meghívott huszonnégyes keretből most már öt játékos esett ki, de mindez nem jelenti, hogy az esélyeink csökkentek volna a mérkőzés eredményével kapcsolatban, úgyhogy bizakodóak vagyunk, pillanatnyilag ez a legerősebb magyar keret" – nyilatkozta Egervári.
akkó jóvan sanyi bá, megnyugodtunk mindnyájan... 😀Divat
Gingert csak Makele-Essien-Xabi Alonso VKP-kal tudnám együtt említeni. Ott nem lesz gond 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nemáááá, lipták nem tud pályára lépni norvégia ellen 😥peach
Betonvédelmünknek annyi;(Toca
és mészáros se...érik a Guzmics-Ginger szerethető belső tengely!4!


„Egy változás van tegnaphoz képest, Mészáros Norbertre sem számíthatunk, így a meghívott huszonnégyes keretből most már öt játékos esett ki, de mindez nem jelenti, hogy az esélyeink csökkentek volna a mérkőzés eredményével kapcsolatban, úgyhogy bizakodóak vagyunk, pillanatnyilag ez a legerősebb magyar keret" – nyilatkozta Egervári.
akkó jóvan sanyi bá, megnyugodtunk mindnyájan... 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Eger-dózsa 4-0 eddig a libakupában...3 cseréjük van állítólag! 😀

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ejj gabtsi, rákerestem.

 www.nemzetisport.hu/nsotv_labdarugas/szabics-imre-dominans-fradit-szeretne-latni-a-palyan-2190781

domináns 😀 détári 😀 VB 😀
hihetetlen 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Lássatok az orrotoknál tovább. Haladás II - ZTE van hétvégén.JasW
😀 😀 😀 kristof
igen nyilván azért lett Kenőmájas visszasorolva tarcsiba, h a veretes zete ellen játszhasson, még a végén kiderül, h Artner direkt kérte meg rá, h kifigurázza!4! 😀Divat
Francokat, Kenő akar bizonyítani a volt csapata ellen!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lássatok az orrotoknál tovább. Haladás II - ZTE van hétvégén.JasW
😀 😀 😀 kristof
igen nyilván azért lett Kenőmájas visszasorolva tarcsiba, h a veretes zete ellen játszhasson, még a végén kiderül, h Artner direkt kérte meg rá, h kifigurázza!4! 😀

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lássatok az orrotoknál tovább. Haladás II - ZTE van hétvégén.JasW
😀 😀 😀
több mint 11 éve
JasW New Orleans Saints 53
ejj Kenö,kenö.... 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-kenesei-krisztian-kitettek-az-nb-i-es-keretbol-2190707Divat
Rettenetesen szánalmas ez az Artner.Schleck
az egyetlen vállalható döntést hozta, mint vezeto.gabtsi
Lássatok az orrotoknál tovább. Haladás II - ZTE van hétvégén.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mit össze makog Szabics a harmadik félidő extraban, te jó ég.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ejj Kenö,kenö.... 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-kenesei-krisztian-kitettek-az-nb-i-es-keretbol-2190707Divat
Rettenetesen szánalmas ez az Artner.Schleck
az egyetlen vállalható döntést hozta, mint vezeto.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ejj Kenö,kenö.... 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-kenesei-krisztian-kitettek-az-nb-i-es-keretbol-2190707Divat
Rettenetesen szánalmas ez az Artner.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ejj Kenö,kenö.... 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-kenesei-krisztian-kitettek-az-nb-i-es-keretbol-2190707

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
nemáááá, lipták nem tud pályára lépni norvégia ellen 😥peach
Betonvédelmünknek annyi;(
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
nemáááá, lipták nem tud pályára lépni norvégia ellen 😥



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...